Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

nsoci
22. okt 2009

Egy jaky zavazok?

nsoci
22. okt 2009

Lubka aj St.Valentino mozem odporucit.

egyptanka
22. okt 2009

asandys, mam taky plan ... chcela by som sa po novom roku prihlasit na anglictinu a plno sa jej venovat, nech ma tato materska aj iny zmysel a pred tym ako by som isla do prace ... tak ked bude mat Natalka 2,5 roka ist si ju zdokonalit do mojej vysnenej krajiny na mesiac - mesiac a pol a po navrate si najst ovela lepsiu pracu ako som mala doteraz. Uz zacinam pomalicky setrit a som zvedava ci mi to vyjde alebo nie.

denkolc
22. okt 2009

Moja segra sa vydávala minulý mesiac, ona má v tom prehľad...ale Lubi, však všetko je na webe....moja svadba.sk....hehehe... 😀

Nsoci - súhlas, aj ja som zvažovala tento týždeň, že zmažem albumy, bo aj táto adminka mi tu do fotiek pi.ovala a tak som si pomyslela, že je more iných spôsobov, ako dať o malej vedieť a nie byť odkázaná na týchto prid.bancov....

Munu, súhlas, nie? 😀

egyptanka
22. okt 2009

jeeeee munu aky je velky .... hotvy dospelak 🙂
nsoci, vid prispevok co som pisala asandys o 21:25

lubi22
22. okt 2009

Egy na mesiac a pol asi nie, kym nebudu mat dakych 15 😅 Max na vikend, ak pojdeme s manzelom, kym su malicki. Inak sa vsade budeme trepat cela rodina 😀

Nsoci kuknem to. Tych salonov je isto kopec, ale myslim, ze take tri kuknut na jeden den bude tak akurat, aby sa nam to neprotivilo. Dakujem 🙂 Ja som mala z Nicole, ale teraz mi kamoska hovorila, ze za pozicanie siat chceli 15 tis, co uz sa mi zda fakt prehnane.

asandys
22. okt 2009

egy, myslim, ze to uz bude natalka velka slecnaaaaaaaaa a ostane v pohode v tatinom abo babkami. Tvoj plan sa mi neskutocne paci, a verim ze ti vyjde. Vsetky tu sme mamami, lebo sme nimi dobrovolne chceli byt, milujeme svoje deticky, ale zase nemozeme uplne sa vzdat svojich tuzob abo cielov. ELbo clovek bez ciela, nikam nesmeruje,stoji na jednom mieste a zivot mu uteka medzi prstami. Uz navzdy tu budeme pre svoje deti, ale niejaky ten tyzden bez nas vydrziaaaaa. To skor oni budu chybat nam, ako my im 😵

asandys
22. okt 2009

No a egy mozno by to islo zariadit tak, ze natalka pocestuje s tebou aj s babkou, abo tetou, krsnou, ci tatom. A kym oni budu v parku, tak ty sa budes vzdelavat. Ale to znaene, usetrit viac peniazkovvvvvv 😵

egyptanka
22. okt 2009

asandys, ja som si len uvedomila, ze bez jazyka si ani neprdnem a kedze ja som tip, ktory nema hlavu na jazyky tak potrebujem hovorit, hovorit, hovorit aby sa mi to vtlklo do hlavy a to jedine, zeby som vypadla do anglicky hovoriacej krajiny. A moj sen je Australia, tak snad to vyjde ... uvidime za dva roky.

egyptanka
22. okt 2009

asandys, aj to je moznost ... ale to by neplnilo ucel a to rozpravat po anglicky. Lebo vyjdem zo skoly a s muzo ci babkou a Natalkou sa budem rozpravat po slovensky.

iron
22. okt 2009

Lubi..odporucam salon El...ja som tiez mala odtial. Prve som vyskusala sadli a brala som ich...ja som nerobila salonove exkurzie a hlavne som nizka, takze bolo malo siat vhodnych pre mna. Bud boli pre vysoke baby alebo prilis siroke...
Ked chces kuknut foto dam ti aj link ake som mala.....

Egy...australia....kvoli jazyku...Ako super krajina len trosku nakladna...ja by som asi volila anglicko...resp...za tie peniaze ktore by som potrebovala na cestu a pre zivot tam, tak by som si zaplatila native speakera na vyucbu...inak ja tiez nemam hlavu na jazyky.

lubi22
22. okt 2009

Egy - dufam, ze sa ta nedotknem, ale myslim ze mesiac alebo hoc aj mesiac a pol su velmi malo na zdokonalenie v jazyku. Neviem, ci by to splnilo svoj ucel. Tak sa naucis aj na Slovensku. Myslim, ze potrebne je minimalne aspon svrt az pol roka, idealne aj viac.

alline
22. okt 2009

ahojte, mate niekto problem s kasickami? skusala som pred tyzdnom jednu, vraj som ju spravila moc hustu a mala mi grckala az tak ze sme isli na pohotovost. dnes som skusala znovu a dnes som spravila taku skoro ako mliecko a zase mi to vygrckala ☹ Neviem co mam robit, aby jej kasicky zostali v brusku 😒

egyptanka
22. okt 2009

iron, viem ze Anglicko by vyslo ovela lacnejsie, ale ked uz by som mala ist niekam prec tak tam kde sa mi splni svoj sen. A v Australii nie je porblem pripadne vybavit si vizum kde ako student si mozem par hodin v tyzdni aj niekde privyrobit. V Anglicku by som si jazyk osvojila, ale tuzba v srdci by ostala nenaplnena. Ono na letenky uz nasetrene mam uz len skolu a dalsie vydavky.
Ale toto vsetko je len v stadiu uvah a bude predovsetkym na Natalke ci mi dovoli naplnit svoj sen.

iron
22. okt 2009

Egy...podla mna aj keby si tam isla tak by si celu dobu myslela na Natalku....Mozno si ten sen raz splnis, ale ako rodina a si to potom aj uzijes...

Alline..tak jej kasicky nedavaj a hotovo....Skus ked bude starsia, mozno jej brusko na to este nie je pripravene.

egyptanka
22. okt 2009

lubi, mozno ano, mozno nie ... ide o to aby som sa prestala bat hovorit. Vsetko co pisem je v stadiu hmlistych uvah a snov. Nejdem to riesit hned teraz.
Mozno z toho nic nebude ☹

lubi22
22. okt 2009

Egy, Iron vdaka za tip, pozerala som stranku, asi tam skocime. Iron pekna nevesta 🙂 Ja vobec nemam predstavu, co sa bude pozdavat mojej sestre, tak som zvedava. Ona je taky modelkovsky typ, ale trosku posobi exoticky (ze vraj - aj na misske z nej robili exotiku), tak snad daco vyberieme 🙂

Alline tak jej kasicku nedavaj, ved to nie je nutna sucast jedla. Alebo daj pauzu dlhsiu a potom vyskusaj inu znacku.

alline
22. okt 2009

Dik Iron, tiez som nad tym uvazovala, lebo prikrm mi papa cca 30-40ml. ci ovocie, alebo zeleninka, zato moje mliecko to spapa veeelmi rada, asi nie je pripravena na kasicku, skusim neskor 🙂

denkolc
22. okt 2009

Egy, ja mám to isté...tiež problém s učením jazykov a tiež to budem po materskej dovolenke potrebovať....preto som rada, že mám rodinu v USA a pôjdem tam na pol roka, ale jaska, že s Táničkou....bude to síce bez manžela, ale pochybujem, že si to Tánička uvedomí.....aj keď - dilema to je tiež obrovská...

Ja som za splnenie túžob, ale uvidíš zajtra, čo znamená pojem relativita... 😉 😉 😉

Alline, nedávaj kašičky...ani ja nedávam, na čo...

lubi22
22. okt 2009

Egy v tomto suhlasim s Iron - mozes si ten sen naplnit - ako rodinka spolu. 😉

egyptanka
22. okt 2009

Denka,

Relativita???

No keby si mi pchala nos do riti ... tak ja mam nos v riti, ty mas nos v riti, ale relativne som na tom ovela lepsie ja. 😀 😀 😀

iron
22. okt 2009

egy...dobreee... 😀 A ja som si vas dve predstavila s tym nosom v riti.
Lubi...tak na take modelky maju siat dobludu...to len na nas nestandardne typy nemaju.

potulka
22. okt 2009

egy, je dobre mat sny a ist za nimi. ved uvidis, ake to bude o dva roky. v australii som bola na dovolenke, vlastne to bola oneskorena svadobna cesta. 5 tyzdnov, urobili sme si autom okruh polovicou kontinentu - z adelaide cez sydney, po pobrezi do cairnsu, potom do vnutrozemia cez alice springs a uluru spat do adelaide. velmi pekna krajina, ale hoci vieme obaja po anglicky, vacsinou sme im nerozumeli ani slovo. 😀
ja mam predbezne problem vyslat mateja co len na prechadzku s niekym inym ako s mojim muzom, takze si myslim, ze sa od neho na viac ako na par dni budem vediet odputat asi az vtedy, ked sam vyleti z hniezda. 😉 no ale pockajme si, co budem hovorit, ked pride puberta. 😀

nsoci, s tymi fotkami mas mozno pravdu, ale nie vsetci sme na facebooku! 🙄

asandys
22. okt 2009

potulkaaaaaaaaaa super svadobna cesta 😵 😵 😵 😵

egyptanka
22. okt 2009

potulka, my sme s muzom ani svadobnu cestu nemali ☹
predlzeny rekondicny pobyt plateny firmou za svadobnu cestu nepovazujem a ani dovolenku v jachte na Chorvatsku s partiou kamaratov.

iron
22. okt 2009

Ja som na FB, ale tu sme taka pekna komunita, tak ja tiez fotky pozeram aj pri citani odtial....
Potulka...hm, Australia....ja som tiez mala plany cestovat a tak....ale musela som sa rozhodnut. Pre teraz som si zvolila zabezpecit si pohodlny zivot rodinu a ked budu deti taki nejaki pubertaci tak mozeme cestovat. Otazka byvania bude vyriesena, mozeme pracovat len na dovolenky.....to bude lahoda... 😎

potulka
22. okt 2009

egy, svadobna cesta to bola len akoze. muzov brat spolu so svokrovcami nam dali ako svadobny dar peniazky na letenky. zvysok sme si platili sami. svagor byval v tom case v adelaide a pozical nam svoje auto. bez neho by to bolo asi dost komplikovane a zrejme aj neuskutocnitelne. uz aj bez poziciavania auta to bola riadna palka. no ale boli sme. 🙂

iron
22. okt 2009

de ste furt vsetky
to akoze mam ist spat ci co...
Inak som bola dnes na drazdiaku, aka pohoda, nikto tam nebol....okrem styroch rybarov. Mala obdivovala labute, chlpac obdivoval vodu, dokonca som tam kamosku stretla...No asi tam budem teraz castejsie chodit...lebo ked je sezona tak je tam mrte spekacok sa vyhrievaju na slnku...ble

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre