Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

ajka82
15. okt 2009

potulka, hej...ale mozem buduci tyzden pozret ci take este maju..v nedelu tam ideme na tyzden... inac tu co som pozerala som zatial take nevidela nikde...

egyptanka
15. okt 2009

iron, kukala som ale nic moc, jeden som aj nasla, ale baba mi dnes rano volala, ze nemaju v cervenej len v zeleno olivovej a dalsie bude objednavat az o tri tyzdne a nie je istota, ze znova bude v cervenom.

Nasla som taketo fung nove... ale neviem ci to nie je drahe, nemam to s cim porovnat ... co myslite?

http://www.babatkosk.sk/309,fusak-3-v-1-ovčie-r...

potulka
15. okt 2009

ajka, to fakt? 🙂 to by bolo od teba velmi mile. OK, ak nahodou pojdes okolo prislusneho obchodu, mozes hodit jednym ockom. 74-80 a radsej zelene ako modre. dakujeeeeem! 😵

iron
15. okt 2009

baby..tu kocku maju v akcii v tescu....idem na nakup

potulka
15. okt 2009

a ozaj, preberali sa tu vianocne darceky. tak my by sme matejkovi chceli kupit hojdacieho konika. 🙂

denkolc
15. okt 2009

Potulka, takú inteligentnú hračku? 😉 Inak, to by ma bavilo....nepredávajú aj pre dospelého niečo také? 😅

Kucinka, umyla som Ti akvarko.... 😉

egyptanka
15. okt 2009

Denka, vsak vysadni na muza a ked mu budes stlacat vajka tak budes mat aj hojdacieho diveho mustanga 😀 😀

yamahafazer
16. okt 2009

ahojte 🙂
no vcera sme museli ist do obchodu lebo uz sme nic nemali tak som zababusila malu ani sa nepohla ja som sa annej tiak smiala a ona tiez 😀 a ako sa luftovla tak spala 2 hod v kuse aj ked sme prisly domov tak som ju ani nevyzleiakala taka bola spotena no,ale 2 hod tak to sa teda uz davno nestalo.Vecer krasne zaspala,ale noc bola hrozn zobudila sa okolo 1 a nie zaspat aj sa najedla aj pokakala a ona sa hrala dudkou buchala o postielku a potom uz zacala plakat a nie spat aj muz ju aj v kociku hupal aj vo vajicku a nic dve hod sme snou boli hore a potom som ju zobrala n ruky a uhupala pred tym narukach nechcela zaspat.Som myslela,ze bude spat aspon do pol 7 a ona uz o pol 6 buntosila a aj sa pokakala a teraz zabuvala no to nebude dlho trvat.Vcera unas snezilo,ale aspon nefukal silny vietor.
Ta kocka sa aj mne paci 😉
Ja moju obliekam na modro mne sa paci modra a zlta najviac modra aj byt mame zladny do modrozlta a ja som hned povedal ci to bude chlapec alebo dievca tk bude v modrej 😀 ja moc ruzovu nemusim,ale ma aj ruzove veci,ale ked ja kupujem tak do modra ruzove ma vecsinou podostavane.Jej modra pristane k jej modrym ockam je uplna kocka a keby bol druhy chlapec tak mam aspon kopu modrych veci lebo chlapec v ruzovom to by vyzeralo uz divne 😀 dievca v modrom moze byt.
Ste pisali o palacinkach ja sa chystam dnes robit ked ma muz poobednu tak moze malu postrazit a ja mozem varit ja mam rada atke s ovocim a cokoladou a slahackou 😀
Pocasie by sa uz mohlo umudrit konecne 😠
Ja som pozerala hupacie koniky,ale az ked bude mat rok jej kupime asi,ale je to dobre drahe 😒

kucina1
16. okt 2009

ja tomaska obleikam najviac do oranzovo hnedeho 🙂
uz veselo skace v hopsadle a ja sa vrtim okolo domacnosti
a je mi zle od zaludka, mdlo a boli ma hlava, uz od vcera vecera a predpokladam ze je to z nervov, staleho nachladnutia a poriadneho nejedenia 😠

denkolc
16. okt 2009

Dobré ránečko! Kde ste zase všecky, ha? Ešte dospávate? Hm...
Egy, Tvoja poznámka na záver nemala chyby....Tyyyy si potvorkaaaaaaaaaaaaaaaa.... 😀 😀 😀

taella
16. okt 2009

no kucina , ja by som pre istotu testla 🤐

vlalu6it
16. okt 2009

dobre ranko,,ja vas len chcem narychlo pozdravit,,manzel sa rychlo niekam s malou vyparill nieco na mna kuju,,hmmm
dnes nemam hlas,,zato uz vykasliavam,,horucky fuc,,mala spala krasne konecne celu noctakze aj u nej velke zlepsenie a od vecera uz nemala absolutne teplotku,a vykupkali sme ju,,,a aj spolocne ostrihali,,a je zlatucka strasne jej to sekne,,vypada,,akoby jej naraz zhustli vlasky,,,a aj tie kratsie sa stocili,,a dnes sa tak smejka,,som staaasstrtnnaaaaaa...

potulka--aj nasa babina tak mava stromcek zo stropu,,to je pradavna tradicia,,vianoce kedysi byvali na 3kralov,,, 😉

denkolc--nebojkaj...aj na teba pride a ak podas loto a vyhras,,,spomen si aj na mna,,ja by som strasne chcela mat svoju tanecnu skolu,,hmmsom ale nenarocna,,a az tak supi zas tancovat neviem,,a uz to vlastne ani vobec neviem,,,skoda,, 😒 netusim co budem robit na sr,,a do materskej skoly alebo ako vycha sa mi pracovat neziada,,,ja som skor organizacny typ,,ja ´by som to tak mohla vsetko ako hodinky riadit,,jasne,,pozicia typickeho barana,,,

babulky,,inak ste ma zaskocili,,ze sa vam nasa krpana pacila ako oliver,, 😀 hi hi

nsoci,,moja oblubena farba je hneda a madena,,,milujem tmavozelenu a skoricovu,,splietam byt zltej teplej farby,,,ale inak casto ma vidiet v ohnivocervenej a ciernej,,,najcastejsie hnedej,,,tak ma definuj,,,milujem hlinu a travu,,vonu listia a stromu,,,pouzivamn vonu eternity,,k.k,,,obasahuje presne to co milujem,,,avsak je to typicka vona zimi,stvorena na zimne obdobie,,v lete je agresivna,,jezine uz koncimm,,vsak v piatok ziaden net,,,pride manzel a ked ma tu nacape,,bude zlleee,,dnes cez den volna sa venujeme leeen cisto rodine a nasim citom a myslienkam,,papa,,,zajtra sa ukazem,,,krasny den,,,my mame kosu a slnecno,dobre ,co???jesenna pohoda,,nekuria nam,,,kurime elektrickym radiatorom,,jedine tak ,,,,

pasojka--nemusi maly sediet,,staci ked ho tam das ako vianocny bonbonik aj na brusko,,ani nasa mala asi sediet nebude,,,ta sa len plazi,,,ona neee sediet,,nesadla si este,,asi nie je este pripravena,,,pockame si,,,

idemmmm

kucina1
16. okt 2009

tealla hej dnes to testnem bo ma asi uz porazi 😠

denkolc
16. okt 2009

Vladi, tak tanečná škola? Keby nevyšla a ja zriadim tú škôlku, môžeš ju dojsť riadiť.. 😉 😉 😉

Jaaaj, Kuci a daj vedieť, či si v tom... 😀

Tánička vo svojej postieľke, nevídanéééééé....

kucina1
16. okt 2009

jasne ze dam, ale az vecer alebo rano, test kupi manzel
konecne neprsi, varim obed a poobede ideme konecne von, uz sa neviem dockat

kucina1
16. okt 2009

a my dame uz nizsie matrac v postielke, lebo tam nemozem uz nechat tomaska sameho, hned si sadne a dviha sa do stoja

prave vytahoval zo suflika s cdckami cdcka a bol v siedmom nebi 😀

alisia
16. okt 2009

ahojte 🙂
u násn padá sniežik, teda tak poletuje, ale chvalabohu nefúka, tak asi tiež poobede pôjdeme von.

iron
16. okt 2009

ahojte..ja idem do prace skontrolovat chlapcov ako sa im dari....aspon mi navaria brutal dobru kavu
cafte

ajka82
16. okt 2009

iron ide do prace a my sa chystame na inspektorat prace...ale tam mi asi kavu nespravia 😀

denkolc
16. okt 2009

Na inšpektorát práce? A to už na čo? 😲

Dala som nové fotky, aby ste videli, že Tánička nemá len ružové veci a potom aj niečo pre Munu a Iron - naši havkovia...
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

egyptanka
16. okt 2009

caute, tak hrozna noc za nami ... o tom po tom, ze zaspala az o 21.30 ... zobudila sa okolo druhej a odvetdy ako u yamahy, nie a nie zaspat. ☹

mona1111
16. okt 2009

ahojte

tak tazka noc je za nami a ja mam take opuchnute oci ze ledva cez ne pozeram, hlavna vec ze Samko je vysmiaty.....

kym zaspal bolo desat hodin, o jedenastej uz bol hore kym opat zaspal bolo nieco pred pol nocou, na to o dve hodinky sme boli opat hore..... a takto s intervalmi po dvoch hodinach sme sa budili, ale kym este zaspal .... no hroza....

Idem sa naranajkovat, spravim si kavicku s mliekom a ieem malemu uvarit obed lebo sa nenazdam a uz bude hladny....

Ja obliekam Samka aj do oranzovej, to sa mi velmi na nom paci, hneda, capucinova, modra, zelena, zlta, biela,

potulka
16. okt 2009

dobre ranko
u nas to tiez nebola bohvieaka noc. ked sme si lihali, malicky sa prebral. dostal prsko, pekne zaspal, no pri prekladani do postielky sa zobudil. muz sa podujal uspat ho a aj sa mu to niekolkokrat podarilo, no akonahle bol drobec v postielke, zobudil sa. 🙄 nakoniec zasa skoncil u nas v posteli mne na prse. papal okolo piatej, siedmej a potom este prekvapivo potiahol do pol deviatej. aspon ze to.

denka, tanickine kukadla su absolutne bezkonkurencne, ci je v modrom alebo v ruzovom. 😉 zlaticko je to.

dnes pojdeme konecne von, hadam slniecko vydrzi do poobedia. mam tu pomerne dlhy zoznam drogerie a vyziviek pre mateja. chcem nejake kupit do zasoby, ked pojdeme mimo domov. a treba tiez vyskusat, ci mu budu chutit.

egyptanka
16. okt 2009

citam ze viacere mali divnu noc ...

egyptanka
16. okt 2009

no u nas esteze spala rano ... o siedmej sme si lahli ja prso vytrcene a spali sme do desiatej ... muz isiel vybavovat veci na urad prace a socialku a tak moja dcera dostne kupensku brokolicu.

potulka
16. okt 2009

prave som nasla matejkovi vedla prveho minizubu druhu ostru ciarku. 🙂 mozno preto to vcerajsie mrncanie a divna noc. 😉
drozdik, este neviem presne akeho. ale skor dreveneho ako plysoveho.

drozdik78
16. okt 2009

no vsak to mas dreveneho 🙂)
aj ja som emmka nasla vcera prvu ostru ciarku dole 😀 😀

kucina1
16. okt 2009

ja som sa prave naobedovala 2 rezne a zemiakove pyre trosku skoro ale zacala som skoro varit tak som sa napraskala
tomasko ma obed nachystany ale este mu nedam. zabava sa trieskanim do zajacovej klietky, ach chudak zuzulak xixi, a tusim si zajo uz radsej z klietky vyskocil pobezkat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre