Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

egyptanka
4. feb 2010

my uz spime ... teda myslim, odchadzala som tak zamrncala, ale uz je ticho ... my zaspavame sami 🙂

diocka
4. feb 2010

oki potulka, my sme uz odstartovali. ale to neznamena ze dobehneme prvi do ciela 😉

dnes manzel "cita knihu" = drzi straz pri malom, som zvedava ako bude uspesny.
asi by som si mala z kniznice pozicat nejakeho ruskeho autora - ti pisali hrube knihy, nie?
ale zase ma to vyhody, znova som zacala citat, co som robila naposledy niekedy v lete ked maly vonku v kociku iba drichmal a ja som sa opalovala v parku a citala knihu. jaaaj to boli casy co uz take asi nikdy nebudu.... 😔

diocka
4. feb 2010

egy, poslem ti mareka na skolenie. mozes si zalozit "uspavaci kruzok". myslim ze zaujemcov by bola kopa.

nsoci
4. feb 2010

Fuuuj, tak Matko lepsie, ale ja uplne zle (hnacka, vracala som, teplota), muz detto, ale ked ma videl, tak sa pozviechal. Otec nam oniesol balicek zachrany, sme slabi jak muchy, drzte palce tuto noc.

Moncici never tomu. Matko jak dopije flasu, ohodi ju a reve. A zaspava len so mnou/muzom/mamou, pritisnuty, ale celkom rychlo, o 10 minut vacsinou.

Nevlazem pisat. Je mi na grc. Jak som bola tehu s Matkom tiez som mala crevnu chripku a potom mi bolo dobre az za dva mesiace - nevolnosti.

Pasoa gratulujeme moc

egyptanka
4. feb 2010

diocka, dakujem neprosim ... jedno skolenie stacilo.
A dnes ako som bola prec tak mala zaspala sama bez potreby sa predtym ukludnit na prse 😅

egyptanka
4. feb 2010

zasa som tu sama???

lenk30
4. feb 2010

potulka, super výcuc

ja robím všetko s malým na rukách a práve dnes som doobeda bola v robote a on sedel na gauči v obyvke s mužom a papal rožok, nadrobil a dookola naháňal omrviny a upratoval a že akoby mužovi vysvetľoval, že tak to robí mama

aj filipko píše. každé pero je AA a hneď si hľadá papier 🙂

nsoci, tak nech vás to rýchlo prejde

och baby, náš malý má zajtra rok, tak som si to zas predstavovala a s mužom sme sa tak dovadili jak kone......

egyptanka
4. feb 2010

lenk, co sa deje? preco ste sa povadili?

matja
4. feb 2010

ejha nsoci, no daj sa do poriadku 😔

potul - dnes to bola hodina a štvrť. Boli ste lepší? 😀

diocka, ty čítaš aj večer? Ja iba počas denného uspávania, večer máme tmu. Ale tiež ma to teší, normálne mi je ľúto, keď Paťko cez deň zaspí za 15 minút... Celkom príjemne strávený čas pri uspávaní. Už sa idem popozerať po ďalších nových knižkách 😉

matja
4. feb 2010

lenka, fúha... 😒 to ma mrzí...

diocka
4. feb 2010

matja, ja citam IBA vecer... cez den funguju ruky rukate ☹ ☹ ☹

egyptanka
4. feb 2010

ja necitam 😉

pasoa
4. feb 2010

diočka, vraj Tichý Don, že je krásna kniha.

nšoči, tfuj tfuj, rýchlo sa z toho vylíž a nech si rýchlo v poriadku.

my ideme spať dnes extrémne zavčasu - okolo deviatej, lebo sme aj extrémne zavčasu (o 8:00) vstávali 😔

lenk30
4. feb 2010

no kôli čomu my asi..............je to dookola...........svokrovci, ja mu dookola vysvetľujem, že už má svoju rodinu........nikdy to nepochopí...........

neviete poradiť knižku na rečňovanky s ukazovaním? ja mu dookola ukazujem Filipove ručičky, majú malé prstíčky.........poznáte to? už to celé vie ukazovať, ale iné nepoznám.......

matja
4. feb 2010

pasoa, že eštrémne zavčasu ste vstávali 😀 To u nás je už dávno deň a pomaly aj ďalší spánok 😀

lenk, popíš bližšie tú riekanku...

egyptanka
4. feb 2010

ja teraz odsavam.

mala by som sa pustit do surfovania a najst novy sportak a autosedacku ... tak babo rad.

lenk, ani ti nedal za pravdu?? 😲

babulka123
4. feb 2010

egy a preco novy sportak? ten co mate nevyhovuje??

egyptanka
4. feb 2010

babul, chce to zmenu a nieco lahsie na jar ked uz bude chodit 🙂

babulka123
4. feb 2010

sak vy mate taky ako ja.. este lahsie nieco existuje?? hehehe

my sme kupili praveze velku kravu Peg perego AT4 prave na zimu a PP pliko som si nechcala na leto a do auta... a myslim ze je to fajn..

egyptanka
4. feb 2010

doodsavam a dam si 2 deci vinka ... tak som sa rozhodla. 😀

egyptanka
4. feb 2010

chcela by som nieco blaznivejsie a komercnejsie a farebnejsie 🙂

babulka123
4. feb 2010

aha.. dobry dovod.. heheheheh

ozaj kedy sa moze davat lepok.. co su tie sunarky susienky su od 6 mesiaca.. uz mozem dat ninke?
a jogurt??

potulka
4. feb 2010

tak u nas sa uz spi. dnes pekne zaspinkal pri kojeni, dokonca sa aj sam pustil, nemusela som prso vytrhat spomedzi zubov. 😅 cele to trvalo asi pol hodiny, vratane mojho preventivneho lezania vedla spiaceho syna, ak by si to este na poslednu chvilu rozmyslel. 🙂

diocka, ze ruski autori... 😀 aj Forsythovci su pekne hrubi, vyse 1000 stran. to je v pripade potreby aj zbran. 😉

ja som sa tiez dost rozcitala - este kym syn nelozil hlavne pri ranajkach (matejko v lehatku). teraz, ked dlhsie spava, citam pocas volna a po veceroch, ak nie je na MK rusno. 😀 prave luskam sherlocka holmesa, kupila som si take stare vydanie cez internetovy antikvariat.

lenk, to ma mrzi. a neprecistil sa hadkou vzduch? dufam, ze sa do fukania prvej sviecky udobrite.

nsoci, pekne sa liecte. tusim matko zakazdym nakazi celu rodinu. detske virusy su potvory agresivne. 😠

egyptanka
4. feb 2010

hmmm tak to vidim baby ze ny sa stretneme az na jar ... ja zacinam mat ponorkuuuuuuu 😖

potulka
4. feb 2010

babulka, jogurt od 9. mesiaca, lepok teoreticky od 7., ale ak mate nabeh na alergiu, daj radsej o mesiac neskor. je ninka kojene babo? ak nie, vtedy sa so vsetkym moze zacat o mesiac skor.

baskaj
4. feb 2010

no, my dnes len 20 min ale na rukách 😝 nechcem ho trápiť teraz, keď má tie sople a aj sa nimi dusí. unavený z choroby... a nechcela som dopadnúť tak ako včera, naše nahoršie uspávanie v živote. ani nejdem rozpisovať... pár dní, kým sa vyliečime a ideme cvičiť uspávanie v postieľke. mužovi sa ten nápad páči, lebo v 357 sa dočítal, že dieťa sa má zobudiť tam, kde zaspalo, tak teraz sa tu tou hláškou furt na mňa oháňa 🙄

nsoci
4. feb 2010

To u nas nehrozi uz citat, mi trha knizky, ked tak casopis beriem, ten este oferujem.

potulka
4. feb 2010

egy, ty si uz druhy provokater s vinom. muz si nalial take krasne tmavozlte tokajske, ze tu len preglgam. 😠 ale kedze cez den uz nekojim, mohla by som si hrknut na ranajky. 😉

mgk111
4. feb 2010

potulka - ta absencia mrchy ma zacina vazne znepokojovat... no pockame este par dni a dam vediet, ci kumne dorazila od egy 😀

baska - stvornozkovanie sa u nas zmenilo na styl, ze nozicka jedna pod ritku, nakloni sa akoby na styri a ruky preklada a ritulu sucha po dlazke a tak sa posuva dnes si tak nahanal auticko 😉 mne je v podstate fuk, ci je na styroch alebo takto, hlavne ze sa hybe sam a bez choditka 😵 taka som rada, ze som sa zapovedala, ze ho tam nedam...

pasoa - gratulujeme k pokrokom 😉

egy - ty valis v tom odstrekovani 😉

ajka tak posli aj ty,nech mam istotu, ze dorazi... hoci vzdy pouzivame gumky viem ze nie su stopercentne... no hadam sa nic nestalo 🤐 k svokre no radsej no comment 🤐

nsoci - drzte sa a opatrujte, pozor na fazulku... ja som tiez pri kubkovi mala na zaciatku crevnu chripku a je vsetko oki... aspon matkovi je lepsie... myslim na vas...

kubko zaspal po dvoch davkach ORS s mrkvovou stavou - takze uspesne bez mlieka... celkove kakanie dnes sumar 6x tak dufam, ze uz to bude oki... a teraz zase placka a tatinko uspava...

babule ked uz kaka pevnejsie tak kedy mam dat mliecko??? neviem, co mam postupne nahradzat ci tie suche jedla zemiaky, mrkva alebo dat mliecko??? ASANDYS heeeeeelp 😀

babulka123
4. feb 2010

potulka.. bohuzial nieje , len do 3 mesiacov, potom som bola nutena prestat..
takze 7 mesiac.. ok..
teraz mi kamoska hovorila ze su aj bezlepkove napr. piskoty do vyzivy.. tie by mohla ni e?
lebo ked jej dam vyzivu na desiatu tak do hodiny vrieska od hladu.. hlados maly..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre