Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

pasoa
17. mar 2010

labuťka, to je Matejko - synček MGK-inej kamarátky Lenky, čo sme mu všety držali palce a posielali pozitívnu energiu.
Energio pozitivo, chápeš ;)

potulka a taky že narostli! a pořádně. Labuť dala fotos na fejs a tam to teda vidno ;)

potulka
17. mar 2010

labutka, mna by skor zaujimalo, kto je to chodiace dieta hned vedla.

pasoa, noo, asi ano. uz sa mu vzadu robi aj jedna kucierka. 🙂

ajka82
17. mar 2010

tak uz som dala par po-rocnych foto https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

ajka82
17. mar 2010

potulka,to je matko od munu

nsoci
17. mar 2010

Denka ja by som kupila iny. Ale u man bol jane vzdy kompromis - kvoli vahe. Keby som na nu nemusela prihliadat, uz by som donho nesla. Nestoji az tie prachy (a to sme ho kupili kus lacnejsie presne na tej stranke co si davala link).

ajka82
17. mar 2010

deni ja by som nemenila, len nevyhodu som videla v tom, ze ten nas kocik neni taky skladny a zabere nam cely kufor auta

nsoci
17. mar 2010

Tak som sa toho chopila, vymazala co sa dalo, pridala nasho lotra
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

a vyzyvam aj ostatne marcovky nech sa pochvalia svojimi rocnymi fesakmi a fesandami 😀

labutka
17. mar 2010

nsoci tieto albumy musis mat na starosti ty... ja som sa neodvazila mazat. 😵

nas kocik... hm, keby som mohla vyberat este raz, tak by som skusila porovnat teutoniu a Brio. Brio Go sa mi velmi paci. Ale videla som ho len v obchode, neskusala som ho. nasa prva volba bola Jane, ale vidim ze nsoci ho tu okritizovala. jednoznacne by som isla do stvorkolky, presne preto, ze v BA je strasne vela obrubnikov a niektore mam problem zvladnut aj zo styrmi kolesami.

egyptanka
17. mar 2010

Jee ja obedujem ... pečené mäso a zeleninový šalát. 🙂

ajka82
17. mar 2010

mama dobre divadlo.... ujovia sa hraju na horolezcov a rozoberaju plechy na streche steinu na tej kupole... uz sa nebudem musiet bat, zeak pride vichor, tak nam kus vleti do okna alebo ze nejaky odskereny nepevny kus padne na hlavu

iron
17. mar 2010

Pridala som teda drobca k rocniakom...nech sa tam skeri opica mala.
Ja mam trojkolku a som maximalne spokojna. Nenasla som na nom ziadnu chybu. No je pravda, ze treba balancovat trochu na prednom kolese, ale to je vec naucenia sa.
Ja ked som skusala ovladat hocikoho stvorkolku, tak to bolo pre mna nieco strasne... 😀

renia
17. mar 2010

Den-my mame 4-kombinaciu,cena dobra,ale uz by som nekupila.je to hovado velke,ledva ho dame do kufra.a ked mam misku v smere jazdy,tak sa tazko ovlada.a co to?planujes kupovat novy kocik?hmm?

atemi
17. mar 2010

Ahojte,
no my a kocik, to je ina story... uz sme vystriedali 4 😀 kym som nasla to co mi vyhovuje.
1. Casualplay vintage 3 kombinacia - vsetko super, ma milion veci, je lahucky, relativne spratny, otocna sedacka,... ale sedacka je dost uzka, takze skor pre drobnejsie dieta. Predala som ho, ked sme vyrastli z vanicky
2. Jane Nomad 3 kombinacia - strasne ospievany (lahucky, velky,...), ale podla mna ani nahodou nestoji za tie prachy (male vajko, hrka ako keby sa isiel rozpadnut, padala mu nozna brzda do ozubeneho kolieska a zaberie cely kufor auta), predala som po mesiaci pouzivania!!!
3. Chcela som nieco spratne, ale trvala som na otocnej sedacke, takze sme nasli golfky Bebe confort Loola. Len sportak, ale da sa kupit 3kombinacia. Paraaadny kvalitny kocik po kazdej stranke, len trosku tazky na golfky. A bola som nervna z toho, ze sa neda soferovat jednou rukou, tak som vydrazila na ebay stvrty... moj chlap uz si tukal na celo 😀
4. Red Castle whizz 3 kombinacia - trojkolka, som nadsenaaaa, napriek kopec nevyhodam (blbe polohovanie opierky zipsami, strieska taka akoby otvorena, sed je taky skor pololah,...) Je to ten najkvalitnejsi kocik aky som kedy videla, bozsky sa kocikuje, pevny, tichucky, lahky, spratny, kopec doplnkov, na teren aj do obchodov... je dokonca uzsi ako tie golfky co som mala, vsade sa zmestim... a pri tom stabilny. A trojkolka a obrubniky sa mi nezda ziadny problem.

atemi
17. mar 2010

Baby, odkedy mozu krpci papat soju a tofu a pod. ? Ja ked mam varit spolocne, tak sa neda, bo my sme taky nemasovy a furt pucime sojove veci.

iron
17. mar 2010

atemi no to teda netusim. Moja lekarka hovorila, ze uz moze jest to co ja. Racionalnu vyvazenu stravu. Nie slanu ani sladku. Trosinku solit, ale ja aj tak nesolim.
Soju a tofu, mozes podla mna kludne vyskusat, ved je to strukovina...uvidis reakciu a zistis. U nas sa take veci vobec nedrzia, takze je to tazke.

No jake story s tym kocikom. Ja mam dva, ten co som spominala je trojkombinacia, ma asi najvacsiu vanicku, zo vsetkych kocikov co som postretavala tu na sidlisku, je vyssi, takze sa k nemu netreba zohynat. Vajo bolo super, dost velke...a teraz v sportiaku, sedi jak taka kralovna.
Druhy mam golfky, tie mam smarene furt v aute, ani nevyberam.

katja78
17. mar 2010

Ahojte 🙂

Lubi - pekné a veselé meninky, nech si stále zdravá, šťastná a milovaná v kruhu svojich blízkych 🙂

Jeeeeeeeej - ako sa tie detičky menia, Nsoci-Maťko a Paťko sa ako vytiahli 😉 a Ninka teda vôbec nie je žiadne drobátko 😉

My sme 2.deň boma všetky 3, Maruška včera grcala, ale už je v pohode, dnes som ju pre istotu ešte nechala doma, doobeda sme boli na prechádzke v lekárni. Teraz čakám, že sa Hanka zobudí a dám jej papať, maruška už napapaná práve zaspala 😵
Idem mrknúť matriku.

katja78
17. mar 2010

dodatočne k včerajšiemu 1.rôčiku blahoželáme Kajuškinej Lucke a dnes si ďalšie 2 fešandy Bianka (Aljusik) a Bianca (Pierkko) pomlsajú na prvej tortičke. 😵 😵 😵

potulka
17. mar 2010

tak vsetko najlepsie, dievcence!
pri tejto prilezitosti by hadam mohla pierko prist na skok a pobavit nas nejakymi biankinymi "pykoskami". 😀

katja78
17. mar 2010

Nsoci - tak ma napadlo, čo kebyže sa spoja 2 albumy s Marcovčiatkami do jedného? Bolo by prehľadnejšie, keby tie 4 tabuľky boli pokope a myslím, že viac ako 45 fotiek tam aj tak nebude.

nsoci
17. mar 2010

Katja vykonam 🙂

katja78
17. mar 2010

Nsoci - si šikulka 😉

Táto fotka je na zožratie:
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

marcovky2009
17. mar 2010

Vykonane.

katja78
17. mar 2010

Potulka - a kde dozrievajú avokáda? v akom zemepisnom pásme? A tá ozonoterapia na vyhrezntú platničku, to kde sa robí?

potulka
17. mar 2010

katja, ta fotka je perfektna. aj ten komentar. 😀
tie avokada, co su v nasich obchodoch, su z izraela. jedli sme ich aj v australii, ale odtial pochopitelne nedovazame. 🙂
ocino pojde na ozonoterapiu do dunajskej stredy. robi sa to len na niekolkych miestach na slovensku. este v ziline a neviemkde.

pasoa
17. mar 2010

nšoči, pekne si to učesala v tom albume.
tak som prihodila aj ja môho ročného gitaristu 🙂
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

Den, ja by som kočík nemenila, a to aj napriek tomu, že sa s ním trošku horšie manévruje - lebo je veľký a ťažký.
(Väčšinou sú konštrukcie s preklápacou rúčkou ťažšie ako bežné.)

Má veľkú vaňu a to ma asi Pán Boh osvietil, lebo Matúško stále ešte nesedí a pekne sa do tej vane zmestí aj s fusakom - a vošiel by sa aj hociktorý člen Rambo-klubu 😉

Športová časť vyzerá tiež super, ale ešte nie je odskúšaná. No bude to asi tak, ako píše Iron, že tam bude Matúško ako pán kráľ, tak pekne hore na tróne s veľkým výhľadom.
Kočík je vysoký, vôbec sa nemusím k nemu hrbiť, má veľa všeliakých praktických drobností, veľký nákupný kôš - drôtený, takže sa netrhá, neprebára ani nič podobné a veľmi ľahko sa dá vybrať, ak by som ho nechcela.

Kolesá sú veľké (BMW úzkoprofilové ráfy 😀), akurát vhodné do tohto snehu.
Nevýhodou je, že kočiar je veľmi ťažký, no keďže sa mi akurát vprace do výťahu, tak mi je to jedno.

potulka
17. mar 2010

aj my sme spokojni s nasim traktorom, ako ho nazval isty pan, ktoreho som skoro zrazila v drogerii. 😀 jedna z dvoch nevyhod je podobne ako u pasoi jeho hmotnost. druhym minusom je dost uzka sediaca cast. sice sa tam matej zmesti, ale s fusakom nema ani centimeter nazvys. no stabilita, offroadove kolesa, ktore sa daju natacat (vsetky 4), vyska a polohovanie sportovej casti to bohato vyvazia.

egyptanka
17. mar 2010

Som neskutočne unavená, to co je? Jarná únava? A uz skoro hodinu sa tu snazim vysvetliť malej ako robí mačka a psík, ale nejako sa nechytá. :(

denkolc
17. mar 2010

Babule a značkyyyy....napíšte aj značkyyyyyy....plís,plís...... 🙂 🙂 🙂

nsoci
17. mar 2010

Vyrazam na zeleznu.... ak by ste sa tam dakto vyskytli ozvite sa.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre