Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

xixi7
20. nov 2009

Iron
a ako prsia, vydrzali? Ja som sa tesila, ze konecne budem mat odstriekane a pojdem do divadla, ale take na prsknutie to bolo len prvu noc, potom sa to telo prisposobilo, takze uz je po odstriekavani. 🙂

mgk111
20. nov 2009

taella - dik... super ze nema teplotku...

iron - uz som mala kavicku 🙂

baska - nechcem rypat ale kubko spapa dve jablcka a niekedy aj s kuskom bananu a podobne 🙂 ale gratulujem k uspechu kazdopadne 🙂

prave som ho uspala ideme sa najest a potom von...

iron
20. nov 2009

xixi...o piatej som jej dala jest...lebo to uz boli take stavy,..som nemohla spat co ma boleli...dnes to uz bude lepsie...ale nemyslim si, ze nas cakaju prespate noci...to nie. To bol podla mna len vynimocny stav a dnes nam to pekne natrie, bambulka mala.
mgk...co? dve jablka?
inak moja zjedla sest lyziciek hrusky s jablkom...jej..

mgk111
20. nov 2009

xixi - no postruham alebo uvarim a vzdy k tym jablckam dam este cosi banan, hrusku a tak alebo susienky do toho... ved to je take menej zasycujuce ci nie? 🙂

egyptanka
20. nov 2009

Dobre rano .... pred 20 minutami som vyliezla z postele ... idem krmit malu tak sa ozvem neskor.

iron
20. nov 2009

egy, ze aky rezim mas? hm hm...my uz ideme obedovat a zahajit druhy spanok

mgk111
20. nov 2009

egy - no tedaaaa 🙂 asi blba noc co?... my sme uz druhykrat kubka uspali, stihli obed a teraz cakam kym sa spunt zobudi a pojdeme von...

potulka
20. nov 2009

ahojte

mgk, nas matej do siestich mesiacov spaval aspon 3x za tyzden podobne, ako si napisala o babatku tvojej kamosky. o deviatej mlieko a dalsie az okolo siestej rano. mysleli sme si, ze takych noci bude len pribudat a figu borovu. 😝 teraz neprespal celu noc uz vyse 2 mesiacov.

nsoci, vidim, ze vcera ziaden trek ale spaci kruzok. 😉

matejko pri prebalovani az tak neuteka, ale vresti statocne. jedine, z coho ma radost, je umyvanie ritky v umyvadle, vtedy sa nalada otoci o 180°. po polozeni spat na pracku pokracuju hlasne protesty. 😀

baskaj, v sekacoch maju vacsinou uplne nove veci, alebo teda tak nosene, ze to na nich absolutne nevidno. neverila som, kym som sama nerozsirila matejovi satnik o takyto sortiment. 😉

u nas dnes mali premieru cestoviny a ani to vari nebolo take hnusne. 😀 zjedol asi nieco pod 100 - v poslednych dnoch som to prestala sledovat; rozhodla som sa tesit, ze vobec papa. 🙂 no a na desiatu krasne zjedol za tanierik surovej mrkvy s bananom. teraz mam novu metodu - kojim rano, po obede a vecer pred spanim, vynechavam desiatu a olovrant. pripadne dam trosku cucnut podvecer, ak si pyta, alebo ak nepije vodicku. zatial len druhy den, ale celkom sa mi to paci. kiezby sme vydrzali. 🙂

egyptanka
20. nov 2009

iron, mgk ... noc dobra, len som mala povinny oddych aby mala spala ... a spala takto 2 hodiny 🙂

pasoa
20. nov 2009

my sme dnes boli na metabolickej na kongtrole a oni sú spojení s endokrinológiou, tak nás iniciatívne poslali na sono vajíčok, že kvôli tomu chýbajúcemu Y tam môžu byť nejaké zmeny a pod, našťastie bez zmien.
ale tá dr. povedala, že aj keď vajká očividne má, asi nebudú s veľkou pravdepodobnosťou funkčné.
už neviem, čo si mám o tom všetkom myslieť.
a tak nemyslím.
🤐

ajka82
20. nov 2009

egy...ja som ukazovala len ked som bola mala 😠

matja dakujeme za pochvalu...ciapka kupena v bazariku tusim za euro 😅

lubi ma mrzi ze ste nenasli male cislo aj pre chlapca... ale urcite najdete niekde, mozno doplnia tovar,alebo ked budem vidiet take tak ti napisem

karinka dnes mala na obed perkelt kuraci s cestovinou a velice jej chutilo 😵 a my mame tiez take na obed 😎
ale najskor si dopijem kavicku...tusim som na kavicke s vami a ani som o tom nevedela

ajka82
20. nov 2009

egy uz aj ty si davas povinny oddych? 😀

potulka
20. nov 2009

pasoa, veru, vykasli sa na nejake dumanie. staci si spomenut na imaginarnu amniocentezu. 🤐 😅 😉

egyptanka
20. nov 2009

ajka, co ine mi ostava ked chcem mat vyspane dieta 😔

ajka82
20. nov 2009

egy aspon si aj ty pri nej oddychnes... 😉

egyptanka
20. nov 2009

ajka, ja si ododychnem a muz umrie hladom ... xixi 🙂

ajka82
20. nov 2009

egy a manzel si neurobi jest?... alebo ked si neuvari, tak si da zatial nejaky chleba aby neumrel a potom dostane obed... 🤐

baskaj
20. nov 2009

tak tie vaše sekáče by bol jediný dôvod, kvôli ktorému by som bola schopná presťahovať sa do BA... tu u nás je to s nimi bieda ☹

no kočky, ja už balím, tak aj PC vypínam. a buďte cez víkend dobrééé! jasan? 😀

dievcatko84
20. nov 2009

Pasoa nemysli..to je najspravnejsi pristup niekedy 😉 Zbytocne sa utrapovat, uvidis ako sa vsetko vykrystalizuje casom... 😉 Drzim pastuchy!!!

ajka82
20. nov 2009

pasoa,tak ako baby pisu...nemysli si nic...hlavne ze povedali, ze zmeny nie su ziadne

my uz mame koberec v spalni polozeny a uz aj z kiky pisali sms-ku, ze postel uz maju na sklade, takze mato pojde dnes este pre nu 😵 a bude splana hotova a mozme sa do nej nastahovat naspat 🙂

pasoa
20. nov 2009

dievčatko, no VITAJ tu po 100 rokoch

nsoci
20. nov 2009

no sedim na posteli a na druhom konci sa mrvi matko, ocka zatvorene, rozprava, slinta, nadava (podla tonu hlasu| a uz sa plaziii... idu nam vechne zubky

pasoa
20. nov 2009

TU DNES AKO PUSTO

pasoa
20. nov 2009

joj, no nejakým omylom sa mi zapol Caps Lock a ešte som to aj omylom poslala nedopísané 😀
Ako keď moja svokra povie: "niečo som postláčala", "niečo mi tam napísalo" a "mi to zmizlo" 🙂

nšoči, čítala si môj odkaz o dierke v srdiečku? už si ok? 😉

nám tiež už DÚFAM lezie aj ten druhý zúbok, čo už lezie 2 mesiace. Teda už 2 mesiace má biely pľuzgier na ďasienku ale dnes už som videla aj, že trošku presvitá konečne. A asi preto je aj posledné 3 dni taký umrnkaný akosi viac. Najmä poobede.

mgk111
20. nov 2009

egy - to je super mne nespi dlhsie ci som pri nom alebo nie ☹

pasoa - matusko je krasnucky chlapcek a vsetko sa casom "vyvrbi"... ty si tu "len" od toho aby si ho s laskou vychovala a milovala 🙂 a to robis... tak nemysli dopredu...

dievcatko - vitaj 🙂

ajka - parada ze nova spalna 🙂 nech sa vam v nej dobre buva 🙂

boli sme s drobcekom vonku dve hodky, potom sme sa zahrali a ked zacal byt nervozny, supli sme do vane - kde si chuda o vanu narazil bud tie dva zubky co ma alebo dasienka 😒 dala som svoje rozmrazene MM - dnes mi nechcel nic pit - a hajaaaaa sam sa otacal na posteli a zaspal ale nemoze byt v postielke tak nema priestor na otacanie... takze ked zaspi tvrdsie prenesiem...

zajtra ideme k jeho prababicke na moravu a potom svokrovi gratulovat takze prideme domov asi az v nedelu vecer predpokladam... mavajte sa zatial krasne ak sa bude dat este sa ozvem - a nepiste vela, potom nestiham docitat 😉

pasoa
20. nov 2009

Práve mi manžel oznámil, že Matúško sa pretočil klasicky na bruško a potom sa zvihol na ručičku a pretočil sa na druhú stranu na chrbátik. To bolo prvýkrát 🙂

mgk111
20. nov 2009

pasoa - 😉 😀 😝

denkolc
20. nov 2009

Pasojka, tak to bude za chvíľku cestovať po izbe tiež....jak Tánička....už sa mi minule stratila z koberčeka a našla som ju až pod posteľou..bol to šok... 😀 😀 😀 Moja Tánička neležala na chrbátiku? To už čo je....a najnovšie sa prigúľa k nábytku a bantuje video, vyťahuje rôzne veci...bez štvornožkovania....tak sa nachystaj.. 😅

Inak dnes už druhý večer zaspala sama..len som sa k nej pritúlila a za pár minút zaspala...to je kráááásne... 🙂

Boli sme dnes na nákupoch, už vyhráva vianočná muzika, všade vianočná výzdoba, tak som začala nakupovať darčeky...aspoň to budem mať z krku a nestresovať pár dní pred Štedrým dňom...jupí...a tie výpredaje, som celá bez seba... 😲

mgk111
20. nov 2009

kubko objavil caro suflikov - takze otvara a zatvara co sa da aj skrine na ktore dociahne 🙂 nastastie este nevyhadzuje veci von z tych suflov, dnes som sa sprchovala tak otvaral a zatvaral kos na pradlo a vzdy na mna tak kukol ze aha mama co viem 🙂 rozkosne...

denka - dufam ze uz ti tak bude zaspavat...

nsoci
20. nov 2009

Fuha, tak nam tie zuby idu hnedkom styri vrchne naraz. Pred dvoma dnami este nic a teraz ked som sa dobojovala do pusy zmietajucemu sa Matkovi tak vedla seba stzri prerezane hranky.

Pasojka ano som. Asi skocim este inde, nie preto, ze si myslim, ze je to nieco hrozne, ale proste s tou lekarkou s neda rozpravat. Chcem sa proste opytat a dostat odpoved NA TO na co sa pytam.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre