Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

pasoa
6. feb 2010

egy, pokiaľ viem, potulka je v soboty off ;)

nsoci
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
egyptanka
6. feb 2010

Pavli, viem ale do pondelka zabudnem otazku (laktacna demencia) ... ved si ju tu najde 🙂

egyptanka
6. feb 2010

vodník ... to je taký unterwasserman 😀

nsoci
6. feb 2010

kuk co napisala zla nsoci ohladom stretavky
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

egyptanka
6. feb 2010

uz aj my spime ...
nsoci, suhlas ... len nech posle presne storno podmienky ... kdyby neco 🙂

pasoa
6. feb 2010

joooj, ženy, čo odoberáte Mama a ja, urobila som si na večeru ten Encián, namiesto slaniny som dala hydinový nárez, no to bola mňamka. Zapiekla som to v remoske, mňami mňami :-P
A rýchlovka... šup-šup to bolo nachystané a kým sme zacvičili vojtovku, už to bolo aj zapečené :-P

mgk111
6. feb 2010

katka - a boli ste ockovani teda babulky proti rotavirusom ci nie? ako ste zvladali? a ja si zase myslim ze smecta zapeka 🤐 lebo potom je ta stolica vazne hustejsia a vsetci to tak hovoria este aj lekari 😠 nasa dokina povedala ze aby sme boli jeden dva dni bez mlieka - ale skor dam teda zriedene a s tym odvarom ryzovym... dnes sme kakali "len" 4x takze sa to lepsi... a praveze dame na tvoje rady, tak nas radsej na dlho neopustaj 😉 a este otazocka - a ostatne jedla moze papt normalne ale ma "dietovat"??

pasoa - gratulujeme k vymesaciu a dufam, ze pobyt v dojcaku bude "uzitocny" a pridete domov zdravi... zlaty manzelik a tatik...

nsoci - ok ohladom stretka - myslim ze rozumne... a co papa matko okrem toho ze vynechate mliecko? a ako dlho?

ja som dnes bola s kubkom vonku a ked sa po hodke pokakal sli sme domov, hoci bolo vonku uzasne... ale babka ho este pootom zobrala... no ja mam na veceru este nachystany ten vyvar a supnem trosku mlieka, samotny by nepil... ale to mu nevadilo tak uvidime... este stale nehaja, hoci je okupkany... su tu susedy, takze vnima deticky a potoma si odpadne 🙂 spime zase spolu vedla seba na zemi pekne...

egy - a ja som dnes nerobila nic 🙂 vlastne heeeej varila som pre vsetkych ale inak nic take upratovacie lebo nie sme doma....

egyptanka
6. feb 2010

Dozehlene ... ide sa odsavat ... 🙂

asandys
6. feb 2010

mgk, nsoci, pripajam sa ku vam bez hnacky dnesyn den, eln rano jeden tuhy kak, cez den same prdiky a tot vsjo. Takze sa velmi tesim. Myslim, ze stravu , ktoru mu davam kazdy den tu istu, tak je to ok. Tak rano ma mlieko s ryzovym vyvyrom, doobedu suchy chlebik a susienky, obed zemiakova kasa zalaita mrkvovy, vyvaro, olovrat cisty zemiak, vecera um s ryzovym vyvarom. Dnes som banan vynecala. A plus 2x10 kv. hylak Zajtra pokracujem tak isto, len dam bananik miesto jednej davky zemiakov, no a v pondelok uvidime🙂)

Dnes adam pospal 2x polhodinku, takze uz zalazol a cucka po kupeli. A ja dnes asi po sto rokoch si pozriem dajaky film, ked daco pojde.

ale citam vasssssssssssssssssssssss, az tu dakto bude, tak zatial pekny vecer🙂))) Mam tu dajek clanky v ang. co ma precitat do prace, no ael komu sa cce terz rozmyslat nad sucastami dajakeho mikroskopu_(((((

asandys
6. feb 2010

a inac sa pasujem na vodcu skupiny, ktora pise s preklepami, ja snad ani jeden prispevok´nemam v poriadku 😀

egyptanka
6. feb 2010

ja som tuuuuuuuu

egyptanka
6. feb 2010

asandys, super spravy ... ako sa clovek dokaze potesit s tuheho hovienka 😅

egyptanka
6. feb 2010

halo lo lo lo, halo la la la ... halo lo, halo la ... co sa stalo??? 😲

egyptanka
6. feb 2010

chce to nejaku anketu

...

Pouzivate este monitor dychu?

asandys
6. feb 2010

ja pouzivam vo dne aj v noci🙂)

egyptanka
6. feb 2010

ja ten moj musim o tyzden vratit

egyptanka
6. feb 2010

Baby nejak ma opat prechadza chut na druhe dieta ... tym ze sa Naty unormalnila, zacinam si matersku svojim sposobom vychutnavat, tak mi terajsi stav vyhovuje ... hmmm s tym sa moj muz nezmieri ... ale nikdy nehovor nikdy.

asandys
6. feb 2010

a ete furt ide na tie iste baterky od narodenia 😵

egyptanka
6. feb 2010

my sme uz dva krat museli menit ... druhy krat dnes 😉

ajka82
6. feb 2010

aj my este pouzivame 😉 a tak isto sme este baterky nemenili 😀

mgk111
6. feb 2010

asandys - super ze je vam lepsie...

egy - my sme vratili po pol roku... ked neboli ziadne problemy zdravotne, tak po polroku sa riziko znizuje a po roku je malo pravdepodobne... a ved siuz naty a tak za rocik,dva pridaj surodenca 😉 tak si aj uzijes a potom budu spokojni vsetci no nie?

kubko uz pomaly spinka, museli sme dat este stavu mrkvovu na uspanie... ani som nevedela ze tak rychlo drula 100ml 🙂 ale ked ide o caje, tak to cucka po 10ml pekne si odklada 😠

kati - prepac ze ta este otravujem ako doktorku, ale myslis, ze by mal byt kubko ockovani, aj ked pominu priznaky hnaciek alebo radsej cakat???

egyptanka
6. feb 2010

Maci, no na par mesiacov sa vratit do prace a hned aj zacat zarabat na druhe ... nech mam aspon vyssiu matersku. Neviem, teraz neriesim, nepatram ... priroda to zariadi najlepsie ako vie 😉

ajka82
6. feb 2010

dnes naucil mato karinku buchat loptickami, najskor dve o seba tie svoje a potom navzajom medzi sebou...a tak nastriedacku 😵 ako ked si tapkate s nekym rukami, tak oni si takto tukaju loptickami...

egyptanka
6. feb 2010

ajka, Naty vie tukat dvoma loptickami svojimi tie co ma v ruke ... medzi inym to nevie.

ajka82
6. feb 2010

no karinka vedela uz davnejsie sama predmetmi tukato seba...mna len tesi ze si takto aj medzi sebou uz tukaju... kedze sa nevie naucit tap, tap, tak toto je nahrada 😉 za tapkanie s tatinkom 😉

mgk111
6. feb 2010

ajka 🙂 teraz sa kazdy den naucia nieco nove rychlostou blesku 🙂 kubko zase od dnes vie, ako robi rybycka - tak smiesno otvara ustocka 😀

egy - hmm ako vyssiu matersku? ved keby si sla znovu z rodicovskeho na matersku, tak ti firma vyrata z povodneho (upraveneho podla aktualneho stavu) platu opat matersku, takze prvy polrok mas narok na 60% z platu tak aku vyssiu??? teda jasne za predpokladu ze to stihnes do 3 rokov ako nepretrzitu matersku...

egyptanka
6. feb 2010

ajka, ona sa nauci ... sikovnica je to 🙂

egyptanka
6. feb 2010

Maci, hmmm co asi nehrozi ... ja sa stale obavam, ze nam to bude trvat ako pri Naty dva roky. Pockame kym sa manzel zamestna, usadi sa v tej robote a potom si mozeme sadnut a skusit si nacrt dalsiu patrocnicu 😀

mgk111
6. feb 2010

egy - mozete nacrtavat kolko chcete, stav sa so mnou, ze raz sa stane a vasa patrocnica je v prdke 😀 ale v podstate na tom nezalezi ci hej? ja si chcem kubka uzit, to je za prve, za druhe nechcem skor, lebo este stale si neviem oddychnut, vyspat sa a podobne a za tretie - cisarsky, nechcem nic riskovat a mat problemy ako pri kubkovi, ze by som si musela dlhooo odlezat... ale uz som sa zacala aj zmierovat, ze co uz ked by ta mrcha nedosla 😀 ale uz svita na lepsie casy, zajtra budem nadavat ako pohan, ako mi je zle 🤐

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre