Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

nsoci
7. okt 2009

Fotky babatkovskych kakaniciek s popisom co znamenaju....
Bru chut an rano 😀
http://www.babycenter.com/baby-poop-photos?scid...

nsoci
7. okt 2009

A pouchna stranka k tomu....
Sorry néanglictinarky
http://www.babycenter.com/baby-poop-101

nsoci
7. okt 2009

Jeeej ta super stranka existuje aj v nemcine....
http://www.babycenter.de/

yamahafazer
7. okt 2009

ahojte 🙂
no ja som bola vcera totalne unavena.Ked prisiel muz z roboty tak strazil malu hod a ja som si pospala lebo som myslela,ze uz nevydrzim a ked som vstala vsade ticho pozeram mala ani v kociku ani v cestovnej postielke a pozrem a muz v kuchyni mal ju v klokanke vsetko poupratoval v kuchyni lebo ja som nechala binec co som to uz nemala sol ani upratovat a ona vyskerena 😀 tak si kopala nohami ako keby utekala a takto sa nosila a na vsetko dobre videla co robi tato 😀 To sa jej paci len ja uz nevladzem ju takto nosit mna uz tak boli chrbat a pri mne revy a s tatom vyskerena no to bol na nich pohlad taky boli zlaty 😵 mi to pripomenulo film stebou mne bavi svet 😀

ja kupem kazdy den od narodenia este som kupanie nevynechala len to je len take skor oplacnutie lebo ona neni spinava tak to je taka minutova zalezitost,ale ona je rada vo vode vyskerena vzdy 😀

prikrmi zohrievam tiez vo vode pre malu som este mikrovlnku nikedy nepouzila ani nechcem

tak to bezi baby vcera som bola v obchode a uz predavaju mikulasov no sila zacvilku su vianoce ved zacvilku uz budeme oslavovat rocik drobcov 😵

egy musis sa rozhodnut sama co je pre vas najlepsie ja som bola dva krat v nemocke tak som musela ukoncit dojcenie lebo mala uz nechcela tahat a bolo mi to velmi luto ☹ ,ale ty si to zvladla aspon ten pol rok a to je dobre ved vsetko zvaz ako sa citis ci to ste vydrzis albo nie a uvidis.

dneska je otrasne vonku prsi dufam,ze sa vyjasni nemam rada taketo pocasie ja mavam nizky tlak a kolkokrat ked si dam kavu je mi este blbsie

vcera mala spala celu noc s jednou plienkou uz bola aj trocha precurana

mgk111
7. okt 2009

denka - tak nam tie rucicky chnapkali po vsetkom hned od zaciatku 🙂 kopu veci spinavych esteze tie pultiky robia umele :_)

potulka ak papate aj ovocie tak skus slivky alebo stavu zo sliviek...

pasoa - drzime lce a my kakame skor trojuholnicky 🙂

kubko sa zobudil o pol siestej tak strasime po byte potichsie kym tatino spi - vonku prsi, tak spm navarila cajickov a idem dat krpcovi mliecko hadam este zdriemneme... inak zacal kaslat - davate cosi na kasel alebo idete hned klekarke?

kucina1
7. okt 2009

bre ranko tak my sme hore tak od pol piatej

nam sa tomas asi o od jednej v noci casto budil asi na upchatu nosnu dierku a jemne pokasliaval.
pred hodinou sme mu skusili odsat sopel ale skoro nic neslo, bojim sa dat vysavac na silnejsi vykon. mam to skusit?

teplotku nema, jemne sem tam zakasle a potahuje upchaty nos. a uz asi 10x kychal. vyzera to na nachladnutie. tak neviem neviem co s nasou ucastou na stretavke

mgk111
7. okt 2009

kuci - ja by som len kvapkala libenar alebo cosi take ale ked nejde vysavasom, nechala by som to tak - vzdy po sprche ho osprchujem aj hlavicku a potom mu natecie voda a vyfrka aj sople 🙂

kamoske sa narodil syn 🙂 ona je blondinka cista a on cernoch a babo je biele 🙂

kucina1
7. okt 2009

mgk ved jemu ani sople netecu, on to takto rano mava casto a potom cez den nic. tak uvidime ako bude den. uz spi jeden a pol hodiny. co je fatk divne ☹

lenk30
7. okt 2009

bré ránko, ako to tu čítam o ranných spáčoch, nie sme jediní čo vstávajú o pol šiestej........teraz zalomil, to tak hodku a to zvykne už týždeň byť na celý deň všetko. veď to je hrozné, veď to decko potrebuje spať!!!! a mamina tiež!

mgk, mne keď filipko minulý týždeň pokašliaval - čo mi trvalo kým som to rozlíšila, lebo on kašle na silu a rehlí sa 😀 , tak od minula, čo bol raz chorý som mala doma mucosovan pre deti. dala som mu 2x štamprlík. Toto je asi najhoršie obdobie na choroby, vírusy. Okolo nás sú všetky detičky choré. A veľa je aj tej 6stej choroby.
Filipko sa dnes ide umelecky fotiť. Kamoškina kamoška potrebuje do školy nafotiť momentky dieťaťa, študuje fotografiu, tak Fifo bude objekt. celkom sa teším, aspoň budu poloprofi fotky.

Egy, rozhodnutie je len na tvojich pocitoch. Ja si tiež každý deň hovorím, že už DOSŤ! Lebo som zúfala z non stop precickaných nocí, ale na druhej strane, keď sa cez deň pri kojení na neho pozriem.............skutek utek

kucina, toho vysávača sa nemusíš báť. ja som to používala - a to mal filipko len 6týždnov. šáááák samozrejme nie na plné gule, ale vždy toho bolo viac, ako keď muž ťahal ústami o dušu spasenú

zuzic1
7. okt 2009

Zdravím všetkých...tak v pondelok sme boli u doktorky a robila nam výter z nosa, zajtra budem volat na výsledky... Samé kvapky máme a stále odsávame, to je taký boj že až a ten rev okolo toho 😖 už čakám, že susedia zavolajú na mňa sociálku, že ho mlátim 😒

s príkrmami žiaden pokrok, jediné čo mu chutilo bola tá skorá mrkvička od alnatury , ale domáce nič, tak stále skúšame 😠 a nočný spánok je úplne na nič, každú chvíľu sme hore a cez deň toho tiež moc nenaspí zato ja by som veru spala 😝 . Chystáme sa na výlet do RK k mojej starkej na pár dní aby nám ujo urobil servis na aute, lebo už mám popcit že sa mi čochvíľa rozsype pod zadkom 🤐

my nekúpeme vôbec každý deň, tak každý druhý tretí nám stačí...

pasoa: super že Matúško papká som len trocha kukla dozadu čo je s vami, inak vôbec nestíham čítať ☹

už zasa ričí, tak zatiaľ...

a máme nový po polročný album : https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

mgk111
7. okt 2009

kucina - aj nas spunt posledne dni si da do obeda hodku a pol naraz 🙂 takze sa to meni uzivaj si to 🙂

baby ste sa na mna vykaslali - s cim skombinovat tu cukinu? ☹

mona1111
7. okt 2009

ahojte

tak ja som strasne nachladena, vcera mi isla hlava prasknut od bolesti. Esteze ma manzel dovolenku tak maleho zobral vonku cez obed a prisiel o tri hodinky a potom ho este zobral prevetrat, tak som si trosku oddychla ale aj tak sa citim uplne zle.....

Len trosku som vas preletela.....

Egy tazka dilema.... ale aby bola Natalka v pohode musis byt aj ty v pohode.... A ak je potrebne sa liecit tak sa treba ist liecit.. Viem, ze pre teba osobne je to tazke prejst na UM, ale prave kvoli Natalke by som to urobila... ved ked sa ti moze az tak rapidne zhorsit stav tak by som ja osobne nevahala....

My sme papali prvu mrkvicku o tyzden skor a ako velmi mu chutila..... takze toho sa neobavaj urcite Natalke bude chutit, si povie no konecne nieco ine mame na obed......

kucina1
7. okt 2009

mgk ja som cukinu dala s mrkvou a masom, alebo so zemiakom a masom

mgk hej ved som si to uzila, uz sa spokojne hrajka ale v nose mu furt sramoti, no sople to nie su. a sem tam kycha. neviem ci na to stretko ist alebo neist

kucina1
7. okt 2009

ja som vcera dala krpcovi, zeler, mrkvu, petrzlen a cviklu. fuj tak to pachlo a trocha mi aj hrniec obhorel. som si myslela ze to tomas nebude chciet, ale zbastil to jedna basen

yamahafazer
7. okt 2009

no moja buva,ale dlho to nebude ako vzdy

kucina a ty davas zeler?zevraj ten je alergen nie?

mgk ja kombinujem co ma napadne a co mam ja davam aj z kazdej zeleniny po kusku aby to mala pestre dnes ma zemiak,mrkva,petrzlen,karfiol,ruzickovy kel a maso davam kazdy druhy den a zltok som este neskusala

vcera moja zjedla 3 slivky aj viac by pojedla kolko jej dam len zas aby ju brucho nebolelo dneska bude mat este dve a jablko

zuzic maly co je obleceny cely v modrom je strasne zlaty 🙂

dnes sa chystam varit leco mna uz ani nenapada co mam varit 😒 asponze vyslo slnko a neprsi dufam,ze to vydrzi cely den a moja spava len po pol hod takze je to biedne cez den tak spi aj 4 krat niekedy 5 za den

lubi22
7. okt 2009

Dobre ranko 🙂

Filipko buvka, a mam hrozne velku kopu na zehlenie, ale nechce sa mi, odlozim na zajtra 😅

Mgk ja by som dala tak ako pise Kucina - so zemiacikom, mrkvickou a maskom 😉 Blahozelam kamoske k babulku 😉 Sranda, ze je uplne biele. Akurat vcera mi kamoska hovorila, ze jednej jej znamej sa narodil chlapcek a je cokoladkovy, taky ako mulatciatko. Oni su obaja bieli. Manzel sa od nej odstahoval, nerozpraval sa s nou, a ona tvrdila, ze ho nepodviedla. Tak dali urobit geneticke testy a fakt, chlapcek je jeho. A zistili, ze jej prababka sa zaplietla s dakym cernochom a tri generacie sa to vobec neprejavilo, vsetci bieli a az v tej stvrtej. Sranda ta genetika 🙂 Takze co vsetko tie nase deti maju, ake geny - ze vraj az 7 generacii dozadu sa dedi.

Pasoa dufam, ze vsetko dopadne dobre dnes 😉

potulka
7. okt 2009

ahojte

vsetkym nakapatym detom davam znova do pozronosti sirup z cibule. vyborne prirodne antibiotikum vhodne na kasel a nadchu. pokrajat cibulu, posypat cukrom a dat v pohari do chladnicky. postupne sa z cibule vyluhuje stava. matejovi sme davali tak tretinu kavovej lyzicky 3x denne. len nezabudnite do 24 hodin spotrebovat, potom sa cibula kazi a zacne vylucovat nejake skodliviny.
a zda sa mi, ze funguje aj homeopatikum coryzalia. moze sa davat aj malym detom, rozpustit vo vode/mlieku. my sme to sice neskusali, ale mne to asi pomohlo.

mgk, u nas je cukina nr. 1, takze ju pridavam do hocicoho. dnes varim cukinu+zltko+ryzu. vajko a ryza maju dnes premieru.

nsoci, vyborna stranka. 😉

kucina1
7. okt 2009

yamaha hej davam aj zeler aj petrzlen

kucina1
7. okt 2009

tak som vytiahla vysavac opat a troska soplov ide, no furt mu v zadu daco sramoti. ach ale to bolo vrestkotu. teraz sa s vysavacom hraje. tak si to mozno takto aj oblubi xixi

mgk111
7. okt 2009

kuci - ved tomasko papa asi vsetko nie? 🙂

no idem varit drobca som ulozila tak hadam mam pol hodku 🙂 este pradlo treba vyvesat a podobne veci...

vlalu6it
7. okt 2009

tak dieta nakrmene ovocicko spapane a uz buva,,,a maminka ma cas na seba 😉

kucina1
7. okt 2009

hej papa vsetko
idem mu urobit ten cibulak, lebo mi prave aj par soplov prehltol, fakt je asi troska chory

tak blavacky neprideme dnes

munu
7. okt 2009

ahojte ☹

neviem, co robit s Matkom... poradte nieco... vcera zaspal o 19.00.. tesila som sa... o 21.00 som mu davala mliecko, lebo uz bol hladny a ked musel odgrgnut, tak sa uplne prebral a zacal sa hrat.. tak sa hral do 23.30.. potom konecne zaspal.. no zobudil sa zase o 02.00 a hral sa do 04.00... ja som myslela, ze ma trafi... skusala som mu dat mliecko, najprv nechcel (lebo on uz mlieko tvrdohlavo odmieta) a potom sa nakoniec umudril a nieco z neho vypil... ja neviem, co s nim robit, aby bol ako predtym a spaval normalne celu noc.. mrzuty nieje.. on sa proste hraje a smeje a rozprava si.. ja to nechapem..poradte nieco.. lebo dalsia taka noc a mna pepka klepne.. uz to trva asi tak tyzden(odkedy ma sopliky) ☹

vlalu6it
7. okt 2009

moc ste toho za vecer popisali,nie a nie vas docitat,,

egy--ja suhlasim s monnou,,,ale ako sa rozhodnes ty,,vsetko je o tvojich pocitoch a citeni,,nenechaj si radit,,,uznaj svoju slobodnu a triezvu mienku a hlavne pocit!!!!

nsoci--ja take nemusim,,,ja sa idem zblaznit ked si len n iekto prdne,,koli mojim zvisenym bunkam cuchovym,,a toto len vidim a uz somj mimo,,,,kde na to chodis????

asandys,,,ja do choditka davat vobec nebudem,,moj brat capta doteraz,,,tiet velmi skoro chcel chodit,,radsej sa jej povenuj,,ale neskor budes lutovat,,moj brat,,jezis maria,,,katastrofa,,,a to je vysledkom chodaku,,,vsak aj angelica sa skriabe po nohach a vsetzko uz chce a vystraja,,dnes pchala prsty do zasuvky,,a to som si ani neuvedomila,,ze sa tam priplazila,,nastastie tam je poistka,,,v kuchini sa driape po skrinkach,,na stolickach a stole sa dviha za nohy,,,ale radsej budem davat pozor a venovat sa jej,,len nech necapta,,,

lenka138
7. okt 2009

my sme mali cukinu so zajačikom a druhý deň cukina mrkva zajac

dnes máme morku, mrkvu, karfiol

ale chcem sa vás opýtať, dávate každý deň mäso, alebo niektoré dni dávate len čistú zeleninku? zajtra vyskúšame už aj to žĺtko

kucina1
7. okt 2009

potulka tak som nakrajala cibulu, trocha to posypala cukrom a dala do chladnicky. za kolko to pusti hlavu, take z chladnicky mu to mam studene dat?

vlalu6it
7. okt 2009

munu,,asi nie je nauceny tak skoro spavat,,potom je vybuvany a jasne,,chce sa hrat,,ja to mam odskusane,,radsej ju potrapim,hrame sa,,,ale skor spat nedam,,lebo potom by sa zobudila a chcela hrat,,,my ideme spat az o pol 10,,neviem ako to bude na sr,,ale tu v tally je to normalne,,taliani v tomto case zviknu len veceriat a aj decka s nimi,,,

nsoci,,pisala si,,ze malemu nechuti poslednu dobu ovocie,,to badam aj ja,,a dnes som do uvareneho a popuceneho ovocicka dala 3piskoty a si mala vidiet ako papakala,,som to pomixovala a vznikla skvela chut,,mnam,,spapala 1,5misky,,,uz ani mlieko neskor nechcela,,a zaspinkala s plnym bruskom 😉

lenka138
7. okt 2009

egy, ja si tiež myslím, že najdôležitejší je prvý polrok pri kojení, to si jej už dala a ked ju začneš pomaly odstavovať od svojho mliečka tak sa nič nestane. Sú naozaj deti, ktoré vôbec nemali MM a tiež sa nič nestalo, takže sa netráp 😉

lenka138
7. okt 2009

kucina, že hlavu 😀

vlalu6it
7. okt 2009

lenka--my davame kazdy den masko,,ale nie je to podmienkou,,staci ti dat aj zeleninku a vajecny zltok som akurat kukla v knihe sa dava az od 7mesiacika,,snat este pockaj

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre