Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

lenka138
19. okt 2009

aj my sme boli 2 hodinky vonku a drobec si tiež dobre pospinkal

kucina neboj, ved máš dosť času, určite sa ti podarí nájsť nejaké dobré riešenie 😉 a my sa ti budeme tiež snažiť pomôcť

lenka138
19. okt 2009

jaaaj bordel ani nespomínajte, už neviem čo s ním a najviac ma serú podlahy, ale nemôžem večne behať s handrou. Bordel upratujem aj s malým na rukách, možno sa na neho niečo nalepí a bude potom poriadkumilovný 😅 , ale už to tiež nejako extra neriešim, nedá sa stihnúť všetko na 100 %

ajka82
19. okt 2009

cafte...ja len na rychlo od nasich, mame sa vyborne... 😉

poulka, bola som kuki tie teplaky, ale momentalne zelene nemali, len tmavomodre 80tku... ale teta povedala ze tento tyzden im este pride tovar, takze ak tam zelene uvidi tak ich vezme... ak by nahodou tie zelene neboli chces aj tie modre ci nie? (su to tie iste co mala karinka na stretku)

kajuska111
19. okt 2009

ahojte,
som tu dlhsie nebola, znova akosi nestiham...tak len tak v skratke...
mame sa dobre, rastieme - mame 7,2 kg a doktorka na oddeleni predcasnikov kam chodime na kkontrolu nam povedala, ze Lucka ma vzhladom na jej porodnu vahu miernu nadvahu 😉 (samozrejme v dobrom)

papame zeleninku, ovocie, kasicky, kasa nam chuti velmi, ovocie, zelenina akokedy, ale neriesim...

no a poslednych 6 noci sa Lucka casto budila a rano okolo piatej sa zobudila a pol hodku bola hore...a dnes som asi zistila pricinu tychto nocnych santeni - treti zubok 🙂

aj som sa snazila precitat, co ste popisali, ale spatne to komentovat je od veci, ked ste to tu uz riesili, tak aspon jeden odkaz k sprave, ktora mi utkvela v gebulke.....kuci, specialne pre teba, gratulujeeeeeeeeeeeeem k tehulkovaniu 😀

kucina1
19. okt 2009

kajus dakujem za gratulaciu, vidim, ze som tu hlavnym klincom programu xixi

nsoci
19. okt 2009

Kuci a cotak Phil and Teds? Ten mala asi pasojka na mysli
http://images.google.com/images?q=phil teds sib...

Alebo Bumbleride
http://www.fawnandforest.com/system/uploads/396...

kucina1
19. okt 2009

nsoci zaujimave dakujem

kucina1
19. okt 2009

ja by som chcela ten co mi poslala baskaj http://www.kocikovo.sk/product/bumbleride-indie...
bo moj tomas sa v kociku rad vozi aj si tam rad pospi a chcem mu dopriat pohodlie. rozmyslala som nad tym, ze vlastne budem chodit iba na prechadzky s tym kocikom. do obchodu bude tomas v nakupnom voziku, babatko v tomasovom hlobokom kociku, prip. sportovom. k lekarom chodime obvykle bez kocika autom. a flakat sa po obchodoch hypermarketoch sa s takym da v pohode. problem vidim v tom ako kocik prepravovat autom, a ako by sa zmestil v nasom baraku do dveri. aj ma napadlo, ze by som ho mohla nechavat na prizemi pod schodiskom o mrezu priputany pri najhorsom.

lenka138
19. okt 2009

no tak dnes sme mali prvýkrát jablčko, aj som mu ho uvarila aby ho nemal také kyslé, no ale taký komentár aký spustil sme pri papaní ešte nemali. Ale jeho pažravosť bola silnejšia a nakoniec to všetko spapkal 😀

denkolc
19. okt 2009

Kuci, bumbleride je super voľba, moj favorit to bol...a myslím, že ho tu aj dakto má...že by naša dvojmamička? Spýtaj sa jej....

Lenka, super, že to zbaštil...šikuliak.... 🙂

kucina1
19. okt 2009

deni a koho sa mam spytat? lubi ma len sedak a tealla ma taky iny tusim
baskaj hovorila o svojich znamych co maju 1,5 rocne dievca adoptovane a v tomto jej veku im ponukli novorodenca tak si zaobstarali ten kocik a dala mi na neho typ

kucina1
19. okt 2009

jeeej fakt tealla ten kocik podla fotiek tusim ma 🙂

denkolc
19. okt 2009

Hej, hej...dvojmamičku som myslela ako mamičku dvojičiek...Taellu....lebo som ho onehdy chcela kúpiť (ale nie twinku) a ona mi ho vychválila.....tak keď dojde, hádam povie čo a ako.... 😎

iron
19. okt 2009

no ale tento bumbleride nie je vanickovi...je? Lebo tebe najskor treba vanickovi v kombinacii so sportovym...a ked uz bude druhe vhodne do sportiaku tak Tomasko uz bude bezkat,...takze to ti podla mna staci golfac so sajdkou....
Ked som bola v babymarkete, tak im sa ta sajdka hodila aj lacnemu chiccu co mam ja.

Ja len aby si zbytocne nevyhodila potom peniaze za nieco co v podstate ani nevyuzijes.

iron
19. okt 2009

Ja som uz skumala aj co dala nsoci..vyzera to fajn, az nato, ze to pre novorodenca vzadu, nie je pevne na chrbatik podla mna nie velmi dobre...Je to len vystuzena latka.

kucina1
19. okt 2009

iron je to aj s pridavnou vanickou, ale ja neviem ako sa rozhodnem este. ci to naozaj vyuzijem, ked to vyuzijem tak asi do tomasovych 2 rokov teda cca 9 mesiacov

kucina1
19. okt 2009

no to co dala nsoci sa mi nepaci, ale mozno prakticke

kucina1
19. okt 2009

no a uz som si inak zistila tie veci ohladom materskej, tak sa buduci tyzden dam poistit a maly by mi to potom v case odchodu na matersku schvalit 🙂 tak som spokojna okolo 500 -550 euro by som potom mohla dostat, tak uvidime

tomasko cely den vresti, knuci, krici, to je take nieco medzi placom a rozpravanim. ale uz ma z toho boli hlava, dnes som vypila sotva jediny pohar vody ach jaj, musim sa polepsit

nsoci
19. okt 2009

Blavacky zajtra o 10.00 na safku startuje sekac tour 🙂

A Latkarky kuk stranku
http://www.sijemdetem.cz/

nsoci
19. okt 2009

Ja furt neviem... budem mat narok na ten vyssi prispevok ked som mala max. matersku a bola pred nou dva roky zamestnana?

kucina1
19. okt 2009

nsoci budes mat, a co ja, ja som bola nezamestnana aj zamestnana aj dobrovolne poistena a narok ocakavam xixi

kucina1
19. okt 2009

tomasko uz chrni vo svojej postielke, majovi sa ho poadri takto pekne v postielke uspat a mne sa to dari len v kociku 😨

iron
19. okt 2009

nsoci, to dufam...lebo ja som na tom rovnako. Ale oné....potom je to tak, že ak chcete pracovať ako prácu na dohodu, tak vám prináleží len toľko ako teraz nie to zvýšenie....CHujovina jak traky...sorry za výraz. Ale tak to bude.

iron
19. okt 2009

Inak ja furt ked vidím tu reklamu čo behá hore na nestlé...tak si predstavím tvojho Maťho Nsoci....lebo si tu básnila o zelenej bunde...

Kuci...no co nech si zvyka...o chvilu to budete mat rozdelene...ked ti bude male zavesené na prse pol dna... 😀

denkolc
19. okt 2009

Drozdik, Ty nejako moc surfuješ, či to sa mi len zdá? 😀

baskaj
19. okt 2009

k tým kočíkom
- taella má ten bumbleride, dá sa dokúpiť vložka, čo je ako vanička pre novorodenca. https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...
mne sa veľmi lúbi. konkrétne aj tá farba 🙂 .len si treba premyslieť tú šírku. a ja by som ho asi priviazaný vo vchode nenechávala už len preto, že mi tam zo schodov napadá špina...

phil&teds je pekný, super imidž, len by mi vadilo, že to spodné dieťa bude vo víre špiny a prachu chodníkov

a tá staršia verzia bumbleridu vyzerá celkom v poho, síce pre staršie dieťa len taká prechodná, ale ten štýl sa mne osobne nepáči. starší by musel spať len doma. sestra tak nosila staršie, keď mala hneď dve po sebe, že staršieho posadila do okraju vaničky, keď ho už nôžky boleli 😀

jáj kuci, ty si tu rozvírila aké vzrúšo! 😀 😀 😀

kucina1
19. okt 2009

pasoa a ktora starsia verzia?

no ved zachvilu sa nam to snad s tehotnymi pretrhne vrece xixi

boze ale ja som sprosta sa citim ako v 4 mesiaci a nie len v dakom 5 tyzdni ked to takto dalej pojde neviem neviem

matja
19. okt 2009

kuci, som tu len narýchlo, cítim sa nahouby, ani som všetko nečítala, ale rozmýšľala som, či by ti nepomohla aj taká "doska" na kočík, ona sa nejakým spôsobom pripne dole na kočík a malý ti tam počas prechádzky stojí.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre