Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

katja78
11. dec 2009

No, asi moc zapínam rádio, ale nepomôžem si, som už zdeformovaná 🙄 už som ticho 🤐
keby nie, mi to nejako naznačte, aby som sa dala do normálu 😀

mona1111
11. dec 2009

tak k tej ankete

doma sa nemalujem, ak idem do mesta, alebo na prechadzku so samkom tak sa trosku primalujem aby som nebola nejaka bleda,( ked uz toho zeleza mam malo 😀 ) ..... ku kadernicke chodim ked ma treba podstrihnut alebo ak si dam melir....., ku kozmeticke som chodila aj na masaze tvare to som si vedela velice vychutnat aj som zrelaxovala, ale odkedy mame doma Samka tak som pri kozmeticke nebola, ....a teraz som si spomenula ze som bola raz a to vytrhat obocie, inak si to robim aj sama, ale ked sa mi uz fakt nechce tak pojdem, a ako sa na seba pozeram tak by uz trebalo ist asi sa objednam,.....

doma mam stale zopnute vlasy lebo inak by boli moje vlasy vsade stale mi vypadavaju, ale beriem teraz nejaky vyzivovy doplnok panthenol tak uvidime ci budu pozitivne vysledky,.....

taella
11. dec 2009

denka Karolínka nemá ešte ani jeden zub 😉 a práve mi predviedla , že sa vie plaziť 🙂 síce iba kúsok , ale ide jej to 🙂 🙂 🙂 som myslela , že sa nikdy nerozhýbe 😅

ajka82
11. dec 2009

taella, sa tesim, ze sa karolinka rozhybala 😵

katja a ja myslela, ze hento je za pastu vela 😅

nic sa mi nechce...
este pred chvilkou volala matovi svagrina, ze oslava jeho brata sa presuva, lebo ich syn je chory...

ked tu vypravate o tej kozmetike, uz by sa mi asi zislo na nejaku objednat...jak je tu karinka nemam cas,a aj ked sa chvilku casu najde, ze je mato doma, radsej som bola s nimi...
ku kadernicke chodim, ked idem okolo a vidim, ze tam nikoho nemaju a treba mi podstrihnut vlasy...a co sa tyka farbenia, teraz som rada, ze mam svoju farbu vlasov a nie cervene jak kedysi...ale uz ma zas taha ze by som hodila nieco cervene na hlavu... 😅 🤐

potulka
11. dec 2009

pasoa, vezmi si to tak, ze v chlebe mas trosku soli. aj maso obsahuje sol. to je podla mna to znesitelne mnozstvo, ktore babatku neuskodi.

matejko spal po obede asi 20 minut... ale zato na to mal dovod: nakladol plny nocnik. 😀 normalne by sa ani dospely nemusel hanbit. 😅

potulka
11. dec 2009

taella, blahozelam, viem presne, ako sa tesis. dnes je asi nejaka priazniva konstelacia hviezd, lebo aj matejko objavil, ze sa da vzopriet na vsetky styri koncatiny. 🙂

mgk111
11. dec 2009

kati - no to by bolo dost obtiazne vzhladom k tomu ze je tu dnes aj cela jeho rodinka na noc 🙂 ale dakujem aj za neho - usmieva sa ked to citam nahlas 😉 hmm ja nesolim ani nesladim - teda okrem tych sladkych cajov od hippu aby vobec nieco pil ked ine niekedy nechce... ale inak nic... zato jedna kamoska ktora nechodi na kona, ais nemaju ani net myslim, tak ked cosi kysle kubko nechcel sa na mna kukla, ze daj vanilkovy cukor - tak som vyplestila oci ze isto nie... ale kazdy ma nejaky nazor... ona dala aj chlebik s medom a take veci takze sa mi s nou nie dobre klabosi 🙂 ale stari rodicia uz mu dali kostnuk kadeco - ako strudlu alebo kusok z torty, takze pozna sladke, no nedostava to... kati a zapinaj radijko stale - ale sa nieco dozvieme 🙂

pasoa - to je mi jasne, ja len ze co je asi tak vacsie zloo pre babo 🙂

taella - co sa trapis - kubko hnilko sa neplazi ani nelozi, bud sedi alebo chodi v choditku ci za rucicky inak nist... a gratulujeme kajuske 🙂

baby a sa mate ze nemusite farbit vlasky - ja s tymi sedinkami 😠

kubko sa asi uci klikovat konecne ale ci to aj zopakuje...

kafco vypite idem nachystat misy, ovocne salatiky som uz nachystala 🙂 este mam hodku do prichodu svokrovcov - manzelik sa hra s drobcom ktory trieska drevenymi palickami... predtym ho nahanal ked tato vysaval 🙂

taella
11. dec 2009

mgk , Karolínka ani nesedí a jej jediná aktivita je prevaliť sa z chrbátika na bruško a to je všetko . Ani hodiny na podložke neurobí , ani necúva . Preto som rada , že dnes sa konečne poplazila dopredu a statočne to skúša ďalej 🙂

lubi22
11. dec 2009

Samkovi a Damiankovi zelam skore uzdravenie 😉

Taela super, uvidis zachvilocku bude aj Karolinka vsade, ona sa rozhybe 🙂

Katja to som este zabudla - ja mam tu istu pastu kupenu, ako si dala link, mne ju nanutila zubarka pre mna, ze mam oslabenu sklovinu a krcky a vychvalila ju, ze je to najlepsia pasta na svete, ze dokonca male kazy zoceluje ci co, ale kazala mi ju pouzivat raz za den vecer, ked sa ide spat a uz sa nic neje. Nenapadlo ma, ze by sa mohla davat detom, Ty ju davas aj Maruske? Ja malemu kupujem Lacalut od 0 do 4 rockov, ked bol babenko tak to bola pasta First teeth, co sa moze aj jest, kedze ju viac jedol, ale tesil sa z toho. Takze nie je ta pasta nejako skodliva pre deticky?

iron
11. dec 2009

pozerala som tu pastu a spadla som na rit, z tej ceny. My umyvane len vodou zatial...teda dam jej kefku do ruky a ona si poumyva.

ajka82
11. dec 2009

taaak, mato bude v pondelok doobeda s karinkou doma a ja idem na kompletku ku kozmeticke 😀 ... isto mi povie, ze uz mi nic nepomoze 😅

boli sme chvilu vonku, no pocasie ani pre psa... 😖 dufam ze zajtra bude krajsie, nech mozme byt vonku dlhsie

moncicii2000
11. dec 2009

ahojte ...

my dnes a vcera mame daky mrzuty den ze by dalsi zubok bol na ceste ? .. o 10tej spal 15 min a odvtedy nespal az teraz konecne zaspal (necel zaspavat ani pri prse ani na bociku .. nijak tak som ho skusala uspat na rukach to nikdy nerobim ani to nepomahalo tak som si snim zas lahla a skusala zas cecok konecne ho chytil cecol dva krat a zaspal ..) som zvedava kolko prespi .. keby neprsalo idem ho von uspat tam by zaspal za 5 min .. ale ked je na figu pocasie .. ach jaj .. dnes sme boli vonku pol hodku vyuzili sme pocasie ked neprsalo ..

k ankete: ked som vnutry a nejdem von tak sa nemalujem , ked idem von tak si dam spiralu, ceruzku, aknekolor + makeup ( heh mam 22 r .. takze vyrazky sa este tvoria :D :D ) .. a ked stiham tak hnede tiene .. kadernicku mam susedu tak ked potrebujem ostrihat tak k nam vzdy dojde .. vlasy mi farbieva sestra .. kozmeticku mam na druhej ulici :D takze k nej chodim 2 krat do mesiaca .. na cistenie pleti a na obocie .. ked sa mi zda ze mam uz obocie hrozne alebo vyraziek tak sa ku nej nahlasim a idem ... dva krat do tyzdna chodim na aerobic (byva to u nas v kulturnom) .. a raz do dvoch tyzdnov chodim so segrou a s jej priatelom do posilky alebo hrat pin-pong ...

no zas je hore spal necelych 20 min ... tak musim zas het ...

moncicii2000
11. dec 2009

a este baskaj dala som recept na vanilkove rozky :

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

pasoa
11. dec 2009

talllea, gratulujem karolínke k plazeniu. takže sme poslední, čo sa ešte neplazí 🙂

katja, presne ako píše potulka, troška soli je napr. v chlebíku, takže ostatok neplánujem prisáľať.
a cukor, tak to vôbec nie.

iron
11. dec 2009

hadzem link na fotky zo stretavky s Matuskom...skoro co?
http://picasaweb.google.sk/faberovamagdalena/St...

iron
11. dec 2009

fuha moncici...aj dost toho stihas...
no ideme na nakupy. potrebujem granule pre havucha a kabelku pre mamu....sevas

baskaj
11. dec 2009

moncici - dík

kočky, dnes nestíham písať, iba vás čítam. napíšem večer (keď tu zas už nikto nebude... 😝 )...

potulka
11. dec 2009

jaaaaj, ako dobre padne taky povinny oddych! 🙂 az na to, ze bol povinny skor pre matejka, ja som spala uz skoro aj postojacky. 😀 lahli sme si okolo tretej, do pol stvrtej babo vymyslalo, potom som ho uspala na sebe. o stvrtej som ho prelozila vedla seba, na co sa zobudil, ale ja som sa tvarila, ze spim a pritom som nim drncala (esteze si tieto dve veci nevie dat dokopy... 😀), a spi doteraz. paraaada.

iron, idem kuknut fotky. a ze "skoro" - haha, mozes byt pokojna, nase fotky su este vo fotaku. 😝

potulka
11. dec 2009

dobre zabery. zvlast na fotkach c. 20-22 ten nenapadny prieskumnik adam v pozadi. 😉 a denka ma tusim na kazdom zabere ine dieta. 🙂

pasoa
11. dec 2009

mne sa najviac páči posledná foto - nšoči kolenačkujúca sa s cumľom na šnúrke 😀

denkolc
11. dec 2009

Iron, super že fotky sú... 🙂
Potulka, to ešte nie sú všetky deti, ktoré som v ten deň aupairovala... 😀 Ale ku mne majú deti celkom pozitívny vzťah..tak som rada, že sa nerozrevú len, čo ma zbadajú....
A mne sa páči aj tá fotka, kde je Matejko s Ninkou a vyzerá to, že si vymieňajú hračky... 😀 (16)

Mončiči, ja tiež aknécolor..musí byť...hehe...
Taella, moja sa ešte nevie presunúť dopredu....len sa otáča.... 😉

denkolc
11. dec 2009

A my dnes prvý raz bez poobedného spánku! Takže sa spí od šiestej....ale to je fajn, lebo ráno skoro vstávame, beriem prcka ku svokre a idem na skúšku do školy....ešte horšia ma čaká v pondelok...tak hádam to nejako zvládnem...ufff....

De ste? Kúpete? My sme sa spolu kupkali dnes...poďte kecať...nechce sa mi učiť sa... 😅

ajka82
11. dec 2009

deni, pekne sa uc aby si zvladla skusku 😉
karinke sa robi akurat kasa, lebo olovrantovala o piatej 😅

mona1111
11. dec 2009

Katja , Lubi dakujeme 😉

krasne fotecky ........

denkolc
11. dec 2009

Ajka, šak mám ťaháky.....aj tak mi to nejde do gebule, len strácam čas...možno ráno cestou do TT... 😅
Jakú kašičku dávateee??? Ja som najnovšie začala dávaať že ryžovú v tákom sáčku, nie v krabici...lacná a dobrá...chutí...

ajka82
11. dec 2009

a ty rano nebudes soferovat? s kym ides do TT?
no my sme furt a stale na nestle kasiach...dnes mame slivkovu nemliecnu, vcera bola medova mliecna... vzdy mam dva druhy otvorene a striedam, kedze uz pouzivam kravomlieko 😉

mona1111
11. dec 2009

aj ja by som chcela aby Samko papkal kasicky.... ale nas sabotuje kazdu jednu kasicku, uz si vytvoril asi k nim odpor.... inak to neviem pomenovat.... ☹ no nic, pred chvilkou dopapal rohlik s maslom, idem ho prezliect do pyzamka, pojdeme umyt rucky, tvaricku , vysajeme nostek,nakojime a dufam ze pojdeme spinkat.....

egyptanka
11. dec 2009

Denka, tak tebe sa nechce ucit??

denkolc
11. dec 2009

Ajka, budem keruvať, ale beriem aj spolužáčku (tú,čo má 3 deti) a ona mi to bude čítať....dúfam.... 😅

Jaaaj, vy aj kravské...no, nechápem z vás...sa mi zdá, že vy sedíte nie v rýchliku, ale rovno v IC-čku.... 😀 😀 Karinka za chvíľku bude papať steaky... 😀 😀 😀
medium...

Moni, ani u nás kašičky nešli....to časom....všetko asi chce dáky čas....aj s prestávkami.....neboj, aj to bude... 😉

mona1111
11. dec 2009

deni a ty mas zajtra nejaku skusku? Budeme ti drzat palce 😉 😉 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre