Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

baskaj
22. dec 2009

no vidím, tá naša egy sa v zakladaní nových tém úplne vyžíva! 😀 žena činu... 😎 aj ja ňou budem a idem sa vrhnúť na upratovanie 😝 tak zľahka hehe...

egyptanka
22. dec 2009

baska, takto to budeme mat vsetko pokope a nebudeme hladat, kto co povedal ... ja som dnes vecer nic nespravila ... nie je nalada. Zajtra ma caka kopec roboty.

egyptanka
22. dec 2009

je tu niekto???

ajka?? potulka?? iron?? denka?? ...

denkolc
22. dec 2009

Egyyyyy..perffektný sen! A vieš, prečo sa Ti to snívalo? Lebo som sa o tom, že túto party zorganizujem dohadovala minulý týždeň s Janom.... 😀 😀 😀 A ak zabudneš darček, tak nabudúce.... 😉 😉

Stretko - okrem mája kedykoľvek....ale skôr skôr ako neskôr... 😅 🙂

Lubi, zrejme prišlo, len som ešte na tej adrese nebola, skočím tam zajtra....už sa neviem dočkať...... 🙂 🙂 🙂 Tešíííííím sa!!!!!!!!!!!

A čo sa týka toho, čo detičky dokážu: Tánička vie od dnes ťap-ťap-ťapušky s vystretými prstíkmi....a to je asi tak všetko....ani štvornožkovať ešte nevie.... 😅

egyptanka
22. dec 2009

Denka, to ze aka telepatia 😲
a darek nezabudnem, lebo si spomeniem na tento sen ... sak jaka hanba by to bola. 😉

a coze mas noveho??

denkolc
22. dec 2009

Nového máme to, že už malej stačí iba jeden spánok denne....a tým pádom sa ani ja nemôžem cez deň vyspať, čo je riadny škrt cez rozpočet... 😀 😀 😀
A vy ako? Ešte boje???

ajka82
22. dec 2009

egy, a ty myslis ze ja som tu kazdy den? 😀

no co sa tyka toho co dokaze moj krpec,radsej nepisem...lebo som zistila, ze vie vsetko co som ju ucila, ale ona by len chodila a lozila kade tade, na to ukazovanie atd. musi mat naladu
a dnes chodila uz len za jednu rucicku 😵

egyptanka
22. dec 2009

Denka, no u nas to tiez uz niekedy vyzera na jeden spanok denne ... niekedy dva. Cez den uspavat je hotovy boj ... ved aj moja mama sa vyjadrila, ze radsej pojde farat do bane ako uspavat malu 😀
... Natalka je v poslednej dobe strasny jedos.

V poslednej dobe pri jedeni chyti manier ze sa vzoprie, da rucicky v pasticky a zacne sa tak triast a pri tom je cervena ako rak.

egyptanka
22. dec 2009

ajka, a nie??? 😀

ajka82
22. dec 2009

deni, aj my mame uz vacsinou jeden spanok...zalezi od toho ako sa rano zobudi... takze hned poobede bud 1-2 hod. alebo pred obedom 0,5-1 hod a okolo 16tej pol hodka...

ajka82
22. dec 2009

egy, ked som na dovolenke tak nie 😎

egyptanka
22. dec 2009

ajka, ved si na dovolenke ... na rodicovskej 🙂

ajka82
22. dec 2009

ku stretavke mam len to, ze chcem mat nachystane ranajky k ubytku(priamo do postele 😀 😝) a aby sa mala krpata kde zahrat (najlepsie s dozorom 😀 )...a samozrejme pekne pocasie 😀

ajka82
22. dec 2009

egy rodicovsku dovolenku neviem kto tak nazval, ale bol to blb 🤐 to sa nerata 😎

denkolc
22. dec 2009

Egy a prečo sa malá tak vzoprie? chce viac jessť, či čo??? 😅
A s tým uspávaním - to vyzerá, že aj vašej stačí už len jeden spánok....ja som bojovala dva dni, kým som prišla na to, že to je strata času a energie...fičíme celý deň až do poobedia....čo už....neni nervózna, nemrnčí ani si netrie oči, tak ten spánok už nepotrebuje.......

Ajka, vy ste riadne popredu....to Tánička by bola zahanbená, že ona ešte len leží a Karinka už chodí....hahaha....

egyptanka
22. dec 2009

Denka,neviem ona sa jeduje aj ked jej podbradnik davam a strhava si ho dole. Ona je taky maly velky jedosko.
Len Natalka je niekedy strasne umrncana doobeda tak nic ine neostava len bojovat, aby isla spat ... a ked nie je vyspana tak ani pekne nepapa.

Jaaaaaj a novinka, dnes sa Natalka udrzala asi par sekund na nohach bez drzania. Ale fakt to boli asi 3-4 sekundy. 😅

ajka82
22. dec 2009

egy, no to by aj mna zaujimalo, preco sa tak vzpiera 😕
ja tiez davam spat az ked vidim, ze ide "odpadnut" lebo inacto nema zmysel, hodinu a viac sa snou trapit nebudem aby spala...
deni neboj, sak ona sa pohne...ja bych aspon pri obliekani chcela tvoju tanicku, lebo karinka len zdrha prec a bojujeme a nahaname sa...

egyptanka
22. dec 2009

Denka, ja som niekedy taka zufala, ze mam doma taku nervacku, az mi je do placu, ked vidim niektore deticky kludne, vysmiate cely den ... 😢

egyptanka
22. dec 2009

ajka, no netusim, ci sa snazi tlacit do plienky, ale vtedy vydava ine zvuky a nedava ruky v past. a ani neurologicka nic neodhalila.
a dosla nam pozvanka na dalsiu rizikovu poradnu.

ajka82
22. dec 2009

jaaaj, takto moja ked bola unavena, ani netrela oci jedla v pohode a uprostred jedla zavrela oci a spala v stolicke...jak sa zobudila po 20 min. tak si to dojedla a ficala dalej

no nam karinka musi uz len istotu dostat a bude behat sama, leboked sa zabudne tak uplne v pohode stoji bez drzania, aleboked drzi nejaku hracku v oboch rukach tak v pohode stoji, aj dva kroky spravila medzi mnou a stolikom, len sa potom hned chytala, lebo sa zakymacala 😅

ajka82
22. dec 2009

egy, vam uz doslapozvanka dalsia? ... nam este nie 😲

denkolc
22. dec 2009

Ajka, tak v obliekaní máš pravdu...to tá moja nejako neplače, nebráni sa.....ale možno aj to príde.... 😀 😀 😀

Egy, keby sa vzpierala, že nechce jesť, tak sa nedivím....ale vzpiera sa a potom zdlábne 300 g, to je fakt sila!

ajka82
22. dec 2009

deni sak pockaj, kedbudes trenovat obliekanie na bruchu, pocas stvornozkovania, davat nohavice v sede-lebo inac akurat vtedy nechce byt, alebo obliekat postojacky 😀 😝

egy aked ju zabavas pri jedle, tak sa tiez vzpiera? alebo vtedy je v pohode...

egyptanka
22. dec 2009

ajka, na 14.1. ale asi tam zavolam a prelozim to, lebo som sa prihlasila na ten Seminar o detskom spanku co onho casu posielala nsoci a by sme to nemuseli stihat. ...

denka, netusim. Ja rozmyslam ci som dement alebo co ked neviem porozumiet malej "reci"

ajka82
22. dec 2009

egy, no neviem ani kedy ten seminar je, lebo nejak som to nepovazovala za zaujimave pre nas 😅 tak som to nekukla ani...

egyptanka
22. dec 2009

Pre nas je to velmi zaujimave a aktualne 😉

ajka82
22. dec 2009

inak ten penzion sustiak ci jak sa vola nevyzera zle, ale tam neni restika, ze? ci som si nevsimla?... ja chcem nieco kde varia...
inac mi to je fakt jedno kam sa pojde... len varit pre mna a mata pripadne ak bude mat volno nemienim, sak to bude jak dovolenka, tak si treba oddychnut,staci ze za detmi budeme behat 😅

potulka
22. dec 2009

tu som. cely cas som nieco robila a napriek tomu si nemozem nic odskrtnut, lebo vsetko mam len tak na polovicu. pohladnice maju adresy, ale nemaju popriliepane fotky. prach je utrety, ale v spalni nie. akurat som umyla riad, vratane novych poharov a tanierov a pozavesovala som susene pomarance nad dvere. toto som vsak na zozname vobec nemala. 🙄 😝 🤐
a k tomu si matejko pred hodinou zmyslel, ze uz chce mlieko, popritom som zistila, ze je precurany. muz ho prezliekol a mlady pan sa rozhodol, ze tym sa noc vlastne skoncila, je cas na velke debaty. 😀 idem do sprchy, uvidime, ci po navrate uz bude tichucko.
ajka, vsetko najlepsie karinke k 11 (!!!) mesiacom.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre