Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

pasoa
17. dec 2009

už viem čo to je "ein ham wa noch"
einen haben wir noch 🙂

egyptanka
17. dec 2009

pasoa a to co je v preklade???

pasoa
17. dec 2009

doslova: jeden ešte máme
ale podľa kontextu mne sa hodilo: jednu (výhodu) máme ešte navyše (oproti porovnávanému náradiu) 🙂

egyptanka
17. dec 2009

Nsoci, a diky za info ohladom toho seminara uz som sa prihlasila 🙂

egyptanka
17. dec 2009

pasoa, sikovna si ty 🙂

egyptanka
17. dec 2009

to tu dnes vecer nikdo neoxiduje??

lubi22
17. dec 2009

Jaaaj idem provokovat kojace maminky 😀 Vcera som dobrala ATB, tak uz mi prijemne brnia koncatiny, pohar vinka je uz vo mne. Teraz budem nasavat kazdy vecer 😀

Taella kamoskina mala ma to iste, ako som pisala, tiez sa jej krizia ocka. Bola na operacii v BA, resp. 3 operaciach uz, ale je to omnoho lepsie, uz po prvej bolo.

Denka Ty si v jednom odseku vystihla, preco by som chcela mat este dceru 😀 Je to hnusne a materialisticke, ale mojimi najvacsimi pohnutkami na dceru su Barbie, domceky pre ne a vsetko prislusenstvo, a potom krasne satocky a sponky do vlaskov a krasne topanocky 😅

My sme boli na predsvadobnej ceste v Barcelone a posvadobnej na Djerbe. Tiez nas lakala Kuba, Mauritius, ale mali sme svadbu zaciatkom jula a do tych destinacii sa cez leto nechodi, nechcelo sa nam cakat do oktobra, novembra. Ale verim, ze sa tam pozreme aj s drobcami.

Pasoa veru puding by nenavaril ani moj muz 😀 Ten tak caj akurat 😅

egyptanka
17. dec 2009

Lubi ... nono nedrazdi hada bosou nohou. 😖

pasoa
17. dec 2009

Lubi, ja som ten Marurícius dostala na narodky 26.3. s tým, že termín ešte nebol zabúkovaný a tak sme si naplánčili svadbu na október a henam sme šli presne na Mikuláša potom 🙂

joooj, pohár vínka :-P
niežeby som nemohla vydržať, alebočo, ale JEDEN pohárik vínka by mi veru neublížil 🙂

barbiny a spol.. na to som ja nikdy nebola.... ja som ako decko mala kočiarik a bábik kopec a mama nám do toho šila obliečky a pekné večičky a my sme so sestrami vyšli von, bábiky s perinkami sme vyháczali na zem a v kočiarikoch sme si varili kašičky z piesku, kamienkov, vodičky .... 😀 a potom sme do toho blatka podávali bábiky s perinkami zas nazad a spokojné šli domov.
A mama ODPADLA (akože), keď to videla... naše kočíky skončili tak, že nám oco odmontoval podvozok, klincami naň upevnil dosky a na týchto káričkách sme sa spúšťali z kopca 😀

egyptanka
17. dec 2009

... zavidim vam to cestovanie. ... viem ze zavidiet sa nema 😔

egyptanka
17. dec 2009

pasoa, joooj ved hej ty mas narodky vtedy ked moj muz 😅

mgk111
17. dec 2009

egy - my sme tiez neboli - prerabali sme po svadbe kupelnu a potom ze pojdeme a ja som zistila ze bude kubko takze sme chcelii odlozit korunky pre neho...a manzel ma tu chyta za prska a ritusu 😀 tak asi papa babule 😀

lubi22
17. dec 2009

Pasoa tak Ty si bola taky chalan 😀 Ja naopak som tuzila po barbine, a ako za totaca klasicky, nemali, nasi zhanali v tuzexe a nezohnali, tak svoju prvu barbinu som dostala tesne po revolucii no a to uz bolo kapanek neskoro na vysantenie 😅 Ale zboznovaa som aj Lego, to som si povedala, ze sa vytesim s chlapcami. Ale Samko mi dal kosom zatial, on len tie auta 😅

Egy vsak je toho kopec este pred Tebou, niet co zavidiet. Ja som tiez nebola vsade, a verim, ze tam - vsade kam chceme este pocestujeme, ale aj s chlapcami - chcem ist na Novy Zeland, do Australie a na dalsie miesta, cross trip cez Ameriku a este vidiet kopec miest. Tak trosku dufam, ze to bude skor ako nebudem mat uz ziadne zuby 😀 Takze musim zmenit pracu, lebo tu nezarobim ani na Hornu dolnu 😅

mgk111
17. dec 2009

oo a este do tejto debaty sa zapojim 🙂 ja babiky eee, vyrastala som s bratrancami, takze tatrovky, samopaly, naj hracka bol u mna vrtulnik - a este ked som mohla v tatrovke vozit havina 😀 kolena dobite, sukne ziadne, skor lozenie po stromoch na seno a vraj na zahrade ked ma tam dali ako malicku som trhala na polovicu dazdovky - bleeeee teraz sa ich bojim xixi

egyptanka
17. dec 2009

Lubi, po ocinovej smrti som si uvedomila aky je cas pominutelny... chcela by som si uzivat a moj sen je ked bude Natalka vacsia ist s nou pred Vianocami do New Yorku a urobit si damsku jazdu.
No u mna je problem, ze sa neviem sustredit a naucit jazyk a to je moj hendikep. ☹

egyptanka
17. dec 2009

aku romantiku sme mali s muzom, vesali sme spolu Natalkine oprane oblecenie ...

lubi22
17. dec 2009

Egy to sa Ti urcite splni 😉 New York je zaujimave mesto, pred vianocmi najma na nakupy. My sme boli dvakrat, prvy raz boli este dvojicky, ale ani raz v zime. Teraz su letenky do NY fakt za dobre ceny. Tak si daj ciel, ze si urobis daky certifikat z AJ, a ked to dokazes, tak sa odmenis vyletom aj s Natalkou 😉 Mne nastastie jazyky idu dobre, ale je to aj tym, ze som odmalicka chodila do jazykovej skoly, na anglictinu, nemcinu a rustinu. Nevyhoda je, ze ked ich clovek nepouziva, rychlo zabuda. 😖

lubi22
17. dec 2009

Egy no ja som prave vesala sama, moj muz daco pise za svojim pocitacom 😖 Klasicky vecer. Este mam dve varky. A cakam na zufale manzelky na prime, to pozeram velmi rada.

iron
17. dec 2009

My budeme cestovat neskor, ked bude Ninka starsia.....teraz je priorita dom, potom spoznat slovensko...a potom zahranicie mozno.
Chcela by som vidiet hocico, ale som typ cloveka ktory ma rad doma isty standard a taky potom vyzadujem aj ked niekde ideme. Takze je to s nami tazke.

iron
17. dec 2009

No idem si citat do postele nieco mudre.....papa.
A prajem pekne sviatky a stastny novy rok.....manzel ma od zajtra volno, takze zahajujem rodinnu idylku bez pocitaca....

egyptanka
17. dec 2009

Lubi, ved prave ... no dalsi ciel mam aspon vyuzit tuto matersku a to na zdokonalenie jazyka. Pocula som dobre chvaly na Callanovu metodu.

lubi22
17. dec 2009

Egy to nepoznam.

Iron pekne sviatky 😵

Nam zacinaju Vianoce zajtra poobede, ideme na Samkovu vianocnu besiedku v skolke, uz sa tesim. 😵

lubi22
17. dec 2009

No idem kukat, dobru noc 😵

pasoa
17. dec 2009

egy, no, ja keˇže sonm o nejakých pár rôčkov od teba staršia, tak to je asi tých pár rôčkov, počas ktorých sme pocestovali a potom, keď som mala 30 sme sa zobrali a usadili... 🙂
ale to teraz riadne trepem, lebo vlasstne cestovali sme aj po nemecku, kde sme sa spoznali, na tzv. víkendový lístok sme chodili podchvíľou kade tade...
a aj po svadbe sme boli na plo-putovnej dovči, už aj so 6 týžňovým prenatálnym matúškom 🙂

mgk, to teraz ti akože máme závidieť? (to chytanie za prsia, nie tie dážďovky 😝 )
tak si to užite 🙂

a môj cestovateľský sen s matúškom? zbaliť stan, spacáky a ísť.... či už Ružiná, Dubník, alebo chorvátsko...

egyptanka
17. dec 2009

pasoa, obdivujem tvoju odvahu ... klobuk dole 😎

pasoa
17. dec 2009

egy, to ie je odvaha... s nami otec chodil odkedy sa pamätám. My sme boli hádam všade - na všetkých slovenskcýh priehradách a jazerách a nejakých českých a plus Balaton a raz Juhoška (polostrov Krk). Všetko v stane.

egyptanka
17. dec 2009

pasoa, my sme ako decka tiez chodili na stanovacky, ale akosi som casom spohodlnela. No co uz.
Idem drichmat ... bru noc.

pasoa
17. dec 2009

ženy...hotovoooooo!!!!!!!!!!!!!!!

😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

PREKLAD DOKONČENÝ.... uuuch.... dnes som spravila vari 25-30 strán... už som to ani nerátala, len už som to chcela konečne dorobiť, nenechať už ani len stranu na zajtra... zajtra to už len prezriem, napálim na CD a zanesiem.... alebo to radšej napálim ešte dnes, lebo mne by sa určite stalo, že by mi cez noc vyhorel počítač a všetko by bolo v keliiii... idem na to, ešte to napáliť...

pasoa
17. dec 2009

a zajtra hor´ sa upratať špajzu checheche... to aby ste si nemysleli, čo som to tu trepala stále, že ja pred vianocami neupratujem 😀
Len už sa mi tam toho toľko nakopilo, že nemám kam dávať fľaštičky na matúškove budúce výživky, tak to tam musím trochu prehádzať...
A prezerala som, či mám práškový cukor a kakao na tú plnku do tortových plátov, tak som popritom zistila, že som mala aj strúhanku so zárukou do 2007, asi 3 sódy bikarbóny so zárukou do januára 2009 a podobné lakotinky.... všetko išlo do koša 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre