Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

egyptanka
21. sep 2009

baska, ja si uzivam aj toto obdobie ... neboj sa jasim sa s nou o dusu ked ma naladu, potom vyska po celom byte 🙂

diocka
21. sep 2009

nsoci, to ma moj muz vzdy paniku ked mu krpca strcim maleho do vane ci mu ju nezafarbi na zlto🙂))
ale zatial sa maly na to este neodhodlal🙂))

egyptanka
21. sep 2009

Baby teraz radte ... mam dilemu.

... Natalka bude mat pol roka 12.10. Na rizikovej poradni nam povedali ze s prikrmami mam zacat ked bude mat tak 6,5 mesiaca co je koncom oktobra, ale ja uz zacinam pocitovat, ze jej moje mliecko nestaci, lebo aj stagnuje na vahe resp. velmi malo priberie. Tabulky a moja pediatricka hovoria, ze mam zacat po ukoncenom 6 mesiaci co je teda toho 12.10. Ale ja by som jej rada dala prvu mrkvicku na meniny 6.10.
Co myslite ktorym nazorom sa mam riadit?
- rizikova poradna?
- tabulky a moja pediatricka?
- mojmu pocitu?

nsoci
21. sep 2009

Egy tvojmu pocitu.

egyptanka
21. sep 2009

A dnes musim pochvalit svojho muza, ktory ma o 11 vyhnal von prisla som az o 18 a ceeeeely byt vygruntovany od podlahy. 🙂

drozdik78
21. sep 2009

iron 🙂 no ja som kasu zacala davat ked sme uz papali aj zeleinku aj ovocie ako tretiu zlozku 🙂) no a do kazdeho jedla jej davam kvapku olivovveho oleja - teda do prikrmu 🙂 a raz za tyzden davam natvrdo uvarene zltko namiesto mäska .) ale moja mala toho zas az tak vela nespapaaa .. (

baskaj skvele namety na hracky 🙂 u nas leti nafukany klasick balon a rada za nim sa pokusa liezt 🙂 no a dnes sa jej pacil aj nafukany balonik, len sa bojim ze keby nahodou praskol, ab sa nieco nestalo...lebo ona sa strasne boji ked si len zakaslem pri nej.. 😉 a ked budes chciet tak ti aj zatrilkujem 😀 😀 😀

no a som zvedava ci nam ten rodicovksy prispevok schvalia 😖

denkolc
21. sep 2009

Egy a myslíš, že ju mrkva zasýti viac ako MM? Mne to tak nejako nepripadá....furt malá zje len trošku zeleninky a pýta si MM......podľa mňa Natalka nepriberá, lebo je aktívna....ale na druhej strane, tiež som sa nevedela dočkať toho ksichtu Táničkinho, keď jej dám tú mrkvu....a začala som kvôli svojmu pocitu o týždeň skôr...a nič sa nestalo.... 😀 😀 😀

diocka
21. sep 2009

denka, mozno sa tanicka vo vani aj vycikala, akurat si si to nevsimla🙂))

asandys
21. sep 2009

Nsoci, juj neviem, aj som nemala zrychlene konanie, som si pekne cakala cely mesiac na vklad do katastra 😵 A inac ak kupis na poste kolok, tak si nechaj uctenku, lebo ti ho mozu vziat spat, ak nebude dobry abo ho enbudes potebovat a ti vratia prachy.

Nsoci, super kupanie, mna by porazilo 😀

denka, dufam, ze nic malickej nebude🙂)))

drozdik78
21. sep 2009

Vsetko najlepsie k MDVDVSChZ!

Dnes je medzinarodny den velmi dobre vyzerajucich, sakramentsky chytrych zien, tak toto blahozelanie posli dalej vsetkym, ktori tomu popisu zodpovedaju.

A pamataj si zivotne motto: zivot NIE JE cesta do hrobu s cielom dorazit atraktivna, so zachovalou postavou, bezpecne a isto, ale radsej smykom, s cokoladou v jednej ruke, dvojkou vinka v tej druhej, telo naskrz opotrebovane, obnosene s jasotom: "Fuuuuha, to bola ale jazda!",

Ked ti zivot ponuka citron, vypytaj si tiez sol a tequillu a zavolaj mi!

drozdik78
21. sep 2009

egy moja mala za dva mesiac tiez pribrala malo ked sme mali 5 mesiacov tak sme mali 6650 a doktorke sa to nepacilo tak sme museli dat moc aj krv, ale vsetko je okej proste niektore deti ako moja eemi su stae v pohybe tak nemaju asi asni cas tak vela priberat...
a mrkvu moze kludnes davat ja som tiez cistu davala skor a nc sa nedialo 🙂 ved tam pisu ze od 4 mesiaca na Hipp a spol " presnedavockach " .)

denka neboj mala bude okej 🙂

egyptanka
21. sep 2009

denka, nie nedavam tomu nadej ze ju dve lyzicky mrkvy zasytia.

denkolc
21. sep 2009

Egy 😀

drozdik78
21. sep 2009

nsoci krasna oravienka oravaaa, ale ved ked pridem do Ba neni problem 😀
a to kupanie xiixixixxix asi stalo za to 🙂

egyptanka
21. sep 2009

drozdik, ta moja herecka je furt v pohybe, ved nas na rizikovej poradni spucovali, ze ju mam krotit a brzdit jej aktivitu ... uz mame ale vyse 5 kg tak som rada. Mala sa narodila s vahou 2400 g.

drozdik78
21. sep 2009

tak si sa ich egy mala spytat ze ako mas brzdit jej aktivitu...no to bch rada vidiet 😀 a tak krasne rastiete 😉

diocka
21. sep 2009

jeeej egy, tak ty si uz davno za vodou 🙂 do 6. mesiacov by malo dieta znasobit svoju porodnu vahu. a vy ste uz za. no a my to asi nedotiahneme:((((

egyptanka
21. sep 2009

diocka, maly sa narodil s akou vahou?

diocka
21. sep 2009

3270 g ale prve mesiace sme priberali kazdy mesiac kilo. ale od zaciatku leta sa trapime s vahou... na buduci pondelok ideme na poradnu predcasne - kvoli vahe na prevazenie. jaj ako vam uz zavidim prikrmy. ale zaroven sa aj obavam ze ich maly nebude chciet. no uvidime...

drozdik78
21. sep 2009

diocka pozeram ze satkujete 🙂

egyptanka
21. sep 2009

diocka, tak drzim palce nech vsetko dobre dopadne.

iron
21. sep 2009

egy ja som uz tiez mala pocit ze mala ma malo MM. Strasne ma to tahalo dat jej nejaky prikrm, ale nedala som. Vydrzala som to. Ak si na tom ako ja, tak potom je to fakt len pocit ... ja by som vydrzala. Ale ty si mala od zaciatku s dojcenim nejake problemy, takze neviem....

iron
21. sep 2009

diocka a teraz mate kolko?
len pre ilustraciu....moja sa narodila s 3,5 kg teraz ma 6,5 kg...ja nevidim problem nikde. Egy, tvoja bude tazsia ako moja....
co z toho chytate depky. Sak dobre vazia, priberaju, pomaly ale isto.....netrapte sa tym.

egyptanka
21. sep 2009

iron ... toho pol kila vazia Ninkine vlasy??? 😀
ja vahu neriesim, to len na rizikovej poradni s nou maju problem. 😠

drozdik78
21. sep 2009

irom kolko v mate vlaskov 😀 mas krasne fotky v albume 🙂

zaklad je asi neporovnavat sa sinymi babetkami, lebo kazde je jedinecnee aj mna moja doktorka vyplasila 😖 a mala je zdrava 🙂 takze maminky hore hlavu 😀

iron
21. sep 2009

no vela vlasov mame...a to uz sme dva-krat strihany... 🙂 Chcete na parochne?

egyptanka
21. sep 2009

drozsik, mudro pises az mi je to divnô 🙂

iron, jasneeee bude potrebne ako mi vypadavaju tie moje. 🙂

lubi22
21. sep 2009

Denka - ten pad musel byt hrozny 😔 A nerozmyslala si ist s Taniskou na plavanie pre babenka, velmi to pomaha spevnit 😉

Nsoci to musel byt super kupel 😀

Egy ked das prvykrat mrkvu 6 alebo 12 to nerobi ziaden rozdiel, ved toho 6 nie je ani tyzden pred 6 mesiacikmi 😉 Ja som tiez zacala o par dni skor, kvoli tomu, ze bol vikend a boli sme cela rodina pokope.

egyptanka
21. sep 2009

lubi, joooj ved hej ... ale tu sa asi prejavuje ta moja striktnost v niektorych veciach. Kiez by som bola striktna aj voci seb a nejedla tu cokoladu a zdravsie papala 😀

diocka
21. sep 2009

ahoj drozdik. ja som tiez z oravy dievca, a ja ta drozdik neznam 🙂)))
a hej, satkujeme, super vec. kocik som vyberala pol roka, drahy bol jak slak, ale spokojnejsia som so satkou. akurat ma trapi ze ked je maly v nej tak 90% casu do zeme. kdekolvek sme, vkuse iba chodnik a cesta ho zaujima:((((

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre