Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

egyptanka
16. dec 2009

Denka, no ja uz mam pomaly slonie usi ... joooj ja chcem svoje krasne vnady, pekne melony do ruky. Hmmmm ...

egyptanka
16. dec 2009

Zajtra idem do Ikei.

iron
16. dec 2009

no v Ikei je kvantum ludi neni kde parkovat...sa zblaznili pred sviatkami....
Ja hladam este nejaku kabelku pre mamu na narodky, nikde som nic nevidela....joj, uz ma to nebavi. Este zbehnem do garfieldu na zlate..snad tam budu nieco mat.

egyptanka
16. dec 2009

Iron, chod do Incheby tam je tych kabelkovych ako nasr...
a do Ikei ideme tak okolo obeda tak snad to tam bude v pohode ...

denkolc
16. dec 2009

Katik, tie otázniky sú k čomuuuuu? K tým handričkám??? 😀 😀 😀 To tu minule tuším pierko nazvala svoje prsia......že jej ostali len handričky po kojení....keď už sa chceš ceckovať čo najdlhšie... 😉 😉 😉 😀

Egy a čo v Ikea? Poď radšej se mnu do veľkoskladu s hračkami.....sa tam aj stratím.... ☹

denkolc
16. dec 2009

Na kabelkách som bola minulý týždeň a síce z Miletičky nekupujem čínske veci, kabelok tam mali neúrekom a fakt krásnych!!! Bola som až prekvapená tým výberom a niektoré kúsky boli pekne urobené.....len tie ceny že 17 eur, to je pre mňa veľa... 😀

Iron, mohla si povedať, na Zlatých som bola dnes a bez vhodnej motivácie.. 😉

iron
16. dec 2009

egy...okolo obeda tam chodievaju obedovavat avionaci a ostatne firmy....ale urcite bude menej ako po pracovnej dobe....
a dik za tip...asi tam teda zbehneme...ja hladam taku konkretnu aku este samozrejme nezacali vyrabat. Teda nasla som u Batu...ale mali len pokazeny kus.

egyptanka
16. dec 2009

Denka, segra chce na vanoce nejake prehozy na gauc, treba nejake sviecky a ja uz mam asi tri mesiace chut na Kotbular tak dufam, ze tam nebude vela ludi

iron
16. dec 2009

no denka...ja na mileticku nechodim....ma to byt darcek, takze nech je to poriadne...ale zase nie brutalne drahe...takych 50 Eur.

katja78
16. dec 2009

Deni - "vycecavat" je u nas taky univerzalny vyraz. nechat sa vycecavat = dobrovolne sa obetovat. handricky uz mam, vraj o nejaky cas sa prestanu pouzivat silikony a plastika prs sa bude robit z vlastnych tukovych buniek zmiesanych s rastovymi faktormi. vyzera to vraj prirodzenejsie.

lubi22
16. dec 2009

Katja no tak na to sa potom dam 😀

iron
16. dec 2009

no ja by som sa na plastiku veru nedala, jedine zo zdravotneho hladiska nie estetickeho...no to teraz nehovorim o popaleninach a znamienkach na pol tvare...ale take ze plastika prs, liposukcia, vstrekovanie botulotoxinu...ble
Ja mam panicky strach z ihiel a este sa dobrovolne nechat trapit, to veru ee

lubi22
16. dec 2009

Neboli ste niekto na Sardinii?

Dnes mi poslali z jednej cestovky ponuku na zaklade mojich poziadaviek, no nejako nic nie je presne to ono. Nasla som si k tomu recenzie na anglickych strankach. Tento rok su europske destinacie mimoriadne drahe, castokrat ponukana hodnota nezodpoveda cene, euro je silne, oplatia sa viac dolarove. Rozdiel medzi greckom a dominikanskou republikou je niekedy menej ako 10 tis. Ale s malym dietatom sa cestovat 8 -12 hodin v lietadle jednoducho neda 😖

iron
16. dec 2009

no baby poradne, drahy bude mat narodky co mu kupit..ale nieco originalne, bude to okruhle. Mne dosla fantazia.

iron
16. dec 2009

lubi pozri satur, malorka je napr. pekna, all inclusive, let 2,5 hodky....mna lakaju skor ostrovy

egyptanka
16. dec 2009

iron a na co je zamereny ... sport? hudba? historia? ...

iron
16. dec 2009

no to je velmi komplikovane....pocitace, hudba (ale vsetky CD cka ma), motorizmus...on vsetko ma, to je tazke
Ja som mu chcela zaplatit skolu smyku v rakusku, ale to by tam bol cely den sam a to je o nicom.

egyptanka
16. dec 2009

Lubi a nad Tureckom si nerozmyslala?

egyptanka
16. dec 2009

iron, a co LP platne?? 😉

lubi22
16. dec 2009

Iron Malorku sa mi zda trochu moc hlucna, ale pacia sa mi dalsie dva balearske ostrovy - Formentera a Menorca - odtial z kazdeho mam vybrane aj po jednom hoteli, ale nie je to uplne ono. Ja tiez som viac na ostrovy naklonena, pozeram spanielske ostrovy, ale nie kanarske s ciernym pieskom, niektore grecke a teraz kukam Sardiniu, Maltu, Korziku.

Iron nieco so by vyuzil v domceku? Gril? Kosacku? Alebo nejaky doplnok k tomu? Alebo co ho bavi? Nejaky posilnovaci stroj, permanentka do fitka, neviem.

lubi22
16. dec 2009

Egy Turecko sa bojim - jednak z dovodu hygieny kvoli malym detickam a potom je to moslimska krajina. Nasi v Turecku boli, boli v luxusnom hoteli a aj tak mal ocino problemy s travenim. No a hovorili, ze tam boli sami rusi, a ze im bolo aj vsetko prisposobene. Oni z Turecka velmi nadseni neboli. No nic pokukam este net.

potulka
16. dec 2009

lubi, ja som bola na korzike, nadherny ostrov. aj ked patri francuzsku, mesta stale posobia taliansky. krasna priroda. boli sme tam s CK bubo, takze neviem poradit hotely ani nic. ale bolo tam krasne.

iron
16. dec 2009

No ved to baby...je to tazke, ale zaujimave.
LP nie,...to by som musela kupit gramofon...
Do fitka chodi, s kosackou sa skor vyjasim ja.....no surfujem a kukam...aj som nieco nasla, co minule ospevoval...mozno to...
http://www.highend.sk/index.php?url_display=sho...

egyptanka
16. dec 2009

Lubi, podla mna uz je Turecko prisposobene europskym standardom a najme tie luxusne hoteli. A preco ti nesmakuju moslimske krajiny??

egyptanka
16. dec 2009

Iron a ani nema ziadne LP z predoslych starych cias??

iron
16. dec 2009

ale ma...ale on je skor na DVD ako na LP....no este pouvazujem. Mam este cas, dakujem za tipy.

egyptanka
16. dec 2009

iron, lebo ja som nasla ze USB gramafon ... hodis nan LP platnu a prekonvertujes ju do MP3. Zial pre muza to nestihem na Vianoce uz objednat, tak to bude mat mozno na narodky v marci, ak nenajdem nic lepsie.

lubi22
16. dec 2009

Potulka kamaratka na Korzike praxovala a tiez velmi chvalila, vidis, musim sa jej popytat, ci nema dake tipy 🙂

Egy ten hotel vyzera dobre, no neviem, ci sa to vmesti do 2 tis Eur. Ja by som idealne uvitala nieco rodinnejsie, take sukromnejsie, ale aby tam bolo aj detske ihrisko a detsky bazen a moznost stravy. Pokukam este, niektore CK este nemaju ani ponuku.

Moslimske krajiny - ja neviem, mozno som paranoidna, ale ja im neverim. Pod chvilu clovek pocuje, ako tam vybuchne autobus, tam hotel, navyse ich ponimanie hygieny je ine ako nase, jednoducho mna ako jedine na svete asi nelakaju pozriet arabske a typicke moslimske krajiny, aspon kym su deti male, necitila by som sa tam bezpecne. Boli sme v Tunisku, potom na Djerbe, ale mna nebavia tie uzavrete arealy a mimo nich nic, pripadne vojaci s puskami v rukach pri arealoch, to nie je pre mna predstava oddychu. A ta uzasna chudoba pomimo hotelovych komplexov. Kym sme chodili s muzom na dovolenky sami, nikdy sme nevydrzali dlsho lezat pri mori, radi sme cestovali po okoli. No teraz je to ine, musime sa prisposobit detickam.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre