Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

potulka
22. jan 2010

katja - PRESNE! s tou flasou myslim. matejovi sme taku klasicku s cumlom zatial este nikdy nedali a tiez mi pripada divne zacat s tym v 10 mesiacoch. aj ked by to bolo asi v pohode, mam v sebe taky nejaky sibnuty blok alebo co.
dobru noc

katja78
22. jan 2010

dobrúúúúú žienky, idem aj ja haji 🙂

baskaj
22. jan 2010

kočky dík za odpovede! 🙂

nsocinka - to mi je ľúto! ☹

vladka - ani my nemáme ešte ani jeden zub. a ako dopadla oslava výročia?

egy - pozor na tie vaječníky si daj, aby si pri ďalšom tehu nemala náhodou nejaké problémy!

den - a ako ti teraz spáva tánička v noci? vyspí sa aj cez deň? či nie je nervózna z toho, že sa poriadne nevyspí. lebo keď sa dami dobre vyspí, hneď je lepší a spokojnejší. a ak máš celkovo zlý pocit z táničky a nepriberá, veru, radšej nech porobia vyšetrenia!!!
a to ti malá prespí, keď chodíš ty po obchodoch? waw! ja môžem snívať...

katja - no, ja tie dokine rady beriem s rezervou a robím si po svojom. ale pri chorobe zase pekne poslúcham 😀
damián obed zbaští len tak zapráska, je jedno, čo mu nakombinujem. nepotrebujeme skúšať nové obedy. tak oprážanie určite presúvam na neurčito. len som chcela vedieť, či to vy robíte.
a tie tvoje anti...blabla výrazy pre denku neviem ani len prečítať chichi 😀

dio - ja by som sa k tou knihou asi pridala. cez čo to kupuješ? a Koncept kontinua nemajú? z kadiaľ z Ba si? brat mi tam chodí, že by to potom nejako vyzdvihol...

brú korčule!

katja78
23. jan 2010

Dobré ráno 🙂

Tie anti......sú protilátky,ktoré sa zisťujú pri celiakii.

Pekný víkend prajem 🙂

egyptanka
23. jan 2010

Dobre ranko,
dnesna noc trocha horsia ... od druhej do stvrtej kazdu polhodinu hore, ale to bola moja chyba lebo bola skor hladna a ja som ju nenakojila, po nakojeni zalomila a spala do siestej, o siestej som ju este upelhala dala cumel a potiahla este do siedmej ... som si neuvedomila v noci, ze bude hladna, lebo dostala na veceru to co mala na obed a to bol dost lahky obed zemiakovomrkova kasa s maskom ... predsa len kasa ju vzdy viac zasyti. No co ... ja som mala ist dnes vecer ruka hore, ale kamoska mi pisala, ze je chora a tak sa to posuva na buduci tyzden ... ale aj tak dobre, dnes by som nebola dobra spolocnicka ... som si myslela, ze dovarim a pojdem sa natiahnut, ale ako pocujem tak mala sa po 50 minutach zobudila ... to co ma dnes ... ved vzdy spi minimalne hodinu a pol.
Nechapem ... vidim to na divotvorny den ... este do obchodu by som mala ist, ale mne sa do tej zimy taaaaak nechce.
A ako vikendujete vy??

mgk111
23. jan 2010

matja - terchovu manzel pozna, ze strava tam je oproti orvaskej lesnej lacnejsia... tak neviem... myslela som v okoli a nie priamo v penzioniku...

lubi - kubko daval tie svoje pol hodky a posledne dva dni - spal iba dvakrat dennej vzdy okolo jedenastej - potiahol dlhsie a potom zaspava na taku pol az hodku okolo siestej vecer, tym padom sa nam posuva spanok vecerny na taku deviatu hodinu... ale zase nevstavame uz o piatej, co tesi mna 😀

dobre ranko babule! my sme s kubkom vstavali o stvrt na osem - paradaaaaa 😀 toto bol moj sen, sice v noci sme parkrat hore, ale to ze nemusim vstat o piatej - pre mna sa nepredstavitelne stalo skutocnostou - jupiiii klop klop aby som nezakrikla 😉 potom som zaviedla ranne zvyky, aby sa naucil ze sa nema plackat, tak vyzleceme pyzamko, dame na nocnicek, vycika sa, zabalime do plienky, oblecieme kubka, potom ho posadim do postielky, idem urobit mliecko a ked ho spapa, tak sa ja prezleciem, usteliem, vyvetrame spalnu a ideme do inej miestnosti... dam ho na zem - co predtym nikdy nechcel a reval ako besny, tak si uz bud zvykol, alebo mu uz choditko nechyba... ja si urobim jest, najem sa a vyvetrame obyvku, potom sa hrame v detskej a podla toho co treba... dnes sme spolu pekne prezliekli perinky, dali prat pracku, umyvacku, chystala som mu desiatu - urobila som zmenu, uz ho neukladam okolo deviatej - ale dam mu o desiatej ovocie a okolo pol jedenastej hajat - a funguje to zatial... a som zvedava ako dlho bude spinkat, ked vcera dal dve a pol hodky, ci sa to zopakuje...

idem urobit bryndzove halusky na obed a kubko ma sosovicu... a bud niekoho prepadneme dnes, lebo je strasna kosa, alebo pojdeme pozriet svokrovcov - nasi su na plane zajtra, ideme gratulovat segre k narodkam...

pekny dnik...

egy - nemoze byt kazdy den rovnaky 🙂 to by ta nebavilo a nevazila by si si tie prespate noci 😉 (v dobrom to myslim oki? )

mgk111
23. jan 2010

a ozaj viem, ze az po obede ale neviem ci budem pri kompe tak KARINKE vsetko najlepsie - posielame bozteky od rodicov aj kubika 🙂

egyptanka
23. jan 2010

Maci, ved hej ... ale sama si za to mozem ... keby som jej o tej druhej dala jest tak by bol pokoj ... mozem byt nahnevana sama na seba 😖

a pripajam sa ku gratulacii ... Karinka vsetko najlepsie a posluchaj maminu 🙂

denkolc
23. jan 2010

Aha, kto tu najviac fičííííííí...🙂
https://www.modrykonik.sk/my/user_list_2.php?vC...

denkolc
23. jan 2010
egyptanka
23. jan 2010

no ale kuk sem
https://www.modrykonik.sk/my/user_list_2.php?vC... apríli 2009&vChildFrom=1238536800&vChildTo=1241128800&vOrderBy=i_message_count desc

denkolc
23. jan 2010

A teraz niečo konkrétne......Kati, mám výsledky krvi u seba...plánujem ich naskenovať...kebyže ich vidíš, videla by si tam dačo z toho, čo si písala? Pre mňa sú to len dáke číselká a skratky...netuším, čo to je... 😅

Bašenka: - a ako ti teraz spáva tánička v noci? SPAVA LEPSIE, ODKEDY SPI V POSTIELKE, ALE AJ TAK SA BUDI ASPON 5 KRAT. vyspí sa aj cez deň? ANO, DVA KRAT PO HODINKE. či nie je nervózna z toho, že sa poriadne nevyspí. NERVOZNA MOZNO JE AJ ZO ZUBOV, TO UZ MOZNO BUDETE MAT DOMA TIEZ ZA CHVILKU 😅 lebo keď sa dami dobre vyspí, hneď je lepší a spokojnejší. a ak máš celkovo zlý pocit z táničky a nepriberá, veru, radšej nech porobia vyšetrenia!!! PRIBERA TAK 100 GRAMOV ZA MESIAC, ALE TO ASI JE MALO...KEDZE ANI NENI AKTIVNA 😕
a to ti malá prespí, keď chodíš ty po obchodoch? waw! ja môžem snívať... TAK UROBIM JEJ V KOCIKU PRITMIE, VON NEVIDI, TAK SPI....CO BUDE....TVOJ PRCEK NECHCE? CHCE KUKENZI VON? 😀

denkolc
23. jan 2010

Egy, ten link jej na dve veci... 😀 😀 Ale neboj, myslela som aj na Teba, viď vyššie... 😉 😉

mgk111
23. jan 2010

egy - je to len jeden den z mnohych tak kasli na to, ja som byvala unavena z kubka ked uz nemal choditku a tiez mozem byt nahnevana len a len na seba... ale beriem to z opacnej strany, ak by som mu ho nedala vtedy tak by som bola na pokraji nervov, sediva, hladna a vystresovana... takto smne to skratka posunuli a hotovo... teraz je spokojny aj on aj ja... a ked je jeden den uplakany, tak si poviem ze zajtra bude lepsie 😎

nooo o pol jedenastej sme kubka ulozili, dali s tatinkom kafco a ja varim 🙂 a poobede sa pojdeme kuknut do palenice 😀

ja s mojimi par prispevkami som kde? xixi ... ja som skor len citavala, neskor som sa ku vam pridala a teraz ako vyda tak vyda 🙂

denka - vitaj a pekny vikendik 🙂

nsoci
23. jan 2010

Jakto ze nie som v tom zozname...jaj vsak ja som februarovka dofrasa.

nufanek
23. jan 2010

Ahojte, nasa noc, nic moc. Klasika o pol dvanastej a pol druhej. Ale od pol druhej do pol stvrtej ani za svet zaspat. Povedala som si, ze ju necham samu, ale nedarilo sa jej, nakoniec som ju este o pol stvrtej nakojila a vstala o stvrt na osem. Teraz doobeda som ju nakojila o pol desiatej, potom lezala 25 minut v postielke, bez placu. Obcas vyhodila cumel z postielky, popozerala si ho a nakoniec zaspala. Uz spi hodinku a pol. Dufam, ze sa nam podari zaspavat bez problemov. Zatial to nevyzera az tak hrozne, ale clovek nikdy nevie.

lenk30
23. jan 2010

diocka, super že si našla tie články. keď som to prečítala, naozaj som rada, že som to naše spanie-nespanie pretrpela a nenechala ho vyplakávať.

spíme zasa zle, och jaj. to aby som si nezvykla.

dnes mi bol muž ráno kúpiť UM v lekárni. dala som z neho dolu ochrannú fóliu, potom si prečítala, že spotrebovať do 10dní, takže to nie na skúšku, ale naozaj. Neviem sa rozhodnúť. Materské mliečko je ozaj dar - uvedomujem si to a som šťastná, že som si môhla užiť ten pocit a tie pohľady na cuca, ale už asi dosť.

Malý v priebehu dňa aj 20x - zdvihne tričko, vonku na rukách mi driape zips a pri tom smiešne chrčí. celú noc na cicíku. 4.deň ich mám také boľavé, že ani podprdu, len dookola sprchujem a natieram bepantenolom. on keď pije, na záver vždy kusne - ako veľká sranda a celú noc pri pití musí druhú bradavku štelovať. Neviem sa rozhodnúť, kukám na tú krabicu s mliekom a bojujem sama so sebou. Ani sa mi nemajú dať ako tie bradavky do poriadku, keď sa stále po nich vešia......

baby dávate už cibuľu? mne už vôbec nechce tie obyčajné zeleninovo-maskové blivajzy. už mi spapá keď to je aspoň opražené na cibuli. soliť nesolím. ale ani z tohoto nie som happy..........no len aj doktorka vravela, že už by sa mali pridávať tuky do jedla, tak hádam ............

ajka82
23. jan 2010

karinka akurat zaspala, alestihla povedat ze dakuje mgk a egy 😉
ja uz mam vsetko nachystane a za taku tristvrte hodku-hodku maju dojst karinkini dedkovci 😀

my davale papat vsetko karinke, okrem: bielok, cierne korenie a pikantne,k. mlieko ako napoj, do jedla, kase v pohode,alecibulu varim, nesmazim ...sol a cukorsasnazime obchadzat
a k pribinaciku(to mala karinka raz, ked sme nemali jogurt doma) a vyjadrenie sestricky u nasej Dr. : pribynaciky neodporuca, lebo su dost tucne 😉 ..o strave vedierozhovory vacsinou ona..

ajka82
23. jan 2010

a presne predrokom ma o tomto casedoviezla sanitka do nemocnice, co mi bolo strasne zle a nevedela som kde je sever 😅

matja
23. jan 2010

karinke gratulujeme k rôčku. Prajeme peknú oslavu 😉 Ajka, zistilo sa, prečo si porodila skôr?

snehulienka
23. jan 2010

ajka, vsetko naj karinke!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mapa
23. jan 2010

vsetko najlepsie karinke k 1. rocku.

baby, nemate niekto tu baby vysielacku z lidla? je dobra? vdaka

snehulienka
23. jan 2010

baby, my sme nasadili nutrilon, nemate nahoodou niektora tie kupony na zlavu??????????????????diiiiiiik.
koxo, to je drahe jak slak, zatial som kojila,ale v najblizsich dnoch koncim 😒 🙂

lubi22
23. jan 2010

Ahojte 🙂

Karinke vsetko naj k prvym narodeninkam 😵

Co sa tyka prispevkov, ja som vacsinu asi ziskala este pred a pri Samkovi v majovych babenkach 😅 Teraz je to uz vlaznejsie 😀

egyptanka
23. jan 2010

Poobednajsi spanok 50 minut ... ja nechapem.
Dnes je jeden z tych horsich dni ... ale nemoze byt kazdy den nedela. 🙂

dedde
23. jan 2010

Karinke zelame vsetko najlepsie k prvému rociku

katja78
23. jan 2010

Karinka, všetko najsamlepšie k 1.rôčiku, nech si stále šťastná, zdravučká a majú z Teba rodičia radosť 🙂 🙂 🙂
A príjemnú oslavu 😎

Egy - nedeľa bude zajtra 😉

Leni - aj Hanka ľúbi "štelovať" druhú bradavku, ale tak jemne. A milujem, keď už zaspáva, tak ma tak zlatunko hladí 😵 Mala by som rovnaké pocity, kebyže sedím pred tou krabicou ja. Ale treba šetriť stravovacie jednotky aj pre súrodenca 😉

Baška - ešte ma napadlo, veď keď už dávaš lučinu (alebo sa len chystáš?), a Damko je v pohode, tak aj jogurty by mali byť v poriadku 🙂

A môj deň??? - na figu. Bolí ma brucho, mám kŕče, bolehlav, Paralen nezaberá 😖 ☹ a nič ma nebaví 😔

asandys
23. jan 2010

Mila Karinka, zelame ti vsetko najlepsieeeeeeeeee k prvemu rocku. NEch ma maminka pekne pocuva🙂)))

Ten domcek s loptickami z lidla , co tu niektora davala tip som dnes adamovi kupila. Nechce z neho ani vyliezt. 😵

Mapa, cavinesssssssssssssss. Karla moze kludne tlmocit Adamkove vyzjapovanie z kociara🙂))) Ako sa mate?

Adam doobeda spanok 0 bodov, poobede hodinku. ☹ Noc jedna hroza ☹

egyptanka
23. jan 2010

Baby rozhodla som sa, ze teda zacnem davat do stravy jogurty a Lucinu ... ale mam otazocku ... jogurty biele smotanove alebo obycko. Lebo v smotanovych je podiel tuku cca 10% (napr. zvolensky smotanovy) a v obycko 3%. Kukala som bielu Activiu a to je iny sajrat a este ten syr Kidiboo ci ako ... same Ecka. Fuj.
A davate jogurty priamo z chladnicky, alebo nejake teple. Lebo ked by som chcela davat rano tak kym by sa oteplil na izbovu teplotu tak by to trvalo aj hodinu co u by mi mala hladom skakala po hlave.

egyptanka
23. jan 2010

Potulka, a na margo prispevku včera o 23:55 si presne vystihla aj postoj k flase c cumlom ... vsak naco? Moja sa uci pit z toho sosaka, ale zistila som, ze vypije viac ked lezi ... ked sedi tak ani za toho boha co by ju donutil zaklonit hlavu a potom sa rozculuje, ze taha taha a ked je flaska poloprazdna tak taha vzduch lebo vsetka tekutina je v spodnej casti flasky.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre