Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

iron
27. nov 2009

kuci, inak vraj druhe tehotenstvo vidno skor lebo to tam je uz roztahane....ale som strasne zvedava

lenka138
27. nov 2009

matja super recepty na tie kašičky. Ja som mu doteraz len kupovala tie instantné, ale už len domíňam čo mám a tiež mu už chcem variť normálne. A mne dr. vravela, že kašu mu už môžem uvariť s normálnym mliekom, že na pitie nie, ale do váry kľudne

baskaj veľmi pekné fotočky. Damiánko je strašne zlatunký 🙂

potulka
27. nov 2009

kuci, na tvoje brucho sa specialne tesim! 🙂
denka, matej vcera zjedol cely obed, ale len vdaka tomu, ze popritom lasoval v zasuvke s pribormi (z vysokej stolicky akurat dociahne) a potom sme sa presunuli pred klietku so zajkom, ktory tiez obedoval. bez tychto atrakcii by som si prikrm mohla po piatej lyzicke strcit za klobuk. 😀

denkolc
27. nov 2009

.....Potulka, len sa moc nezatúlajte...ak má Pasoa plán odchodu z Ba o 13-tej, aby ste to stihli... 😉

kucina1
27. nov 2009

segru som poprosila, aby kupila tomasovi vcera 3 balenie bodyniek s dlhym rukavom, ona mi vola, ze kupila a ja dnes na to pozeram a ono je to overal este aj s kratkym rukavom na spanie, ach jaj, vobec sa v tom nevyzna, musim ju uz zaucat pomaly xxi

dufam, ze sa mi teda maly nezaspini, lebo som mu nezobrala nic na prezlecenie 😒

kucina1
27. nov 2009

fuha to papanie, som rada, ze tomas je taky papkac a nenecha sa nicim vyrusovat az kym nie je napapkany, ku koncu jedla ked ma asi dost tak sa zacne hrat a robit neplechu 😀

nsoci
27. nov 2009

Potulka preco az tak neskoro? Podl mna by sme tam mali byt nastupeni uvitacie komando ... psojkovci tam vraj budu uz okolo pol 12 tej... aj labutku som telefnicky ukecala, ze nebude meskat tak sup sup matejkovi vysvetlit, nech si prisposobi papania a spania... 😉 ja idem lahnut k matkovi abu trochu posal a nebol o 10 min hore, lebo bude potom cely cas umrncny na stretku... nam vychadza papanie do autobusu... hm hm... asi ho nadlvim skorej... na ranajky zjedol dva ciste zvolenske jogurty... to je vela aj na mna clovece...

nsoci
27. nov 2009

Kuci ja mam pocit, ze body s dlhym rukavom 92 v BA ani nie su. Vsetko vyredane alebo ruzove.

natalii6
27. nov 2009

Ahojte..mozem sa aj ja pridat ked sa mi moj Davidko tiez narodil v marci? 😉

kucina1
27. nov 2009

nsoci ale tomas ma teraz 74 a chcela som velkost 80 v tej bielej farbe od tesca, tiez som to nenasla v 2 tescach

kucina1
27. nov 2009

tak tomas spal pol hodinu a uz sa skeri 🙂

kucina1
27. nov 2009

nsoci som chcela povedat ze tomas opustil rambo klub 🙂 ale tie bicepsy sa do rambo klubu hodia

potulka
27. nov 2009

nsoci, tentoraz v tom nema prsty matejko ale maminka, ktora ma respekt ist s kocikom sama do MHD... 😅 muz bude k dispozicii s autom okolo pol jednej. asi to vyzera strasne nesamostatne a lenivo. 🤐
inak, myslim, ze u nas sa najdu taketo obrie bodynka, ktore by som ti mohla pozicat. idem mrknut.
matejko mal zvolensky jogurt prave teraz na desiatu. zjedol ho skoro cely, zlaticko moje. :-*

natali, vitaj. jasne, pridaj sa k nam, mala kopa pyta viac. 😉

mona1111
27. nov 2009

ahoj natalii. vitaj medzi nami 😉

Uz teraz som zvedava na vase fotky zo stretka..... a hlavne aj na tie pridane komentare....

Dnes u nas je taka velka hmla ,len dufam, ze sa nejako polepsi, lebo sa mi momentalne nic nechce robit... Ani varit, ani upratovat, ale co urobim ked musim.... Samko uz vykrikuje tak idem mu dat papat....
My sme spinkali do pol deviatej ale nejako sa celu noc len prehadzoval zo strany na stranu, mal nejaky rusivy spanok....

Prajem vam, aby stretnutie sa vam vydarilo....Pekny den....

mona1111
27. nov 2009

potulka to davas len cisty smotanovy biely jogurt, alebo aj nejake prichute?

potulka
27. nov 2009

moni, hej, biely. ja nie som fanusik ochutenych jogurtov - ak, tak cisty a do toho za lyzicku domaceho lekvaru. ale to samozrejme len pre velkych. 😉

potulka
27. nov 2009

nsoci, tak tie bodynka mame, ale len s kratkym rukavom. 🙄 v auparku v mothercare si pozerala?

kucina1
27. nov 2009

my sme dali zatial iba 2x cisty biely jogurt rajo klasik tusim, tiez tomasovi mozme dat rovno dva, lebo ked mal v stredu jeden s piskotami tak mi este otvaral usta ked dojedol 🙂

iron
27. nov 2009

no fasa...chcela som dat malu spat a zase dnes trieskaju...takze asi musime ist von na prechadzku aby sa aspon trosku vyhajala, ...vcera bol klud..ja nechapem ako to pracuju.

kucina1
27. nov 2009

iron ja tiez uz pojdem z domu aby sa tomas vyspal bo tiez nespal, zachvilu mu idem zohriat dnes skorsi obed a ideme na pol 12 ku tescu

kucina1
27. nov 2009

napapany tak udime vidime sa v cajovni papa

iron
27. nov 2009

no baby konecne dnes vyzeram ako clovek, mozem sa s vami stretnut. To vsetko kvoli vam, aby ste sa nezlakla a tak....lebo potom budete mat depresie zo mna a to ja nemozem riskovat....

No Kuci asi to tiez tak urobim, dam jej o pol papkat, mliecko vezmem so sebou...a asi sa trosku poprechadzame a pojdeme vas vyzdvihnut...
No idem sa najest ja...lebo sa k tomu nedostanem.

potulka
27. nov 2009

tak my ideme nakoniec peso! 🙂 o chvilocku vyrazame.

ajka82
27. nov 2009

ste vraveli, ze v cajovni je koberec? ...tak ja malu berem v manduce, aby nebolo na chodbe vela kocikov 😅 sak hadam tam vydrzi lozit... budeme sa snazit prist na dvanastu, ale neviem ako to bude, obedy su navarene uz len papat treba...ale mala pred chvilkou len desiatu zjedla

iron
27. nov 2009

ajka...je tam koberec a vyzuva sa...ja malej beriem penozky a handry na valanie po zemi....vypustim to tam a hotovo...vyrazam..uvidime sa tam...este po ceste nalozim tehoska a jedéééém

katja78
27. nov 2009

Ahojte,

tiež želám príjemné stretko, teším na fotočky 🙂

cebion - asi začnem dávať preventívne, aspoň v zime, lebo ja sama tomu ovociu moc nedám. A Hanka jak by dal ☹ neviem, či ste niekto postrehli diskusiu o "megadávkach vitamínu C". Má to niečo do seba, ale s tými megadávkami nesúhlasím.

Potulka - Hanka sa mi raz posadila z ľahu, ale bola trochu podopretá vankúšom. Ale od včera sa všade stavia, aj v nebezpečných zákutiach, chce liezť na schody, tak musím čím skôr splašiť protišmykové ponožky.
toto som včera cvakla:
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

Matja - teda aj mňa si inšpirovala tými kašami, tiež asi dorazíme krabice, čo máme a potom hor sa do bio-obchodu na krúpy, vločky a tak 😀

mgk111
27. nov 2009

potulka - ja viem ze kazde babo je ine, kubko sa rycho naucil tap tap tapusky ale zase papa ani za pana 🙂 ale ked vidis ake to ine babo je dobrucke stale a podobne tak by si take daco chcela aj doma 😉 viem ze nie je stroj, len to bolo krasne to lozenie a tak - a nam to nehrozi...

baska - a ked sa zamyslim tak zase kubko dost recnil a matko bol uplne ticho a vraj tomu kecaniu moc neda... 😝 a zaspavame skratka len na rukach a este vonku v kociku ... a najnovsie musim mat rozpustene vlasy aby si do nich zakvacil rucicku 🙂 a konecne mas foto s drobcom 🙂 super a super fotka s tym ruzom 🙂 zlatucky je 🙂

matja - vie ukazat vela veci a reaguje na kadeco ale lozit asi enbude ☹ a mne sa to tak lubilo 😝

otazka na latkarky - ako casto prebalujete babo ked mate obycko plienky? ta kamoska vcera cez den dava latkove a na noc papierove... a prebalovala ho asi kazdu hodku tak som len cumela ako puk 😲

nsoci - ze dva jogurty - a ja som myslela ze kubko nadherne papa ked zje jeden 🙂

natali - vitaj 🙂

katja - aka je nadherna a zubata 🙂 sikovna ked sa postavi sama 🙂

kubko spi, my sme sa naobedovali, vonku je zvlastne pocko akesi zamracene ale ked sa zobudi a naobeduje tak pojdeme aj keby co bolo 🙂 nababusime a hotovo 🙂 zajtra nas cakaju vianocen nakupy so svokrou a svagrinou a v nedelu by sme radi sli ku nim, no este to envedia 🙂 a v pondelok este manzelik k jeho lekarovi tam v pu takze aby sme nechodili hore-dolu... kubko dnes spapal v noci tri krat mliecko a na desiatu asi 220g hrusky domacej 🙂 na obed ma nachystany zemiakovo-kelovo masovy vytvor...

pekne stretko zelam 🙂

katja78
27. nov 2009

3/4-ťka obeda spapaná, ja svoj som už dávno zmastila 😅

čosi na poobednú siestu, my favourite 😎

https://www.youtube.com/watch?v=52kBbsjhyd8

Maci - ja zasa by som chcela, aby moje holky jedli ovocko aj dobrovoľne, hups 😲 hanka spadla na gebuľku a reveeee, už je dobre, korálky to zachránili. takže vidíš, všetky pokroky znamenajú stop koníkovaniu, keď je dieťa v bdelom stave.

Baška - ten kočík v albume je Concord fusion? sa mi vidí lepší než náš 😅 A Damko je fešák, aj Ty budeš musieť flintu zohnať 😉

No, zvyšná 1/4-ťka zjedená, teraz to zapíja MM.

mona1111
27. nov 2009

katja nadherne foto a ako sa krasne usmieva🙂)))

My sme dnes spapali 200g hadam, keby som mala viac tak by zjedol, ale som mu dala trosku cajiku nech to vsetko zapije....
Vitamin C este nedavam, ale ja mu kupujem tak stavicky, marhulovu, slivkovu, jablkovu, hroznovu a tie stavicky obsahuju vitamin c.....
doktorka mi nic take nevravela, ze by som mala zacat nieco davat,... uvidim sa jej opytam ked o mesiac pojdeme na poradnu...

alline
27. nov 2009

"Dakujem za rady ohladom zeleza :o)))))) veeeelmi ste mi pomohli, idem sa "nadzgavat" cervenou repou kedze este kojim nech to ma Natalka v mliecku :o)))))) Este raz dakujeeeeeeeme

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre