Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

baskaj
24. feb 2010

čaute kočky,

včera naobed mi mama prišla strážiť malého, tak som si až do večera pobehala celé mesto, vybavila tisíc vecí. aj ostrihať som sa dala. tak nakrátko 😝 aj farbu na vlasy so si kúpila, aj éter. olej na plienočky (orchidea), darček pre synovca na zajtra, mužovi košeľu a iné... waw! hneď mám lepší pocit 😀

a tadá! dnes ráno mi došla prvá mrcha. a to som si chcela včera v lekárni pre istotu kúpiť tehu test, ale nemali taký, čo som chcela 😀 . tak od dnes už môžem pekne značiť...

daminkovi sme dnes doobeda kúpili topánočky na doma - elefanten z deichmannu. sú super, len trošku drahé. asi idem ešte niečo snoriť a tieto možno vymeníme za väčšie, aby boli na jar von... za koľko mesiacov asi budú deti potrebovať o jedno číslo väčšiu topánku??? lubi? katja?

a matejom všetko najsamlepšie!

moncicii2000
24. feb 2010

egy: ja som tam bola po sestonedeli a potom mi tam vravela ze po prvej menstruacii ... predvcerom mi skoncila tak tento tyzden tam musim zbehnut ...

moncicii2000
24. feb 2010

egy: ja moc uz nekojim asi len 2 krat a to v noci .. cez den uz vobec len ked ho potrebujem uspat .. ale skor vyuzivam metodu ze snim zbehnem pred dom s kociarom prejdem par krat hore dole .. on zatial pije UM, alebo kravske mlieko z flase a zaspi .. tak preto sa chcem na to opytat ci ma posle alebo nie uvidim co povie ...

ajka82
24. feb 2010

egy, mne po sestonedeli urobil rovno komplet prehliadku a potom az o rok dalsia

egyptanka
24. feb 2010

ladovy salat s cottageom a topinkami ... mnamka 🙂

kucina1
24. feb 2010

no ja idem pozriet co robi moja pecienka, ani som ju este nerozmrazila a tomas je asi uz hladny
som si ratala tu matersku lebo moj sprosty internet banking neponukal historiu za minuly rok, juj aka som z toho napalena

potulka
24. feb 2010

ja som bola na preventivke teraz v januari a poslala ma aj na sono prsnikov. vraj nevadi, ze kojim. hmmmm... zatial som sa tam neobjednala, to je vzdy najdlhsia faza vysetrenia. 😝

pred chvilou sa matej zobudil, vzala som ho na ruky, vosli sme do obyvacky. babo sa zadivalo na sosku - ujo podopierajuci si hlavu rukou - a oznamilo "hu-hu!" (halo halo) 😀 no nie je uuuuuuuzasnyyyyy? 😵 😀

nsoci
24. feb 2010

Dakujeme za blahozelania. Aj nas Matko zela svojim menovcom vsetko naj.

My v noci zas 39.... ale to uiz dlllho nemal liek.... o tri hodky mal 36.3. Som rozbita, o pol siestej sme boli hore... ako to robite, ze kukate hokej? Kde su mali? Lebo ten nas fanatik jak je zapnuta telka stoji pred nou jak prikovany. Sa furt vadim s muzom, nech nezpina, lebo ju proste Matko nevnima ako kulisu, ale cumi na nu.

A dnes hlasim prve dva krocky, z tatovej naruce do maminej. Take mini, ale aj to sa rata, nie?
Bola som na kontrole na gynde, babulko si sedka v bruku, srdiecko bije... muza som cez telefon nachytala, ze cakame trojicky
😀

Egy a vcera som zabudla, blahozelam muzovi ku praci!
Mgk ako? Dufam, ze budes mat dobre spravicky.

potulka
24. feb 2010

nsoci, "kukame" cez rozhlas. 😉 by si neverila, ake je to napinave, ked si len predstavujes, co sa tam deje. viac, ako ked to mas rovno pod nosom.
a zuby su uz vonku, potvory? 😖
tesim sa z fazuluocky. ozaj, ako sa bude volat, ak bude mat pipika? 😉

egyptanka
24. feb 2010

Baby Sedim vonku na lavičke, čítam knihu, svieti slniečko a Naty spi v kočíku. A dojedla som čokoládovu tyčinku 🙂

egyptanka
24. feb 2010

Druhá tyčinka zjedena. Ešteže som si viac nezobrala. 🙂

kucina1
24. feb 2010

mne pecienka vobec nechutila tak sa najedol len tomas a zachod, zozrala som horalku a teraz termix. vonku sme boli vcera a ja uz nevladzem 2 hodiny chodit

iron
24. feb 2010

Nsoci normalne, mala spi. Mame telku v inej izbe ako ja ona.
My ideme von ale len tak narychlo, lebo nejake mam dnes divne pochody v traviacom trakte.....

lenka138
24. feb 2010

dnes bolo vonku super, a o to viac, že sme dva dni kvôli teplotkám nemohli isť na vzduch. Jáááj už to vyzerá, že sa naozaj zjarieva 😵

egyptanka
24. feb 2010

lenka, hej hej super bolo ... po dlhsom case tri hodiny vonku, mala aj olovrantovala vonku, potom sme isli kupit potraviny, kupila som si pre radost tulipany a moj muz ked som dosla domov ...
Komu si kupila kvety?
a ja ze sebe.
A on: Preco?
Ja: Len tak pre radost.
On: No ze som sa pytal.
Su krasne, urobili mi fakt radost ... mala sa teraz kupe, o chvilu sa pojde uspavat, a som strasne nestastna v poslednej dobe ... ☹ 😢
A budem musiet nabehnut do obchodu, lebo nemame ziadne prechodne veci na malu. Inac ako teraz obliekate deti? Pouzivate este overaly, fusaky, teple ciapky ...?

kucina1
24. feb 2010

ja som mala vcera tomasa obleceneho komplet v zimnom aj v zimnom fusaku (pancuchy, gate, body, sveter, zimna bunda, zimna ciapka, este aj rukavice a fusak) ale tiez mam uz taku istu dilemu ako ich obliekat 🙂

kucina1
24. feb 2010

egy aj mne by spravili tulipany radost, ja som kvety dostala naposledy hadam na svadbe

smutna byvam aj ja, hlavne z maja co si ma skoro vobec nevsima

egyptanka
24. feb 2010

A co je Majovi? Prečo ma takú náladu? A ako nevšíma?

lenka138
24. feb 2010

ja v podstate ešte zimne ho obliekam, lebo predsa je to také klamlivé, ale dávam ho do tenšieho overalu, ale fusak a čiapku a šál, to všetko ešte máme

lenka138
24. feb 2010

aj ja som si nedávno kúpila ružu a tiež mi urobila radosť

nedávno sa tu spomínala popraskaná pera u detí, nie som si istá kto to bol, ale prosím vás povedzte mi ako to mám riešiť. Lebo Jurko má na dvoch miestach prasklinky

kucina1
24. feb 2010

egy no ja neviem, nepohladka ma, netuli sa ku mne, nedava mi pusu, vobec si nevsima ani brucho ale inak je vsetko v poriadku

lenka138
24. feb 2010

kuci a práve teraz by to všetko mal robiť, ked máte zlatého Tomáška a bruško k tomu.
najlepšie ho prehnúť cez koleno a dať päť a dvadsať

egyptanka
24. feb 2010

U nas sa uz spi ...

kucina1
24. feb 2010

no jo ale co mam robit 😒 zato tomaska si vsima poriadne 😀 tomu co mne nerobi jemu robi stale

kucina1
24. feb 2010

egy no to bola rychlovka, u nas sa spalo do pol siestej 3 hodiny tak sa zaspi az okolo deviatej az desiatej, este sa ani nekupal lebo tu spolu s majom blbnu

egyptanka
24. feb 2010

kuci a rozpravali ste sa o tom? mozno ma len obavy z buducnosti, obavy ako zvladne dvojitu rolu otca? myslim si, ze si ho urcite Lucinka omota okolo prsta, ked bude na svete ... to tie dcery vedia na svojich otcov 🙂

egyptanka
24. feb 2010

no u nas sa zobudila o tretej poobede tak uz bola unavena ... so zaspavanim a spanim problemy nemame... klop klop

katka0602
24. feb 2010

som tu len na skok, neskor nakuknem na dlhsie

vsetko najlepsie vsetkym lamacom ladov!!!

Ajka, spominam si ze si hladala nejaku prenosnu jedalensku stolicku pre Karinku ked pojdete na dovolenku. Pozri co som dnes nasla, to by sa dalo lahko aj usit a hadam splnilo ucel, nie?
http://tiechair.com/

kucina1
24. feb 2010

my sme prenosnu jedalensku stolicku kupili v predeti.sk za cca 30 euro
uf som musela na pondelok dohodnut opatrovanie tomaska na cca 4 hodiny, tak snad si to svokra v praci vybavi, inak neviem co s nim

mgk111
24. feb 2010

vsetko naljepsie matejkom vsetkym zelam 🙂

pasoa - dakujem za prianie, dnes nemam ziadnu zlu spravu, iba kamaratku prepustili z nemocky ale netusim, ci sa dostali za malickym do ba alebo nie... dufam, ze hej a dufam, ze ich pritomnost citi a pomoze... najkrajsi darcek k jeho meninam by bolo keby zabojoval a zvladol to co ho caka...

moncici - a ty mas nejaky problem s prsnikmi ci co? ja som na sone prsnikov nebola nikdy...

nufanek - nieco take sme nemali ani netusim co to vlastne je 😉

egy - mne urobili po sestonedeli komplet prehliadku aj stery a podobne a potom zase az o rok... dnes sme mali este teplu ciapku (zabudla som tensiu som si nadavala, aj fusak lebo je natiahnuty na kocik ale overal uzrcite nie)

nosci - tesim sa s tebou ze je vsetko v poriadku.,.. ja pre dnes nemam ziadne spravy... uvidime co bude do zajtra... vlastne aj sprava, ze sa nic nedeje, je vlastne dobra, lebo znamena ze matejko bojuje...

my sme dnes boli u nasich a na morave.,.. kubko najskor reval ako tur, lebo sa bal parabicky akle po 10minutach sa troska ukludnil a na koniec navstevy uz ju sklbal za vlasy 😀 som unavena, vystavena akoby som ani nespala, neviem co to je, ci dlhe prechadzky dnes - inak nadherne bolo no nie?M krasaaaaa...
kubkovi som robila rajcinovu polievku, no dal polovicu ale viac nie, neviem ci bol unaveny alebo mu to moc nejde... uvidime...

zajtra ideme ku kajuske - zastavim sa u ajky, tam nalozime babena a sup do tn... ako povedala ajka, aspon nebudem mysliet negativne... idem sa najest a nieco spratat, ani neviem ako byt vyzera odidem rano a pridem vecer... cely tyzden mam takto nejako...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre