Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

lubi22
4. nov 2009

Denka nas datum bol najplodnejsi, ale zvysne deticky a maminky sa dako vyparili 😅 Boli ste cely cas s manzelom aj s Tanickou spolu? To je dobre nie? teda ak odmyslim, ze pises, ze je hnusny 😒Snad ho to prejde. A jasne, ze nie kazdy den je super.

potulka
4. nov 2009

ak chcete nejaku temu na rozoberanie, pasoa nam urcite coskoro nadhodi nejaky komplikovany, neprelozitelny nemecky terminus technicus. 😀

kajuska111
4. nov 2009

ahojte maminky,
ja ako vzdy po dlhsej dobe... 🙂 ani nejdem citat, co sa tu dialo, to je bez sance...

my sa mame fajn, rastieme, mame styri zubky a konecne sme odohnali hnusnu nadchu...

...a mama stale frci na krupicovej kasi 😉

egyptanka
4. nov 2009

???? ticho

denkolc
4. nov 2009

Egy, však bol v telke Lunetic.... 😉

Lubi, práveže neboli sme spolu!! Ja som pracovala za neho, on bol mimo Ba obidva dni....a aj teraz ešte vykladá tovar v Auparku, takže ani SMS-ky, ani telefonáty, proste nemám nárok....on má svoju robotu a to je teraz naj....no čo Ti povim...

Potulka - ja prekladám jedine z češtiny a potom jedine slovenská korektúra...vááááác ani ň.... 😀

alline
4. nov 2009

Ahojte maminy, ake jogurty ste skusali dat drobcom? Ja by som chcela skusit zajtra nejaky, len neviem aky 😒 Kezde nemozeme kasicku tak skusim aspon jogurt 🙂 A kolko krat davate tuhu stravu denne? Ja dva krat a vraj by som uz mala dat aj tri krat. Zatila oddelene ovocie a oddelene zelenina, dajte nejaky tip na nieco mnam pre malicku :o)

potulka
4. nov 2009

denka, praveze to bolo na tom vtipne, ze sme sa tu angazovali same take, co po nemecky nevieme. pasoa dala k dispozicii vyraz a obrazok a my sme sa s tym borili za pomoci slovnikov a manzelov. 😀

ajka82
4. nov 2009

denka tak moje prispevky korekturovat ani nemusis...radsej 😅
jaky lunetic? to este fici??? 😀 😀

egy asi ticho...
teda ani nie, nam zase hukacky behaju pod oknami a kpec sa prebral 😠

mona1111
4. nov 2009

ahojte

tak ja som bola dnes na nakupoch a manzelika som nechala so Samkom doma, pridem domov a oni obidvaja spinkali bol to najkrajsi pohlad.....
a kupila som prekrasnu makucku deku do kocika, teplacky na traky, aj zateplene nohavice na traky ale musim ich zatjra vymenit, lebo teraz mu je vsetko akurat a chcela som o trosku vascsie tak pojdem zajtra opat do mesta....

nas uz je druhy den nemastny neslany, neviem co mu je.... zubky zatial dalsie nevidim .... vyhadzal sa mi ale ani nic take nejedol , tak som musela nieco zjest ja, ale neviem co.... nesvrbi ho to tak dufam, ze mu to zmizne.....

denka odkedy mame euro tiez sa mi zda ze tie korunky akosi sa minaju rychlejsie....a aj preratavam aby som nekupovala nejake drahe veci.....

egyptanka
4. nov 2009

Mona, ja mam v plane ist zajtra do Auparku ...

mona1111
4. nov 2009

ajka lunetic fici ale len v modrom z neba.... 😀 😀 😀

mona1111
4. nov 2009

egy tak prijemnu prechadzku v auparku a aby si nieco pekne kupila.... 😉

denkolc
4. nov 2009

Ajka, kukám Modré z neba..tam bol snom Lunetic...vraj majú comback..a práve je cigo v New Yorku....kua, kedy aj pre mňa niekto dačo vysníva??? 😅 (inak, aj ja píšem nespisovne...hehehe)

Máte dáky sen, čo by sa dal splniť v MZN? 😲

Alline, už tu dnes padla rada o jogurtoch...zn. Nestlé a tuším Hami...

alline
4. nov 2009

Diky, idem pozriet dozadu co ste pisali 🙂

ajka82
4. nov 2009

dobreeee...ja modre z neba nepozeravam, nemusim take 🤐

egyptanka
4. nov 2009

Mona, nooo najprv vybavovacky a potom sa zahram na komercacku a sadnem si niekam s malou a dam si nejaky nealko drink.

Denka, mam jeden sen ... ale ten je nesplnitelny. Zial. 😢

egyptanka
4. nov 2009

ja tiez nemusim MZN ... lebo ma vytaca ako sa napr. cigan dostane do NY 😠

moncicii2000
4. nov 2009

ahoojte 😉

nam zubky stale dajak nejdu i ked dasna mame poriadne naliate .. dufam len ze nepojdu viacere na raz .. 🙄 moj maly papava jeden den vela a druhy den o nieco menej .. napr dnes zjedol jahodovu vyzivu, termix, spenat+mäsko, kasu, a este do toho moje materske mlieko .. a niekedy este si dava este jednu vyzivu ... uff

ja malemu davam termixy alebo milaciky ale len vanilkove .. (čokoladove nedavam nist) a dnes som prvy krat dala zvolensky jogurt .. jahodovy a ten zjedol rychlostou blesku velmi mu chutia ... moja kamaratka ma 11 mesacneho syna a dava mu od 8 mesiacov kravske mlieko .. ja chcem dominat (mam kupe este 3 ks sunar) hami - pouzivam ho na tvorenie kase .. a potom tiez prejdem uz na kravske .. skusala som mu davat i mangovu vyzivu , pomarancovu .. vsetky mozne druhy zeleniny a ovocia vse zjedol .. najradcsej ma rozmixovane veci ked mu ich len pretlacim moc sa mu to nelubi ale zje aspon nieco ...

ja MZN nekukam nebavyma to ale kukala som svadbu snov to je ovela lepsie ...

iron
4. nov 2009

MZN nekukam....su tam take sny ze nekomentujem...Je ine ak postihnuty potrebuje pre svoje zitie nejaku vec, lebo na to nema....ale vylety...sorry
Ja si svoje sny plnim sama....

A jaka anketa...ze by sme chceli aby sa splnilo....Myslim, ze v tom mame s egy rovnaky sen...ale ten je nesplnitelny....

iron
4. nov 2009

de ste vsetky..spite...ja som moju uspala...teraz nedavno. Uz nemame teplotku, uvidim rano....Zuby mrchave....

mona1111
4. nov 2009

ja tiez MZN nepozeram uz ma nebavi ani panelak....... 😒

mona1111
4. nov 2009

iron to mas pravdu uz aby boli vonku a netrapili tie nase deticky....

ajka82
4. nov 2009

ja mam jeden sen a dufam, ze sa splni uplne...uz je to na dobrej ceste 😵

karinka buva 🙂 nie jak vcera ze skoro o polnoci zaspala

egyptanka
4. nov 2009

ajka, druhe babo??

mona1111
4. nov 2009

ajka a karinka sa ti budi este v noci?

iron
4. nov 2009

no ajka....svadba?

iron
4. nov 2009

ajka zohnala si tie protismykove pancusky ci ponozky?

dievcatko84
4. nov 2009

Potulka no taka som ja 😉 vycerpana z mojich milion zalub a potom nestiham tych dalsich milion 😀 ale Miska je na prvom mieste, to je jasne 😉

Denkolc..je mi luto muzika...bude lepsie alebo pride druhy! A bude! Ziadne stresy! Moj je tiez niekedy na figu..ale co uz...Teraz ideme ku nasim a ja ostavam s Miskou este o par dni dlhsie kao moj muzik,lebo on ide do prace zarabat tazke prachy 😀 takze aspon si oddychnem od neho 😉 niekedy je toho dost..hlavne ked je clovek zavrety v dedine a nema sa kam ako dostat inde...tak to lezie na mozog...a nikde nikoho s kym sa da normalne porozpravat! S vami to bolo super! Joj, musim zase pretriedit priority 😉

moncici..kravske? hm..no nechcem ti kafrat..ale to by som nedavala..zo vsetkych stran sa vravi ake je nezdrave...neriskuj zbytocne...ja davam napriklad cisto biele jogurty Sabi tie su s probiotickou kulturou..co viem tak treba tucne jogurty a tvaroh do roka nie..tak neviem..citala som to aj v Hami aj v letakoch kadejakych co ma lekar v cakarni 😉

ajka82
4. nov 2009

mona nebudi...ona sa budi len vtedy ked vidi tatinka v case jej zaspavania a chce sa v noci nosit u neho na rukach...ale ked ho nevidi je dobre, lebo vie, ze u mna v noseni nepochodi
ona mala len par dni takych budiacich, ked sa ucila stat 😀 uz je zas dobre babo jak od narodenia 😵

egy, iron ake zvedave 😝 ale netrafili ste sa... aj ked druhemu babu by som sa potesila...

iron zohnala som, posledne pancuchy som zobrala z obchodu...a kupila som aj ponozky a tie davam na normalne pancuchy, aby sa jej horsie vyzuvali

asandys
4. nov 2009

baby ked o snoch aj ja mam jeden, je celkom realny a to laserova operacia oci. U mna to neni taky velky problem si to zariadit, ale my mame odjakziva so sestrou silne okuliare, a tak sme si kedysi davno slubili, ze pojdeme na tu operaciu spolu. Ja by som mohl aist hned , co sa tyk akoruniek, no kym moja sestra bude mat prachy, tak ja uz budem asi siva. Dalsie je, ze by som jej to mohla zaplatit, ale to by uz viaceri v rodine nerozdychali. Takze som v stadiu cakania na nu. Zatial, uvidim, ako dlho ma to bude bavit. ALe fakt nechcem ist sama, lebo cely zivot to zansame spolu, urcite by mi zavidela, bola nestastna a tak, a ona ma este aj silnejsie dioptrie ako ja. Tak mozno , ze ked sa bude niekedy vydavat, tak jej to dam jak svadobny dar🙂)))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre