Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

potulka
14. okt 2009

zajac nam zozral jednu palmovitu kvetinu... 😲 🙄 🤐 dufam, ze nebola jedovata. truba jedna mala usata...

drozdik78
14. okt 2009

lubi to su tie dlhe zlte 🤐 M

asandys
14. okt 2009

potulka a Matej ako reaguje na maleho usiacika?

lubi22
14. okt 2009

Drozdik ano 🙂

elenam
14. okt 2009

A ešte sa chcem spýtať. Žltko mám dávať malej na tvrdo alebo na mäkko uvarené. A prečo nemôže aj bielok?

drozdik78
14. okt 2009

dakujem zajtra kupim aj ja malej 🙂
prajem vam dnes krasne snicky 😀

ajka82
14. okt 2009

my pojdeme lozit v sobotu, vraj sutaz zacina o 16:00 😵 ...ale mam pocit ze aj tak nevyhrame, su tam lepsi (ak sa nepostavia a nepojdu peskom...potom ich diskvalifikuju 😝 )

egy som pomerala ten overal...ale asi vam to bude male ked nic nepises (vsimla si si?)

egyptanka
14. okt 2009

ty koky ... mala sa zobudila s taaaakym revom, ze jedine cecok ju ukludnil ... nechapem.

lubi22
14. okt 2009

Drozdik tie nesolene nemaju v kazdom obchode, mne svokra kupila v hypernove.

Ajka budeme drzat Karinke palce 😉

Elena urcite na tvrdo. Bielok sa moze az od roku.

egyptanka
14. okt 2009

ajkaaa ... som to musela nejako prehliadnut. pozrem a este zajtra pre istotu premeram malu a dam vediet 😉

elenam
14. okt 2009

Dávate do príkrmov nejaké bylinky namiesto korenia? Som čitala, že sa môže tymián, bazalka, oregano a že je to vraj dobré. Dnes som trocha dala, a malej to celkom chutilo.

elenam
14. okt 2009

BABY - IDEME DO AFRIKY NA FUTBAL. MANZEL SA SKORO ZBLAZNIL 😠

ajka82
14. okt 2009

elena ja davam bylinky, mala mi to potom lepsie papa ako bez nich 😉

potulka
14. okt 2009

asandys, matejko dorku zboznuje. 🙂 len sa mihne naokolo a uz sa nahlas smeje (to inak robi len ked ho steklime). zajo mu obcas dovoli ho chytit. dnes som matejka ucila, aby ju hladkal "mooooja" a nie sklbal kde sa da. 😀

asandys
14. okt 2009

baby, tie co ste robili vyzivy, tu vodu, v ktorej sa hrusky varili mam vyliat a tak pomixovat, ci aj s vodou? helppppppppppp dakujemmmm

asandys
14. okt 2009

sranda je, ze tie deti sa vobec neboja zivych stvorov, adam ked vidi nasho psa, tak ho tak dirape, vala sa po nom, a havko je taky trpezlivy, ani sa nepohne, dnes som ho musela aj zachranovat, lebo maly sa rozhodol ukradnut mu gumicku z copika, tak ho tahalllllllllllllll

potulka
14. okt 2009

podla toho, kolko jej mas. mne jej vela neostalo, tak som to zmixovala vsetko dokopy. vsak si ju preistotu odlej, ovocie pomixuj a ak to bude prilis huste, mozes zriedit.

ja som sa zasa chcela opytat, ci davate drobcom len varene veci, alebo aj surove, hlavne co sa tyka ovocia co tak surove postruhane jablcko?

asandys
14. okt 2009

ja som dala aj surove jablcko, spapal jedna radost, nerobila by som tie hrusky, len som ich mala vela a zacali mi pomaly hnit, ale jablcko davam surove

ajka82
14. okt 2009

potulka, ja pokial nie sme nikde vonku, ze mala dostane vyzivu kupenu, tak davam iba cerstve ovocie 😉

labutka
14. okt 2009

potul, ja adamovi dam kus jablka, on si ho tak ocucka. alebo uvarene na obed z mrkvou.

a tu vyzivu jak robite? len uvarite jablko alebo hrusky a potom sup do poharov a dalej co? steriliyovat? ymrayit?

MGK ak si tu, nsoci mi dala na teba tip. daj mi pls do IP ze ci je MM riedsie ako UM. dnes som robila kasu z MM a dala som skoro 3krat tolko prasku nez je v navode..... 😕

asandys
14. okt 2009

labutka, ja ten mix dam do avent poharikov, jak to vychladne a dam zmrazit, lebo sa mi nechce sterilizovat, len neviem, ci to ta mozem urobit, poradteeeeee nam 😵

asandys
14. okt 2009

labutka ja ti mozem povedat, ze MM je riedsie ako UM, aspon podla mojho odhadu, sa mi zdalo ked Adam pil z flase MM mu islo jednoduchsie ako UM- cez ten isty cumel, ta ista flasa 😉

egyptanka
14. okt 2009

este stale nespi,... ja tomu vobec nerozumiem ☹
a nevidela som ako sa nasi futbalisti tesia z postupu. 😠

iron
14. okt 2009

ja davam surove ovocie, kedze varene mi nechce. Ale vlastne mne nechce skoro žiadne. Úspech mal zatiaľ banán a hruška. Jablko nechce vôbec. A keďže ho pchajú do každej výživy, tak som v prdeli.

elenam
14. okt 2009

baby to čo je? Moja malá má zavreté očká a mrnčí akoby sa jej niečo snívalo. Už som jej dala aj géliik na zúbky, ale nepomáha. Zeby ju niečo bolelo? ☹

egyptanka
14. okt 2009

labutka, ja som sterilizovala. Davala som do sklenenych poharov ...

iron
14. okt 2009

Sa jej sníva...neboj...prežíva radosť z futbalu. Ste tu toho toľko popísali, to komu sa ma chcieť čítať.

Riešite tu nejaké veštkyne, pôrody, žrádlo.....

iron
14. okt 2009

A inak som si tak pomyslela na SJK, že hádam tam nejaká šialená nešla na stretko 😀 . Lebo mňa skoro odfúklo veru. Som obehla barák a frčala domov. Krpatá premrznutá, havuch ťahal, že čo blbne v takom počasí ísť von, rýchlo sa vyvenčil a davaj domov.

labutka
14. okt 2009

asandys dik, mna sa manyel pztal, ci som nieco neurobila yle, ked je to take riedke.....

inak ja som este v Auparku kupila jeden overal a take hrube vlnene ponozky, v piatok ccceme ist do tatier a nas fusak este stale nedorazil, je to len 10 tyznov objednane, blba Teutonia.... 😠 😠 jedine ze by zajtra alebo stvrtok ho dostali, tak sa trosku yachrani Babzmarket. takye teray mame dva overalz pre adama, tak snad tam neymryne. a bereme latkovkz samoyrejme.
🙂

inak ked dame stretko v materskom centre, tak moyem doniest ukayat plenz, ak mate yaujem. a aj ak nemate. 🙂 spravim vam preyentaciu. 🙂 🙂

a este PASOA budeme na vas yase intenyivne mzsliet, neboj matusko je vlasne takz vznimocny chalos. 🙂 nestiham to tu citat, net mi este nejde, len dnes mi Nsoci yreferovala novinkz...

a este , ja urcite chcem ist do druheho babatka, aj ked niekedz bz som adama najradsej nemala, ale druhe musi bzt! 🙂 a k amniocenteye a k testom len tolko, ye yiadnz test vam neyaruci ydrave babo, ale je na kaydej y nas, ako sa royhodne. neexistuje nespravne royhodnutie, nech je akekolvek. kayda y nas je ina, kaydej moyu vzjst ine vzsledkz, ine okolnosti.
ja dufam ye uy nebudem mat take nechutne AFP ako pri adamovi , ale ked nahodou, nebudem vahat ani sekundu, a pojdem na amnio. aj ked som minule cele preplakala od nervov, nie od bolesti, ale ten pocit ulavz, ked volal genetik ye vzsledkz su OK stal ya to. 🙂
a tiey nechcem hadyat vsetkzch doktorov do jedneho vreca, ja som sa stretla s dobrymi, ktori verim ye svoju pracu robia nie pre peniaye, ale pre nas. doktor podla mna nieje povolanie, ale to ma bzt poslanie. poslanie pomahat ludom.

elenam
14. okt 2009

Idem do posteľoviec, to sa mi ani nechce veriť, že už je toľko hodín. Dobrú nôcku. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre