Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

mgk111
5. nov 2009

lubi - ako mam vediet ze je bez kostiek? aj ja by som davala radsej take, ja toho nasho drobceka nechapem - chleba, rozky, to v pohode zuzle a hotovo a vacsimi kuskami maska alebo ovocia sa drhne... takze stale mixujem hoci to tu neuznavate 🙂

denka - kazdy je raz hore a raz dole, a aj v manzelstve pride obdobie ked vadia blbosti a dokazes sa preco pohasterit... ono je to asi prirodzene - otazka je ako to kto riesi, niekto to dusi v sebe, niekto vykrici...

egy - ja som ponorku chytila lebo som behala okolo manzela aj maleho a na nic ine bol cas... a dostala som sa do stadia vycerpania... ale uz moze chodit, takze uz pomaha a je to ok...

alline - ja davam rano kasu, obed masko zeleninka, olovrant ovocie a pred dvomi dnami som zacala miesto kase kombinovat aj jogurtik - davala som od nestle specialne pre deti, ale kupila som aj pribinacika a zvolensky jogurt a bude toto papat... keby som kojila tak to neurobim az po roku, ale tatko som sa rozhodla...

ajka - ty tajnostkarka ?🙂 som zvedava co je to za sen 🙂

kuci - joooj drzim palce nech je lepsie aj tebe aj tomaskovi ☹a preco nechodi svokra castejsie?

dievcatko - ahoj 🙂 inak mas pravdu ze ak si niekde v dedine alebo podobne kde nikoho nemas a nemas sa ako dostat niekam inam tak je to o drzku... mna sem-tam chytia depky ale z toho ze som tu "sama" bez kamosiek a podobne... vsetci su totiz inde... a tie co su tu s detmi, tak ich maju moc male a nemaju ziadny rezim este...

matja - xixi 🙂 ooo zato kubko nam predviedol krasnu noc - zaspal o stvrt na devat, o tretej prvykrat papanie (zvycajne to uz byva druhykrat) a o stvrt na sedem budicek 🙂 pohoda klidek - ale toto je skor vynimocny stav 🙂 skoda...

pasoa - no pre mna fbc nie je pozierac casu, lebo zase velakrat potrebujem vypnut odreagovat sa a tu zrovna niekto nie je a podobne... alebo tam mam tiez kopec znamych s kym sa da pokecat... ale tisic ludi tisic nazorov...

pasoa
5. nov 2009

mgk, nemyslela som pokecanie so známymi. ja som tam tiež našla kamošku z Argentíny aj z Venezuely, aj z Banskej Bystrice, proste také, s ktorými by som sa už stretla možno raz za 10 rokov... v tomto s tebou súhlasím. mne šlo skôr o tie všeliaké kvízy a virtuálne žitie vo virtuálnom svete... taká tá virtuálna (ne)realita...
raz za čas neuškodí, ale niektorých ľudí to vie načisto pohlitť a to je potom už závislosť,
však dievčatko? 😉

kucina1
5. nov 2009

mgk ku mne nechodi nikto... vraj som v prdeli sveta a to je len 10 minut autom od blavy no fakt co vam poviem
tomasko sa hraje, ja mam furt kyselinu dam si hocico do ust a hned to citim 😠 hm vyzera to, ze v brusku je naozaj lukasko a ziadna lucinka. uplna kopia tehotenstva s tomaskom, tak sa tesim, ze mi bude zle az do 4 az 5 mesiaca 😖

kucina1
5. nov 2009

mgk aj ja mixujem, alebo vidlickujem. ked robim vacsie mnoststva tak mixujem, kvoli pohodlnosti. ake maly nema problem s nicim tuhsim ani tuhym

pasoa
5. nov 2009

kucina, na tehu záhu pomáha ten Gastrotuss, čo dávam matúškovi na reflux. Je to vraj nezávadné, môžu aj tehule aj deti od 0 mesiacov.
Kukni na www.paleniezahy.sk

😉

kucina1
5. nov 2009

pasoa ja som cele tehotenstvo jedla tums su aj pre tehotne a moze sa jest az 12 pastiliek denne, ja som tak max 5 jedla. este mam doma po tomasovi asi 3 tieto "cukricky" tak si zatial davam iba vecer, ale uz si budem musiet davat asi aj cez den

matja
5. nov 2009

lubi a nevieš náhodou, či nestlé má aj neochutený biely jogurt?

pribináčik obsahuje tvaroh, cukor a aj éčka, nie?

mgk111
5. nov 2009

pasoa - som zle pochopila

kucina - no ja som tiez kusok od vsetkeho ale autom je to jednoduche, len nie vzdy ho mame... cez leto bolo kopu ludi, deti vonku to bolo ok, teraz je to depresivne, nikde nikoho a ked chcem ist do obchodu tak nemozem vojst s kocikom a nakupit, takze to ma stve riadne... ale otvaraju aspon lidl... ked neprsi aspon kvapka... a sem sa nikomu moc nechce chodit... ☹ a neboj, tehu moze byt rovnake ale nemusi byt taky aj vysledok 🙂 my sme sa rozuhodovali ci bude kubko kubko alebo lukasko 🙂

matja - s neochutenym od nestle som sa nestretla... a ano pribinacik obsahuje aj tvaroh aj cukor... ja cukor neriesim - nechcela som kym priberal velmi, ale teraz je to uz ine a akurat nam jogurty a podobne veci pomahaju v ramci kakania... ja si myslim, ze ked nekojim je to uz trosku ine ako pre ostatne kojace maminy... kazda sa nejako rozhosdne...

kucina1
5. nov 2009

mgk ale vies my dve mame dost podobny zivotny osud 😉
no majov bratranec si pred 4 mesiacmi zaobstaral psa a dal mu meno lukas tak to bude sranda 😀

kucina1
5. nov 2009

drobec spinka, po hodine a pol celkom dobrej nalady
teplotu ma dnes len od 37,1 do 37,4 tak dufajme, ze coskoro to prejde

mgk111
5. nov 2009

kucina - som vazne zvedava ze co to bude 🙂 moj drahy manzelik vymyslel, ze by chcel este jedno babo a to lucinku tak som sa pobavila 🙂 a to ani nie je teplota, ked je aktivny tak je to uplne normalne u deticiek...

iron
5. nov 2009

no my urevana noc, v kuse teplota...este na pol ocka spinka..idem merat teplotku

iron
5. nov 2009

no my sme maly rano riadnu teplotu okolo 38,...tak frcime k lekarke. Ta je tam od druhej. Stale spinka a je strasne horuca, som zvedava co nam povedia.

mgk111
5. nov 2009

iron- drzte sa hadam len zuby alebo viroza...

my ideme obedovat, tatino uspal drobca 🙂

kajuska111
5. nov 2009

ahojte,

mgk, dobru chut 🙂

my spime od 10.45, ale uz som musela zasahovat, lebo sa zacala mrvit...tak dufam, ze este aspon pol hodku potiahne 🙂

vsetkym marodikom prajeme skore uzdravenie 😉

iron
5. nov 2009

Je mi normalne luto zobudit ju aby papala...no este pockam aspon do jednej, nech spinka anjelik moj uplackany.

mgk111
5. nov 2009

kajuska - fiha tak to u nas nehrozi - my tak 30-40minut najnovsie (predtym len 20) takze stihame akurat obed a spratat po obede, este som uvarila kaficko a nieco siprecitam v mame a ja - chcem umyt dlazky ale az neskor, a uvarit kubkovi obed na zajtra, vyzivku uz mam nachystanu - dnes len varene jablcka s hruskami...

iron - ved keby bola hladna tak by sa zobudila, radsej ju nechaj asi buvat... ci mas rezim a nechces ho rusit?

iron
5. nov 2009

rezim ide bokom, ja len aby nebolo dehydrovana....no vsak sa zobudi, bambulka mala.
Mne tiez treba umyt podlahy aj v spolocnych priestoroch mam sluzbu...sa mi nechce.

kajuska111
5. nov 2009

mgk, no aj tak si sikulka, ja som sa posadila ku kompu, mam ju tu pri sebe, keby cosi a surfujem...ale je pravda, ze to je vynimocne, ved uz chodim na MK menej a menej ☹

kajuska111
5. nov 2009

macka, inak aka romantika, ze kaficko, jaj, mne samej ani nechuti... 😒

mgk111
5. nov 2009

kajuska - nooo a je po romantike kubko je uz hore 🙂 ale aspon sme si odpili z kafca 🙂 co si cely den sama ci ako? vidim ze si z tn, tak ak budes mat niekedy chut, kludne prid na kafco ku nam 🙂 do il to nie je az tak daleko, ak mas autko...

iron - neboj, to by sa zobudila a vypitala si... a ja na spolocne priestory uz riadne dlho kaslem, ale sme mala bytovecka a tak ludia vidia, ze mam dieta a velakrat niekto urobi za mna - asi by som sa mala hanbit ale nie 😲

kajuska111
5. nov 2009

macka, no ja som taky sofer-nesofer, po autohavarii mam respekt...ale vdaka za pozvanie 😉
no celkom cely den nie, ale cca do stvrtej - pol piatej, potom ma manzel este anglictinu doucko. Takze budeme kompletni az okolo pol siedmej ☹

egyptanka
5. nov 2009

neuverite!!!

mgk111
5. nov 2009

kajka - hmm a ja mozno za chvilu budem byvat cez tyzden sama cele dni a noci ak sa manzelovi zadari a bude chodit na tyzdnovky... no ja sa teda soferovania nebojim 🙂 a kubko nastastie cestu atuom moze a malokedy place - akurat vecer sa trochu uz asi boji alebo co, tak musim svietit vnutri 🙂

egy - no daj...

egyptanka
5. nov 2009

mgk, mala sa tak rozjedla ... zjedla obed ... 250g. 😲
este som ju uspala ceckom tak si dala este aj mlieko ... fuuuu som zvedava kolko bude spat.

som spravila tak ze dve porcie aj na zajtra, aby som nemusela varit a zjedla aj cast zajtrajsej porcie ... tak zajtra ma varenie neminie.

mgk111
5. nov 2009

egy - ooooo 😀 a co dobre si robila?

ja som vcera robila cviklu zemiak masko a vcera mi to vyplul, dnes zjedol skoro cely velky aventacky poharik toho isteho 🙂

egyptanka
5. nov 2009

mgk, cuketa+zemiak+kalerab (ale toho tam bolo velmi malo - tak jedna kocka) a kuracie masko.

kajuska111
5. nov 2009

egy, no super, mala je riadny jedak....asi prideme na zaskolenie 😉 Lucka nepapa zle, ale take porcie nespakuje, mozno akurat kasu...

egyptanka
5. nov 2009

kajuska, to bolo prvy krat ... neviem ci je to tym masom, alebo ze konecne sedela v stolicke na jedenie.
Natalka ona moc na kase nie je ... radsej ovocnu vyzivku.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre