Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

atemi
8. okt 2009

Pasoa, hmmm... to ti neporadim, ja nemam problem ani ked 5 hodin nepustim mliecka... Ale postupne odsavaj menej a menej (samo tak aby si nemala hrce) a mala by sa tvorba spomalit, mozno ti to bude trvat dlhsie, ked ho mas tolko, ale spomalit sa to raz musi. Alebo napis tej babe, co tu na konikovi radi s kojenim (zabudla som meno), baby budu vediet.

elenam
8. okt 2009

To sú aj väčši fusaky? Ja som myslela, že iba pre malé babätká. A neviem či by vo fusaku moja Saška vydržala, šak ona je jak malé šidielko.Večne v pohybe, ešte aj pri papaní. 😀

egyptanka
8. okt 2009

Tak dieta uz daaavno spinka, a ja som sa troska vyvetrala v Tescu. Som sa trocha citila divne, ze bez malej, klud pre seba, normalne som rozmyslala, ze si este sadnem na nejaky milk shake.
Keby som nekojila tak urcite si sadnem a vypijem v klude 2 deci vinka ... 😉

kucina1
8. okt 2009

ja fusak mam taky ten stary po manzelovi, ale nemyslim si, ze ho budem nejak zvlast potrebovat. len keby nahodou, tak ho doma mam. moje dieta bude chodit na prechadzky v overaly a ked pojdeme niekam na navstevu, alebo do obchodu alebo niekam kde budem vediet, ze sa bude treba vyzliekat bude mat oblecenu bundu ale to urcite uvidim ako a co bude prakticke

iron
8. okt 2009

pasoa .. ani nie..uz si zvykli, ale neodsavala som...Odsaj si len trochu aby si povolila tlak.

mgk111
8. okt 2009

kucina - tiez to mas tazke takto bez pomoci...

atemi - okrem tohto konika mi iny ani nenapadol - mala by som prehodnotit svoje zmyslanie a manzelsky zivot 🙂 ale tata po operacie bedroveho klbu a nohy je vlastne aj tak nepouzitelny xixi my mame fusak uz dlho - ved ked sa narodil kubko tak som ho do neho davala - je zatepleny znutra a zipsy su po bokoch - praktice podla mna... a ked nemas fusak tak do coho ho das v kociku? neviem si predstavit len naobliekane dieta... ved aj ked je chladnejsie davam uz do kocika deku.. a overal isto, ved ho budem vyberat z kocika pripadne nosit - mozno chodit 🙂

elenam - kubko uz bude mat za par dni 8mesiacov...

mona a kolko stali nohavice? ci sme nekupili rovnake 🙂

pasoa - ja som odsavala stale a ked zacal takto papat obed, olovrant... tak uz veru nemam skoro nic, este vecer som odsavala ale uz to je len troska, takze asi bud odsavaj stale rovnako alebo jedno odsavanie zatial zrus, pripadne len trosku odstrekni na uvolnenie...

atemi
8. okt 2009

Nsoci, na ruky? Nepojde a hotovo 🙂 Noooo... tot pravda, to ma nenapadlo. Prakticka matka som ja. Takze aj overal aj fusak, hmmm... tak poradte este aky.
A akoze neprisla na stretko? Ja som prisla, o pol siestej 😀 😀 Mali sme vcera velky sviatok, Kubco zaspal na 2 hodiny!!!!!!!! A ja s nim 🙂 Od rana od piatej nespal, tak som si povedala, ze aj ked pridem neskoro, musim ho najprv na tych jeho 15minut uspat... POdarilo sa mi to az o tretej a ked sme sa po 15 minutach zobudili, zistila som ze je 17:00 😀

kucina1
8. okt 2009

mgk hej je to fakt niekedy takto na nervy, uplne cely den byt sama s krpcom (aspon ze ho mam, bo ked bol v bruchu to bolo horsie) skoro ziadne kamosky, par kilakov do blavy vas je plno, ani vodicak nemam (nikdy ho nechcem) ziadne telefonaty cele dni, no niekedy je to na nervy takto 😠

pasoa
8. okt 2009

atemi, to je dobrá matika, to si musím zapísať...
15:00 hod + 15min = 17:00 hod.... uhm uhm

😀

mgk, asi to spravím tak, že jedno denné odsávanie vynechám... no, dúfam, že mi neprasknú, stačí mi ráno, keď vstanem o 6:00, tak tam mám dve tehly namiesto prsníkov 😠

baby a ešte jedna rada.
matúško teraz kaká.. ako to MGK nazvala, trojuholníčky(proste taká plastelínová kaka aj s otlačkom ritnej drážky, ako v tom sedí) a ja nie vždy viem, že kakal. ale to je jedno, nikdy nie je v pokaknom dlho. ale on má z toho tak strašne podráždený zadoček. hrôza. červené a opuchnuté, jednoliate booo...

chudiatko moje malé. natieram Sudocremom na striedačku so SOS krémom od Nivey, ale to je prd platné, keď on sa takto vytlačí do každej plienky.
a nechať vetrať v tomto chladne nemôžem, čo mám robiť... je na to nejaký zázračný liek?

elenam
8. okt 2009

pasoa - a nedávaš na nočník? Moju malu dávam skoro po každom jedle a každé ráno sa mi pekne vykaka do nočníka. A keď vidím, že sa pučí tak jej poviem, aby vydržala, že ideme aa a ona vydrží. Naučila sa tak ako ja vraj keď som bola malá. A neskúšala si Rybylku alebo Pitiol. Tie sú vraj najlepšie.

egyptanka
8. okt 2009

pasoa, hmmm tak z toho mam aj ja gulas, ze ako s MM pri prikrmoch, ved ho mam tak akurat ... ale toto by som sa skusila Annag.

iron
8. okt 2009

pasoa...to nie je nic nezvycajne. My to mame tiez. Tie kaky su pekne agresivne. A to ju vzdy hned prebalim ked vidim ze tlaci. Natieram jej to hrubou vrstvou sudocremu a ked ju prebalujem znova a nakaka tak uz to ma v pohode.
Elenam...v tomto je moje dieta nevypocitatelne. Niekedy tlaci aj dve hodiny v kuse na etapy a niekedy cely den nic. Takze nocnik nehrozi.
Ja som dnes pustila do obyvky ohrievac a nechala ju prevalovat s holou prdelou. 😝

egyptanka
8. okt 2009

... kto tu hovoril o vlcom hlade vecer??

iron
8. okt 2009

tak overal vydrazeny...a zima moze prist.

Inak my tiez mame ten stary 100rocny fusak s baraniny. Len som tak minule uvazovala, ze sak tam nie su otvory na popruhy..dieta mi vyleti. No musim to este preskumat, mozno tam bude taka zababusena, ze sa chuda ani nepohne.

elenam
8. okt 2009

Egy- ja som večerný papač alebo žráč? A neviem si povedať DOSŤ!!!! Keď to bude takto pokračovať,tak budem ako diviačica.

egyptanka
8. okt 2009

elena, ja tiez zblajzla som jedno Kinder Bueno a tri chleby s bryndzovou natierkou ... a stale som hladna. A furt som smadna, ja uz zacinam mat podozrenie ci nahodou nemam cukrovku ...

aaluska
8. okt 2009

Ahojte,dávate.cviklu.ako.príkrm?

kucina1
8. okt 2009

iron ja som to uz prestudovala a tiez mi vadi ze ten fusak nema otvory na popruhy, ale taky zababuseny sa mi hybat nebude, a ked to dako prestrcim okolo madielka tak by nemal vypadnut. pripadne mu dam na ten fusak iba nanoznik. ale ja si myslim ze ho velmi na nasom juznom slovensku nebudeme velmi potrebovat, tomas bude poriadne obleceny, zababuseny teplou dekou a dam mu nanoznik.

kucina1
8. okt 2009

aaluska ja som dala cviklu so zemiakmi a potom aj s kadejakou inou zeleninou ako polievku

egyptanka
8. okt 2009

No len, aby sme neboli touto zimou prekvapene damy 😉

elenam
8. okt 2009

Egy - to nehovor ani zo srandy. Ja som zjedla polku čokoládovej rolády,nektarinku a ešte niečo by som si dala, ale sa iba prekonávam a asi pôjdem spať. Ale hladná tiež nezaspím. No je to na h..... A tú cukrovku si pôjdem dať premerať pre istotu. Si ma vystrašila. Už len to by mi chýbalo.

mgk111
8. okt 2009

kucina - preco nechces vodicak? ani ja tu nikoho nemam a ani moc nepoznam... tak tiez chodim na tie prechadzky a meditujem a niekedy som z toho na nervy... a mat tata doma je sice fajn, ale momentalne akurat viac "roboty" ked nic nemoze...

pasoa - to nemusi mat z toho podrazdeny zadocek, ale ked je to zrazu tuhsie, tak ked tlaci ide to tazsie a aj preto je cerveny zadocek... aspon si to myslim podla kubka... ale davam miesto sudocreamu olejcek a necham ho sedkat vo vani trosku dlhsie pri kupani a vyvetrat prdelku ked je okupkany a potom je dobre...

egyptanka
8. okt 2009

elena, ale uz by som sa mala krotit lebo akonahle sa obmedzi dojcenie kila pojdu hore ... ale snad ked deti budu chodit a budeme ich nahanat tak zhodime 😅

egyptanka
8. okt 2009

Ja nechceeeeem prikrmy, ked budem musiet riesit cerveny zaaaaadok. 🙂

kucina1
8. okt 2009

mgk nechcem ho bo sa strasne bojim a nemam o to zaujem

iron
8. okt 2009

egy v bratislave prekvapeny zimou?...To len cestari zase budu.. 😀 Jaj ja sa na tom tak strasne bavim...Vies ja dievca spod Tatier zvyknute na ine palky...a tu sa idu pokakat ked im trosku snehu napada. 😀

egyptanka
8. okt 2009

kucina, ja ho mam, ale nepouzivam ... ale mam aspon istotu, ze keby sa nieco vazne stalo a budem donutena sadnut za volant tak ho mam a auto viem pouzivat.

iron
8. okt 2009

kuci...ja som sa vodicaku strasne bala a teraz si neviem predstavit zivot bez auta.... 🙂

egyptanka
8. okt 2009

iron, ja neznasam sneh v BA ... nech si snezi na tatranske stity, ale nie tu. A hej ... tu napadnu 3 cm snehu a cestari su uz neviditelni 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre