Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

iron
4. mar 2010

egynka sa ide pridat k nam?...no de trcis, to co je za pristup...ze urobila som si...co totototo

iron
4. mar 2010

no ale ocividne miesite, ked robis testiky.... 😉
No idem hajusat, je mi blbo...teraz na vecer...co uz. Este kecneme s drahym a chrnat...tak papa...tigrice

ajka82
4. mar 2010

egy neporadim s vyberom... my mame toto http://www.babytrend.sk/romer-autosedacka-safef...

egyptanka
4. mar 2010

iron, no miesanim by som to nenazvala, ale nedavame si pozor ... 😉

pasoa
4. mar 2010

egy, jak si napínala, aha, iron už nevedela vydržať od zvedavosti xixi

teraz budeš po každom "nedaní si pozor" kupovať test, či ako to máš premyslené?
a dávať si do nosa na oslavu dvoch čiarok, to čo chceš po riti päťadvadsať či čo? 😠

xixi7
4. mar 2010

Hehe aj u nas funguje vytahovanie tricka a pupok. Keby len ukazala, tak ok, ale ona štípe 🙂. A to, co je "nono" je to najzaujimavejsie. Sama kruti hlavou ze nono, ale urobi to, co sa jej zakazuje (napr. schmatne moje okuliare). Posluchaju vase dietka na nono?

ajka82
4. mar 2010

no moja uz nehovori "nono" na to co ona nemoze, to je nen=nie...ona "nono" vravi mne, ked robim nieco co sa jej nepaci 😠 takze dieta co ma rok a uz sprdne svoju matku, to uz co? 😀

xixi7
4. mar 2010

K plavkam. Ja som si prave objednala suknickove plavky. Ked chlapi mozu mat sortkove plachtaky.... A ked si predstavim ako beham za malou a zohybam sa..no uvidim, ked pridu, ci to nebude blbost.

egyptanka
4. mar 2010

Pavli, ale no ... srandujem 😅 ... ked uz o tych ciarkach ... tak som si spomenula, ze ako nejaka 8 rocna som videla v telke ako niekto taha caru koksu do nosa a ja som si rozdrvila takto acylpirin a tahala som ho do nosa ... fuuuu, ze ako mi bolo zle ... a ze telka nema vplyv na decka. Ale som tu zdrava, moc ma to nepoznacilo. 😀

egyptanka
4. mar 2010

ajka, hmm dobra autosedacka ... pisem do zoznamu ze kuknut Romerku ... no my asi bez Isofixu.

xixi7
4. mar 2010

A este za nami beha s trubickou na odsavanie soplikov a kazdy sa musi sklonit a ona poctivo akoze odsava..

ajka82
4. mar 2010

egy, tak ked budes kukat romer, tak king plus 😉

pasoa
4. mar 2010

egy, fuj, celkovo ma predstava vťahovania čohokoľvek do nosa úplne odrovnáva.
ja nemôžem ani len sople poťahovať, mňa už len pri tej predstave bolia dutiny (ako malej mi ich prepichovali, tak odvtedy smrkám, aj keď nie je ani moc čo)

pekne tu vyberte tú najlepšiu autosedačku a keď mi matúško dorastie tak, že bude aj nám treba, tak už mi len napíšete, že ktorú to mám ísť kúpiť ;)

egyptanka
4. mar 2010

Pavli, tak to ani nebudem pisat ako som vtiahla fazulu do nosa a do ucha vopchala gulicku z cinu 😀

egyptanka
4. mar 2010
iron
5. mar 2010

bre ranko....moja o piatej zacala revat, tak som vypla monitor a nepocula ju a ono to zaspalo...a teraz som ju musela budit....to co ma za maniere. Jej hovorim, Ninka, uz si velke dievcatko a musis hajat celu noc....no nejako ma tento tyzden ignoruje...

No tie testy na autosedacky aj na kociky....ono to vsetko vacsinou testuju v nemecku, takze su testovane prevazne ich vyrobky a co maju oni na trhoch, takze ja to beriem sportovejsie, kedze v tych testoch nikde nikdy nevidim to co mame doma....az na autosedacku.....ale kocik mame suprovy a nikde nie je....ha

Ideme teraz pozriet ako sa nam stavia baracik, tak budem mat aspon pozitivny pocit.

A toto mi vysvetlite, Ja ked prebalujem a obliekam krpatu tak reve jak tur, uteka, mrnci..no proste katastrofa. Ale ked to robi ocinko, tak to je strasna zabava, rehli sa pri tom, kvici od radosti.....
Zeby si ho uz omotavala okolo prsta...vychcane dieta.

kucina1
5. mar 2010

Ahojte

fakt som vcera nebola na stretku bo mi tomas nechcel ani obed zjest, strasne sa zase dokadil, a zaspal o pol druhej na 2,5 hodiny a potom sa zobudil a len vrestal. a ja si nemozem uz davat velky program bo mi pol dna vcera tvrdlo brucho.

vecer sme dosli domov o siedmej a o pol osmej som uz chrapala, mala som same sproste sny

fuj a dnes rano sme hore od pol siestej a ked sme zavreli dvere za tatinom tak mi vrestal a vrestal az doteraz kym som ho znova neuspala

inak vsetko v poriadku, mala by k nam dojst dnes navsteva a netusim co navarit - to je moj kazdodenny problem

iron
5. mar 2010

no skusala som prispievat k septebrovkam, ale akosi si s nimi neviem sadnut. No co uz....je tam vacsina co uz maju deticky, ale strasne vela bab co ziju v zahranici a strasne kritizuju slovensko.....a ja taky narodovec. Nase zahraniciarky to veru nerobili.... ☹
A teraz si to tu precitaju a budem mat IP...no kedy budu uz tie sukromne skupiny?

katja78
5. mar 2010

Dobré ránko 🙂

Kuci - aj ja som zaspala o 20-tej (zasa raz 🙄 ), žehlenie z celého týždňa sa kopííííí, a tiež som mala blbé sny. Vstala som radšej o 6-tej, vychystala mojich drahúšikov, Hanka sa zobudila o 6,30 🙂. A tiež mám problém vymýšľať, čo navariť 😖

Potulka - aj Hanka sa naučila tak zaspávať, keď bola maródik - položí hlávku na moje plece a chrapká, je to taký úžasný pocit 😵 😵 😵

Jo, a skúšala som ju včera po kúpaní naučiť, kde má pupík. Nezájem, ona si chcela sama krémovať bruško. Dala som jeje trocha mliečka na ruku a dávala si ho na brušino 🙂

katja78
5. mar 2010

Ajka - skoro som zabudla: mne sa po prvom pôrode upravil nepravidelný cyklus na takmer dokonalý, takže ja by som sa na Tvojom mieste otestovala 😕

matja
5. mar 2010

ajka a mne zase ostal môj pôvodný 43-dňový cyklus...

lenka138
5. mar 2010

wau matja, to je iná pohodička

mne sa po pôrode nezmenilo v dĺžke nič, akurát ma teraz už nebolieva brucho, čo som dosť ocenila, lebo prvý deň bez ibáča som neprežila

kucina1
5. mar 2010

mne po porode kramy prisli hned po 6 dnoch od sestonedelia na presny moj 26 dnovy cyklus, ktory som aj presny mala od 12 rokov sice s prvym dnom silnych bolesti. po porode uplne bez bolesti 🙂

baskaj
5. mar 2010

kočky, z baklažánu jete aj to vnútro? - tie zrniečka?

xixi7
5. mar 2010

Tie bezbolestne kramy vam zavidim..u mna sa to po porode nezmenilo.Len interval je zatial dlhsi. Nemate niektora ovulacny mikroskop? Ja som si to kupila,asi vo velkosti rúžu, ale nic tam nevidim.

munu
5. mar 2010

Iron, haha... ja kritizujem anglicko a chvalim do neba slovensko.. aj tu mam kamosky-mamicky s babatkami a poviem ti, ze som mala s nimi aj taku malicku vymenu nazorov len nedavno, ked oni kritizovali slovensko, ale kazda z nich tam zdrhla porodit svoje babo 😅 ale reci mali ne take, ze o kolko je UK lepsie atd...tak preco tu aj nerodili??? 😉

munu
5. mar 2010

a u mna sa kramy po porode upravili perfektne... ja som mala hrooozne nepravidelne pred porodom 😉

atemi
5. mar 2010

Bre ranko,
Pasoa, Egy, co sa tyka autosedaciek, tak vraj vsade vyhrava Romer King Plus, vraj dokonca ta bez isofixu (jednoznacne 1.miesto vo svojej kategorii) mala v teste tolko bodov, ze by sa umiestnila na 2.mieste aj medzi tymi s isofixom (tie su vraj bezpecnejsie). Nam v obchode odporucali kupit tuto 9-18kg este bez isofixu a tu 18-36kg uz s isofixom. Ale mna zaujala este tato: http://www.bebeconfort.fr/collection/UK/voiture...
da sa otocit, nalozis pohodlne babo a otocis v smere jazdy... Mne by sa to zislo pri mojom divochovi, lebo sa vzdy zapotim, kym ho tam spacifikujem a zapnem... 😝

Xixi, to tie plavky su len suknicka, bez gatiek????? 😲 To si kupovala v sex shope? 😀

Baska, baklazan jeme cely aj supku aj vnutro..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre