Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

nsoci
29. dec 2009

A dnes nie...som bez chlapa, tak zehlit budem ked tu bude nech vidi jak makam 😀 😀 😀

matja
29. dec 2009

fňuk... idem sa aj ja chytiť žehličky. Už ma volá 2 týždne a stále som ju ignorovala... Bude sa mi žehliť s lepším pocitom, keď viem, že v tom nie som sama 😀 😀 Zapnem si k tomu nejaké nemecké správy, nech zabijem dve muchy jednou ranou. Pre mňa je telka takmer ako za trest, to len na okraj, aby ste vedeli, ako moc sa tento večer premáham 😀

nsoci
29. dec 2009

Juj som to dala od foto 15... ale vsak najdete, nie?

denkolc
29. dec 2009

Nsoci, s čím šetete Maťka? S nejakou alektrizujúcou kefou? Parááádny... 😀

Egy - takýto náročný deň, kedy máš pocit, že Ťa doma mrdne, si na malú sama a ona je umrnčaná, je moja častá realita.... 😉 Som rada, že tento týždeň má moja máti dovolenku, pomôže občas, plus včera tu bol Jano a uspal malú, jak dobre.....

Ja by som aj žehlila, ale odkedy chlapovi nežehlím, je tu toho veeeľmi málo...

Dnes tu bola Táničkina krstná mama Natalia Hatalová a doniesla jej bundičku, ako inak - ružovú....už ich má asi 8... 😀 😀

Rozhodla som sa pre ešte jeden novoročný záväzok a to je - predávať veci po Táničke....už toho začína byť veľa, sú to značkové handričky, poväčšine z USA a môžu ešte niekomu poslúžiť....ja to skladovať odmietam.... 😅

denkolc
29. dec 2009

Jaaaaj a Egy - mám ešte niekoľko lístkov na Silvestrovský pobyt u nás, v Bieli.... 😉

egyptanka
29. dec 2009

denka a pre druhu dceru??

mgk111
29. dec 2009

nsoci - pekne fotecky 😉

matja - aj mne sa potom lepšie žehlí 🙂

a inak tatinko sa rozhodol, že drobec dostane autosedačku maxi cossi tobi... porovnával testy a čo ja viem čo, a vyšla mu tá...

denkolc
29. dec 2009

Ešte totok som chcela - mgk, moja tiež vystiera nohy, na kolená ani za svet....ale hádam na to prííídu... 😅

Egy, však áno...pre druhú dcéru to budú vecičky....niekoho iného dcéru.... 😀 😀 😀

A ďakujeme za pochvaly fotočiek....a hoďte aj vy vianočnééééé... 🙂

egyptanka
29. dec 2009

no dnes vypinam comp a idem sa natiahnut pred Desperada... skoda, ze ma nemoze pretiahnut on 😉

munu
29. dec 2009

mgk ja davam normalne UM,ktore Matko pije od narodenia..teda uz vyssi stupen, lebo ked sa narodil, tak pil Aptamil 1(Nutrilon 1 na svk) a teraz pije Aptamil 3,urceny pre deti od 6tich mesiacov vyssie.. a normalne rozrobim mliecko napriklad 210ml a vlejem do hrnca a varim krupicku klasicky ako s normalnym mlieckom, bez pridania cukru samozrejme 😉

egyptanka
29. dec 2009

... este cakam kym mi doperie pracka.

mgk111
29. dec 2009

toto je link na sedačku a ten druhý je odkaz na test autosedačiek ADAC (nemecký auto-moto klub)
http://www.maxi-cosi.cz/sk/tobi.php
http://auto.rodinka.sk/index.php?id=testy_autos...
máte niektorá?

egyptanka
29. dec 2009

pracka doprala, cipkovane pradlo vyvesane ... mozem ist Out of Blue Horse 😀

denkolc
29. dec 2009

Egy a moja ponuka silvestra ostala nepovšimnutá? 😀

egyptanka
29. dec 2009

Denka, ostala vsimnuta, ale nemozem nechat mamu samu

denkolc
29. dec 2009

...tak nech je Tvoja mama s mojou mamou....a ani jedna nebude sama.... 😉 😉 😉

denkolc
29. dec 2009

Baby, podľa čoho ideme kupovať golfáče???? Nejaké rady na kritériá?

egyptanka
29. dec 2009

Denka, to by bolo fajn ... ale zatial moja mama nie je v stave prijmat do svojho okolia novych ludi. Ale dakujeme za ponuku, je to mile. 😅
a teraz fakt ze uz idem OFF!!!

ajka82
29. dec 2009

jeeda, kto to ma zase citat???

ja len, ze zijeme a je nam dobre 😵

denkolc
29. dec 2009
ajka82
29. dec 2009

ani necitam...idem donahadzovat zvysne faktury a blocky do uctovnictva...potom uz len vypis z banky v januari ked dojde a bude pokoj 😎

katja78
29. dec 2009

ČAUTE 🙂 🙂 🙂

náš provider vyriešil problém a hneď je svet veselší 😀
len 5 strán čítania??? nebude nuda pri vyrábaní tiramisu 😵

Kuci čaká dvojičky???

katja78
29. dec 2009

Deni - a to TÁ Natália Hatalová Superstarová? Ste rodina abo tak?

ajka82
30. dec 2009

hotovo 😎 mozem ist spinkat, to bol moj dnesny zavazok, ze dorobim uctovnictvo, to co mam na kope, potom to bude uz len par minutova zalezitost 😵

vonku nam paradne snezi, takze asi sa pojdeme zajtra s karinkou trosku povalat do snehu 😵 uz sa tesim a mozno aj karinkasa bude tesit, ked sa bude moct poprechadzat po snieziku (aj ju mozno necham na styroch chvilku lozit ak bude chciet, nech si uzije) 😵

nsoci
30. dec 2009

Bre ranko

Matko objavil caro hadzania veci do krabice... a nasledneho vyhadzovania
mame prve pokusy o postavenie veze

davam do pozornosti vyvoj diskusie o stretavke
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

denkolc
30. dec 2009

Kati, nie sme rodina.....môj brácho je krstný a ju chcel ako krstnú.....sa kamošia.....ale ona je taká mladunkáááá.....ešte nevie, čo je to byť krstnou... 😀 Ani raz ešte nekočíkovala... 😀 😀 😀 😉 Hlavne, že bude malej spievať, to sa jej páči....

Inak fotky máte super - Dino je tuším darom tohto roka! 😉 🙂 Ale zábava riadna, aj naši havovia sa chcú s tým hrať..hehehe....Jaaaj a ja už sa teším, keď už aj Tánička bude sa môcť sánkovať, lyžovať, to bude supeeeer.....

Noc hrozná, malá furt mrnčala a mrnčala....kam toto povedie - netuším....

A na tú stretávku máte už nejaký termín? Lebo mne hrozí, že po štátniciach pôjdem do USA, tak v lete tu asi nebudem....skôr by som uprednostnila dáky apríl, aj keď pred skúškami, však si naplánujem to učenie tak, aby som jeden víkend mohla vypnúť, prepnúť a s vami byť....🙂

kucina1
30. dec 2009

ahojte tak troska mame zasnezene mestecko a rano nebola chvilu elektrika, u nas sa vstava uz pravidelne o osmej rano juj tak sa tesim, ze tomasko uz nevstava o piatej xixi.

vecer som sa vobec dobre necitila, mala som zimnicu, strasne ma hlava bolela a bola som unavena, dala som si pol ibalginu a sla som spat, vsetko mi preslo ale prezmenu ma celu noc bolelo brucho take kramove bolesti.

vianocne fotecky su krasne, tu su nase: http://www.facebook.com/photo.php?pid=580288&l=...

tomasovi ide stvrty zubok vecer sme natierali dasienka bo mal narekovy koncert a potom sa ukludnil a spolu sme zaspali

denka fuha take noci ... my nepozname nastastie

kucina1
30. dec 2009

vcera som objednala nakoniec predsalen fusak http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro... dufam, ze budem spokojna

nsoci
30. dec 2009

Dnes ma od rana tak boli zub, skris, som tusila, ze s nim nieco neni s kostolnym poriadkom. Snad to prezijem nejak do pondelka, vtedy mam lekarku, ztovna cez scviatky... snad mi dovtedy neodumrie, to mi moje zuby rdi robia...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre