Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

mgk111
5. sep 2009

ozaj dnes dala svokra malemu "nastastie" len zemiak... ale manzel ju vychladil aby mu nedavala nic a niekolkokrat to zdoraznil - neviem ci sa nahnevala ci nie, ale je mi to jedno...

idem buvat, som dozehlila....

a este jedna prenadherna vec sa dnes stala, kubko bol taky vyrehneny, ze este ked mi zaspaval na rukach tak sa mu triaslo telicko a usmevy rozdaval zo spanku az nakoniec sa zacal aj nahlas smiat a pritom uz spinkal - bozicku som mala slzy v ociach ze ake nadherne spokojne babatko mam doma dnes 🙂 aj teraz by som revala od stastia 🙂

baskaj
5. sep 2009

😠 2:2

zuro
5. sep 2009

mgk... dakujeme,,, ja som tiez nikdy neodsavala, predtym som jej cistila nostek vatou, ale teraz ho ma fakt plny.. az chrci ked dycha, ale mam pocit ze od vcera sa to trochu zlepsilo, aj ked ju stale tyram tou odsavackou.. ☹ a
baskaj len pekne informuj,,, aspon nemusim hladat na internete... 😉 no asi ked otvorim fcb, tak tam bude komentov vela 😀

lubi22
5. sep 2009

Maci to muselo byt krasne 😵 Aj Filipko sa niekedy smeje zo spanku, ktovie, co sa im snivka babulkam 😵 Asi ze je vela vela mliecka vsade 😵 No snad dnesna noc bude v pohode, vcerajsia bola u nas hrozna.

mgk111
5. sep 2009

boze este jedna otazka, zajtra si hadam najdem nejaku odpoved - mate vo vani protismykove podlozky? ak ano, kde ste ich kupili? ja neviem - vsade na mna kukaju ako na teliatko, ze co to chcem...

lubi - chudiatko male hadam to tiez prejde a prestane...

zuro
5. sep 2009

mgk... kubinko je zlatunky.... nech je stale taky spokojnucky a ty mas byt preco dojata 😵 😵

mgk111
5. sep 2009

lubi take krasne ze som ho nechcela ani dat dole z ruk 🙂

dobru noc vsetkym babatkam a mamickam hlavne kludnu nocku 🙂
zuro - kubkovi to aj stekalo, aj z toho kaslal a aj grckal ked mal 4mesiace a potom bolo dobre uz..

mgk111
5. sep 2009

zuro - este jej podloz hlavicku alebo dvihni matrac nech sa jej lepsie dycha... daj tam nejake knizky alebo cosi pod matrac do postielky...

allisia
5. sep 2009

Lubi dakujeme 😵

ozaj my mame od doktorky na tvaricku Excipial lebo sa jej zadlo ze ma suchu pokozku ale uz ho s tym nekremujem kazdy den lebo sa mu to upravilo len obcas po kupani natriem aj telicko s tym ale to tak 2x za tyzden

mgk ja som take podlozky kupila v Lidli, raz to tam mali take zvieratkovske, som kupila zabky s leknami ale skus pozriet na webe ci v Ikei nieco take nemaju lebo viem ze su aj take velke v celku, mali sme aj do vanicky taku malu podlhovastu ale ani ju nepouzivame, som ju niekam odlozila. Ak by si nezohnala a chcela by si tak ak ju najdem ti ju mozem podarovat

lubi22
5. sep 2009

Maci - tie protismykove podlozky ma napiklad Canpol Babies, alebo aj Chicco.

http://www.predeti.sk/?c=detail&id=5300

My take nemame, vana ma protismykovu upravu, ale kupovali sme ku svokrovcom, ked tam malych kupame.

allisia
5. sep 2009

mgk na tejto fotke troska vidno tie zabky:
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

baskaj
5. sep 2009

akurát včera som v lidli videla také protišmykové srandy ako má allisia, ale ako priesvitné kruhy 😉

nsoci
5. sep 2009

Bry vecer holky

hlasim navrat z babskeho vikendu.... zacali sme vcera poobede u kamosky sampusom, potom sme sa vystrojili a zabavaliu sa do tretej v rytme latinskoamerckych tancov, prespali a dnes nakupovali do bezvedomia vo Viedni... chlapi prezili v zdravi, len matko spapal dve sladke lepkove susienky od svokry (zvysok + lepkove yvzivy som zrekvirovala a zjem ja)....Bolo fajne...

Lubka super fotecky

Aaluska Ty ides latkovat? Ci som nieco nepochopila? A clenstvo v Rambo klube je pocta!!!! 😅 😉

Mapa 😉 ze z hororu.... aj mne uz tusim menej padaju vlasy, klop klop...

Pasoa kukala som tu sien, ale vsak to je hrane, to nie su skutocny ludia.... 😉 Ja som asi fakt strasne necitliva, mna to vobec nejak nebralo.... ked viem , ze to je len akoze...hrane...

Lubka mas fakt krasnu rodinku.... Ide z vas nieco strasne pekne a pozitivne...a kocka si, teda fakt....

Pasojka fuuuuj, ze tamvy chlpaci 😉 Heath Ledger je naj 😉 😀

Mgk aj nas Matko vzdy chyti stikutku ked sa nahlas rehoce a po vodicke mu to tiez neprejde, obcas aj vygrcne mliecko pri tom 😉 daj vediet co povie lekarka, my ideme az v oktobri

Ajka dak, este pockam s tym lepkom tak dva mesiace

Matja mne Matko uz vobec nechce byt "na babtko" na rukach.... uz mu sluzim len ako nosic kedze sam sa presuvat nevie 😀

Ja balim tak, ze chodim po byte a pred kazdou skrinou rozmyslam co odtial treba....

My zaspavame v manztelskej posteli, lahnem k nemu a potom ked zahaja odidem

Matja ja kremujem olejom z Weledy...ale to tak 1x do tyzdna pri masazi...inak nicim... len Daylong Baby proti slnku...

Zuro zelam Tesse skore uzdravenie, nech sopliky rychlo zmiznu
Ozaj ako dopadol krst?

nsoci
5. sep 2009

😉 Ten krst patri pasojke nejka sa mi posunul...

zuro
5. sep 2009

nsoci... dakujeme a dufam ze aj teplota zmizne... a hned som si myslela ze to patrilo pasojke... 😉

zuro
5. sep 2009

baby dobru noc... idem sa supnut ku bambulke...

egyptanka
5. sep 2009

len som vam prisla zapriat dobru noc ... mam za sebou velmi pekny vecer (i ked myslou som bola stale pri malej) ... ani odsate mliecko nebolo treba. Co ja teraz s nim?

katka0602
5. sep 2009

Ahojte dievcata! Som tu po par dnoch, avsak vy sa uz urcite ukladate k spanku, alebo uz sladko spite. Este som vsetko nedocitala, tak neviem co ma kto nove, ale verim ze sa mate aj s detickami dobre.

My sme boli 1.krat na kratkom vylete, na 4 dni. Velmi som to uz potrebovala, trosku vybocenie z bezneho dna. Neboli sme sice na ziadnej chatovacke, ktoru vam zavidim, ale boli sme v peknom hoteli, s bazenom v peknom prostredi, tak aspon tak. Manzel tam bol jeden a pol dna sluzobne a potom sme trosku dovolenkovali. Dobre mi padlo ze som nemusela upratovat, varit, zehlit a tak. Proste pohoda. A malicky bol velmi zlaty. Aj sme prvy krat plavali v bazene a velmi sa mu pacilo.
Tak len tolko, viem ze Egy tu mala minule trosku depky, a viem ze sa chystaju do Ruzbach, mozno uz ste aj isli, urcite trosku pookries a odychnes si, je fajn sem tam vypnut...

katka0602
5. sep 2009

Velmi zbezne som vas docitala...

Nsoci, super vylet! Co si nakupila?

Zuro, dufam ze sa malicka skoro uzdravi!
Ta vysavacka na vysavac vam dobre funguje? Ja som ju pouzila asi iba 2x, ale mala som pocit ze mu este stale ostal plny nostek. Viem ze ju chvalite. Dobre to robim? Ci mame nafigu vysavac?

Matja, my pouzivame Weleda Baby a mne sa paci, ale velmi nevonia, iba tak jemnucko, ale mne to vyhovuje. Nechcela som nic parfumovane.

Neviem ci som sa uz pytala, ale baby co mate o trosku starsie dietatka, ked kojite (alebo aj chovate z flase) malych drobcov, nepytaju aj ti starsi surodenci? Ako sa na vas pozeraju?

katka0602
5. sep 2009

A este som chcela, fotky zo stretnuti su kraaasne. A deturence tiez!!

mgk111
6. sep 2009

allisia - dakujem ale hadam najdem a kúpim 🙂 ale si zlata 🙂 zabky sa mi zdaju male, lebo nas krpec sa "sucha" po zadku vo vani, takze potrebujeme nieco vacsie - co bude suvislejsia plocha...

nsoci - uvidime, opytam sa - sama som zvedava co na to povie - my ideme 17teho

kubko dnes urobil budicek o siestej uz uplne tak teraz robime ranajky a hadam za taku hodku este pojde buvat na chvilu... inak si spokojne recni hoci som si vsimla ze na hlavicke ma taku ranku ako ked sa o nieco "poreze" ale netusim z coho to je, ani ked si to urobil...

mgk111
6. sep 2009

katka - ja mam zatial iba jedno babo tak enviem 🙂

kubko mi rano vzdy spapa len tak okolo 80ml. mliecka... kojime sa v noci dvakrat tak neviem ci je to ok... a cez den ked som ho nechala vcera svokre s odstriekanym tak tiez spapal len tak asi okolo 120ml. nemali by papat uz podstatne viac? nechapem...

mgk111
6. sep 2009

aaa mame novinku - kubko sam zaspinkal vedla tatina v posteli - ziadne uspavacky, ruky, chodenie, hontrlanie 🙂 🙂 pre mna neuveritelne 🙂 uvidime ci je to vynimocny stav alebo sa nam babo meni...

zuro
6. sep 2009

dobre ranko, idem vas len rychlo pozdravit... lebo to moje sidlo neostane ani minutu v klude ... lozi tu po celej obyvacke ako raketa... noc klasika... xxx krat hore, ja to uz ani nepocitam... ale zda sa mi ze uz lepsie dychala cez noc.. herecka da sa na styri a tak zaspi ..to som este nevidela... akurat nalozila do plienky nejaku plynvu zbran... no aspon uz nemusim pozerat ci kakala do plienky, staci privonat... 😀
uz neviem co jej mam dat na tu zem... ,ma spravene vylozisko vo velkosti dvoj postele, ale ona je za chvilu na parketach.. a tie sa mi zdaju dost studene... no a musim uz vsetko v obyvacke spratat... 😀 este nedavno som hovorila martinovi, ze to este potrva kym bude lozit.. nepotrvalo.. 🙂

mgk super, ze kubinko tak krasne zaspal..

katka... ja nepouzivam odsavacku do vysavaca... ale taku co ma taku trubicku s filtrom a ja ustami jej sopliky takpovediac vycucem...a zatial som spokojna...

pasojka... matuskovi prajeme vela sil a vsetko najlepie k polrocku.... a tebe veeela pozitivneho myslenia... 😵

urcite je tu este niekto kto oslavuje, tak prajeme vsetko dobre aj ostatnym oslavencom 😵

mgk111
6. sep 2009

zuro - hodila som ti tie recepty ale len zopar lebo kubko uz je zase davno hore 🙂 pekny dnik a nech je tesske lepsie 🙂

matja
6. sep 2009

Aj my sme dnes mali budíček krátko pred šiestou 🙂
mgk, chápem, že to bolo dnes ráno pre teba neuveriteľné, že malý zaspal sám. Rovnako som sa cítila aj ja pred týždňom 😀

zuro, Paťko je prechladnutý už týždeň. Zajtra konečne príde naša doktorka a idem sa jej opýtať, čo si o tom myslí, jej zastupujúca predpísala ATB, ktoré som však Paťkovi nedávala. ATB na nádchu sa mi zdá trošku silné kafe. Spravím tak, ako mi povie naša Dr.
Snáď to Tesse prejde rýchlejšie ako nášmu drobcovi. Odsávame často, ale my máme odsávačku na baterky a neviem, neviem... Nezdá sa mi, že by odsávala dobre, ale neviem to porovnať s inou.

ďakujem za tipy na krémy. Doteraz som krémovala každý deň, ale už prestanem a začnem 2 x do týždňa. Ale tváričku každý deň.

všetko najlepšie našim malým oslávencom - včerajším aj dnešným. Už to akosi nestíham sledovať, kto má kedy aké výmesačie 😅

zuro
6. sep 2009

matja.. dakujeme ..a to ma mrzi, nech to Patkovi cim skor prejde... a k tym ATB, myslim ze niektore dr, ktore zastupuju su este viac opatrnejsie ako dr, ktora to babatko pozna, tak predpisu atb len aby nieco nezanedbali... som
zvedava co ti povie tvoje dr. Ja som zatial s nou u dr. nebola, buduci tyzden sa mame ist zoznamit s dr. tu v dansku, kedze mala ma aj dr. v Ba ... ale chcem aby aj tento dr, ju poznal.. ale ked jej to neustupi, tak mu zajtra zavolame...lebo ma aj zvysenu teplotu a nechcem aby prekonala nejaky zapal a ja o tom ani nebudem vediet..
odsavacky tiez neviem porovnat... mala som len tu obycajnu chicco, ale tu mozem akurat tak vyhodit.. neviem ako to mozu vobec predavat... tak som vyslala mojho nech ide kupit dalsiu a nech si necha poradit... a doniesol tu co mame a je fakt dobra..
a inak k tym kremom , ta Weleda co pisali baby je fakt dobra.. j asom ju pouzivala, ale kedze tu v dansku ju nemaju tak som presla na inu alternativu... ale weledu mi odporucili v homeopatickej lekarni v BA..

zuro
6. sep 2009

mgk-- dakujeeeeeeeeeeeeeeeeem a aj tessa dakuje 😵 😵 😵

mgk111
6. sep 2009

zuro- nemate za co 🙂 ked bude zase cas tak pridam dalsie ak chces...

matja - nech sa patkovi polepsi...

a vidite my napriklad po kuapni olejcekujeme ale tvaricku veru nenatieram... mala by som?

ideme s tatinkom rychlo zobrat z chalupy nejaku zeleninku, zavaraniny a jeho tasku do nemocky ☹ uz len dva dni a budeme sami... ☹

zuro
6. sep 2009

mgk budem rada...fakt dakujem.. a ani ja nenatieram tvaricku...a budeme drzat palceky tvojej polovicke

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre