Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

egyptanka
3. nov 2009

ajka, hmmm ... tak to inu budu na nas Denka sije ... ze strazkyna. A v obchode jej niet.

baskaj
3. nov 2009

diocka - ja viem, že keď ti decko nechce jesť alebo piť, tak veškeré rady sú na prd, ale podľa mňa si daj pozor na ten banán, zapeká. nedávaj ho stále.

kuči - chúdiatko! jak som rada, že ja teraz také neprežívam, že grcačky a tak... 😝

baby, dnes večer chcem variť tú detskú výživu. v akom pomere ste dávali jablká a mrkvu? ste to najprv nejak nadrobno posekali, či len na kocky? koľko dlho ste varili? a odhadnite pls, že z akého množstva jabĺk ste urobili asi koľko pohárikov. dík dík dík

egyptanka
3. nov 2009

Fuuu konecne som po dlllllhom case si vychutnala a dopila teplu kavu.

Natalka je stale v pyzame od rana. Kaslem na to, nebudem ju stresovat vyzliekanim a prezliekanim.

kucina1
3. nov 2009

u nas je tomasko v pyzame asi 4x do tyzdna 🙂 obvykle do obeda kedy a zvycajne zaspini a ja ho potom prezleciem, vzdy mu davam kazde rano ciste pyzamko
jeeej pije caj a vyhadzuje vsetko z kocika, troska prestal na chvilu plakat konecne

egyptanka
3. nov 2009

baska, ja som z kila jablk spravila cca 4 pohare ( jeden pohar mal 230 ml).
A nakrajala len na kocky, varila do makka, potom zliala vodu do pohara, pomixovala a ked to bolo huste tak som doliala tu vodu co som zliala a v ktorej sa ovocie varilo.

A chcela som sa pytat ... varite jedlo vo vode z vodovodu alebo v dojcenskej vode? Lebo vcera som citala recepty v nejakom detskom casaku a tam, ze uvarte v dojcenskej vode a tak ma chytila panika, ze ja varim v obycko vode.

kucina1
3. nov 2009

no a pyzamo sa ide prave prezliekat bo sa pooblieval cajom xixi

egyptanka
3. nov 2009

kucina, aj u nas je do obeda v pyzame a pokialho zaspini tak prezlecem a pokial nie tak je v nom dokial neobliekam na cestu von. A vecer dam ciste.

kucina1
3. nov 2009

paci sa mu mat flasu opacne a pozera sa na dudel ako z neho vyteka caj no parada, ale aspon je chvilu spokojny a zaujaty niecim

ja varim vo vode z vodovodu, a prevaram mu na pitie vodu z vodovodu a lucku uz nekupujeme, flase som nevyvarala hmm asi uz 3 mesiace ani hracky som neumyvala este hadam od prveho vysterilizovania 😖

kucina1
3. nov 2009

egy presne aj ja to tak isto robim, niekedy je v pyzame az do vecerneho kupania alebo kym ideme von a takto dokola

kucina1
3. nov 2009

u nas bol vlastne aj par krat vonku v pyzame a na tom mal iba zimny overal xixi

ajka82
3. nov 2009

egy ze vypila teplu kavu...po takom mozem len snivat ked nie som u nasich 🤐 dnes aj obed som mala studeny 😒
varim v obycajnej z vodovodu, aj jedlo pre malu aj taku pije(cistu, alebo caj)

ozaj uz sa mi konecne do nej podarilo aspon 40ml caju dostat, aj vcra aj dnes 😵

kucina1
3. nov 2009

fuj ked sa z tejto pokakanej plienky nepogrcam tak to bude zazrak 😀

ajka82
3. nov 2009

kucina to zvladnej 😉
neni to bohvie co, ja minuly tyzden som skoro nevydrzala kedsom malej posratu rit prebalovala, co ma naplo 😒 nezavidim ti to (ale to 7tt mozno aj hej 😀 )
este som robila reistotu test, ci nic, takze uplne vazne to bolo z pocasia a tlaku co mi byvalo zle...a na interne nejdem, tam mi isto povedia, ze mam nizky tlak a mam sa setrit... 😠

egyptanka
3. nov 2009

ajka, nooo ja som tiez prekvapena, ale muz spravil poriadok v kuchyni tak som sa mohla vylehnit pred comp a popit kavu. Natalka spinka.
Dnes von nepojdeme ... sa mi nechce. Ale na ten cintorin pojdem ale to zalezi kedy pride mama so segrou. Teraz vybavuju kooopec veci.

kucina1
3. nov 2009

zvladla som 🙂
chuda ma teraz 38 sak ja neviem ci ten nurofen zabera vobec, skor mu stupa ako klesa

egyptanka
3. nov 2009

ako sa matka s aktivnym malym dietatom ma setrit??

ajka82
3. nov 2009

egy, ked na to pridem ako sa setrit pri nasom krakenovi, tak hodim navod...ale myslim, ze sa toho navodu nedockate
ja este pojdem von, alee az ked sa mala zobudi a spapa olovrant... mala by som ist do dm-ky

kucina ono by bolo dobre, keby sa tomasko riadne napije a pospi si, len neviem ci sa to podari 😅

kucina1
3. nov 2009

no napil sa troska a uz som ho troska ukocikovala tak uvidime ci bude spat viac ako chvilu, ale mohol by si pospat, ved je to uz fakt zle

ajka82
3. nov 2009

inac kucina, ja osobne by som sa nespoliehala, ze to je zo zubkov...ked uz v nicom inom aspon pri teplotach a soploch som strasne opatrna... 😅

kucina1
3. nov 2009

no a uz je inak hore a rehoce sa, fakt nechapem, dokonca si strcil chrumku do ust, co dnes uplne odmietal

sak sa v nom ani vlastna mat nevyzna xixi

kucina1
3. nov 2009

fuuj a zase pokakany, asi nestihol do prvej to ta brokolica ak obvykle

ajka82
3. nov 2009

tak to dal riadne tomu spanku 😀 hlavne, ze mu je dobre

baskaj
3. nov 2009

sterilizovali ste 10, 20 alebo 30 min?

egyptanka
3. nov 2009

tak aby sa nepovedalo, ze som nic neurobila tak som pozvesala suche pradlo, sparovala ponozky, a vylestila vsetky zrkadla a sklenne stoly v domacnosti 😉

egyptanka
3. nov 2009

baska, cca 10 minut to staci a potom som to dala do kosa kde na spodku bola deka a prikrila dalsoudekou a nechala takto 24 hodin kym to nevychladlo.

baskaj
3. nov 2009

a ozaj baby, štvornožkovať sa má dieťa naučiť samo alebo mu môžem pomáhať a dávať nohy do štornožkovania? ...aby som sa zase nesekla ako s tým učením sedenia 🙄

ajka82
3. nov 2009

baskaj, ja ti nepomozem, ja take nerobila...
egy, to ja nelestim,lebo dolestim a zas su vsetky skla pslintane 😀 ..a pracka mi doprala, asi by som to mala vybrat.. 😅

egyptanka
3. nov 2009

baska, vsetko samo ...
ajka, ved aj u nas, ale uz som sa na to nemohla pozerat ako boli zrkadla dopackane. Raz za cas treba.

ajka82
3. nov 2009

baskaj, ja by som nechala sameho, nech sa snazi...
egy tak ja si vyberam to raz za cas, ze na vianoce 😀 alebo ked mi bude mat kto dieta postrazit, nech sa niekde neprizabije...

kucina1
3. nov 2009

ja lestim len raz za cas bo tomas to hned zapacka 🙂 a ked mu vyhradim len jedno zrkadlo a nepoviem to majovi tak su zapackane vsetky hned v ten den xixi

baska sam zacal ale sadat ho davam sama ja stale

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre