Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

lubi22
19. sep 2009

Vitaj Diocka 🙂

Prave som chcela dat link - my mame presne tie kocky od KsKids a su fajn 🙂

Dobru 🙂

labutka
19. sep 2009

dioc, fakt si ta nepametam... ale tesim sa ze mame dalsiu latkarku, pekne sa nam to tu rozmaha. 😀
BLAVACKY, my s potulkou mame v stredu stretko v medickej! nezahovarajte a makajte dojst!!!!!!!!!!!!!!!!!! mozno dojde aj moja kamoska (februarovka, ktorej sa krpata narodila v januari) a mozno aj jedna kamoska junovka.
pasoa, dnesny tvoj prispevok sa mi fakt pacil, a jedine chcem potvrdit to, ze ja tiez obcas popisem, ze by som adama niekomu pozicala alebo ho pridusila, ked sa v noci 4 krat zobudi, ale v skutocnosti si uz neviem predstavit, ze by som bola bez neho...

inak moj komp stale strajkuje, takze tu som fakt len obcas... 😒

no a vidim tu monu, tak to mi pripomina, ze si musim odpisat do mojho receptara jej recept na lievance. proste pre mna Mona = lievance. 😀

baskaj
19. sep 2009

baby, ja teraz upratujem, varím, pečiem... bo zajtra mám svoju veľkú chvíľu. pozvali sme na obed našich a svokrovcov a poobede aj švagrov s rod. a sestru s rod. bo zajtra má šušeň 1/2 roka, ja narodky a muž má v pondelok meniny... jaaaj, bude nás hádam aj 15 😝 ! tak sa chcem trošku blysnúť 😎

a do tej nepečenej roládky som namiesto 1dc rumu dala iba pol a doplnila ostatok vodou... ináč, fajná je, moja špecialitka. keď budete chcieť, dám recept

diocka - vitaj! vidím, že sa učíš rýchlo... 😉 a marek je krásne meno!

diocka
19. sep 2009

dakujem za uvitanie, a este by som sa vas chcela spytat, kolko vam deticky pribrali ked ste boli naposledy na poradni? clenky rambo deticiek ani nepiste, nech nemam depky... a este tie co kojite, ako dlho vam trva jedno kojenie? moj marek si pred cca 2 mesiacmi skratil dobu kojenia na 2, max. 4 minuty a potom uz neviem do neho nic dostat:(

labutka
19. sep 2009

baby, preco sa nam do nasho receptoveho fóra naasukala nejaka ewula?? 😕 rozmyslam, ze to nahlasim adminkam..... podporte ma...
dio, my chodime na poradnu raz za mesiac... kojenie sa vyrazne skratilo, cucame tak 10, max. 15 minut. ked sa chces poradit, v okruhu tem Babatka je tema Dakujeme Annag, to je "laktacna poradkyna", nam poradila s kojenim... 🙂

asandys
19. sep 2009

diocka, adamko vazil presne v ukonceny 3 mesiav 5650g a na koncii paiteho mesiaca 6730, takze za dva mesiace pribral tak 1100g

asandys
19. sep 2009

a teraz ma tak 6,9 kg a o chvilku 6 mesiacov, pribera velmi pomaly

diocka
19. sep 2009

asandys diky za info, my sme za mesiac pribrali iba 300 g, a neviem ci sme teraz aj neschudli:((( ale lekarka povedala ze skusime ten 6. mesiac este nejako dokoncit na vylucnom kojeni. tak uvidim.

nsoci
20. sep 2009

Labutiak hod to do IP..... to stretko, my dojdeme ak nam dontoho nepridu bytove vybavovacky, ale vela bab cita len IP.

Tie puncochy... vsak popytajte sa jej ci am to, co chcete a ja to potom naraz objednam a dame puncochove stretko. Mozno ma ta baba aj daku stranku.

Ja co mam doma puncochy tak to cislo zodpoved cislu oblecka nie dlzke pouncochy tak neviiiiim... ale vsak puncocha nemusi super pasovat, nech ju am aj pod bradu aspon neprefukne...

Denka mudro pises 😉

Kuci ja som stretla Egy a nikoho ineho a to tam bola snad polka mojich kamosov a boli sme tam od 11.30-17.30
Tak nevim kde vsetci slopali 😀

yamahafazer
20. sep 2009

ahojte 🙂
tak mi sme uz od 5 hore malej sa akosi uz nechcelo spat.Ked pozeram ako neskoro pisete tak to by som ja nevydrzala byt tak dlho hore ja idem zarovno malou spat.Vcrea zabuvala 19.45 tak do 20 vzdy zaspava uz aj niekedy ked nespi poriadne cez den tak uz pri jedeni zalomi o 19 tak uz spim aj ja lebo by som bola nevyspata a to neni pre mna dobre.Ja som potom len nervozna ked malo spim.

diocka vitaj aj moja Evicka sa narodila 30 mne porod vyvolavali narodila sa 16.25 😵

tie hracky pozerm co ste tu dali link su inak dobre drahe 😒 pre tie deti robia strasne drahe veci.Malinka buva v kociku tak pojdem pomaly varit a ked nestihnem muz bude strazit.Ja som ani vcera nic nerobila chcela som upratovat,ale som sa na to vykaslala ved same sa to neuprace a zasa bordel nemame len take bezne upratovanie ako prach utret,zem umyt atd.Tak sa majte krasny vikend lebo dnes sa tu uz nedostanem.

nsoci
20. sep 2009

cau diocka... aj som tam byvala 20 rokov mozno sa pozname z videnia.... vitaj

nsoci
20. sep 2009

Yamaha tomu ver... ja skupa mama malemu nedoprajem drahe hracky 😀 radsej ho odtrepem na Kysuce.... ale nieee..... nechce sa mi kopec veci stahovat.....ale potom neviem aku si najdem vyhovorku.

Inak mamina mi usila fusak zo starej presivanej bundy made in miletic... trosku ju opravila a aky fusak mame! Budete zirat! 😀 Ja vobec rada lacne veci... aj tak je ytch prachov furt nejak malo. No ale aj ked som mala fakt ze slusny plat som kupovala v sekacoch... asi to amm v krvi. Krpatemu som objednala cez MMB zimnu garderobu, tasku som dostala pozicanu od Adelky Snehulienkovej.... 😀

yamahafazer
20. sep 2009

nsoci ja mam fusak co este svokra mala ked bola mala a vsetky deti v nom mala 😀 dala som ho len do cistiarne je taky fest hruby z ovcej vlny inak je stale ako novy a malej som kupila kombinezu na zimu tiez v sekaci lebo aj tak to dlho mat nabude za chvilku jej to bude male.Bola len za 3eura.Ja sa teraz snazim setrit kde sa da moc neminat lebo uz mam len rodicovsky a mame aj hypo a hlavne treba peniaze na mliecko.Hraciek ma mala zatial dost tiez by som jej pokupila vsetko mozne.Najviac zarabaju len na detoch lebo vedia,ze mliecko a plienky a aj ine veci treba kupit.

diocka taku istu satku ma aj kamoska a velmi si ju chvali malu tam stale nosi 😵

akosi som sa tu zabudla chcela som ist pomaly varit,ale ved muz postrazi ked sa zobudi 😀 ved aj tak snou malo je ked aj vcera bol v praci.Ja chcem robit dnes lasagne lebo som ich zatial len raz robila a ked sa opytam muza co varit tak mi vzdy povie len lasagne 😀,ale cesto si robim doma svoje len je stym fuska ho rozvalkat.

nsoci
20. sep 2009

No devuchy tak som sa pred par dnami nastvala a urobila sumar z asi 25tich dokumemntov o vyzive malych deti - je to na 6 stran, na prvy pohald vyzera ako ten co som posielala par z vas pred dvoma (?) mesiacmi, ale pozor toto je doplnena premakanejsia verzia 😀 😀 😀

http://docs.google.com/Doc?docid=0Af7hS0P1aJlZZ...

yamahafazer
20. sep 2009

nsoci mne to o ziadnej vyzive nic neotvorilo len niake dokumenty a inde sa nemozem dostat nieco precitat

yamahafazer
20. sep 2009

tam mi len pise ako si mam vytvorit niaky dokument 😒

dievcatko84
20. sep 2009

ahojte dievcata, pozeram, ze asandys pises, ze maly horsie pribera ze ma este len 6,9 a 6 mnesiacov 😉 Nasa mala 6,2 😉 takze ziadne stresy a naposledny pribrala 100g!! za 3 tyzdne, a vraj je to normalne, dokonca, ked dieta este cisto kojene v tomto obdobi nepriberie nic. Tak mi povedala znama lekarka detska. Neznamena to,z e sa musi hned zacat prikromovat,ale uz sa moze ak je uz to medzi 5-6 mesiacom. Tod moje info 😉

yamahafazer
20. sep 2009

baby a budete davat malym na zimu bundicky alebo kombinezy ja mam len kombinezu bundicku som ani nekupovala neviem ci treba a este chcem niake hrubsie rukavice lebo mam len tensie.

diocka
20. sep 2009

ja som minule objednala malemu take tie klasicke cisto bavlnene pancusky s elastickymi trackami. taky ma v nich chutny zadocek🙂)))
teraz na ne maju akciu za 3 eura:
http://www.duotex.sk/sk/ponuka/pancuchove-nohav...

nsoci
20. sep 2009

No skuste teraz....

yamahafazer
20. sep 2009

nsoci uz to ide,ale uz sa mi mala zobudila tak musim ist precitam neskor 😉

nsoci
20. sep 2009

Super

iron
20. sep 2009

ahoj diocka
k tomu priberaniu, moja mala 5,7kg ako trojmesacna a 6,5 ako polrocna....takze to mame pribratie za tri mesiace 0,8kg. Takze nestresujte. Dietatko je zdrave, hrave, len nepribera vela.
Yamaha ja budem kupovat kombinezu aj vetrovku, lebo v kociku jej staci mat vetrovku ked bude vo fusaku. A kombinezu, kebyze uz chce behat....predsta len zima je take obdobie, zeby to nasi drobci chceli skusat. Chcem jej kupit aj topanocky, ale to ma este tiez cas, ved este len jesen zacala. 😎

asandys
20. sep 2009

iron ja zmyslam tak ako ty, co sa tyka nakupov🙂)) Ale tiez sa popozeram niekde v sekaci, dost vela tam nakupujem, mam jeden oblubeny🙂))

potulka
20. sep 2009

ahojte
diocka, aj rambo-deti uz zvolnili priberanie. 😉 matej predtym za mesiac priberal kilo a naposledy uz len nieco vyse pol. podla mna je to prirodzene, uz sa viac hybu. 300 g u mensieho babatka je uplne OK.

potulka
20. sep 2009

a este som sa chcela spytat bratislavcaniek - v avione v nexte maju aj detske veci?

lubi22
20. sep 2009

Ahojte 🙂

Potulka nie som blavacka, ale v Avione v HM aj Nexte maju aj detske veci 🙂

lubi22
20. sep 2009

Ale v Nexte v Avione by som nekupovala nic, je to tam brutalne predrazene, dvojnasobok ceny, ako ked si objednas cez net.

Ja som zase na detske veci maniak, milujem krasne detske oblecenie, nakupujem dost vela veciciek, ale zase si hovorim, ze ked kupim Samkovi viac, tak to tak neznici a vynosi aj Filipko. No kedze Filipko Samka dost dobieha a sezonne mi to nesedi, kupujem aj Filipkovi, ale nie tak vela. Ja som sa na to najviac tesila, ked sme cakali babenko, ako ho budem obliekat, ake hracky budeme vyberat - kedze teraz je to omnoho jednoduchsie a oblecenie je omnoho krajsie ako dakedy. 🙂

Inak na Vianoce odporucam tuto hracku:
http://www.prva-hracka.sk/?loc=cata&cont=detail...

My sme ju kupili este Samkovi a vyhrame sa s tym dodnes. Filipkovi sa tiez paci. Tatinko vzdy Samka nalozi do dina a taha ho po celom byte, je to super sranda 🙂 Ked bol mensi, aspon sa prehral, kym vyhadzal vsetky lopticky 🙂

potulka
20. sep 2009

dakujem, lubi. 🙂 v HMku som uz bola neraz, ale ten next mi napadol, az ked ste tu rozpravali, ze si odtial objednavate veci. som evidentne nakupne negramotna. 😀

potulka
20. sep 2009

cez net nie velmi rada objednavam, lebo casto neviem, co coho idem. ale mozno si to v obchode obzriem a potom objednam. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre