Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

lubi22
15. feb 2010

Ahojte 🙂

Iron srdecne gratulujem k babenku v brusku, supeeeer, tesim sa, ze Vam to vyslo, tak ako ste si to zelali 😵 😵 😵 A uz mas rovno aj jednu stvrtinu za sebou 😀

Iron my mame tuto trojkolku a som s nou velmi spokojna:

http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

Pasoa, to co si pisala, sa cita hrozne tazko 😔 Zivot nie je fer, a je hrozne najma, ak trpia male deticky a navyse zavinenim lekarov alebo ich zanedbanej starsotlivosti.

K ankete:
1. Ked sa mi zda, ze ma suchsiu kozicku, tak natieram biodermou, zhruba tak raz za dva tyzdne. Kazdy den kremujem tvaricku ked ideme von kremom proti chladu a zime od biodermy a vecer po kupani.
2. Prebalujem po leziacky, obliekam po leziacky a sediacky, samozrejme sa to nie velmi paci, kym lezi, dam mu flasu s cajikom, to ho zabavi.
3. Iba jeden chod.

No idem pokracovat v hladani na nete, Samko si vymyslel, ze chce byt na karnevale rybka Nemo, a ze aj tatinko ma byt zase rybka Marlin, tak neviem, ci najdem take velke oranzove pancuchace 😀

mgk111
15. feb 2010

iron- gratulujeeeem ale sa to rozbieha 😉

kubinko mal divoku noc stale sa prehadzoval a tak ani neviem ze som spala... teraz spinka, bola som zvedava ako bude papat, kedze posledne dni to bola bieda, ale akonahle sedel vo svojej stolicke tak zjedol 200 g ovocia s piskotami... uvidime co obed... idem varit, pracku som vyvesala, umyvacku vypratala ale zvysok sa mi nesceeee 😒

baskaj
15. feb 2010

ironka - jeeeeeeeeeeeeeeej!!!!!!!!! moc moc gratulujem k ďalšiemu bábatku!!!! 🙂 super, že vám to vyšlo!!! 🙂
a vieš, že som na teba už niekoľko krát myslela, že či ešte nič, lebo vy ste sa tuším ako prví vyslovili, že chcete hneď ďalšie... ale nechcela som sa pýtať...

ináč baby, my máme s mužom jeden zatiaľ ešte bohužiaľ nerelizovateľný sen ohľadom detí, ale budeme robiť čo sa dá a čakať.... ale ešte vám o tom nemôžem nič viac napísať.... 🤐 škoda...

michaelamia1902
15. feb 2010

IRON........... GRATULUJEME k //, tak tomu sa hovori dobre spravy hned z rana 😉

lenka138
15. feb 2010

iron srdečne gratulujem

my malého nekrémujeme, iba tváričku, ked ideme von, aj to niekedy pozabudnem
prebaľujem po ležiačky, vždy mu dám niečo do ruky, ale pri každom prebaľovaní to musí byť niečo nové 😅
má stále len jeden chod, dva by mi aj tak nezjedol

lubi my máme presne tú istú trojkolku, dostal od svokry na vianoce, už sme ju poskladali, takže zatiaľ len po byte s ňou niekedy beháme, ale už sa veľmi teším na jar

lenka138
15. feb 2010

ked pôjdeme von, tak si pôjdem kúpiť zeminu, lebo dneska si chcem už robiť priesady, aby som mala v lete pekné okná. juchú

iron
15. feb 2010

tak Ninka doslova odpadla od unavy v postielke a spinka....o chvilku sa k nej pojdem pridat

Lubi, presne na tuto trojkolku mam zalusk, paci sa mi, ze sa da polohovat sedadlo aj tie opierky na nozicky. Ninka je strasny drobcek tak aby sa jej tam fajn sedkalo....teraz ju dokonca maju v jednom e-shope v akcii.

Len musim vybrat neutralnu farbu, aby sa aj druhe babo zviezlo popri nej 😀

iron
15. feb 2010

lubi da sa na tej trojkolko dat prec aj to zabradlie okolo dietatka?...

egyptanka
15. feb 2010

Ahojte,
no co to citam ... Iron gratulujeeeeem k tehu. Super ... hlavne vela zdravicka a pohodky 😎

matja
15. feb 2010

baska, ty teda napínaš 😀 Hoď aspoň do IP, čo je to za sen, keď to nechceš takto verejne 😀

munu
15. feb 2010

Iron a ako zareagovala rodinka a manzel? 🙂 Urcite boli vsetci velmi stastni...

xixi7
15. feb 2010

Ahojte,
k ankete:
1. my natierame vzdy po kupani Lipolotio-m. Kedze po kazdom kakani umyvame ritku v umyvadle, tak jej nozky vzdy nekremujem a uz ich mala suche. Ked ideme von, tak speci nekremujem. A ked sa jej niekde urobia suche miesta tak dame Holtov krem a za den dva to zmizne.
2. Prebalujeme poleziacky na zemi, lebo na pulte sa mi prevracia a vzdy musi mat v ruke knizku, len vtedy sa nekruti. Obliekame a kremujeme po kupani v stoji 🙂 a s pomocou muza.
3. Papame len jeden chod, teda bez polievky, len hlavne jedlo.

Gratulujem Kucina, Nsoci i Iron k fazulkam!

lubi22
15. feb 2010

Iron - da sa dat prec - to zabradlie 😉 My sme ju vyuzili pri Samkovi fakt uz od 10 mesiacov, lenze on je pomaly junovy, tak uz na jar sme s nou chodili po vonku, teraz cakame, kym sa vycasi a pojde do nej Filipko. My mame cervenu - manzel vyberal - ako Ferrari 😀 Ale maju aj zelenu myslim z tych neutralnych farieb. Cervena a aj zelena by kludne sla aj Ninke a pripadne aj bracekovi 😉

baskaj
15. feb 2010

kočky, fakt nemôžem, je to ešte moc čerstvé rozhodnutie, zatiaľ je to len medzi nami s mužom, ale keď podnikneme aspoň 1. krok, tak sľubujem, že už napíšem! 😉 stačí zatiaľ držať palce a dúfať v čo najskoršiu zmenu legislatívy

iron - keď som robila v tom detskom obchode, tak boli tieto leonardo trojkolky veľmi žiadané, bolo obdobie, že boli úplne vypredané, ani na skladoch už neboli. farby červená a taká neónovo zelená. červená je podľa mňa isto krajšia.

nsoci
15. feb 2010

Jeeej Iron 😉 Moc sa tesim s Tebou....
Takto sa predbiehat 😀 😀 😀

Vidim, ze mame opacnu taktiku.... u nas nevie este rodina. Az v stredu. Som sa tesila, ze poviem vsetkym naraz, ale moji rodicai zas vymyslaju, ze nepridu naraz na matkove narodky... vrrrrr.

Dnes nas zaockovali.... dala som urobit aj vyter zo zadocku, lebo mi furt vrta v hlave, ze ako to, ze to este minuly tyzden od Matka niekto chytil. Tak pre istotu.

michaelamia1902
15. feb 2010

kocky - tie co este nemate topanocky pre deti tak davam do pozornosti zimny vypredaj topanok u Batu ja som kupila tieto len za 10,- Euro a su super,http://www.bata.sk/artikel/80987
nie su oteplene kozusinou tak sa budu dat kludne nosit do konca aprila

iron
15. feb 2010

no u nas su vsetci strasne stastni, nevedia sa dockat...velmi sa vsetci tesime..

Nsoci, no ja som to manzelovej strane povedala osobne a mojej cez telefon....lebo neviem kedy budeme spolu...
No ja sa nepredbieham, len som si chcela zlizat svoju smotanku zvlast... 😀
Ved mozno sa potom v nemocke aj stretneme

lubi22
15. feb 2010

Iron, Nsoci - no ak si Matkova sestricka alebo bracek svihnu, tak budete mat rovnaky mesiac spolocny aj pri druhych detickach 😉 Ja vam velmi drzim paste a tesim sa zaroven, ze my uz to mame za sebou 😀 Iron tak to do noveho domceka pojdete uz styria - kompletna rodinka, nie? Nsoci Ty si dobry partizan, ja by som isto nevydrzala cakat tolko to povedat 😉

aljusik
15. feb 2010

Dakujem dievcata za skripajuce odpovede 😀 Takze ostava mi len dufat, ze to Bianku casom prejde, ze si zvykne na zubky v puse, lebo ten zvuk je desnyyyy.

Iron, moc ti gratulujem a zelam, nech je aj druhe babo zdrave, krasne a vlasate ako Ninka 🙂

mgk111
15. feb 2010

fuha my sme dali s kubkom prechadzku od jednej 😉 krasne bolo, prijemne, len skoda, ze som len ranajkovala jeden chlebik s maslom 😀 tatinko si kupil gate a topanky - heurekaaaa lebo to je vzdy o tom, ze nemoze nic normalne najstl... a hlavne uz pride domov, urobime si papat, nachystame rozvoz avonu, vyfasuje kubka a ja pojdem asi varit na zajtra nieco...

egyptanka
15. feb 2010

Stale rozmyslam nad tým ako ste sa do mňa pustili, ze som strašná detailistka a začínam mat pocit, ze tým trpí Natalka. :(

renia
15. feb 2010

ahojte dievcence.gratulujem tehulkam.dnes sme boli na poradni,miska ma 71,5cm a 9040g.ockovali ju chudatko,hrozneee.uz len posledne ockovanie v juny,a potom az o 5rokov.parada.

Baby,tie co davate piskotky do ovocia,tak ake a kolko?bo miska ovocie velmi e e,ale minule ste mi poradili jabuko s mrkvou,a to mi este ako tak papa.

A tie co davate um,tak kolkokrat denne,a kolko?bo uz pomaly kaslem na odsavanie,,uz mam pocit,ze som sa naodsavala az,az.

A tie co kojite,dokedy planujete?

Anketa-ja nekremujem,tiez nam doky povedala,ze mazove zlazy zleniveju
Prebalujem lezmo na pracke,stale musi mat daco v ruke
Obliekam aj lezmo aj sedmo
Dva chody nedavam a co este?neviem.

A je tu este niekto taky,kto uspava v hojdacom kresielku,lehatku?ja neviem,takto mi to vyhovuje,miske spievam,kuka telku,zaspinka,a potom ju prenesiem.to uspavanie v postielke nam neslo,tak to riesim takto.az mam zly pocit,ze vy sa trapite kazdy vecer,a ja na to kaslem.ale tiez mrnci niekedy,ale vacsinou je to v poho.

A mozem si aj ja dovolit anketku?bo tu malo chodim.
1,kolko planujete deti?ja neviem,ci chceme druhe,neviem fakt,bojim sa uz aj porodu,a vsetkeho,neviem,chcem a neviem
.2,tie co mate dievcatka mate uz nausnicky?ja dam miske az neskor,o 2-3roky,a asi nastrelit,a bude to rychlejsie.
Pasojka-to co si pisala,bolo neuveritelne,az sa pytam,ci existuje panbozko,ked toto dopusti...to nieje fer.

lenka138
15. feb 2010

lubi my máme tiež tú trojkolku červenú a presne aj my sme si vraveli, že je to ako ferari

renia ja dávam malému obyčajné piškoty opavia, UM dávam už iba večer na spanie, lebo ja som už prešla na normálne kravské, to mu dávam na raňajky a úplná pohodička, veľmi mu chutí a dokonca mám pocit, že sa mu aj stolica upravila. To UM, mu dávam už len preto, že ešte mám doma, akonáhle ho miniem tak už aj na noc pôjde kravské

určite plánujeme dve deti a ak by sa nám to zdalo zvládnuteľné a vhodné, tak kľudne aj 3
a ja mám chlapčeka, takže s naušničkami ti neporadím.

egyptanka
15. feb 2010

Natalka uz spinka.

munu
15. feb 2010

fuuha tak skoro spinka Natalka? Aj Matko akurat spinka, ale on sa este zobudi a budeme sa hrat.. pocitam, ze tak do desiatej.. Mato je v robote a mne je tak otupno samej doma.. ☹ neviem, co mi je dneska, ale chyba mi doma Mato.. no co uz.. nezvyknem mat take nalady, ale dneska mi je fakt tak smutno na dusi.. esteze mi Matko dodava lepsiu naladu, ked sa na mna usmeje, ked sa hrame.. on je ako taky balzam na moju dusu, ked mi je niekedy tak ako dneska..

munu
15. feb 2010

no nic.. idem sa natiahnut trochu kym sa Matko zobudi, potom bude papat krupicku a budeme sa hrat.. moje zlate..

lenka138
15. feb 2010

pomaly už aj ja pôjdem malého hodiť do postielky, dnes som sama, manžel sa zdržal v práci, príde až neskoro večer ☹ , malý je od piatej trochu mrzutý, ale zvládli sme to, už sme aj okupkaný, napapaný, už len čakám aby mu trochu potrovilo a šup ho spinkať. momentálne mi dosť špára do oka a nie je to veľmi príjemné 😅

egyptanka
15. feb 2010

munu, u nas je to normalne odkedy ma jeden spanok ... uz o siedmej o sebe nevie ..

renia,
k tvojej ankete ...

1. najprv som chcela jedno dieta, potom sa dala namotat na druhe a teraz opat len jedno ... je to ako na hojdacke ... necham to na prirodu, nebudem uz nic planovat ... urcite tri deti nechcem.
2. Natalka ma uz nausnicky, nastrelovali sme, nastrelenie ju nebolelo, len bola uplakana, lebo sme jej drzali hlavu a to nema rada.

Baby od segry som dostala na narodky kus praveho parmezanu ... chcela by som urobit fajnu omacku na spagety, tak dajte tipy.

mapa
15. feb 2010

Cafte,

velmi gratulujem Iron 🙂
Munu, veru, tie deticky maju dokonale usmevy, fakt balzamik.
Karla papa 1 chod, pri prebalovani zdrha a hlavne kope, takze patentky medzi nozkami na bodynkach, dupackach a pyzamkach zapinam so znacnym hendikepom. Tiez ma teplu veceru kasu 🙂
Vobec nekremujem, len ked mala suchu kozu, tak som natrela babylove kremik extra jemny (ma na sebe vysledok oko testu sehr gut, tak preto som ho kupila). A ked boli tie mrazy tak na tvaricku bubchen proti vetru.
Nausnicky sme dali natrelit pred mesiacom, ziadna krv a kedze zacala preventivne kricat uz ked zbadala biely plast, tak si nevsimla, ze kedy jej to nastrelila.
Pasoa, tiez ma pri citani tvojeho prispevku strasne bolelo na dusi a velmi som dakovala za zdravie. A najviac ma zamrzel ten Gretkin pribeh, ze nema v manzelovi oporu, ze sa musi trapit aj koli nemu ☹
Inac neviem, ci som spravne postrehla, ale zubky nema len Baskin Damianko a nasa Karla. Ziadne 😅
Jo a stale je v hlobkej vanicke, ale to aj Pasoikin Maatusko, vsak?

egyptanka
15. feb 2010

mapa, aspon Karle dlhsie vydrzia ... a ako kazdemu 11 mesacnemu babulku negratulujem k vymesaciu, lebo sa to neoplati ked ma o chvilu rok.

No idem sa troska vyhriat do sprchy ... zatial pekny vecer.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre