Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

egyptanka
11. nov 2009

baby normalne mam z vas stres, ze tolko jete ... fuuuha. A my obedujeme asi prilis skoro okolo tej 11-12.

egyptanka
11. nov 2009

lindulka, tak to som ja zasa mala rodit v marci a rodila som v aprili 😀

egyptanka
11. nov 2009

katja, o Flore som pocula ze je vyborna ... musim presedlat. A Rama nechuti ani nam.

baskaj
11. nov 2009

no konečne tu tú katju niekto vyprovokoval, aby nám niečo napísala 😉 takže ŽIJE! 😀 😀 😀

xixi7
11. nov 2009

Lindula,
chorlavo sa my mame..muz priniesol chripku, potom som ju dostala ja a teraz ma mala horucku. Vy ste zdrave?

egyptanka
11. nov 2009

Vyzera, ze muz uz je naspat so Serede idem spat ... dnes som normalne s malou zaspala pri vecernom kojeni.
Ak mate nejake dobre tipy na varenie pre drobcov tak sem s nimi ... potesim sa kazdemu napadu.

Dobru noc.

ajka82
11. nov 2009

egy nemaj stres, sak si pisala ze ty ponukas prsnik aj v noci a vtedy tiez nieco spapa
baklazen, cuketu.. supeme

ja tie veci o tukoch a maslach radsej nebudem ani citat a ani pocuvat... a keby len o tom...sak to uz keby citame o vsetkom co sa da jest tak by sme nic nejedli, lebo nic neni take zdrave ako sa pise 😠

baskaj
11. nov 2009

egy - no my jeme často, každé 2 hodky. to máme ešte od narodenia. ja mám zase stres, keď vidím, že niekto je len 5x denne...

xixi7
11. nov 2009

Aj ja sa na dnes odpajam...dobru noc.

ajka82
11. nov 2009

a z hentych "masiel" zjem len floru...inac obyc. maslo je naj

vyzera ze krpec bude konecne spat 😵

katja78
11. nov 2009

Baška - ako vravíš, vyprovokoval 😀 ja mám takú blbú povahu 😠
Žijeme, rastieme, už som chcela skoncovať s MK, aj sa mi to hodilo, že som bola busy(aj som akože), aj môj muž sa tešil tomu veľmi, ale vidíš......

lindula3
11. nov 2009

xixi tak skore uzdravenie prajem... my zatial hej... dali sme sa zaockovat proti chripke a kazdeho odhanam od kocara🙂 pre istotu🙂)))) ale mna to chytilo niekedyv maji a to som chodila poctivo s ruskou doma...
vy tolko pisete ze neviem ani kde mam zacat citat🙂

ajka82
11. nov 2009

parada....zas som prisla a vsetky odchadzaju 😀 😀 😀
tak bru noc vam

baskaj
11. nov 2009

no aj ja vypínam, dobrú noc kočky! 😔 sorry ajka... 😅

ajka82
11. nov 2009

baskaj uz som si zvykla, kedze mam takeho nocneho vtaka, hyperaktivneho 😀

potulka
11. nov 2009

xixi, je to velmi chutna zelenina. mne to zasa pripomina cinsku kapustu s lahkou feniklovou prichutou. mnam.

egy, mrkvu, petrzlen a baklazan som kupila na zilinskej od tiet, ktore mi prisahali, ze je to bez chemie. tam kupujem aj vajicka, ujo hovori, ze maju doma 180 clenny krdel sliepok zijucich na dvore. jablka, spenat, hrasok, cukinu, krumple a cviklu mam od svokry zo zahrady. z bioprevas objednavam hrusky a tekvicu, teraz posledne aj ten fenikel a brokolica je na ceste. povodne som sa vyhybala neslovenskym pestovatelom, ale kedze uprednostnujem doma varene pred hotovymi prikrmami a slovensku biobrokolicu som nikde nenasla, musela som siahnut po rakuskej. 😅
baklazan urcite osupat. cukina ak je mladucka (t.j. taka max 30 cm a stihla) sa nesupe.

baskaj, vidim, ze mame rovnaky nazor na antikoncepciu. takze co nam ostava? 😝

lindula, vitaj. a vlastne aj dobru noc, ja sa uz poberam. 😉

katka1981
12. nov 2009

Dobre ranko, babulky poradte mi prosim nieco pre malu, malu 5 mesiacov, neviem ci hraciu deku, ci ohradku..... v kresielku sedi vykrivena, bojim sa o jej chrbticu, neviem sa dockat ked zacne sama sediet aby sa zahrala aj sama, lebo ja uz nevladzem. Nic ju uz nebavi, hry na posteli koncia dogrckanim. Ak mate dobre skusenosti s niecim konkretnym, prosim link. Dakujem. Prosim Vas o IP, nestiham citat.

matja
12. nov 2009

Ahojte.

Pšeno lepok neobsahuje. Pohánku kupujem vo forme vločiek a to stačí iba zaliať horúcou vodou a je to okamžite vhodné na jedenie, takže sa nemusí čakať dlho, kým sa to pripraví.

baskaj, aj môjho malého ryža zapekala. Preto som kúpila ryžu basmati a mám dojem, že je s touto je to v pohode.

katja, super, že si sa znovu ukázala 🙂 Mohla by si aj napísať, ako sa vám darí a tak... 🙂

asandys, tak to máš iný zážitok z prvého plávania. Ale aspoň ti malý neplakal 😉

kucina1
12. nov 2009

dobre ranko
dnes si tomasko vypytal ranajky o stvrtej a mne ostalo na grc tak som zobudila maja aby sa o to postaral a on sa hned obliekol a odisiel zachvilu aj do prace tak sme uz o pol piatej doma len my dvaja :( 2x som grcala ale inak mi je dobre. tomasko ma zatial fajn naladu. idem mu dat mliecko a potom ho dat na chvilu spat. o pol jednej mam navstevu tak som stihla uz aj upratat.

ja maslo zjem iba jedine maslo a to najlepsie rajo, alebo liptov ktore maju viac ako 82% tuku ine nie

taella
12. nov 2009

šupla som do témy varenia recept na jablkové palacinky 😉 podľa mňa vhodné aj pre deti ak ich urobíte s menej cukru a na panvici bez oleja . Našim chutili 😉

aj my papáme iba 5x denne a chcela by som aj viackrát , ale máme krátky deň a viac mi ani nechcú jesť. Aj príkrmy mi zjedia max. 120 ml. na jedného .

Odvčera je Oliver konečne na štyroch a pohupuje sa a už krásne bľabotá - dada , tata , baba 🙂
Karolínka je kapitola sama o sebe ☹

denkolc
12. nov 2009

Taella, Tvoji krpčekovia tlačia palacinky? Nebodaj príborom?? 😉 😀 Tak to je iná pecka....hehehe.....ale však zlatí sú....aj Karolínka, jak si brúsi zúbky na hračke...xi....moja teraz stále hovorí iba vavavaaavava....

Potulka, však baby nevedia, kde som bola....to len Ba-čky viete....a pravdupovediac, niet sa čím ani chváliť, ale ani sa nemôžem sťažovať, lebo sama som to chcela....a manžel využil možnosť ukázať mi, že nemá na rodinu čas....keď sme k nemu prišli, nebol doma....volal, že príde o ôsmej...potom volal, že o štvrť na deväť....ale prišiel až o deviatej...aj to sa len najedol a vravel, že má ešte robotu na tri hodiny....

Bola som v jeho posteli, sama, opustená a čakajúca na neho...prišiel až o pol druhej, umyl sa a ľahol si...malá sa furt budila, takže noc o ničoooooom...a zrazu bolo ráno, urobila som mu raňajky, na ktoré nemal čas, lebo chytro išiel von so psom a pracovať....prišiel o deviatej na raňajky, hurá....
Strávila som deň u neho v práci, kde sme pracovali, každý zvlášť.....takže ja bojujem o takýto úžasný život....čo myslíte? ☹

taella
12. nov 2009

palacinky sú vyborné šťavnaté , takže im po kúskoch dávam do pusinky a tam si tom požmolia a spapajú . 😉

kucina1
12. nov 2009

taella a z akeho mlieka ? umeleho?

nsoci
12. nov 2009

Denka uprimne? Je mi z toho smutno. Aj moj chlap maka, ale hlavne mi dava pocit, ze som jedina a aj s malym to najkrajie co ma na svete. A to je hlavne.

iron
12. nov 2009

denka...no ten tvoj zivot neviem ci bude vyhra. Ja stale riesim dilemu ist do prace. No vlastne byt doma a pracovat. Hodim asi pohovor so sefom ako si to predstavuje ale ak mi neumozni aby bola Ninka No1 a potom praca...tak nech idu do prdele.

Pseno, pohanka...no baby v tomto som asi divna. U nas to len prasiatka papali. Ja osobne som to v zivote nejedla a veru ani ma to nelaka...vy ste uz tazke biomaminy.
Dnes krpata dostane jogurtik tak som zvedava ako sa mi na to vykasle.
A vcera som bola v cerfaci a kupila jej take ponozky s takou kozenou podrazkou akoze capacky....tak sa vytesujem, ze sa jej nebude smykat a nozicky ma v teplucku.

lubi22
12. nov 2009

Ahojte 🙂

Denka - zdielam rovnaky nazor ako Nsoci. Ono robit treba, hoci ideal by bol, aby sme mohli byt vsetci doma s detmi, ale musis byt s Tanickou pre manzela cislo 1, to najdolezitejsie v zivote a robota iba prostriedok, ako pre vas zabezpecit pokojny a nestresovy zivot. Bohuzial je ale viac chlapov, co to tak nemaju, ako tych, ktori nekladu seba a svoju pracu na prve miesto.

Taella tak vy uz ficite na palacinkach 😀 Zlatucki su na FCB 😵

Maslo - my zostaneme pri zivocisnom, kupujeme Rajo, to sa nam zda najlepsie, aj chutovo aj sa lahsie rozotiera. Manzel by margarin nezjedol. Pouzivame ho iba na studeno, ak varim, tak pouzivam olivovy olej takmer do vsetkeho, kde olej treba.

Baby kde sa da kupit kuskus?

egyptanka
12. nov 2009

nooo dnes nie som produktivna ako vcera, este som v pyzame a stihla som len rannu hygienu a nalicit sa.

iron
12. nov 2009

egy ze nalicit sa.. 😀 TO co je?...to som uz nebola ani nepamatam. Rozmyslam ze si dam napustit mihalnice aby som nevyzerala ako strasidlo.

xixi7
12. nov 2009

Iron,
v psene(prose) je velke mnozstvo bielkovin,vapniku, zeleza a vitaminov B...okrem toho je to dobre stravitelne ako ryza. Predavaju to v pekne v krabicke v DM drogerii, takze normalne dostupne. Vsak vyskusaj to dat aj Ninke, nech ma zmenu 😉

xixi7
12. nov 2009

Lubi ak sa nemylim, tak som kuskus videla tiez v DM drogerii.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre