Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

iron
17. nov 2009

egy..idu vianoce zazelaj si od manzela.. 😉
a moja najnovsie nechce zaspat lebo sa zacala davat na styri..a hned ked sa da na brucho tak sa da na styri a uz cestuje po postielke ...jak to ocapite take deti...sak

vcere mi vstala o stvrtej a zaspala az o pol jedenastej, ja neviem na com to decko frci...to je ako mala ja

denkolc
17. nov 2009

Eli, vidno, že sem málo chodíš... 😀 😀 😀
Nám už aj dva krát... ☹

Tak, po 3 hodinách som ju nakojila a minutu na to šabľa cez celú posteľ....spí hladná...je vlastne hladná? Sú bulimičky hladné? Do kelu, nechcem vedieť, čo bude za noc... ☹

pasoa
17. nov 2009

no, ja sa lúčim na dnes. idem uspávať. brú brú

denka, vraj bulimičky 😀
dnes vám ide... 😉

egyptanka
17. nov 2009

iron, no aj moja sa v noci budi, ze na styri ... a najnovsie uz na dve. Kurnik... ved ona ma byt este lezec a nie stavat sa na 4 ... ved ma len 7 mesiacov.

denka, taka mlada a uz bulimicka. A to odkial si jej dala ten zltok??

A vcera som sa pytala ... su podstielkove vajca dobre alebo zle?? Cakam odpoved.

asandys
17. nov 2009

elenam, spadol a boli aj modriny cely tyzden☹((

iron
17. nov 2009

egy..k tym vajciam..ze hm?...
ja kupim a dam...zatial okrem smradlaveho prdu a kaky nic...takze vajce jak vajce

elenam
17. nov 2009

Nezávidím vám, keď sa vám detičky budia tak často v noci. Moja spí celú noc, iba zamrnčí, keď jej vypadne cumeľ, ale to tiež iba niekedy. Tak ale ja vstanem, a sledujem, či dýcha, či nie je odkrytá, dám jej pusinku popozerám sa na ňu chvíľku. 🙂

egyptanka
17. nov 2009

eli, cista zavist 😔

egyptanka
17. nov 2009

A ze co som dnes dostala od maminy ... ona mi kupila bodycko 😀

katja78
17. nov 2009

Egy - podstielkové vajcia sú dobré, t.j. sliepočky nie sú zavreté v klietke, ale majú voľný výbeh a chodia zniášať vajíčka do kurína. A úplne ideálne je, ak sú kŕmené zrnom.
Dnes som v tescu hľadala kuracie prsia od takýchto podstieľkových kureniec, ale nemali 😒 ešte máme v zásobe bio teľacinku

Elenka - keď som došla z lekárne s vysávačovou odsávačkou a povedla, že som za to vycapila 500 skk, naši ma skoro zo sveta zniesli, že čo to za hovadiny nosím. Ale keď videli, že bez toho sa NEDAJÚ poriadne odsať sople, sami ju odporúčajú, kto sa na to pýta 🙂

elenam
17. nov 2009

Mne malá od začiatku dobre spinkala. Večer ide spať o 7 - 8, a ráno vstávame tiež o 7 -8. Takže super. Cez deň mi spí 2X. Tak to je tiež super.
🙂

elenam
17. nov 2009

Idem spať. Tak dobrú nôcku. papa

egyptanka
17. nov 2009

a ako by ste chapali ked na obale od vajec je napisane ...

... vajcia z podstielkoveho chovu/vejce z nosnic v halach

hmmm???

katja78
17. nov 2009

žeby som v tom mala hokej? 😅
aj to je možné, Ty Egy, ale fakt tu aj Potulka (tak sa mi marí) nedávno písala o podstielkovom chove ako o bio...

denkolc
17. nov 2009

Egy, nejaký ľahší kvízik nemáš? Už je pokročilá hodina... 😀

Iron, tiež som si to myslela....ale jáááá Ti nevim, či dnes tá moja negrcia fakt z vajcia kauflanďáckeho.....fakt nefim... 😔

egyptanka
17. nov 2009

katja, ved mne to je tiez divne ... mne to skor vychadza ako jednotny obal pre obe druhy vajec a dodavatel ma nehodiace preskrtnut a on to nespravil.
No malej radsej tie 4 vajcia co zje za mesiac kupim priamo v BIO obchode a mam pokoj a klud.
Do roka by som chcela riesit bio veci a potom uz je to jedno.

egyptanka
17. nov 2009

Denka, dufam ze da coskoro dohromady ... by sme aj do teho Pezinoka za tehulkou mohli skocit ...

katja78
17. nov 2009

Fuha, Denka, to ma mrzí, som tu včera písala ódu na vajcia 😖 a aj Ty si jedla to inkriminované vajce? A ako Ti je?

iron
17. nov 2009

denka oné...ale chod k lekarke, ci fakt nebolo nejake divne, aby krpcok nieco nahodou infekcne....vies, lebo to ti vajce je svina...salmonela...
no nechcem strasit....mysli na to.

iron
17. nov 2009

idem spat...lebo posledne dni som sa vobec nevyspala..krpata je cim dalej tym akcnejsia, ist za comp cez den mi uz veru nehrozi...

denkolc
17. nov 2009

Kati, ja som jedla vajcia, ale nie to, ktoré jedla Tanka....bielok som hodila do omáčky... 😒 Takže fakt neviem, ale dúfam, že nezjedla dnes aj niečo iné ako moje náušnice ráno....ale to by vraj grckala aj krv....

Iron, nemysli si, že nemyslím na to... ☹ Je to fakt desné, keď mi grcia a ešte ako! Už o šiestej som volala na pohotovosti, pak pediatrickej sestričke a idem podľa rád...ak sa to do zajtra neupraví, okamžite letím k doktorke, jasné jak facka! Nič dobré to neveští toto... ☹ ☹ ☹

katja78
17. nov 2009

Deni - a je zle aj tebe?

denkolc
17. nov 2009

Kati, nie, nič mi nie je.....idem si priľahnúť k malej a ak sa zobudí na hlad, presvedčím ju, že čaj je MM....dúfam, že sa mi to podarí.... 😉

katja78
17. nov 2009

Dobrú nocku holky 🙂

egyptanka
17. nov 2009

zaujimava kniha
http://www.bio-obchod.sk/produkt-1507/polievky-...

rozmyslam ze objednam 🙂

baskaj
17. nov 2009

denka denka! no tak vy čo to máte dneska deň!? to by ma ani nenapadlo, že šmátrať v puse. dobrá si! no moc vám držím palce, mať choré dieťa je na porazenie...

taella - aj karolíke držíme palce, aj maťkovi od munu!!!

už ani neviem, čo všetko som chcela. jáj, katji som chcela IP 😅 ...

ja rozmýšľam nad týmto: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=943202 ale nechcem predbiehať udalosti. môj damián bude z ľahu možno rovno že chodiť, bez štvornožkovania 😀 😝 ... lebo máme všade plávajúcu, čo sa pekne šmýka. či je to blbosť? hmmm...

egyptanka
17. nov 2009

baska, jooooj to je super ... to by som do toho sla aj hned, len skoda, ze cervena je vypredana ☹

alline
17. nov 2009

ahojte, tak dnes sme si prezili hotove peklo, malicka mala teplotu 40,2C a este k tomu zacala grckat a to riadne tak sme rychlo bezali na pohotovost, nastastie jej presla aj teplotka a uz ma 36,9C co je fajn a uz mame prvy zubok, tak dufam, ze dalsie nebudu sprevadzane takou hrozne vysokou horuckou :o)

egyptanka
17. nov 2009

alline, chuda moje. drzkajte sa.

egyptanka
17. nov 2009

to uz tu nik nie je ... ani ajka?? ani potulka???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre