Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

bershka
autor
22. aug 2009

luuuuuuuuuuuubi sa vam moja profilova foto?

inak dnes som dostala kramy. je mi na ppppppppppppppppppppeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeecko

katka0602
22. aug 2009

asandys, ja by som na tvojom mieste cakala do ukonceneho 6.mesiaca. ale to je moj nazor. ja aj keby bol maly uplne na um tak by som cakala do pol roka.

ajka82
22. aug 2009

bershka blahozelame k pol rocku, ... na tej foto si ty ked si bola mala? 🙂 😝

asandys, ja tiez myslim, ze ak maly pekne pribera a je spokojny, tak mozes pockat dlhsie ako do ukonceneho 5teho mesiaca

bershka
autor
22. aug 2009

ajka, jasne ze nie, to je aktualna foto 😀

ajka82
22. aug 2009

parada, sme okupani a nakladame do plienky 😀 uz asi mozem pisat ako vzdy 😝

bershka
autor
22. aug 2009

ajka, na cica nech si to odprace sama 😀

mona1111
22. aug 2009

ahojte

My sa cely den flakame.

Bershka - so Samkom tvojej princeznicke prajeme vsetko naj 🙂 🙂 🙂

mona1111
22. aug 2009

idem vas precitat co ste popisaly za dnesny den 😕 😕 😕

bershka
autor
22. aug 2009

mona, urcite tu zas riesili prasarny 😉

egyptanka
22. aug 2009

ahojte tak ja len tak na skok, lebo vecer mam v plane sa vylehnit pred telku a comp prenechavam manzelikovi (uz si to zasluzi, lebo ho k nemu casto nepustam)
My sme dnes mali taky normalny den, noc v pohode, az na to uspavanie od 4 do 5 ☹ ... ale potiahla az do 8. Potom sa s muzikom hrali, papali sme a isli sme k mojim rodicom, kde ju muz ukociroval na balkone a tam pekne spinkala asi dve hodky /u nasich na balkone je nejaka dobra zona na spanie, lebo tam vzdy dokaze dlho spinkat/, potom sme isli pozriet kamosku co lezi na Antolskej na gynekologii s rizikovym tehotenstvom a bude tam az do porodu a rodit by mala koncom oktobra. Caka dvojicky a jeden chalanisko sa zacal pytat skor na svet, tak musi len lezat, lezat a lezat :( ... ale drzi sa statocne. 🙂
... vratili sme sa k nasim /s malou bola moja mamina vonku za ten cas co sme boli v nemocke/, mala papala, pohrala sa a isli sme domov, kde sa uz len kupala a znovu papala a uz spi.
A ja si idem svoj oblubeny film Lemra lemrava 😀

a este zvazujem ci zajtra pojdeme do kostola alebo nie ... neviem, uvidim ako sa zobudime. 😉

a Oslavencom vsetko dobre k ich vymesaciu 🙂

egyptanka
22. aug 2009

nieco pre alternativne maminky davam do pozornosti Jantarovu retiazku

http://www.prebalovanie.sk/NEW/index.php?option...

denkolc
22. aug 2009

Babkyyyy, vy ste také zlatéé....hrozne ďakujem za podporu, že pošlete pár povzbudivých slov, teškám sa velice.... 🙂

Egy, aj ja to idem kukať...

Oslávencom gratulujeme a posielame objatia!!!

Ešte by ma zaujímalo, či vie niekto z vás, či a ako bol kojený....mne mama povedala, že ma kojila len dva mesiace, lebo mala slabé mlieko, málo vitamínov a nepostačujúce....a možno preto som ZAS chorá teraz... 😀

denkolc
22. aug 2009

Bershka, dobrá fotomontáž, dala si si háro alla Marika Gombitová pred 25-imi rokmi? 😀

ajka82
22. aug 2009

denka mna mama nekojila, lebo sa jej nerozbehlo mlieko a mohla sa vraj aj na hlavu postavit, tak pocas pobytu v nemocke som vraj dostala MM co zvysovalo od inych mamiciek a doma uz len UM

ajka82
22. aug 2009

ked tak nad tym rozmyslam, tak som bola iny dojížďák 😀 😀 😀

denkolc
22. aug 2009

Ajka, vraj ak by Ťa nakojila cigánka, máš o imunitu postarané....bližšie info nemáš???? 😉

ajka82
22. aug 2009

nemam 🙂 ... ale ked som bola na zakladke, moja imunita bola rok nulobodova...

matja
22. aug 2009

denka, nepostrehla som, si chorá? Ak áno, prajem skoré uzdravenie.

asandys, ja by som počkala do ukončeného 6. mesiaca

bershka, čo to máš za foto? Gratulujem k prvému polrôčiku 😉

my sme chceli dnes ísť do Španej doliny pri BB, ale nakoniec sme sa rozhodli, že radšej utečieme pred dažďom niekam na sever Slovenska, kam mal doraziť dážď až poobede. Šli sme do Starej Bystrice (na Kysuciach) a pozreli sme si prvý slovenský orloj.
Dnes sme Paťka prvýkrát sprchovali. Bol taký zlatučký, keď chcel chytiť prúd vody zo sprchy 😀 😀

bershka
autor
22. aug 2009

moja foto? dajte si

www.yearbook.com, alebo yearsbook? skuste. je to sranda

bershka
autor
22. aug 2009
zuro
22. aug 2009

bershka... ja tie fotky mam na fcb...je to fakt sranda... 🙂

atemi
22. aug 2009

Ceceny vecer vsetkym!
Nsoci, to je iny model ten tvoj chlapisko, tie ociska krasne, jooooj.
Dievcatko, ja rozmyslam nad stolickou BabyPoint Fabula, velmi ju chvalia vsade a je jedna z lacnejsich. Ohradku neriesim, zachvilku aj tak bude maly liezt po celom byte a zametat podlahu a nechem ho v tom brzdit. Aj teraz ho mavam na zemi. Prestriem si deku aby to mal makke, na to prestriem velku obliecku na perinu, aby nejedol chlpy z deky a tam sa motka.
Bershka, na tom foto vyzeras ako skutocne neviniatko, zacnem tomu verit 😀
Asandys, aj ja by som pockala do 6.mesiaca.
Denka, my sme 3 surodenci a nikto z nas nebol kojeny. Vraj vtedy frcalo UM velmo a sestricky sa v porodnici nejak neparali s pomocou pri kojeni, radsej supli rovno UM...

baskaj
22. aug 2009

atemi - máš IP (tam hore kukni 😉 )

lubi22
22. aug 2009

Dievcatko my mame stolicku Peg perego pappa dinner, som s nou spokojna, ziadne vyhrady. Akurat ta investicia bola vyssia, stala do 5 tis. Sk. No myslim, ze sa da vybrat dobra stolicka aj za menej penazi. Nie je to az taky najdolezitejsi kus nabytku pre dieta 😉 No a ohradku sme nekupovali a ani nebudeme, ja to velmi nemusim a moj starsi syncek by v tom nebol vydrzal ani minutu. Takze ani Filipka nebudeme davat do ohradky.

Denka ja som bola kojena do polroka, sestra do 8 mes. Mamina hovorila, ze vtedy sa o tom skoro vobec tak nerozpravalo, vacsina deti bola na Sunare, ale ze ona mala super detsku sestricku pre nas a ta ju podporovala v dojceni. A ze keby bola vedela, ake je to dolezite, tak nas koji aj dlhsie.

atemi
22. aug 2009

Baskaj, jooooj, precitala som, odbehla a zabudla odpovedat, promin... Uz to tam mas.

asandys
22. aug 2009

dakujem za rady ohladom prikrmov. Tak ja este pockam, ako mi radite, minimalen dovtedy, kym nepojdem v septembri za dr. 😉

moja mamina ma kojila cca 9 mesiacov, ale to len preto, ze som boĺa jej prve dieta, nemala nikoho, kto by jej pomohol a poradil, tak ma vychovala uplne podla knizky, takze ma kojila. Ale ostatne dve sestry uz kojila minimum, lebo presne vtedy neficalo kojenie, sunar bol najprv zadarmo, potom zadarmo na recept, a hlavne to bolo sestrickam v nemocnici jednoduchsie, ved kolko sa nas vtey rodilo no nie? Nemuseli nas nosit na kojenie, neboli laktacne sestry, atd. Ale ja byvam dost casto chora, od 14. rokov mam pravidelne migreny a ine neduhy
😀

ajka82
22. aug 2009

to moje dieta nevie nalozit vsetko naraz do plienky... este ze som vyslala tatinka do metra na pampersky, balik mali po 343SK minuly tyzden...a tento tyzden maju akciu na huggies, ale cenu neviem...

matja
22. aug 2009

My máme stoličku presne ako BabyPoint Fabula, ale inú značku, je to kupované v Poľsku, takže nás to vyšlo o tisícku lacnejšie ako Fabula.

Pridala som fotky, ako Paťkovi "chutila" prvá mrkvička 😀 Dnes mi ju rovnako "oksichtil" ako včera. Neplače, ani nekričí, iba sa ksichtí, ako keby som mu veeeľmi ubližovala. Dnes som doňho natlačila ledva dve lyžičky, radšej som mu nedávala nasilu, nech sa mu to nezhnusí 🙂

zuro
22. aug 2009

no co sa tyka stolicky, tak budeme mat tripp trapp,ale podotykam, dostaneme ju ako darcek,draheho kamarat pracuje pre stokke v rakusku, tak nas zasobuje, uz mame aj table top.. osobne neviem, ci by som sa pre nu rozhodla, sice kto ju ma, tak si ju nevie vynachvalit..tak uvidim... a ako vas citam, tak normalne menim nazor na ohradku ... chcela som nejaku zadovazit, ale nie urcite nieco male, skor som rozmysla, ze kupime velky madrac a okolo neho dame nejaku zabranu... teraz mam v obyvacke madrac z postele, je sice len asi 5-8 cm vysoky, ale aj tak uz na nom nenechavam malu samu... a v cestovnej postelkie nechce byt, lebo kedze ju casto vyuzivame, tak som ju naucila,ze v postielke sa ma spat, a nie hrat, takze ona sa nehra ani v normalnej , ani v cestovnej.. takze ked potrebujem nieco spravit, a dam ju tam, tak hned plac, lebo si mysli,ze chcem aby spala... takze teraz mam chrobaka v hlave, ci kupovat nieco alebo ju dat tak ako pisala atemi.. 😒 kedze som s nou vacsinou sama, tak ju nemozem mat stale na muske... 😠 hmmm, tod teraz dilema...

zuro
22. aug 2009

matja ... krasne sa patrik tvaril pri tom papani.. 🙂 mojej keby som dala len 2 lyzicky, tak sa original asi hodi o zem, a bude sa trepat, kym nedostane dalsie susto.... ona ako nahle zbada lyzicku, ide sa zblaznit...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre