Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

iron
4. nov 2009

no super asandys...ja som na tou operaciou tiez rozmyslala, ale bojim sa toho, ze budem pozerat ako mi tam ide s laserom...ble...vacsionou zavriem oci...pri hentom to asi nepojdem

ajka a kde si kupila....pozeram akurat ze musim doplnit stav zasob pancuch....chcem aj take hrubsie

asandys
4. nov 2009

juj a od buducej stredy ideme na plavanie, konecne som sa dockala, Adamko bude mat v skupine jedneho partaka a 4 partacky. Ale este ani jedno babatko z jeho skupiny nesedi, ani nelozi, tak im tam dnes adam skoro stupal po hlavkach, musela som ho drzat, tak vrestal jak pavian, bo nemohol lozit, a tie babatka tak pekne lezkali jedno pri druhom, len to bola mala miestnost, tak sa nemohol hybat 😀 Dufam, ze sa Adamko konecne spriateli s vodouuuuuuu. Velmi si to zelam, lebo on pri kazdom kupani sa taha z vane prec 😒

asandys
4. nov 2009

iron a ninke sa paci na plavani?

ajka82
4. nov 2009

dievcatko ohladom davania mlieka su rozne nazory, niektori ze do 3och rokov, co jaa osobne nezastavam, niektori ze do roka nie, to sa mi zda prijatelnejsie... a nasa Dr. napr. vravela ze na pripravu pokrmov uz mozeme pouzivat mlieko ale plnotucne... a to vravela uz pred dvoma mesiacmi ze mozme pomaly skusit...tak ja mam taky stred ze uz najblizsiu novu kasu co otvorim skusim s mliekom...

iron
4. nov 2009

asandys....velmi sa jej paci, len vidi bazenik a uz sa strasne tesi

ja kravske do roka nebudem davat a potom budem...ale tiez plnotucne, to mi hovorila aj lekarka....
a v akom obchode si kupila?

ajka82
4. nov 2009

iron...ponozky v kike 3ks za 3€ normalne pancuchy na obchodnej, tam mali na par kusov akciu vtedy za 2€ a zateplene pancuchy na dunajskej...ale na tej dunajskej mi oci skoro vyleteli ked za termopancuchy pytali 8€ (boli aj ABS)

ajka82
4. nov 2009

iiron no ked smenat s mliekom a smotanou v pohode zvladla, tak myslim, ze aj tu kasu uz by mohla...

iron
4. nov 2009

no ja kukam teraz na mimibazare, a tam pytaju 7Eur za termopancusky s protismykovou...hm....

ajka82
4. nov 2009

iron, tak to asi nebolo take hrozne tych 8€, ked na MMB pytaju 7 😕

egyptanka
4. nov 2009

hmm a su pancusky, ktore maju ABS aj na kolenach?

iron
4. nov 2009

no nebolo...budem musiet ist na nakup...no ale kym ja sa niekde dostanem...Najhorsie, ze nemam paru, kde take haluze dostat kupit.....este kuknem babydoll...

ajka82
4. nov 2009

egy 😀 to by sa niekedy este aj nam zislo, ale neviem o takych

ajka82
4. nov 2009

iron ja som na obchodnej vbehla nahodou do obchodu s ponozkami a panchuchami, myslela som, ze maju len pre dospelych, ale spytala som sa aj pre krpcov ci maju a sup, hnej aj akciu mi nukala tetuska 😀

lubi22
4. nov 2009

Egy ja mam take aj s ABS na kolenach, zadocku a slapach 😉

ajka82
4. nov 2009

lubi ty mas tusim vsetko 😀

egyptanka
4. nov 2009

lubi a kde si zohnala?? ... daj tip

lubi22
4. nov 2009

Asandys, Iron aj ja som rozmyslala davnejsie nad tou operaciou oci. Ale ja mam dioptrie 2, nosim takmer stale sosovky, a nejako som sa neodvazila a nerozhupala.

Ja sny nejake velke nemam, skor by som nazvala plany - na domcek. To je realne tak za dva roky najskor, ked pojdem do prace aj ja, hoci pozemok by sme radi poriesili dovtedy. Hoci coraz menej som presvedcena, ze chcem zostat v BB, ale aj keby sme nahodou zmenili miesto, tak sa vzdy da predat. Zatial ale nie je co 😀

Co sa tyka mliecka - ak Filipkovi bude chutit, tak budem davat umele mliecko do 3 rockov.

Za posledny vikend som bola v Auparku 3 krat a v Avione a Ikei tiez raz, nakupov mam na dlhsiu dobu dost.

Ja tiez Modre z neba nepozeram, ale buduci tyzden sa chystam, ma tam byt jedna hrozne zlata baba odtialto z konika, co sa stara o deticky, ktore by inak boli v domove.

lubi22
4. nov 2009

Ajka ja som skusena mamicka 😀 Kupila som ich od tej baby, co som Ti davala na nu link tu na MK.

lubi22
4. nov 2009

Napr. taketo:

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3601928

A mam od tej baby aj ine s protismykovou upravou - ja som od nej nakupila vsetky pancusky pre oboch syncekov.

lubi22
4. nov 2009

A nemam bicykel z Americky Cars pre Samka zatial, ale ja ho sem dostanem 😀 Inak buduci rok vyjde Cars 2, no uz sa tesim, to bude radosti u Samka 😅 Ja uz som tu rozpravku videla asi 100 krat vdaka nemu 😅

iron
4. nov 2009

teraz som tu babu dopozerala....no zajtra ide na misiu pancuchy drahy v ramci obednej prestavky a ked nic neporiesi tak mozno od nej nieco objednam.

lubi22
4. nov 2009

Zelam dobru noc, idem si k nemu lazkat. Dnes uz vecer nemal teplotku, tak snad uz bude dobre 🙂 A zbavime sa aj Filipkovych soplikov. 🙂

egyptanka
4. nov 2009

uz tu nik nie je?

kucina1
5. nov 2009

noc katastrofa, rano detto, teplota stale, plac stale, som znicena a manzel uz pred 2 hodinami radsej odisiel a dojde az v noci 🙄

nsoci
5. nov 2009

Kuci moja ☹ 😒
Chudacik drobcek... a chuda Ty...

U nas trosku lepsie, Matko si zda sa zvyka, este si aj musim zvyknut, ze vonku je furtom tma a sedivo a prsi a neda sa nikam ist.... a ze mam dom zrazu stojace, klaciace a stvornozkujuce babo 🙂

neviem najst vigantol uz 4 dni a v lekarni am poslli kade lahsie, ze len na predpis, sakra.
no uz tu stoji a sape sa mi za notebookom, tak idem koncit...

dievcatko84
5. nov 2009

ma porazi..ja tu pisem basne a ono mi to neprida!!!
takze v skratke..

kuci neboj bude lepsie!!

za mlieko..kazdy si musi vybrat to svoje...niekedy sa davalo kadeco a robilo kadeco s detmi...a ludia su toho nazoru, ved zijeme a nic sa nam nestalo..ale nikto nepozera, ze su alergici bolia ich klby ci chrbtice..tod moj nazor...ja si citam ci pozeram o roznych veciach tykajucich sa deti kadeco a potom beriem priemery casove 😉 takze tak...kazdy vie co je najlepsie,nie? 😉 ved su to nase deti..

matja
5. nov 2009

ahoj dievčatkooo 🙂 Som rada, že ťa tu vidím, dlho si sa neukázala 🙂
A úplne súhlasím s tebou v tom, čo si písala v poslednom tvojom odseku 🙂

Naša dnešná noc? Manžel sa ráno opýtal, či naozaj chceme druhé bábo 😀 😀

kucina1
5. nov 2009

matja teda my sme sa vobec nepytali ci chceme teraz druhe babo, sak som uz na nervy z toho mojho chudatka
ale prave som velmi prosebnym hlasom dohodla, ze dojde po pol roku na navstevu svokra. juj aspon nieco, tu tomasko moc nema rad ale aspon niekto 😎 mozno mu teraz bude na nosenie dobry hocikto xixi

pasoa
5. nov 2009

na úvod všetkým milým blaváčkam, ktoré otvárajú dvere svojich príbytkov pre pasou s rodinou:
nejedem 24.11 ale 26.11. Je to štvrtok a preto sa mi to v hlave posunulo na štvorku...
V Blave má môj manžel rodinu, ale ako som už písala egy do IP, ak by boli rozlezení v práci a pod. a nejaká nepohoda by bola, tak by som asi rada využila pohostinnosť jednej z vás (asi ktorá by bola najbližšie alebo tak...)
Ešte uvidíme, čo na to môj manžel, on je v tomto veľmi konzervatívny.
Ak by bolo pekne, tak by bolo fajn trošku si niekam vyjsť a stretnúť sa s vami.
No a všetko záleží od nálady toho dňa, čo povie dr a v akom rozpoložení od nej pôjdeme.

Do vtedy si ešte napíšeme čo a ako.

Potulka, dobre si to napísala. Ak je na MK nuda a zdochol pes, stačí povedať, ja hneď vylovím z katalógu nejaké slovíčko na naše mozgové závity 😀
Napr Knarre (bacha, nie je to rapkáč, ale uťahovací kľúč s takým rapkaním, so zúbkami, čo sa naň nasadzujú nástrčné orechy...chápete)
alebo Schlaggewicht na Schlaghammeri 😀

Denkolc - modré z neba - nepozrerávam to síce, ale ja by som mala sen pre svojho muža, aby mohol ísť na Mont Blanc s nejakou skúsenou partiou a ja by som ho čalaka v kempe alebo v nejakom penzione v šamonéééé (Chamonix)...
lebo chcel ísť uplynulé leto, no kvôli matúškovým nekončiacim hospitalizáciám a stále novým a novým nálezom na jeho zdravotnom stave a mojím neutícahjúcim depkám z toho nešiel... a už mal aj partiu zohnatú, skúsených chalanov, to sa nenachomejtne každý deň...

ajka, si tu s tým snom na dobrej ceste rozvírila hladinu 😀

dievčatko super, že si došla na MK, fb je požierač času... ja tie návrhy na Mafia Wars, Farm Vile a podobné voloviny jednoducho dávam ignorovať...
mala som pár kamarátov, ktorí takto virtuálne žili v hokeji, nejaké NHL alebo čo to bolo, akože majitelia klubov a kupovali a predávali hráčov a pod, to s nimi sa stretnúť, tak človek len počúval a nechápal, a tí dvaja len točili o tom, za koľko kúpili a predali a ako sa darí klubu... to je už mozgová choroba 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre