Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

nsoci
1. nov 2009

Pasojka, Tebe sa nejak zapacilo to slovicko hyper-opatrna 😉

Potulka u mna sunka vedie parmska... a ta teda je fajna...pre mna.
Len dve palacinky? Ja

U nas nehroyi uy spanie na rukach, hrudi co kedysi bolo jedine co fungovalo. Asi v 4-5 mesiacoch zo dna na den sa to zmenilo.

Ta metoda 357 co ja vieeeem.... zatial nebo.lo trebna ale ak by bolo si by som to nevedela zrealizovat.

Kuci a kde pinka Tomasko? V inej izbe?

U nas je strihanie nechtov uplna pohoda. Nechapem, kedysi reval ako keby ho na noze braii.

Labutka fiha, zeby som kupila Dieta kvoli Tebe? Tak uz si v klube aj so Snehulienkou... ta mala v Bratislavskzch novinach cosik. 🙂

iron
1. nov 2009

no ja veru Dieta kvoli labuti kupim...inak ten casopis velmi nemusim, lebo sa tam vyjadruju prilis odborne...no ale labut hadam nebude mat odborny prilis ten clanok....sak hentie jej prispevky tu na konovi,.... 😅

a ja nechty striham furt...a furt ked ostriham, tak sa doskriabe so zadrkami a tak....

ajka82
1. nov 2009

iron 😀 ... mato neni doma, by som sa zas bavila na hlaskach, on by porotca nemohol byt 😀 😀 😀

snehulienka
1. nov 2009

a o com je ten clanok co labutka pisala????

iron
1. nov 2009

ja a uz som mojej davala rohlik...vysledok bol bordel jak v tanku, ona to len zuzlala a hadzala na zem, takze o jedeni sa neda hovorit.
A kedze mi lekarka hovorila , ze mozeme lepok , tak vcera som jej urobila zeleninovu polievocku aku robim nam a zahustila krupicou...no ona to vsetko zjedla...normalne som jej malo navarila. Tak vo mne vzrastlo to moje kucharske ego... 😀

kuci,...ty teraz vela spi a grcaj ked je potom lepsie. 😒

iron
1. nov 2009

snehulienku...viem ze je to rubrika nejake eko...no neviem ze o com...juj ale kupim veru hej.

ajka..no ja mam celkom dobry hudobny sluch a pri tych ich vykonoch mi huci v usiach...no nie pri vsetkych ale aj tak je to des.

nsoci
1. nov 2009

Labutka som rada ye koyoprebalovanie funguje. Mgk ano tu metodu mzslim.
Denky vsetko naj

Vcera sme isli na helouiiin party aj s malym, on tam chrnel na byte a my sme kecali. Dnes na hroby...

Kuci 😀 No.... meskali mi kramy 5 dni ale ako sme vcera odovzdli nas byt stres zo man opadol a dorazili...

ajka82
1. nov 2009

iron ja tiez a sem tam dost mi zapisti v uchu 😀 no a co moj motko chudacik, ze hudobny majster, nachrava s orchestrom hudbu do filmov, pc hier atd 😅
a neboj, nas prvy rohlik bol tiez vsade a nie v brusku, dalsim a dalsim sa to lepsilo

ajka82
1. nov 2009

ja myslela ze krpec bude davno v postielke...od deviatej visi na cici a nechce sa pustit 🙄 ...mato mi pisal ked som mu to zvestovala, ze aby mu to karinka nepokazila 😅

iron
1. nov 2009

ja som rada, ze sa s nim zabavi...je to celkom sranda pozorovat ju pri tom...a ona ho trha tymi svojimi zubakmi...no strasne zlate dietatko mame.

U uz ma zase dlhu ofinku,...hm....rozmyslam teraz co s tym, zatial to riesim pukackami. Je taka zlata...ale ked si to zacne davat dole, tak sa pojde strihat.

ajka82
1. nov 2009

iron ale som zistila ze chlebik sa mojej lepsie papa ako rohlik, ked este zuby nema...

iron
1. nov 2009

zeby som skusila chlebik...ja sa bojim, ze si odhryzne velky kus /teda odtrhne/ a zacne sa drhnut...ona je take trdlo.
No zajtra mam v plane jej pekne urobit halusticky do polievocky

nech zije lepok...som rada ze ho dobre znasa, lebo to neviem coby som jej varila.

iron
1. nov 2009

a zajtra vecer mi dojde mamina bude az do stredy...tak budem mat baby free days... 😀
to bude pohoda, navari, postara sa, pohra sa...a este ju to bude aj bavit...

ajka82
1. nov 2009

no moja uz zvyknuta z prikrmov, si kusky "pokusat" takze ho papa pekne a chlieb sa tiez pekne rozmoci, ked ho zuzle

iron
1. nov 2009

no skusim ho...a davas aj piskoty? ci len take tie keksiky co su pre deti

egyptanka
1. nov 2009

kucina, mi napadlo ... nezabudni teraz brat kyselinu listovu. Dolezite to je.

egyptanka
1. nov 2009

no som len nakukla, kym manzel bol na fajč pauze ... už sa vracia.

ajka82
1. nov 2009

iron dala som jej raz piskotu, ale drhla sa nou, len to bolo este ako prve, co som jej dala do ruky a nevedela co snou...odvtedy som jej nedala...len do ovocia... ale zistila som ze sa tak rychlo nerozmacaju ako pecivo a dost sa mrvia, tie co som jej dala vtedy
uz by bolo na case vyskusat znova... 😉

iron
1. nov 2009

no budem skusat som zvedava...ale uz mi chce aj flasku..dnes normalne cajik....
Asi musela dozriet do isteho veku...no proste konecne sa z diablika stava anjelik

ajka82
1. nov 2009

iron sak ty si mala dobre dieta, ci sa mi to len zdalo? 😨
hlavne ked budes skusat, nespustat z nej oci zo zaciatku, aby sa jej nic nestalo, jak nasej ked "zabehlo" 😅

ajka82
1. nov 2009

wooow, dieta v postielke, spiace...mozem ist vecerat 🙂

iron
1. nov 2009

ale ano mala...ale ked jej isli zubky tak dala zabrat, maly diablik...
a davam na nu pozor, stale na nu pozeram, lebo fakt sa niekedy moze zadrhnut...uz som jej aj z hrdla vyberala...no kym sa to naucia.

kucina1
2. nov 2009

dobre ranko, tak v posteli mi od pol piatej bolo divno, dala som si par piskot a podarilo sa zaspat a takto som sa nimi napchavala vzdy ked som sa prebudila a prave ranajkujem tak uvidime. ale ani pri tomaskovi som to nemala kazdy den tak to vydrzim

egy papkam vitaminy centrum babyplan teraz kazdy den (uz od prvej tehotenskej palicky na testiku)

nsoci tomasko vzdy zaspava v kociku a potom ho presupneme do svojej postielky u nas v spalni
nsoci a zelam vam krasne byvanie, plne stastia, harmonie a uzasneho rodinneho zivota v novom bytiku

taella
2. nov 2009

kucina to ti nezávidím tie nevoľnosti 😖 keď si spomeniem ako bolo mne zle 😝 😝 😝

a nám začal mesiac návštev lekárov 😝 zajtra začíname rehabilitáciou a potom neurológia , očne , gastro , riziková poradňa , hematológia a chirurgia 😒

snehulienka
2. nov 2009

labutka, pekny clanok.

kucina1
2. nov 2009

prave peciem satocky z listkoveho cesta a opat mi vsetky 3 druhy lekvaru vytiekli ach jaj
tomasko sa cely cas pekne hral v obyvacke
baby on ma hraci kutik hned pod telkou a cumi na nasu velku 100cm uhloprieckovu telku z metrovej vzdialenosti moze to byt zle?

potulka
2. nov 2009

ahojte
my sme mali velmi culu noc, asi najburlivejsiu odkedy sme rodicmi. 🙄 matej bol kazdu chvilu hore, ani prso ho neuspavalo, tak sme sa s muzom striedali - on hojdal, ja som kojila... bola to celkom sila. o osmej mlady pan namiesto vstavania zalomil a spal az do jedenastej. 😅 cely tento cirkus bol zrejme kvoli tretiemu zubku. vcera este nic a dnes ma vpravo hore ciarku. 😉

potulka
2. nov 2009

kuci, urcite to nie je dobre miesto na hranie. aj kvoli ociam, aj celkovo - telka... ak si kupis kvoli labutke Dieta, je tam aj pekny prispevok o vplyve tv na deti.

kucina1
2. nov 2009

potulka ved aj ja vlastne viem, ze sa nema pozerat na telku z blizka z mojho detstva, ale neviem kam mu mam ten kutik premiestnit aj tak sa sam odplazi na rovnake miesto a to pod ten televizor

lubi, myslim si, ze bude stacit tomaskovi take sedadko co ma tvoj samko primotnovane k filipkovmu kociku, da sa to primontovat ku vsetkym kocikom, a aky je to typ?

potulka
2. nov 2009

kuci - ved staci nezapinat tv, kym je tomasko v blizkosti a je to. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre