Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

denkolc
9. okt 2009

Elenam - môj manžel sa odsťahoval, keď mala naša dcéra 3 týždne....zvážil, že som príliš protivná na to, aby sme žili v dome, ktorý pre nás dal postaviť...asi tak... 😉 😉 😉 Ale aj keď je to už pol roka, čo spolu nežijeme, má to manželstvo ešte šancu sa vzchopiť, aj keď možno poslednú...uvidíme... 😅

Lubinka - však jasné - nie každý je na to...ale všimla som si, že Iron chce ukázať Ninku svetu, preto som jej to navrhla a napísala, že ja by som bola za....poznám pár agentúr, kde by sa to dalo posunúť, žiadni podvodníci...Ninka je fakt krásna a viem si ju predstaviť aj v televíznej reklame alebo na bilboarde....Ale jasné - je to každého názor (napr. ani môj manžel takéto veci nemusí, ale aj toho som spracovala a je v tej maminke...chudáčik jeden... 😀 )...A Samko je fešák, tak môžeš byť hrdáááá maminka....ale však všetky sú pekné, jasné.....ale Ninka.... 😎

O tom masturbovaní - nie všetky deti!!!! Ale vraj je to bežné...že ak necháte večer vyzlečené dieťa (ja to nerobievam, však tu v byte je kosa jak sviňa), že sa to stáva a nemáme sa preľaknúť...citujem: najmä v lete, keď deťom nebráni pyžamko alebo plienka, chlapci sa začnú upokojovať naťahovaním penisu a dievčatká sa zasa môžu rytmicky vrtieť o matrac...vraj to nie je nič nenormálne....tak asi tak na túto tému...tiež ste v šoku? 😅

kucina1
9. okt 2009

tomasko pri prebalovani plienky sa hned pipika chyta a natahuje 🙂 a hlavne to zboznujem ked je pokakany aj na bruchu xixi

denkolc
9. okt 2009

Lubik, ešte k tej veštici som zabudla odpovedať....ja to proste nechápem...som absolútne veriaca osoba /v Boha/, ale tá žena mi asi vie čítať myšlienky abo čo.....presne mi povedala o mojom mužovi to, čo viem...mne vynadala a vedela presne, kde je pes zakopaný a aj, ako to vyriešiť a ak sa to nepodarí, rozvod je viac ako istý....Ani neni podstatné, odkiaľ to vie, prečo a ako...dôležité je, že ma nakopla k určitému riešeniu....tak...spokojnosť istá...

munu
9. okt 2009

Denka, aj ja ceeeeeem Matka prihlasit niekde do sutaze alebo nieco

lubi22
9. okt 2009

Denka urcite to bolo fajn, ze si k nej sla, hlavne, ak Ti to pomohlo ujasnit si veci 😉 K tej reklame a detickam - bez pochyby je Ninka krasnucka, presne ide o to, kto ma aky vztah k takym veciam - prezentacii deticiek. No a v tomto by sa moj manzel zhodol s Tvojim, on nie je nadseny ani tym, ze su fotky nasich deti tu na MK. FCB absolutne neuznava tiez 😅

elenam
9. okt 2009

Denkolc - to mi je ľúto. Držím palce, aby sa to vyriešilo a boli ste znova krásna rodinka. Ja som tiež niekedy riadne protivná na môjho manžela, a on si to chudák nezaslúži. Jeho rodičia majú pekáreň, tak ráno vstáva o 4 na rozvoz chleba. Dojde o 8 až 9, máme rozostavaný dom, tak hneď niečo robí pri ňom, alebo pomáha ocovi pri stavaní posilňovne až do večera. A keď ide na pivo, tak by som ho išla roztrhnúť a vždy sa to skončí hádkou. A neskor si uvedomím, že je fakt vyčerpaný a že nevládze. A takto je to s ním každý deň. Potreboval by nejakú dovolenku. Lenže teraz nás čakajú 2 krstiny - ja krstná a on krstný, tak nám treba riadny balík. A to nepočítam Vianoce.

kucina1
9. okt 2009

tak vydrazene sedatko do vane, ale kokso vyvolavacia cena 4 eura a kupujem to skoro za 12, tak s postovnym skoro nic neusetrim ked by som to v ochode kupila nove za 15 ale zazrala som sa do toho, ze to chcem vyhrat ja a len ja

lubi22
9. okt 2009

Kuci to je ta zavislost 😀

kucina1
9. okt 2009

lubi veru 🙂 prave som si na facebooku pozrela fotku so samkovymi autickami juj aka paradna foto :D

kucina1
9. okt 2009

no tak uz je aj manzel chory a dopuje sa ibalginom ☹ to bude teda vikend, tesila som sa na nakupy tak neviem neviem kto pojde kupit mesacny nakup a doma mame len maslo a vlastne len 2 krajce chleba na ranajky xixi a liter mlieka este xixi

lubi22
9. okt 2009

Kuci auta su Samkova najvacsia laska, potom knizky, hudba a tanec. Uvidis, mozno aj Tomasko bude na auta a postupne vas jeho auta budu vytlacat z bytu, ako nas 😀

elenam
9. okt 2009

Lubi Tvoj malý už lozí po štyroch. Moja malá sa ešte nevie ani pretočiť z chrbátika na bruško. Snaží sa, ale nevie ešte vytiahnuť spod seba ruku. Aj ja chcem, aby už lozila. Ale ona bude asi veľmi skoro chodiť, lebo ked ju postavím na nohy,tak je napnutá ako strunu a nepovoli, aby si sadla. To mi vravela aj doktorka, vraj bude vedieť skôr chodiť ako sedieť.

lubi22
9. okt 2009

Elena on lozi, ale nie takym uplne cistym stvornozkovacim stylom. Ide plazenim, skokom, obcas valanim dubov a tak pod. 😅 Tiez sa stavia do nozok, ked mu dam ruky, tak ide hned do stoja, nie do sedu. Ale su deticky, co nestvornozkuju vobec a hned chodia, aj moj starsi syncek hned chodil, tak aj Saska bude asi taky typ 😉

denkolc
9. okt 2009

Munu, však prihlás! Už aj minule som dávala e-mail do časáku, že kto chce, nech pošle....sú to pekné pamiatky...abo niečo kukni, či aj u vás nie sú dáke možnosti v agentúrach či čo...skúsiť treba, ak sa chce.. 😉 😉

Elenam - pozor na tých našich chlapov.....radšej ho pusť na to pivo bez reptania, aby Ti neušiel... 😀 😀 😀

Kuci, vy jak máte ten rozpočet? Sedačku na jedenie tú najdrahšiu a teraz len maslo v chladničke?? 😀 😀 😀 ....zlatíííííííí...... 😀

egyptanka
9. okt 2009

Bry vecer ...

egyptanka
9. okt 2009

elena, pytala som sa preto, lebo moj muz ma rodinu roztrusenu v okoli Vranova (... Sedliska, Tovarnianska Polianka, Tovarne, priamo vo Vranove, ...) a este v nejakych dedinkach, ktore nazvy si neviem spomenut.

elenam
9. okt 2009

Egy - aha. Tak ak prídete na návštevu na východ, tak sa ozvi a príď na kávu. 🙂

egyptanka
9. okt 2009

elena, teraz sme boli zaciatkom septembra, ale to sme boli na dovci vo Vysnych Ruzbachoch a tak sme tam skocili len na otocku. Ja tam velmi nerada chodim, jeho krstna je divny patron ... 😒

elenam
9. okt 2009

Asi idem buvinať, lebo sa mi ústa otvárajú ako malej, keď je pred spaním. Tak majte sa krásne a dobrú nôcku. pa pa 🙂

denkolc
9. okt 2009

Elenka - nemusí Ti byť ľúto...však čo sa má stať, to sa stane...ale Ďakujeme za podporu.... 🙂 Dobrú sníčky a sladké nôcku.... 🙂

lubi22
9. okt 2009

Aj ja uz by som sla spat, ale cakam na muz, kazdu chvilu by mal prist z toho vyssie spominaneho piva 😉 Aby si prevzal jednu vysielacku a jedno dieta. 😀

egyptanka
9. okt 2009

ja by som si mala hlavu ist umyt ... ale ked si ju umyjem tak rano budem mat vybuch na nej. Tak to necham na zajtra rano ...

ajka82
9. okt 2009

tak my mame postelku uz uplne najnizsie, aby nam krpec nevypadol odtial 😅 ...uz sa mi zacalo zdat ze v tej strednej polohe uz sa moc nadrapuje cez bok...

bola som kupit chranice na rohy skriniek a do zasuviek elektrickych a som dost smutna a aj nahnevana, lebo tie blbosti do zasuviek mali kratke koliky a nechcu nam tam drzat 😠 😒 tak ich mato upravoval... neviem preco take predavaju 😕

uz mame aj salik a rukavice na zimu, tkze sme komplet vybaveni, aj ked este jedny rukavice by sa este zisli 😉

kto tu minule spominal pancuchy protismykove??? kde sa daju zohnat, ale radsej v kamenom obchode, jak v online-shopoch... prosim poradte... ja som hladala a nenasla som, len mi povedali ze mavali take, ale ze uz dlho nemali teraz 😖 a ponozky take nestem, lebo karinka si ich bude vyzuvat a mame parkety, v pancuchach jej bude na parketach teplejsie...

ked uz o tom, karinka lozi po celom byte a dlazku umyvam raz za cas, vacsinou len moje vlasy vysajem a najvacsi prach...

iron
9. okt 2009

ahojte

Den, jasné že ju chcem ukázať svetu, ani reklame a iným veciam sa nebránim. Hoci čo sa týka obliekania tak ziape, ale keď vidí foťák tak hádže ksichtíky. Teraz som poslala fotku do Mamy a ja...na tému Môj domáci miláčik, tak som zvedavá či nás v novembri v časáku uvidíme.
Môj muž je tiež zásadne proti facebooku ale vždy keď idem poslať fotku malej tak sa ho opýtam. Nemá s tým problém. On osobne však nie je rád na fotkách....

A robím to presne na pamiatku malej....všetko jej odkladám. A rastie mi tým ego.... 😉

iron
9. okt 2009

ozaj deniska, ideš sa teda sťahovať do domu k manželovi, keď dávate šancu manželstvu.

No protišmykové pančušky...to je dobrý nápad, hlavne na tie naše lamináty-
Nsoci..že pre malé marcovčiatka. Šak ja som jej kúpila overalik 68 a je jej veľký...A ty že pre malé 80-tku.

iron
9. okt 2009

Ale také, že posielať fotky po reklamných agentúrach to asi nie. Keby ma oslovili, tak asi áno. Tie časáky to sú také milé témy.... 😉 joj pošlite ma spať, šak ju zajtra na plávaní utopím.

lubi22
9. okt 2009

Ajka ja som protismykove pancusky objednavala z netu.

Z normalnych kamennych obchodov som ich kupila vlani v Bepone, ale boli hrozne predrazene, oproti tomu, co kupis cez net. V Bepone stali skoro 300 Sk, cez net okolo 6 eur.

iron
9. okt 2009

Fuha 300SK aj dost...
no idem spat...mozno nejake zase vydrazim, ked som sa tak rozbehla.

potulka
9. okt 2009

ahojte
dnes som to tu nejako nestihala... na matejovu zapchu som nasadila slivkovo-jablcnu vyzivu od hami (v uzasnom bio hippe je cukor 😠), ale velmi mu nechutila. mne velmi. 😀
iron, blahozelame k publicite. 😉
denka, nas matej si po svojej muznej vybave smatra uz dost dlho, kedykolvek je rozbaleny. niekedy s takou vervou, ze sa bojime, ze si to tam odtrhne. rovnako energicky si taha aj svoje ucho, nase lica/nosy/vlasy/co je po ruke. 😀
idem spat. zajtrajsia misia ma nazov fusak do kocika, treba si pred tym dusevne i telesne odpocinut. 😉

ajka82
9. okt 2009

bepon? ze 300? no fasa...
mavali aj v predeti.sk ale uz nemaju... a inde asi uz nikto nevidel...
ci videl niekto este niekde inde?
ked ja naozaj radsej normal obchod, nech to nemusim vymienat na neeviem kolko krat 😒 lebo tie cislovania su niekedy dost odveci

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre