Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

potulka
18. dec 2009

pasoa, normalne daj servitku tak, ako je poskladana z obchodu, zehlicku na najslabsi stupen a ides. ak by sa vosk neroztopil a nevsiakol do servitky (co ale pochybujem), zvys teplotu zehlicky. a nezehli to nejako dlho, len priloz na sekundu-dve, zdvihni a omrkni vysledok.

pasoa
18. dec 2009

potul dík...

tak ja som sa vychystala, že idem zaniesť tomu človeku napálené CD s prekladom, a prídem oblečená k matúškovi a on sladko spinká,... sa mi nepodarí ho obliecť a dať do manducy a nezobudiť ho ☹

pasoa
18. dec 2009

😕 to kde ste všetky??? 😕

moncicii2000
18. dec 2009

ahojte ..
pred 15 min som prisla z vonku .. bola som maleho povozit na sankach hore dole kopcom .. heh a zaspal 😀 tak som ho preniesla do postielky a ted spi ... takze taky mensi odych ma .. strasne sa mu paci sankovanie .. v nedelu chceme ist s rodicmi na prechadzku do hory aj so sankami a tam sa snim povozit lebo tu v dedine su posypane cesty a musim ho len tahat nie sa snim vozit ... 😒
my chodievame od malicka stanovat najme do SENCA .. teraz neviem kt . je to strana ci severna alebo juzna .. ale na tu kde su dva tobogany, teraz tam postavili aj aquapark .. na tej strane je to ovela zivsie ako na druhej ... chodime tam od segrinych 3 rokov, mojich 5 , a druha segra mala vtedy 7 .. strasne sa nam tam paci .. chodievame tam tri rodiny naraz ... teraz je to urobene ze par metrov od brehu niesu riasy .. maju na to pristroj kt. ich stadial dava prec .. su tam aj stromy kde sa da schovat pred slnkom , detske hojdacky, smykalky atd ...
na zelenej vode tam sme chodievali tiez ale uz to neni ako to byvalo .. tento rok sme tam boli asi 5 krat .. je tam len jeden bar ( kde sa da kupit aj jedlo) su tam nove wc, vstupne stoji ( na kupanie 1 euro a lehatko tiez 1 euro) je tam vela stanov .. su tam nove bunky pekne zariadene ale dost drahe .. neda sa tam ani kde ist zabavit ... no je tam velky klud a ticho ... je to skor pre rodiny s detmi ... nie pre partie kt. by chceli ist vecer na drink .. lebo tam sa to neda kde kupit ... najviac ludi tam bolo ked tam boli vystupenia .. inak prazdo aj velmi malo stanov . .. akuratne cez vikend tam prisli ludia sa okupat na cely den a potom domov ...
ked tieto dve miesta mam porovnat viac sa mi paci Senec .. lebo ked je aj skarede pocasie dasa odviest na vlaciku do mesta a tam pobehat .. alebo ist do amfiku na nejake predstavenie ... ked som tam bola pred rokom bolo to velmi vynovene vela novych restik, barov , .. atd .. nove sprchy aj wc ... ked bude leto tam chceme ist aspon na par dni .. mozno nie este stanovat ale len kuk a potom k rodine do tt na nastevu .. a na dalsi rok ho tam zobereme stanovat .. urcite sa mu to bude pacit ... mne sa to velmi lubi .. 🙂 ...

moncicii2000
18. dec 2009

viliamko buskal pol hodku :D ale aspon daco idem ho obliect a ideme na sankach pockat tetu .. pride z roboty .. heh robi aj medzi sviatkami (sak doktory musia) :D ... tak zatial ahojte 😉

denkolc
18. dec 2009

Tak do Senca to mám 5 minút od Jana, takže to by bola jaká dovolenka... 😉 🙂 ...tam sa môžem chodiť kúpať akože na chvíľku....ale ak tam pôjdete, dajte vedieť, dojdeme sa na vás kuknúť.. 😀 😀

Zajtra mi jedna skúška odpadá, takže o učenie menej....ale chcem už začať upratovať, piecť a tak.....ufff...teším sa....🙂))))

egyptanka
18. dec 2009

caute ...

matja, pasoa ... pls. help robila som ovsenu kasu a ostala mi uplne tekuta, ale ked som ju miesala v hrnci tak uz sa lepila. Tak v com som robila chybu??

egyptanka
18. dec 2009

My zajtra ideme gratulovat kamosovi na svadbu ...

inac ina haluz, Natalku na kupovane prikrmy uz asi neukecam ... vcera na tri krat jedla horkotazko kupovany prikrm zelenina, ryza, kuracie maso (som myslela, ze kvoli hrudkam a aj som jej to mixla) ... a dnes som jej to iste uvarila pridala este patizon a isla sa za tym utlct. A to tam boli aj kusocky mrkvy a ryze. Som to mixla len tak ledabolo. ... hmmm ...

ajka82
18. dec 2009

potulka, misia splnena...modre s "gumickou" na spodku uz odpocivaju na policke 😉

matja
18. dec 2009

egy, ja robím tú kašu úplne hustú, snažím sa, aby sa vyparilo čo najviac vody a potom ju riedim mliečkom. Je taká riedka, ako si ju zriedim ja, neviem, čo sa stalo.

egyptanka
18. dec 2009

matja, teraz rozmyslam, ze ty varis jablko v tom a ja som ho dala zvlast. ...

egyptanka
18. dec 2009

Zasa tu nikto nie je??

egyptanka
18. dec 2009

ale baby ma nehnevajte ... to akoze co tu bude dnes ... one woman show?? 😠

kucina1
18. dec 2009

ahojte

dnes maju moje deti oslavu
tomasko 9 mesiacov
lucinka 4 mesiac a prvy den druheho trimestra

mame sa fajn, zajtra nas caka velke upratovanie, v nedelu nakup, a uz len nejake drobnosti
vianocny stromcek budeme musiet priviazat o okna a o radiator bo tomas je strasny demolator, ozdoby mame slamene tak nema co porozbijat

2 dni som bola z krpca strasne nervozna, nic mi nedovolil robit, mal strasne zachvaty revu, ked som si sadla k telke tak si ma nevsimal a bol spokojny. asi chcel aby som doma odpocivala

dnes bol opat dobrucky ako obvykle

2 dni ma boli brucho a zacala som mat vecer kyselinu ale tehotenstvo mam super, jedine co zanedbavam su prechadzky s tomaskom, chodime naozaj doslova len 1x za tyzden, hambim sa ale mne sa strasne von nechce, ale ked som vonku tak sa mi zase nechce domov, tak su to potom take 3-4 hodinove prechadzky

idem dat dake fotky na facebook

inak mozno mi bude fungovat notebook, vydrazili sme cez ebay z hong kongu novu zakladnu dosku tak snad sa to k nam dostavi v poriadku a bude to fungovat. inak by sme sa financne na ine riesenie nezmohli

tak zatial papa

kucina1
18. dec 2009

egy ja tu teraz budem chvilu 🙂
ako sa mate?

egyptanka
18. dec 2009

kucina, aaaaale ... ako sa mozem ja mat. Smutno, Natalka je cim dalej tym narocnejsia, noci su hrozne ... a co ti mam este povedat.

kucina1
18. dec 2009

egy fuha, mne je tomas narocny tiez, ale nie kvoli nociam (tie su cele prespate uz niekolko mesiacov) ale z toho, ze po mne stale kace, leze, robi neplechu a coskoro zacne asi uz sam aj chodit

mam prve foto brucha tak aj to sem musim dat, a este aj 2 dalsie nove fotky z utz ale tie nemam este nachystane

egyptanka
18. dec 2009

kuci, no moja tiez leze hore, dole po mne, uz sa stavia pri nabytku a posuva sa. Stvornozkuje o dusu ... nemam cas si vydychnut.

kucina1
18. dec 2009

egy mne tomas prezmenu nechce cez den vobec spat, vecer zaspava az okolo pol desiatej ale potom spi do takej pol osmej az pol deviatej rana

no baby a nechce mi pit ani zmenene mlieko, denne vypije dokopy 150 az max 250ml mlieka
a z jogurtov mi grca tak tie mu od vcera uz nebudem dlhsiu dobu radsej davat

egyptanka
18. dec 2009

kuci, aj u nas je denny spanok horor, ale potom je velmi nevrla ...

pmooooc manzle mi berie notas 😠 😠

kucina1
18. dec 2009

dala som do albumu fotku brucha, cez vikend budeme fotit znova tak aspon budem mat z cim porovnat, lebo pristup k tomaskovym fotkam mam len v starom notebooku

kucina1
18. dec 2009

denny spanok u nas tiez blby a ked nie je tak je uvrestany, ked chcem aby si vobec pospal tak musim sustavne kocikovat, ked prestanem je hore, tak na toto naucene uspavanie uz velmi nadavam
ale v postielke robi somariny alebo strasne vresti a ani za nic nijak inak zaspat 😠

kucina1
18. dec 2009

no teda tak tu nikto, tak idem sa umyt a spat, aj tak ma boli brucho tak bru noc

egyptanka
18. dec 2009

no uz mi ho vratil 🙂

egyptanka
18. dec 2009

dnes je tu fakt pusto ☹

iron
18. dec 2009

ja som tu...aj ked som povedala ze nebudem..no mam takych 10 min, kym manzel vyvenci

katja78
18. dec 2009

Dobrý večer,

sme po očkovaní, chúďa moje, vyplakané, teplotu zatiaľ nemala, len stále tie sople, nech už sú zúbky prerezané. Hanka má 9300 g 🙂 a 80 cm. slušné na babu 😀

Pasojka - super, že si preklad stihla do Vianoc 😎

Lubi - na tom duhom príbehu som sa dobre pobavila 😀 😀 😀 a pod vplyvom čoho bola dotyčná?
Byť okradnutý "v priamom prenose", ten pocit poznám - pred x rokmi som išla s rodičmi a babkou (maďarsky spíkujúcou) do Gyoru, na nákupy a samozrejme sme sa nechali zlanáriť pouličnými predajcami, teda meničmi peňazí, ktorí ponúkali o dosť lepší kurz. Taký šikovný fór používajú, že sme prišli o 5000 slovenských 😖

Kuci - gratulujeme Tominkovi a Lucinke k výmesačiu 🙂 🙂 🙂

Zajtra aj nás čaká busy day - napiecť aspoň 2 druhy, veľké upratovanie, dokúpiť nejaké darčeky, aspoňže som dnes stihla navariť pre nás - odporúčam, inšpirácia z MMB: Horniacky guláš:
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=20093
dala som len hovädzie, teda teľacie, namiesto zemiaku som zahustila solamylom, nepridávala som žiadne pikantné korenie, lečo bolo trochu ostré a namiesto halušiek cestoviny 😵

iron
18. dec 2009

My sme dnes piekli z kupenych medovych platov som naplnila a pokoj. Zajtra ideme postavit strom, nech nam to tu uz svieti. Manzel ma volno az do druheho, aspon nieco...furt sme medzi sviatkami robili.
Zajtra ideme na trhy a veru dam si trosku medovinky..snad to Ninka prezije...

egyptanka
18. dec 2009

iron a ako si tie medove platy robila? ... ja mam az zly pocit, ze nepeciem.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre