Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

kucina1
18. sep 2009

nsoci ja budem od jedenastej urcite v meste, lebo ideme na 10.40 pre segru na stanicu tak mozes cinknut a ukazeme si deturence xixi

kucina1
18. sep 2009

egy o tej helme som uz pocula, je to haluz, to mu mozem dat rovno tu cyklisticku xixi.

denkolc
18. sep 2009

Radka, ďakujeeeem.....no a čo to, čo to? Bývať so svokrou? To čo? Prečo? Uuuuuha....

egyptanka
18. sep 2009

denka, kludne malu okup i ked je soplava, len hlavicku neumyvaj ... ono aj tie deticky to potrebuju, lebo kozou sa vyplavuju bacily a takto ich zmyjes.

bershka
autor
18. sep 2009

denka bolo to doteraz super, si rozumieme... ale pes je pre nu jak decko. minule na malu zavrcal a vyceril zuby ked sa po nom natiahla

lubi22
18. sep 2009

Ahojte 🙂

Denka super, ze uz je lepsie dnes 😉

Vsetkym detickam so soplickami zelam skore uzdravenie 🙂

Kucina mne tiez hovorili po prvom cisarskom, ze otehotniet by mi odporucali najskor po 2 rokoch, aby sa rana na maternici mohla zahojit. No a ostala som tehotna presne po roku. Lekar povedal, ze je to v pohode, len mi rbievali castejsie sono, sledovali jazvu, pytali sa ma na to a druhy porod bol tym padom planovany cisarsky aby sa predislo kontrakciam, ktore by mohli sposobit roztrhnutei maternice. Akurat po druhom cisarskom mi lekar povedal, ze ale teraz vazne nejakych 5 rokov by sme si mohli dat pauzu, lebo ze mi musel dost vystrihnut, boli tam nejake zrasty na tej jazve, takze maternica uz nie je taka pruzna.

Egy to je pravda, ja som si prveho synceka zacala skutocne na 100 % vychutnavat az v roku, vtedy sa stal takym nasim partakom, rozpraval, chodil, uz bolo super, hoci je to maly zivel. Samozrejme, ze som ho milovala aj predtym, len on bol take narocne babenko, tak som bola dost vystavena. Ale aj tak za neho hrozne vdacna. 🙂

denkolc
18. sep 2009

Si rozumiete, bo spolu nežijete......či? 😉
Egy, nekúpem...vážne.....si predstav, že by si malú soplavú okúpala a pak vyšla do 20 stupňov.....však to je šok. (začne sa kýchanica a pak štikútka)....to neriskujem...mením jej oblečko, umývam tvár a ručičky, ale telíčko nie a aj pri prebaľovaní to je len šup-šup....žiaden naháčik na posteli nepasie koníkov, to u nás už nehrozí....fňuk....(tie tri dni to vydrží aj so smradľavými nohami......) 😀

Nsoci, aj my asi zajtra vyrazíme do PK.....dokedy asi budete?

iron
18. sep 2009

bershka....a kam ho chces dat. Niekomu znamemu? Inak nechcem byt zla ale je to o pristupe a vychove toho psa...

egyptanka
18. sep 2009

denka, tak u nas je dost teplo a prinajhorsom mame ohrievac 🙂

to vsetky idete do PK???

bershka
autor
18. sep 2009

iron, ma zakladny vycvik. poslucha podla mojej mimiky tvare, ovladam ho pohladom.... co viac si moze pan zelat? ja nemozem za to ze ma ma za bohynu a nechce aby som mala niekoho ineho pri sebe nez jeho

bershka
autor
18. sep 2009

iron, lenze.... co ked mi svokra furt podryvala autoritu? on malu chcel rafnut...

egyptanka
18. sep 2009

lubi, presne aj Natalka ona je velmi narocna ... velmi aktivna, take gumene dievcatko.

bershka
autor
18. sep 2009

vcil bud mudra ☹

iron
18. sep 2009

tak ja neviem....ono ja mam tiez psika, strasne teraz zacal ziarlit...ale k malej je uplne uzasny, strazi ju, nosi jej hracky, necha sa od nej hladkat (teda ona mu trha chlpy) a drzi.
Moj keby ju chcel rafnut, tak by som ho strieskala a by si chlapec zapamatal...
No jo ma ta ako vodcu svorky a zatial nepochopil ze po tebe nie je on alebo babo. Nevnima ju ako nadradeneho clena ale ako koncoveho.
Svokra si ho nechce zobrat...ma dom, alebo tak nejako....

egyptanka
18. sep 2009

denka, ked si minule zacala s tym fajcenom cigariet tak som sa zadivala vedla televizora a tam troni šiša a hned by som si dala. Mnaaaam.

bershka
autor
18. sep 2009

iron, my byvame so svokrovcami. to je to. nasi maju uz jedneho psa, tam nemoze ist, by ho vystvala

iron
18. sep 2009

Ja by som sa skusila skontaktovat s odbornikmi na vychovu, kynologmi coby mi poradili...ja svojho beriem tiez ako druhe dieta

iron
18. sep 2009

a je to rodinny dom alebo byt?

bershka
autor
18. sep 2009

iron, bola som vsade, uz som mala dvoch psov. nie som ziaden novacik. byvame v rodinnom dome. ma tu 2000 m 2 kde moze lietat.

denkolc
18. sep 2009

Egy, šišu???? 🙂

Lubi, tiež veľký dík za pozitívnu energiu... 🙂

Nové fotky som dala, aby aj nefejsbukáčky mohli kuk, ak by chceli....tu: https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

baskaj
18. sep 2009

baby, rumový zákusok môžem?

egyptanka
18. sep 2009

Denka, hej šišu. Som sa zamilovala do nej uz v Egypte a pred pol rokom sme dostali od maminy na vyrocie svadby jednu.Este nebola pouzita, manzel caka na koniec dojcenia a ked bude mala vacsia, ze bude moct ostat u babky, aby sme ju zahriali vo velkom.

baska, ja by som neriskovala nieco kde je alkholol.

a ja som dnes jedla fazulovy privarok.

lubi22
18. sep 2009

Baskaj ved tam isto neslo vela rumu. A nie je tam iba rumova prichut bez alkoholu? Ja uz som rumovy kolacik jedla 🙂

Denka Ty mas kopec pozitivnej energie v sebe, vcera bol blby den 😉 Tanicka je krasnucka, ved aj Filipkovi sa na stretku velmi pacila 😵

denkolc
18. sep 2009

Baskaj, čo by si nemohla....však rumová esencia - z toho nenafúkaš..heheh.....Juuuuj, nebuďte také prísne zas, ja som si šlahla už aj pifko aj vínko, však po kojení to sa vyparí raz-dva takto večer.....pekne vypiť viac tekutín a je to fuč..... 😀

mona1111
18. sep 2009

baskaj aj ja si myslim ze rumovy kolacik mozes, ved tam nejde ani liter rumu ani pol litra , takze si daj na zdravie 😉

denka - uvdis vsetko bude ok len treba verit( nadej zomiera posledna)

lubi davno som sa chcela opytat ako sa vodi Samkovi v skolke?

egyptanka
18. sep 2009

ja zatial od porodu striktne abstinujem.
no idem spat, lebo mam pocit ze od polnoci zacne kolotoc a opat sa nevyspim.
a potrebujem trochu viac porozmyslat o buducnosti ... tolko veci mi zrazu doslo luto 😢 😢

denkolc
18. sep 2009

Egyna, nebodaj si odo mňa včera dačo chytila??? Inak, vo veľa veciach Ťa chápem....viem presne, čo si tým chcela povedať a tiež mám niekedy také pochybnosti....ale dnes ma zas všetko prešlo, tak nech aj Teba prejde....

asandys
18. sep 2009

iron, aj nas havkac zobral Adamka v pohode, Adam ju neskutocne vnima, reaguje na jej dupotanie po podlahe, na havkanie a tak, ked ju vidi, viska od radosti, hned ku nej stvornozkuje a obtiera si hlavku o jej telicko, trha jej chlpy a mmoj havkac chudak hlada miesa, kde by sa mohol zasit. Zatial ani jediny raz neprejavil agresiu, radsej ujde ako keby mal niejaku zautocti ci ublizit, a to nema absolutne ziadnu vychovu, elbo je to taka rozmaznan apostelova slecna 😀

egyptanka
18. sep 2009

denka, nie nie vo mne to je dlhsi cas, len tie dva pohreby za tieto dva dni vynorili moje pochybnosti na povrch.
Ano uvedomila som si, ze rodina je to najdolezitejsie, ale zistila som, ze vela veci, vela snov musim zahodit a vzdat sa ich a zit pre pritomnost a nedufat v lepsiu buducnost, nedufat v splnenie snov, lebo ich nenaplnenie ma bude strasne boliet (napr. mat rodinny dom, este raz sa dostat do Egypta, vidiet Pariz) ...

potulka
18. sep 2009

baskaj, podla mna si mozes dat. ak tam vobec je naozajstny rum, urcite nie vela. ja som si nedavno dala jablcny cidre (nizkoalkoholovy must, nieco ako pivo) a po pol deci som citila, ako sa pripijam. 😅 radsej som nedopila ani ten minipohar.
denka, som velmi rada, ze sa dnes mas lepsie. 🙂 vcera to vyzeralo hrozivo. ale obcas ma kazdy spleen. ved aha - dnes tusim dolahol na egy... 😔
my sme sa dnes mali super, stretli sme sa tri najlepsie kamaratky - jedna zije v UK - a boli sme najprv na ihrisku v SJK a potom kvoli zachodu v auparku, kde sme zakotvili v knihkupectve v kaviarni. bolo tam velmi prijemne, dobre sme si potarali, zjedli vynikajucu strudlu a matejko spolocensky dzavotal, vyskieral sa a vyskal. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre