Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

lubi22
1. dec 2009

Maci prepac, nepochopila som. Ja som po zakroku ten den iba kojila, ale to mal Filipko 7 mesiacov. Ale lekar povedal, ze mozem mu davat to iste ako inokedy, ze akurat tak do troch hodiniek do zakroku iba redsiu stravu, mliecko. 😉

egyptanka
1. dec 2009

A pochvalte ma konecne niekto za to co som zmakla doma ... potrebujem to. 😔
My s manzelom sme sa navzajom pochvalili a konstatovali, ze mame zo seba dobry pocit. Ale samochvala vraj smrdi.

mgk111
1. dec 2009

lubi - dakujem 🙂 caka nas to zajtra teda o osmej rano ☹ a potom poradna aby nas dokina neprehanala viackrat... dufam,ze to nebude dlho boliet aby tam nebol nervozny...

egy - hmm ked tak kukam pobyte, tak nechapem ze fakt si to stihla dnes?... alebo aj po nociach si robila? sikula, sikovnica - taaaaak ta chvaliiiiiim 😀

ajka82
1. dec 2009

my uz papame 4x tuhe... MM/ jogurt / zelenima+maso, al. zltok / ovocie / kasa / MM ...
a ja som tiez uz zhresila, ja anticukrova som uz dala aj karinke piskoty s cukrom, alebo taku susienku ale zase to neni tolko cukru co by uskodilo 😉 ...raz za cas sa moze podla mna hoci co, ked sa to neprezenie s mnozstvom... 😝

pierko, my mame topanky na von na suchy zips a papucky na doma snurovacie...a tie na von sa mi viac pozdavaju, takze u mna radsej so zipsom alebo na suchy...snurky si stale rozvazuje a vytahuje ich von z papuciek ... ale tvoja mozno nebude 😀

denka nepytala si sa doktorky na to vajce??? 😒 lebo podla mna uz je jedno ci je vajce domace alebo kupovane z "velkovyroby" ked uz ma krpec a to nejaku reakciu

ajka82
1. dec 2009

egy akurat som docitala ten zoznam, co ste porobili...sikovni ste 😉
a vidis, takto sa treba pochvalit aj ked to bude len jedna vec, na to co si nahodou nestihla ani nemyslet, sak aj zajtra je den a bude to hned o kusok lepsie 😵

pasoa
1. dec 2009

brko, no vitaaaaj na koňovi konečne 🙂

egy, ty si aká šikovná 😉
ale fakt... ja som dnes akurát urobila polievku sebe a mäsko matúškovi a oprala jednu práčku a to je všetko.
Ani von som nebola, lebo buď varím alebo som von. Oboje naraz som zatiaľ ešte moc nedoladila..

no,... ide sa prekladať.

denkolc
1. dec 2009

Jaaaaj, dnes mám depky zase ja....išla som sa vyvenčiť, že ich vypustím z hlavy a tam to bolo ešte horšie....juuuuuj.....už nech je zajtra!!!

Už sa blíži 9 mesiacov po pôrode- naše telá by mali byť už ako predtým... 😉 U mňa je to skoro ako predtým, aj vlasy už prestali padať, aj váha sa upravila...ale kde mám tie krásne vnady????!!! 😅

mgk111
1. dec 2009

denka - akurat som sa chela spytat, ze ake prsia vam zostali teraz??? mensie, vacsie??? bo ja uz som o tie pekne gule prisla ☹

denkolc
1. dec 2009

Marcelka, pekné gule už asi zostanú len v trenkách našich manželov... 😀 😀 😀

No, hotová som z toho....asi začnem vážne uvažovať nad plastikou... 😀

pasoa
1. dec 2009

aj mne už prestali padať vlasy.,. a prsia? 😕 Predtým som nemala nič moc a teraz stále nemám nič moc. Keď sú plné, tak ešte čo-to, ale po odsatí zase nič 😵

ajka82
1. dec 2009

a mne kedy prestanu padat vlasy??? ☹
a o prsiach som pred par dnami fnukala pri matovi, ze uz su take pidimale jak pred tym...a on ze nevadi, ze take sa mu lubia 😀

mgk111
1. dec 2009

denkaaaaa - 😀 😀 😀

pasoa - ked som kojila to bola krasa🙂 aj ked som odsala - esteze mam zopar fotiek 😎 ale ako som dokojila, tak dovi dopo... a vlasy nepadaju... teda nie moc...

ajka - to nam budu ti chlapi hovorit, aby nas utesili alebo fakt sa im take mozu pacit? 😝

ajka82
1. dec 2009

mgk, vraj mozu 😉 mam info z viacerych zdrojov, ze radsej male ako velke, vraj sa im lepsie drzia a neutekaju kade tade 😀 ...ja som kedyis s kamaratmi rozoberala vselijake veci 😝 😀

mgk111
1. dec 2009

ajka - good - tak potom je vsetko oki - tak ako ma byt...

kajuska111
1. dec 2009

ahojte, ja len na skok...

mame sa fajn, siesty zubok vonku, spavame tak vselijak, obcas sa prechadzame v noci zo dve hodky po byte, cez den ju nemozem spustit z oci, ani len ist poriadne na wc...lebo je krik...ale inak pohodka 😀

stale sa musi nosit, uz je veru riadne tazka ta nasa Lucus, ale aspon nemusim chodit do posilky...

ajka, krasna fotecka, dufam, ze sa neurazis, ale vyzeras tam ako peknucka tinedzerka ;) take dievcatenko 😀

egy, citala som tvoj dlhocizny prispevok, viem, co to je, dobre sa nevyspat, mat narocne dietatko, nasa Lucka vie byt veru riadny kriklun, cely den musim/chcem behat okolo nej, nevie sa sama zahrat...niekedy byvam riadne unavena, ale viem, ze to stoji za to a stale si hovorim, ze uz coskoro sa to zmeni a bude to moj partak, budeme spolu chodit do kina, na kupko a tak...baby maju pravdu, uvolni sa, rozpravaj sa o vsetkom s manzelom a sprav si cas aj na seba...tak to robim ja a pomaha to...drzim palceky, aby si bola co najskor zase v poho...

no a zase letim za mojim vrestadielkom...tak paaa

denkolc
1. dec 2009

....tak malé pevné prsia sú vždy lepšie ako sáčky, psačie uši či lajdáky.... 😀 😀 😀

kajuska111
1. dec 2009

jaaaj, a tema prsia...tak este kojim a mam opuchnute veverickine usi 😉

ajka82
1. dec 2009

😀 😀 ROFL 😀 😀

ajka82
1. dec 2009

😅 prepacte...pekne nazvy 😉
asi mi uz dneska sisi z toho naprd pocasia 😅

pasoa
1. dec 2009

denka, PSAČIE uši? to akože psie? také ako má kokršpaniel? 😀
to sa mi dúfam nestane 😨

ajka82
1. dec 2009

tatinko ucil karinku stlacit takemu plysovemu mysiakovi nos, ked povie crn-crn ... a uz to robi aj pri mne 😀
kedy sa ten krpcek nauci nieco normalne typu aka budem velika a tap-tap? 😅

nsoci
1. dec 2009

Egy tak dufam, ze Ti ten moj navod pomoze ked uz aj baby schvalili. Homeopatika netusim, mnohi vravia, ze je to len placebo efekt, takze zeby boli take skodlive?

Dnes Matko celkom ospal tak som makla a zreorganizovala kuchynu, potom sme sli zmoknut na hodku a som grogy. Aj by som sala aj sa tesim, ked maly zaspi, ze budem citat cosik, ale asi uz nebudem vladat. Muz kurat dosiel, tak aspon na net sa dostanem, s Matkom to nejde vobec, jak zbada komp postavi sa poden a reve odusu. Kde su tie casy ked sa sam hrajkal na deke a ja bola online? Dnes sa zabavil sam presne 4 minuty. Zvysok dna som ho zabavala ja a veru dosla mi fantazia aj riekanky aj energia. 😀

Hm prsia... ja som ani nekojila, ale mam na nich strie, visia kapanek viac a asi o 5cm nizsie nez kedysi... brucho mam trochu rozcvachtane furt, no nevim nevim, tusim si tu lehotu predlzim o dalsich devat mesiacov.

No a baby, moj muz fakt chce druhe...

Matko sa akurat vystveral na lehatko Fisher, postavil sa o operadlo a stvera sa odtial na sedacku. Inak skripe zubami, ked uz ich ma a ak najde nieco super na obhrzyanie, tak mi to ponukne, nech aj ja pozuzlem. Moje zlate chlapatko...

potulka
1. dec 2009

ahojte
chlapi su vo vani, tak vari napisem aj ja cosi k tymto svetabornym temam. 😉

ad prsia - zatial kojim, takze ich vnadnost zavisi od objemu mlieka, ktore v sebe maju. niekedy su, uboziatka, scvrknute ako susene slivky (dalsi pekny nazov 😀), inokedy pekne vytrcajuce. som zvedava, ked dokojim, v akom stave ostanu. nerobim si velke iluzie, ale kedze neboli velke ani predtym, hadam to nebude take strasne. a mojmu muzovi sa vyslovene pacia male, hovoril mi to uz neraz. 🙂 a aj male zadky - taky momentalne vlastnim, kedze mam o 5 kil menej nez pred tehotenstvom. 😅

egy, si sikulka. vidis, presne takto sa treba chvalit a my tu potom odpadneme. akoze naozaj - ved tolko veci som za den neporobila ani bez dietata! 😲

pierko, pytala si sa, co noveho... v zasade asi to, co u vas. deti sa rozliezaju, zubateju, pomaly uz vsetci pekne papaju a u niektorych zacinaju prve uspechy s celonocnym spanim. kucina je tehu, iron a matja by jej radi konkurovali. v piatok bol pasoin matusko u lekarky v BA a na jeho pocest sme urobili celkom vydarene stretko. to je asi vsetko v kocke. 🙂

denka a coze depky? to, co zvycajne? urcite za to moze pocasie! (vinu treba spravne umiestnit 😉)

jaaaj a jedna vyborna sprava - dnes som bola na kontrole u reumatologicky a mam fajn vysledky, mozem dalej kojit! 😵 nechce niektora sunar? reku, aby nepreexpiroval. 😉

pasoa
1. dec 2009

potulka, keď spomínaš ten sunar, ja som chcela zobrať so sebou aj UM Humana, či Humama či ako sa to volá, prišlo mi ako vzorka z Hami celá krabica, a ja ťapa som vzala len tie dva sáčky - vzorky Beby.. veľa balenia bolo na cestu do BA, tak to mám doma v špajzi a neviem, čo s tým. Lebo nie je ani H.A. čkové, že by som to mohla využiť v prípade ďalšej krízy...

egyptanka
1. dec 2009

Potulka, dakujem ... musim sa chvalit castejsie. Inac diky za tip ohladom kuskusu ... uvarila som ryzu k masu a ked som nam ohrievala jest tak som zistila, ze ta porcia je len pre mojho muza a mne sa uz nechelo varit, chlieb doma nebol tak mi napadlo, ze spravim kuskus ... a voala dobrotka na svete.

🙂

nsoci
1. dec 2009

Pasojka predaj tu na MK.

egyptanka
1. dec 2009

Ak by ste o niekom vedeli kto by mal zaujem dajte vediet. Dakujem

http://www.modrastrecha.sk/bazar/reality-byty-p...

pasoa
1. dec 2009

egy, môžem hodiť na fb? mám pár známych v BA, možno by sa chytili? alebo možno o niekom budú vedieť a pod...

diocka
1. dec 2009

ahojte,

krpec sa rozhodol ze k zivotu nepotrebuje jest ani pit... som zvedava kedy skoncime v nemocnici :(((((

niekto sa minule pytal na druhy vajicok. ja som nasla vysvetlivky k ciselniku co su na vajickach (ide o prve cislo co je na tej peciatke na vajicku):
0 - vajcia z ekologickeho polnohospodarstva - bio
1 - vajcia z chovu vo volnom vybehu
2 - vajcia z podstielkoveho chovu - sliepky chovane v halach
3 - vajcia zo sliepok ktore sa chovaju v klietkach

snad to niekomu k niecomu bude.

egyptanka
1. dec 2009

pasoa, kludne hod... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre