Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

egyptanka
15. dec 2009

to tu zasa nik nie je??? ☹

denkolc
15. dec 2009

Egy, super, že si si takto oddýchla....Ti vravím, že to je treba....aj Natalka Ťa už má isto plné zuby, jak mňa Tánička.... 😀 😀 😀

drozdik78
15. dec 2009

nsoci orava 🙂 a kam presne 🙂 inak u nas sa uz zasnezuje ostosest 🙂))
juj zavidim vam ze vam detvaky tak papaju, my stale bojujeme...

egyptanka
15. dec 2009

Denka a s tou pizzerkou by som to brala, ked bude tak kosno ... hodime nejaku prechadzku potom sup sup papat ...alebo najprv sa napraskame a potom pojdeme zhadzovat na prechadzku.
A ako to je s tym pobytom s detmi vonku v minusovych teplotach?? ... do kolko mozem byt vonku a ako dlho?

nsoci
15. dec 2009

Kamaratka mi poslala link... mozno sa tyka aj vas, mna urcite, maminka po porode, relativne chuda, ale ma brusko a nevie sa ho zbavit
http://www.iprima.cz/videoarchiv/all/2287

nsoci
15. dec 2009

Drozdik Makov, ale to tusim neni Orava.
Egy Ty sa rada tyras co? 😀

drozdik78
15. dec 2009

juuj nsoci nie 😀

nsoci
15. dec 2009

Drozdik, Blavacka som vidno 🙂

egyptanka
15. dec 2009

nsoci, preco?

nsoci
15. dec 2009

ze si vycitas ze si nemzslela na krpanu 😉

denkolc
15. dec 2009

K téme svokrovci - moja svokra, to je delo! Tá sa o malú postará tisícpercentne...a ešte aj o mňa, o môjho muža, o jeho otca, o psov...o všetko...turbosvokra.... 😀 😀 😀

Ona varí svojmu manželovi, aj keď spolu nežijú už 10 rokov...varieva aj môjmu manželovi, všetko chlapom nabaľuje do tých plastových obalov, aby mali... 😅 Ja vyfasujem takýto "nádel" vždy v nedeľu, niekedy aj cez týždeň...keď idem do školy, svokra mi urobí do termohrnčeku kávu s cukrom a mliekom, zabalí mi desiatu (chlebíky, vypr. kuracie rezne, vajíčko na tvrdo, paradajku), keksík, banán aj mandarínku....moje spolužiačky sa mi fest rehnia... 😀 😀 😀 ...keď začnem rozbaľovať tie rízky alebo lepeňáky... 😀 😀 😀

Svokor, to je týpek samotár....ten má svoju elektroniku, večne niečo robí, alebo sa len robí, že ide robiť...najviac sa venuje psom, tých má radšej ako ľudí....a minule sa chcel malej troška priblížiť, tak ju začal škrabkať za uškami...ona na neho kukala ako puk, že čo chce... 😀 ...a ja som sa smiala, lebo to bolo komické....
On to proste s ľuďmi vôbec nevie...ale nakupuje malej detský riad, príbor, výživky a hračky....má ju rád, aj keď to nevie dať najavo...a dúfam, že aj môj manžel to len nevie dať najavo... 😅 😅 😅

drozdik78
15. dec 2009

juj ved vas stale pozyvam urobit stretko na Orave 🙂 ste podarene 🙂 a pozam ves iba cez tieto pismenka, ale rada by som vas spoznala aj osobne 🙂

egyptanka
15. dec 2009

nsoci, nie ale ked som si pomyslela ako niektore matky este nie su za dverami a maju tendenciu sa vratit a ze myslia 24 hodin na dieta tak som sa citila previnilo, ze ja som asi nejaka divna.

egyptanka
15. dec 2009

jaaaaj a manzel prisiel pre nas ... malej sa nesmierne paci ked je v autosedacke na prednom sedadle a ked sme doma parkovali na parkovisku tak musel nechat vzadu priestor,aby mohol vybrat kocik a ked vsetko povyberal tak som ho predbehla a sadla za volant a cuvanie som dokoncila ja .... fuuuuha divny pocit, ale normalne som najprv musela rozmyslat, co skor ... zaradit spiatocku? dat dole rucnu brzdu?? ... xixi 🙂

pasoa
15. dec 2009

denka, tak tomu sa vraví turbosvokra fakt! 😀
no a svokor... sú takí týpci, čo tie city nevedia halt prejaviť ...

egyptanka
15. dec 2009

denka, dobre napisany clanok ... ze pozdravujem 🙂
http://slusny.blog.sme.sk/c/213153/Zmanipulovan...

denkolc
15. dec 2009

Pasojka, tak tomu ver....ona je turboooo....ale akože fajn ženská je to, nemôžem sa sťažovať....len dúfať, že mi to nepolezie na nervy.... 😉 🙂 Ale myslím, že nie...keďže čoskoro pôjde zase na pol roka do USA...bude nám chýbať... ☹

Egy, tak tieto bráchove predpovedačky ja už ani nečítam...vidno, že on je z Nového času... 😀 😀 😀 Ale keď už si dala link, kuknem to.... 😉 Ty fakt surfuješ lepšie jak mič bjukenen.... 🙂 🙂

lubi22
15. dec 2009

Denka super turbosvokra 😀 S tou desiatou to nema chybu 😀 Zlate 😵 Aj moja svokra sa zaraduje do kategorie turbosvokra, moj muz ju vola stara mafianka 😀 Musi mat vsetko pod palcom, manazuje a riadi celu rodinu, okrem svojich deti, lebo ti dvaja sa jej az tak nedaju 😀 Ale fakt toho postiha kopec, to moj muz ma po nej tolko energie 😅 To radsej ani nepocuvam, ze pri dvoch malych detoch stihala chodit do prace, stavat dom, rozbiehat firmu a dokoncovat vysku pravo. To si pripadam potom taka malo vykonna 😀

mgk111
15. dec 2009

potulka - musim vyvratit tvoje tvrdenie, ze darceky nahradzaju spolocnost starych rodicov ... u nas to neplati - kubko uz ma aj u svokrovcov boxik s hrackami aby sa mal s cim zabavat ked je u nich a pritom sa mu venuju a trhaju si ho z ruk, ze s kym teraz maly bude, kto ho bude kocikovat doobeda, poobede, kto ho bude uspavat a podobne - vzdy sa zaujimaju co nove uz moze papat... co mozu kupit a podobne - strasne je to zlate... moji rodicia ho vidia menej casto, pretoze tam tolko nespavame - mensi byt a su trosku pohodlnejsi chcu si skor oddychnut ked sa da, takze plac v noci by ich "rusil"... ale neriesim mne je u svokrovcov straaasne dobre 😀 a ako zboznuje dedka s bradou je az neuveritelne 😉

egy - jasne ze chybala 😉 a ako si sa citila bez natalky, oddychovala si , ci myslienky boli pri nej? ja niekedy vypnem a niekedy nie - ale uz sa ucim, ze mam vypnut bez kubka a nemysliet... 😝 a uz som si to precitala 🙂 nemaj vycitky, to treba inak by sme sa zblaznili moja zlata...

ked chodime na nakup tak ho nechavame u svokrovcov aj u nasich, podla toho, ktorym smerom sa vydame, aj kocikovat chodia bezo mna - uz som zvyknuta, a ked cosi tak rychlo utekaju domov 🙂 ale vedia, kedy co maju robit, kedy davat cajik a tak ... svokra mi hovorila, ze kludne jej ho mozem nechat aj v noci, ze ona sa postara, nakrmi, prebali uspi a vsetko, ale neviem sa odhodlat aby sme si s manzelom niekde vyrazili bez kubka... mali sme ist kolaudovat a to som myslela, ze sami dvaja, ale nakoniec sa kolaudacia nekona lebo budeme robit zabijacku...
hmm len mi to pripominaju, ze kedy to ideme, ze kedy budu mat kubka len pre seba 😀 😀

kubko zaspinkal sopliky odsate som zvedava kedy bude hore - dnes zatial buva klop klop...

egyptanka
15. dec 2009

Denka, tak chod do USA s nou a nas s Natalku pribal do kufra ...

egyptanka
15. dec 2009

mgk, mnaaaaam zabijacka ... ja som si dnes po x rokoch dala jaternicu ... ta bola dobraaaa.

potulka
15. dec 2009

aj my budeme silvestrovat na kysuciach, ale za turzovkou. 🙂

moje naviazanie na mateja nesuvisi - aspon teda vedome nie - s tym, ze by som nedoverovala rodicom. vlastne neviem, cim to je. s muzom ho vypravim na vychadzku ochotne a rada a tiez mi ani velmi nechyba. 😅 asi preto, ze nikdy neboli prec dlhsie ako dve hodiny. hmmm...

egy, ja obcas soferujem, ked si niekde da muz pivko. ale je to velmi divny pocit, pretoze oni dvaja potom sedia vzadu a sedadlo vedla mna je prazdne. to sa mi predtym nestavalo. kedze som sviatocny sofer, nikde som nebola autom sama.

egyptanka
15. dec 2009

Inac dnes som povedala mame, ze kaslime na standardne vianocne darceky typu ... ponozky, tielka, gatky, ale davajme si jedlo pod stromcek ... ale myslim take fajnove ... napr. holandske syry, madarske klobasky, francuzske vinka, belgicke cokolady ...

denkolc
15. dec 2009

Hlavne, nech to nečíta Potulka... 😉 😉 😉

potulka
15. dec 2009

mgk, ved ja som take nieco ani netvrdila. mozno to tak vyznelo, ale vobec nie. reagovala som len na monin prispevok, kde konstatovala, ze svokrovci sa o maleho velmi netrhaju a ani mu nic nekupuju. to ale neznamena, ze sa tieto dve veci vylucuju. 😉

potulka
15. dec 2009

egy, ja som uz parkrat obdarovala ocina fajnovejsim pivom alebo syrmi. 🙂

denka - co nemam citat? a preco?

denkolc
15. dec 2009

Lubi, ak sa nestará tá Tvoja príliš, tak neni problém.. 😉 😉 Moja sa nestará, bo jej svokra sa starala 30 rokov do nich, tak vie, aké je to peklo.....až ju s mužom rozdelilo....a potom pani 94 ročná pošla... 😅

Egy, však čo TI bráni dávať fajnoty? Ja už som ponožky, gaťky a pod. nedostala, ani nepamätám...ale my si aj srandy dávame......minulý rok som našla v starej skrini také gýčové hodiny na stenu, obrovské, hnedé, so zlatým koníkom a zemeguľou hore, vnútri boli také fajnové umelé kvetinky nalepené a na sekundovej ručičke sa pohyboval okolo osi nalepený taký umelý motýlik...proste gýč nechutný obrovský totálny!!! Len, čo som ich zbadala, ma chytil záchvat smiechu, tak som ich okamžite zabalila sesternici pod stromček...... 😅
A to som netušila, že keď do nich dáš baterku, každú hodinu vyhrávajú otrasssnúúú muzikuuu... 😀 😀 😀

denkolc
15. dec 2009

Potulka, nebuď taká zvedavá, budeš skoro stará.... 😉 😉 😉

potulka
15. dec 2009

stara uz som. o com to svedci? 😀

denkolc
15. dec 2009

Práveže nie siiii!!!!! A čítať nemáš ten článok, čo dala Egy link, bo tam môj brat píše o tom, ako manipulujú v Superstar.... 😉 😉 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre