Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

mgk111
5. dec 2009

ked riesite chrumky - ja sa musim smiat, tolko som ucila kubka, ze sa ma so vsetkym co ma v rucicke podelit, ze ozuzle a pricupita v choditku za niekym a strka mu to do ust 🙂 ale staci otvorit usta a uz nam nieco dava - dnes sme ho chceli s manzelikom uspat a on sa na nas usmial a daval nam svoj dudel, ze raz jemu, potom mne a tatinovi - sme sa nasmiali - a bolo po spanku 🙂

a kupili sme kubkovi jeziska - viem, ze vy tu riesite take vacsie a drahsie darceky, ale my nie - len tak skromne ako sa da, dostane take natahovacie auticko so sirenou, ked ju stisne bude hukat, a pyramidku na stavanie.. k tomu pyzamka a zateplene rifle - a zvysok kupi rodinka...

munu
5. dec 2009

Kuci diky.. vyzera to rychlo hotove.. sa tesim ako ich uz budem robit a v dome budu rozvoniavat pernicky.. to milujem

kucina1
5. dec 2009

mgk u nas dostane vianocny darcek len tomasko, a to ten klavir za tusim 19 euro a taku piramidku na stavanie z kruzkov tiez, ta bude asi tak do 5 euro, ine dostane od svokrovcov a mozno nieco male od mojej mamy a to bude vsetko, a s manzelom si nedame nic a nikomu nic asi tiez nic, musime setrit, a akurat tak asi sa dohodneme na notebooku pre mna na splatky, tak to bude asi taky ten nas rodinny darcek ako minuly rok na splatky televizor 🙂

kucina1
5. dec 2009

inak moj tomas este nic ale nic neviem prstom stlacit, vsetko robi pastickou aj vasi to este takto robia?

mgk111
5. dec 2009

kuci - u nas kubko vsetko zbiera ako pinzetkou 😀 ale ked nieco stlacime tak pekne opakuje a pouziva ukazovak... my si doma myslime ze teraz uz su vianoce o detskom smiechu, spokojnosti a taaak ... dame si aj my darceky ale nie tak ako doteraz 😎 kubko je nas stred vesmiru 😉

munu
5. dec 2009

Kuci, nas Matko skusa stlacat prstekom.. napriklad chodanku ma urobenu ako auticko, ma tam volant a take srandy a na volante je akoze truba.. tak to musi silno stlacit, aby zapiskalo.. tak po tom trieska, alebo len tak jemne prstekom stlaca, ale vtedy to moc nefunguje.. alebo na inej hracke trci nos a ten sa stlaca a tiez zapiska, tak ten tiez stlaca prstekom..

munu
5. dec 2009

mgk, aj my si dame darceky s Matom, ale nie neviem ake drahe.. take normalka, skor Matkovi nakupime viac.. on je teraz najdolezitejsi pre nas 🙂

a Matko tiez ked lozi po koberci a nahodou najde nejake smietko (kazdy den zametam a predsa), tak ho hned berie do prstekov presne ako mgk pises, ze do pinzetky.. s tym ukazovakom a palcom.. 🙂

kucina1
5. dec 2009

tomas tiez dvoma prstami veci chyta
munu take choditko mame aj my s volantom a na tom taky klakson, tomas do toho trieska pastou, ucim ho pouzivat ukazovat, aj aby skusal rukami tlieskat ale stale ani tie dlane nevystrie a dava ich do pasticiek a tak tlieska

idem obliekat okupaneho maleho

kucina1
5. dec 2009

tomasko aj omrvinky zoberie do ruk ako pinzetou 🙂

ajka82
5. dec 2009

kucina nasa tiez stlaca prstom, ked vie ze to bude mat nejaky efekt a ked ziaden tak tresne celou rukou...
a tiez niekedy myslim, ze pinzena je proti nej nic 😀

munu
5. dec 2009

ani Matko netlieska.. niekedy ked ma dobru naladu, tak ja chytim jeho rucicky a tlieskame, tak ich hned automaticky vystrie, ale ked nema naladu na tlieskanie, tak ich da do pasticiek a mozem sa aj poskladat..
a vobec tlieskanie nieje jeho oblubena cinnost, takze naladu na to ma malokedy..

ucim ho mavat papa, ked niekto odchadza, ale este to nevie.. a neviem ako ho mam ucit vsetko, lebo ked sa hrajeme, tak on je taky samostatny, ze ma totalne ignoruje.. staci, ze ma svoje oblubene hracky okolo seba a mozem nanho volat kolko chcem... skusam to s nim stale, ale mozem za to, ked on si vystaci aj sam? 😅 no nehovorim, ze ma total ignoruje, pride aj za mnou a chce sa so mnou vyblaznit, tak vtedy skusam ucit ho vsetko, ci sa nanho nenalepi.. ale tak vacsinou chce len svoje hracky a hrame sa spolu(aj ked ma nevnima 😀 )

munu
5. dec 2009

a ozaj, mam pocit, ze z toho mojho ucenia sa na Matka predsa cosi nalepilo.. ukazala som mu parkrat v jeden den, kde ma hracka ocko a na druhy den uz chodil sam a chytal hracke ocka s prstekmi 😀

munu
5. dec 2009

Kuci ty si uz v 12tom tyzdni? 😲 vaaau to leti strasne rychlo 🙂 a ako sa citis? Este ti byva zle?

kucina1
5. dec 2009

vlastne mi manzel povedal, ze uz zacne stlacat, ukazuje ukazovakom veci aj nim chyti ale este nestaca tie hracky co mu vydaju zvuk
ja ked mu chytim ruky, nasilu vystriem aby zatlieskal ale on nespolupracuje, ale casom sa to podari 🙂

munu veru ten cas leti, citim sa fajn, zle mi je ovelaale ovela menej ako pri tomaskovi, napr. dnes som vygrcala obed ale byva to naozaj malokedy mozem to zratat na dvoch rukach 🙂

munu
5. dec 2009

takze sa to uz lepsi, som rada 🙂 a kedy ides na dalsiu poradnu?

kucina1
5. dec 2009

dnes mal tomasko prvy krat ten syrcek lucina na chlebiku a cely krajec zjedol (nakrajany na kocky vsupnute do ust)

kucina1
5. dec 2009

munu idem v stredu po mesiaci tak sa neviem dockat

matja
5. dec 2009

baby, fotolab má tento víkend akciu na fotky 10 x 15, my si ich ideme dať urobiť okolo 200 ks 🙂

munu
5. dec 2009

Kuci 😕 on je uz iny frajer, ked take kococky chlebika spapa.. ja Matkovi take este nedavam.. cakame na zubky najprv

kucina1
5. dec 2009

munu u nas su 2 horne zuby a spodny sa prerezava, on to pozuje aj s korkou

munu
5. dec 2009

a ja aky syr mam kupit, ked tu v anglicku neviem, ktory je dobry pre Matka? alebo skusim lucinu vypytat v tom ceskoslovenskom shope.. uvidim

kucina1
5. dec 2009

munu vraj lucina, kidiboo a cottage cheese tak skus zohnat

munu
5. dec 2009

no boze.. ja sa bojim Matkovi dat este chlebik takto zuvat.. ale uz musim aj ja vyskusat.. ked ja si stale myslim, ze zo zubkami to bude o inom, nez bez

kucina1
5. dec 2009

baby nemam este ziadnu fotku brucha z druheho tehotenstva 😠

munu
5. dec 2009

aj cottage cheese uz moze? no dobre, skusim sa popytat v tom shope a ked nie, tak skusim nejaky tu v anglicku, sa spytam predavacky nejakej alebo daco

a preco nefotis brucho?

kucina1
5. dec 2009

manzela to nezaujima a ja sa sama tak odfotit nedokazem

munu
5. dec 2009

Matja pozeram,ze uz ani ty nemas albumy?

munu
5. dec 2009

nemas fotak, co ti odrata sekundy a odfoti ta? alebo na mobiloch take zvyknu byt.. alebo len natiahni ruku a hotovo.. a preco mas taky pocit, ze to manzela nezaujima?

munu
5. dec 2009

Kuci prave som pozrela tvoje fotky v albume.. penovy kupel nema proste chybu 😀 😀 😀

kucina1
5. dec 2009

fotak to tusim nevie, alebo som to neskusala, neviem vzdy to odklada ze inokedy a stale nic, ale neviem, ani mna to uz dako nelaka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre