Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

egyptanka
9. mar 2010

fuj tak toto je sila ... nevhodne pre slabe povahy a neplnolete osoby ☹ 😠 ☹
http://www.machovideo.com/video/Idiot_throws_do...

egyptanka
9. mar 2010

no mala som zrovna napad ist si umyt ten moj olej z vlasov ... ale aj vecer je cas 😉

egyptanka
9. mar 2010

no ja chcem konovat a tu nik? 😲

egyptanka
9. mar 2010

tady vorel tady vorel Dasenka jde celou dobu v bačkurkách
tady poštolka , poštolka volá vorla to má smulu a v čem bude lyzovat
😀

iron
9. mar 2010

ja som tu...boli sme von, je krasne. Hlavne ze nefuka. Teraz rychlo jem.
A ja mam pocit ze vam tu bude len rozvracat teorie. TOz to stvornozkovanie. Ja som nestvornozkovala vobec a vzdy som mala jednotky.... 😀

egyptanka
9. mar 2010

halooooo???

egyptanka
9. mar 2010

bifloska ...pcheee 😀

iron
9. mar 2010

halo, halo co sa stalo...babatko sa pokakalo... 😝

egyptanka
9. mar 2010

Pepíno!! Já už toho mám vážně Dost !! ..
My taky!! Matýsek se posral!!

iron
9. mar 2010

nebola som...u mna vsetko muselo davat logiku, biflit sa neviem...

iron
9. mar 2010

fuha ake zmysluplne debaty vedieme...
egy prid mi navarit ked sa nudis...teba to bavi, ja to neznasam....hm?

egyptanka
9. mar 2010

no tak mi logicky vysvetli priciny holokaustu ... tam ja ziadnu logiku nevidim 😖

iron
9. mar 2010

no idem sa hrat s Ninkou, lebo ocividne nie je schopna realizovat sa sama. Joj sa tesim ked bude mat toho surodenca a budu sa pekne spolu hrat vymyslat sprostosti, obratia dom hore nohami, budu sa prizabijat...a ja budem mat trosku casu na oddych

egyptanka
9. mar 2010

mna a bavit varenie? ... ja varim len pre malu, pre nas je to ako za trest ... no sem tam ma chyti sajba na varenie, ale to je malokedy. A pecenie? ... Misia nemozna. Upiect tak viem muffiny z hotovej zmesi z krabice.

iron
9. mar 2010

no to je tazko. Tam nie je logika, to je chora mysel isteho choreho cloveka. ...du uz du.

iron
9. mar 2010

Dieta sa hra...tak este chvilku..
no ja som normalne ze otvorila kucharsku knihu, ale kedze nic doma nemam, tak sa nic nedeje. Joj ale vo stvrtok mi dojde svokrusa, v nedelu mamina na cely tyzdne, ja budem len lehnit a oddychovat a budu mi varit....to bude fasa.

iron
9. mar 2010

ja teraz ficim na Basnikoch, ...pojdeme si s Ninkou kuknut cast c. 2.
Ozaj a robia to aj vase deti, ze ked maju spagat alebo sal, alebo hadicu cokolvek dlhe, tak si to davaju okolo krku?...

egyptanka
9. mar 2010

juuuuuj tepla sprcha ... dobreee, konecne som si umyla vlasy, dala na ne masku a vyzivnu kuru, moje telo spoznalo hydratacne mlieko a oci ocny protivraskovy kreeeem 🙂

egyptanka
9. mar 2010

iron,nic nedava okolo krku, ked ma spagat alebo snurku tak to dava do ust ... uz musim vyskusat ako sa popasuje so spagetami.
no ked mi mama navari tak to je zuzo 🙂

ajka82
9. mar 2010

iron, nasadava okolo krkuvsetko co je dlhsie, ne len spagaty atd, ale aj pancuchy napr, ked stiahne z policky, tak si ich natahuje okolo krku 😖

potulka
9. mar 2010

iron:
s vendulkou navěky
zalezem do deky! 😉

egyptanka
9. mar 2010

Ako travite podvecer dievcata?

egyptanka
9. mar 2010

Furt sa mi chce cuuuuuurat ...

nsoci
9. mar 2010

Egy tak to sme dve.
Prave sme kolektivne zozrali ovci syr mnam.
A teraz mi je bleeee

katja78
9. mar 2010

Egy - idem vysávať, sa mi nesťe 😝

Ajka - to fakt Ťa pred prvou menštruáciou mesiac pobolievalo brucho? Mňa po prvom pôrode nebolelo vôbec.

ajka82
9. mar 2010

katja, hej, presne mesiac to bolo pred tym ako prisla...ale trvalo to asi tyzden

ajka82
9. mar 2010

my sme sa vratili z nakupu pred chvilkou....samotna cesta mi trva 10-15 aj s nakupom, teraz to bola hodina... karinka musela poobzerat vsetkych psov co sme stretli, jeden chalan sa pri nas aj na chvilku zastavil s havom, ze si ho moze pohladkat, no to bolo kriku a radosti 😀 , dve dievcatka sme stretli take mensie po ceste, tak za obidvoma sa rozbehla a chela ich obijmat a jedna teta sa jej prihovorila a nastavila jej ruky, no hned sa chcela na nu mala vystverat, nech ju vezme 😅 a pred vchodom kusok nas dobehla suseda a krpata vyskerena jej otrcila ruky nech ju vezme uz ked sme boli pred vytahom a chcela im vliest do bytu na navstevu, ku mne nechcela ist 😅
ked to takto pojde dalej tak neviem, neviem...ma asi krpec vymeni za nejakeho okoloiduceho 🤐

ajka82
9. mar 2010

10-15 minut (som nenapisala, ale hadam doslo) 😅

ajka82
9. mar 2010

nsoci, k tomu pecivu a chlebu...bola som na brigade v dubravanke 🙄 nikdy viac a pecivu z dubravanky sa vyhybam oblukom ak sa da (skoda ze tu neni grcajuci smile)

potulka
9. mar 2010

egy, cicer treba namacat. najlepsie vecer, nech poriadne naboptna.

ajka - a nie je to tak v kazdej pekarni? 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre