Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

munu
25. nov 2009

Ajka, aj moj Matko uz prespal olovrant pred polhodkou 😀 o polhodku budu tri hodky, co spinka.. parada.. som zvedava kedy pojde spinkat potom na nocny spanok..vcera tak zaspal pekne vecer, potom sa zobudil a uz nechcel spat, tak sme sa hrali a zaspal az okolo pol jedenastej..

ajka82
25. nov 2009

uz sme hore... no ak mne bude zase zaspavat ako vcera, tak ja neviem 🙄

munu
25. nov 2009

my este spime... no citala som, ze pred polnocou ti zaspinkala 🙂 no len aby sme my dneska nesli tak neskoro.. bo to rovno nejdem spat, ale pockam aspon Mata kym pride z roboty, lebo o polnoci on konci

munu
25. nov 2009

no uz sme hore aj my... ideme papat a hrat sa 🙂

pasoa
25. nov 2009

aj tu bolo dnes krásne, boli sme s matúšikom vonku, kúpili sme celozrnnú múčku na chlebík a aj pohánkové červíky pre matúška. ale ešte sonm sa neodhodlala mu ich dať 🙂

teraz matúško spinká na zemi (na hracej deke) a ocinko na gauči 🙂

a mamička ide prekladať 😠

pasoa
25. nov 2009

jaaaj, manželko mi uvaril vanilkový puding a doniesol v miske rovno pod nos taký ešte horúci. Mňam, milujem ho. (mňam puding, milujem manžela 🙂 )

iron
25. nov 2009

No musim uz kupit tie cerviky....
Moja dnes zase 30min spanky - dva...a frci ako turbobabo...
A dnes zacala dvihat zadok do nebies a strasne sa snazi riesit stvornozkovanie...

egyptanka
25. nov 2009

No my sme boli u svokrovcov v Dubravke, svokor ma zavolal do jedneho kojeneckeho obchodu a ja trapka som odtial odchadzala z jednym bodyckom i ked mal svokor chut sa rozsupnut. Mali tam pekne veci, troska drahsie, dalo by sa vybrat, ale nechcela som tam preberat ako nenazranec.

Ja som unavena ako slak ... mala ma nespkojne dni.

Idem kojit ... a neviem ci sa ozvem, som unavena a po Panelaku pojdem asi spinkat.

denkolc
25. nov 2009

Krásne bolo vonku, ozaj....boli sme v mojej robotke, mali Deň otvorených dverí, tak ma riaditeľ stiahol na kávu a baby mi strážili dieťa...potom sme boli u prababky zaniesť jej konskú masť a už bol zrazu večer....a zase zaspala sama.....ja to fakt nechápem...

Egy, však si mohla dačo na zimu vybrať...čo sa ondieš.. 😉

Pasoa, že puding, hovoríš? Mňaaam....a ja mám zas piškoty...najlepšie by bolo oboje spolu... 😔

Munu - Ajka, z vašich prckov nechápem...ako môžu toľko potiahnuť byť hore....že uauuuu.... 😀

egyptanka
25. nov 2009

Denka, nebooooj aj to bude. Ved zaplatil fusak a plavanie.
A Natalka uz spinka ... a ja konecne idem jest. Manzel robi chlebiky. Dnes som mala jednu cokoladovu tycinku a puncovy rez.

iron
25. nov 2009

dostali ste IP prispevok co som pisala?...lebo mam pocit, ze mi to nefunguje ci co...

egyptanka
25. nov 2009

Katkam vsetko naj k meninam 🙂

egyptanka
25. nov 2009

iron, dosiel

iron
25. nov 2009

joj, tak je dobre..uz som chcela volat spravcom...ze co blbnu...

Hej Katkam vsetko naj a kedze bola Katarina na blate, tak snad budu vianoce na lade...lebo ma picne....
To co je toto za zimu...ja chcem -5 a sneh...no asi budem musiet pre pokoj mojej dusi vycestovat.

Joj na vikend ideme prec, krpatu hodime do novej sedacky tak som zvedava ci bude fascinovana okolim alebo bude hodinu jacat...Ja dufam, ze bude tisko.

pasoa
25. nov 2009

iron a ktorý? že dojdete? tak ten došiel 😉

egy, fakt dík na ten nápad s pivom, už sa nalievam 😀

pasoa
25. nov 2009

iron, možno bude hodinu - fascinovaná okolím - revať 😀 😀

egyptanka
25. nov 2009

Baby nevladzem pri vas sediet ... krizia sa mi oci, idem si sadnut s cajikom k Panelaku a potom spat ... nikdy neviem aka bude noc. Prepacte moju vecernu nepritomnost.

matja
25. nov 2009

dnešné dopoludňajšie zaspávanie sa zopakovalo aj večer 😒 A to večer vždy vedel pekne zaspať sám. Akonáhle som ho uložila do postieľky, už stál na nohách, ani som nestihla opustiť izbu. A keďže sa zo stoja nevie vrátiť späť, tak potom plače a plače... Vyškriabe sa hore a spustí rev...

ináč sme mali pekný deň, boli sme v MC a tam bol veľmi zlatý, dobrý, hral sa, detičkám sa prihováral, vôbec ma nepotreboval, za mnou pribehol, iba keď bol smädný 😀

lenka138
25. nov 2009

všetko najlepšie Katkám. Dnes bol skutočne super deň, vonku bolo úplne perfektne. Dúfam, že tak bude aj zajtra aby sme hned ráno vyrazili von, lebo dnes sme išli až po obede, keďže som varila aj pre nás aj pre malého.
Bože ja teraz tak málo sem stíham chodiť, že mi je to ľúto, ale stále je nejako čo robiť a večer vždy zakvasím pred telku. A cez víkendy poriadne ani doma nie sme.
Tak ja zase idem, idem sa venovať mojím dvom láskam. Pa

iron
25. nov 2009

pasoa hej..
prideme a mozem niekoho zobrat po ceste...idem z petrzalky...
no a diky...ze bude fascinovaná okolím - revať
To je hrozne ked tam tak reve...no pojdeme ked ma ma popoludnajsi spanok...tak snad to prezijeme...

lenka138
25. nov 2009

jaj a zabudla som, včera sme boli na poradni a naša váha je 8150g, celkom slušne sa vykrmuje 😵 , ja viem, že na rambo klub sa nechytá, ale ja sa teším 😅

munu
25. nov 2009

no Matko spinka, akurat zaspal.. ale on sa este isto zobudi na mliecko a bude sa chciet pohrat a az potom pojde spinkat uz na noc..

Denka, Matko uz odkedy lozi, tak chodieva spat tak neskoro a tak dlho vzdy spava pocas dna uz od narodenia..
A co viem, tak Ajkina Karinka tiez chodieva stale tak neskoro spinkat 🙂

juuj ja som dneska chcela ist povazit Matka a zabudla som na to.. tak az buduci tyzden pojdeme v stredu poobede..co uz.. ale tiez som zvedava kolko bude vazit.. ak pojde podla grafu ako doteraz, tak by mal mat 9kg.. naposledy pred mesiacom mal 8760g, tak som zvedava, lebo bol aj chory a malo papal..teda podstatne menej, nez je on zvyknuty.. a vlastne este stale nepapa tak dobre, ako pred chorobou.. ale uz sa vracia do normalu konecne...

nsoci
25. nov 2009

Matja nechavam maleho na nasej posteli, neprekladam. a zaspat sam? To u nas nehrozi.
Dnes Matko pospal doma pol hodku, aspon som dlazku umyla, prach, kuchynu a spol som musela stihnut za behu.

munu
25. nov 2009

Nsoci a nebojis sa, ze sa ti skotula z postele Matko ked sa zobudi a nestihned k nemu dobehnut?

munu
25. nov 2009

nestihnes, tam malo byt... ale ved si rozumieme, ze? 😉

munu
25. nov 2009

Matja, prave kvoli tomu vstavaniu v postielke co si pisala, nas Matko spava cez den v kociariku.. zaspal by aj na posteli,ako pise Nsoci, ale ja ho tam spat nemozem nechat, lebo by spadol z postele.. my mame spalnu na poschodi.. a obyvacka je dole.. takze tak.. tiez ked zaspava a dam ho do postielky, tak sa nestihnem ani poriadne otocit a on uz stoji.. takze take uspavanie v postielke nema vyznam..

nsoci
25. nov 2009

Munu bojim, ale on tym, ze spava medzi nami je zvyknuty na stiesnene podmienky a moc necestuje po posteli. A budi sa vacsinou s placom, mrncanim. Nic ine mi neostava...

kucina1
25. nov 2009

Ahojte tak strucne novinky 🙂

mame sa dobre, tomaskovi sa prerezal dnes treti zubok a je to prvy spodny xixi, tento ani nevieme, ze mu ide, tak bude asi bez problemov vonku 🙂

stale sa mi chce postavit musim mu byt stale po ruke, bo mi potom strati rovnovahu a padne. denne si bucha do stola v obyvacke strasne vela krat hlavu, lebo ked si tam sadne tak ma stol presne vo vyske svojej hlave

dnesna kratucka poradna u lekarky, zuby ma krasne, nadherne a sikovne dieta, vynikajuco prospieva, ma 8900 g a dalsia poradna je az v marci spolu s ockovanim 🙂

mne je fajn, dnes sme boli vyse 3 hodin na prechadzke a ledva som dosla domov, som z toho unavena ako kon, ja dako uz nevladzem chodit a to som len v 10 tyzdni. dnes som vygrcala cerstvo zjedeni pastekovy roztek po dlhej dobe, grcala som jedlo len asi 3x. inak grciam skoro kazde rano iba vzduch a par sliniek

napiste mi prosim ako je to s tym piatkovym stretkom, mam 50 sprav a nechce sa mi to citat bo sa to tu hlupo otvara. v piatok idem totiz hned rano do petrzky a mam cele doobedie az do 15.00 na vas cas, o 16.00 mam potom v petrzalskom mc donald pri carrefoure dalsie babatkovske stretko so spoluziackami, vsetky maju ale ovela mensie deti. neviem si predstavit tomaska nechat len tam sediet ked on je uz velmi neposedny.

nejdem nic citat nehnevajte sa 🙂 snad som dost posluchala a jezisko mi notas donesie, bo mam abstak z toho, ze neviem ako sa mate, co mate nove a podobne. ale aspon citam cele dni knihy, uz som stihla precitat 2 hrube 600 stranove 🙂

denkolc
25. nov 2009

Babky, ak chcete tip na darček pre rodinu (rodičov, svokrovcov), tak foto na plátno...som to okukovala vo Fotolabe a pekne to vyzeralo (napr. fotku našich dietok abo tak)...
http://www.fotolab.sk/fotoprodukty/fotografie-n...

Kuci vitaj...všetko sa včas dozvieš... 😉 😉 😉

kucina1
25. nov 2009

deni a kedy xixi ? ved mam pecko len dnes a chystam sa coskoro spat 😒 ale jasne, ze sa dozviem, ved si budeme volat, len som zvedava kde to bude, lebo ma cely den prsat, ja som za nieco vnutri, kde si deti mozu polozit a povalat, ach tie nase letne dekovice

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre