Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

pasoa
3. dec 2009

ja som tiež nikdy nevarila dojč. vodu. iba som ju pila. ake ako tu ... tuším ajka... hodila to info o vodách v PET fľašiach, tak dovi-dopo, pijem vodu z vodovodu a čaj.
a mackovi varím tiež z vodovody.

egyptanka
3. dec 2009
egyptanka
3. dec 2009

dnes to tu viazne ...

lubi22
3. dec 2009

Egy my mame Cars na DVD-ku, tak v telke pozerat nebudeme 🙂

Ja som varievala v dojcenskej vode, aj som ju pijavala, aj davala drobcom, no odkedy som si precitala clanok od Ajky, tak som s tym prestala.

egyptanka
3. dec 2009

Boooozinku tie vlniaciky ake su velke na tom drobcekovi 🙂
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

Lubi, to som si myslela, ale uznaj sama ze to tak neskoro davaju ... to ako pre koho??? Deti uz spia a dospeli to asi nebudu pozerat.

diocka
3. dec 2009

ajka, aky clanok? mozes prosim hodit linku este raz?
dakujem.

potulka
3. dec 2009
lubi22
3. dec 2009

Egy to vies, rozpravku daju vecer, za to na prave poludnie bezi vrazda a CSI. No co uz, ced si mozeme vybrat. My telku nemame cez den zapnutu, az ked pride manzel, co mi lezie neskutocne na nervy.

lubi22
3. dec 2009

Diocka poslala som Ti ten ajkin mail o vode.

Idem pozriet zufale manzelky a spat. Filipko sa podchvilu budi s placom, sa mi zda ze ma sopliky 😖 Dobru 🙂

egyptanka
3. dec 2009

Fuj 2/3 cokolady v sebe ... hanbim sa.
potulka, xixi tak to je rozdiel ... zeby som pri druhom zacala hned latkovat, ked mi to pri Natalke nevyslo? 😉
lubi, no asi tak ... u nas niekedy pustime Natalke TV Bebe.

potulka
3. dec 2009

egy, s latkovanim sa da zacat aj teraz. 😉

egyptanka
3. dec 2009

potulka, no plan je zacat s latkou ked budem Natalku oducat od plienok.

potulka
3. dec 2009

lubi, pozerala som si teraz tvoje fotky a idem odpadnut nad Samkovym svetom. 😲 😀
som taka zvedava, ake budu tieto nase detvaky... s muzom podchvilou zo srandy hovorievame, ze matejko bude mat rad hudbu - husle a gitaru, bude z neho zalesak, nebude sa rad flakat po diskotekach, radsej si bude doma citat... 😉

potulka
3. dec 2009

ozaj, ked o tej vode. budisska mineralka sa predava aj v skle. 😉

egyptanka
3. dec 2009

potulka, tak ja si neviem predstavit na com bude ficat Natalka ... ona bude taka lesna komercacka. Do lesa budeme chodit aby som jej ukazala co dedo nestihol a sem tam nejake nakupne centrum ako chodila mama za cias bez zavazkov. 🙂

potulka
3. dec 2009

jaaaj a zabudla som - bez odvravania pomoze v domacnosti! 😀 esteze si to vieme tak pekne naplanovat. 😀

pasoa
3. dec 2009

potulka, no jasné, že budiš to istí, však ten tuto od nás 😉

a s tvojím matejkom bude na tie čundre s gitarou a husľami chodiť aj matúško 😀
a bude mať rád nohavicu a plíhala a čechomor a a a... eeeee... 😵

no, nejakých ix00 strán preložených, odsaté (som prekladala posledné 2 strany jednou rukou, prosím, píšte pochvaly)
Vilko kŕmi matúška, kukajú pri tom Lampu a ja vypláchnem fľašky a ideme do hajan.

apropo, dokedy mám sterilizovať, resp. preplachovať vriacou vodou? (nšoči, ty mi prosím ani neodpovedaj, lebo viem, že ty si to ani nerobila 😀)

potulka
3. dec 2009

pasoa, veru, cechomor, plihal... ajajaaaj, kedyze sa ja dostanem zasa na nejaky koncert? asi az ked budeme aj matejka zaucat do tajov folku a folkloru. 😉
pozdravujem tvojich chlapov a osobitne manzela, z ktoreho sa vyklul velky sympatak. 🙂 niezeby z tvojho podania posobil ako padouch, ale predsalen nazivo je to ine. 😉

no, vidim, ze kym budem mat zapnuty komp, zadok nezdvihnem, takze idem tomu urobit razny koniec.
pa zajtra. uz je piatok, huraaa! 🙂

potulka
3. dec 2009

a este - pasoa, si uzasna, multitasking ako vysity. 😉

nsoci
3. dec 2009

Nikomu nechybam...

asandys
3. dec 2009

potulka, ta fotka s tvoim matejkom je uzasna🙂))

Ja som Lucku pila cele tehu, a od narodenia ju pouzivam pre adama, aj na mliecko, aj cajik, aj vsetko mu varim v nej, a furt ju prevaram. Myslite, ze uz nemusim? Ved je taka draha. Mozem normalne dat vodu z vodovodu, aj ked ju nemam filtrovanu a nemam ani filtracnu kanvicu?

A vcerajsia diskusia o syroch ma nastartovala dnes do obchodu a kupila som Adamkovi tu Lucinu. Aby ste boli v obraze, ja syry neznasam, ani citit ich enmozem, ale zrejme adamkovi ho enmozem odopriet len kvoli mojej tvrdohlavej hlave. Len som zvedava, jak mu ho budem natirerat, lebo ja ked citim syr tak sa mi dviha zaludok. Pockam na babku, ked pride, ona mu ho skusi dat. A takisto som kupial aj kel prvykrat, to ja tiez nejem🙂))

No a jasne, ze dnes som mu dala prvykrat biely jogurt s tymi probiokulturami, a vobec ho nechcel,t ak som mu don nastruhala jablko, a to zjedol do poslednej lyzicky🙂))

Len tak dalej maminy, aspon bude mat adam zdravy jedalnicek, bo pri mne a mojom usudku by dookola jedol mrkvu so zemiakom a kuracim maskom🙂)))

pasoa
3. dec 2009

nšoči, bez teba by nebol koň koňom, čo máš nočnú hodinku?
tak ja už fakt idem pa

denkolc
3. dec 2009

Dámy a pánové....

Dnes vám ide karta....síce ma bolí hlava jak sviňa, predsa som sa tri krát dobre zabavila: nad tým, ako sa dávate vypchať do vitríny, nad tými rozdielnymi vlniačikmi, či nad upratovaním Matejka v kuchyni.. 😀 😀 😀

nsoci
3. dec 2009

Egy hm... ja nersterilizujem. A hygiena? Hm. Ciatm akurat Rodicovstvo je veda a tusim porusujeme aj vsetky pravidla o spani s dietatom. Ale taky je zivot. Precitat pravidla a pouzivat vlastnu hlavu.

Vcera bol velky den. Po mesiacoch kazdodenneho ukazovania mi Matko predviedol Tap/tap/tapyusky, a pa a barambrarambuc. Hned som volala rodine cela nadsena. Dnes som vymrzla pri kocikovani, nohy aj ruky nehybne bo kolega zasal. Som sa sla dorazit na trhy s otcom a bratom.

Pasojka 😉

nsoci
3. dec 2009

Asandys nemas rada syry?
Ja byt bohata mam osobneho kuchara co mi vari salaty a nachavam sa drahymi syrmi a prosciuttom cely den. A potom by nacim aj osobneho trenera aby to odtrenoval.

denkolc
3. dec 2009

Budúce stretko dajte v tej Potulkinej pizzerii, už si chutím na dobrú pizzu... 😉

Egy, do Avionu sa tiež chystám na zvyšok darčekov.... 😉 Natalii, daj vedieť, čo ten Štrkovec...

Inak, možno ma tá hlava bolí preto, že som si týmto notebookom v posteli a nočným čítaním pokazila oči..dosť zle vidím.. ☹ ☹ ☹

nsoci
3. dec 2009

No idem chrniet beztak uz zaspavam. Moje konciace sa kramy sa ohlasili v plnej sile a uz druhy den mi rastie osmicka tj. polka hlavy plus usi boliaaa.... au au. Bru bru. Chrrrr

asandys
3. dec 2009

nsoci, so syrmi sa zoznam veci, ktore nedam do ust iba zacina, pokracuje to mliekom, bryndzou. Zo zeleniny zjem len paradajku a papriku, zemiak , mrkvu a kalerab, tot vso, spenat, kel, tekvica, cuketa a ine ani nahodou. Huby mi nic nehovoria, no a to by som tu mohla pisat este tak 10 riadkov. 😀
Mna je lepsie zivit ako satit 😀 😀 😀 😀 Vsak ja som prvykrat v zivote dnes kupila syr, kel a biely jogurt. Som nespoznavala svoj nakupny kosik 😀 😀

Uz iba tyzden a mangel je doma na celucky mesiac 😵 😵 😵 Idem spat, dobru noc 😵

egyptanka
3. dec 2009

potulka, mi napadlo ta hrca na bradavke nemoze byt upchaty mliekovod?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre