Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

nsoci
23. dec 2009

Bre ranko

no tak som zalahla o pol desiatej.... a som total prespana, Matko potiahol od tej stvrtej poobede do siedmej rana, jasne dvakrat papal, ale no toto?

Matka tiez pred tzydnom pustila svokra a on si to nevsimol, tk stal sam a ked si to vsimol chytil stres a hned spasol...

Vcera som nemala vyhovorky tak som upiekla 5 strudiel, vyriadila byt a stihla vobec vsetko.
Dnes idem na vianocne tak okolo 12tej som tam...

Do temy o stretavke som napachala kopec tipov.
Vyberajte

Ink nam maximalne vyhovuje ta Bckarka, ale to je zachod an chodbe a poschodove postele

mgk111
23. dec 2009

nsoci - to nie je fer dokelu, som na teba myslela, ze ci aj vy mate o tretej rano ako my 😉 a vy takto...

nooo a prave mi nalozil az neviem kde 😒 o tretej som kepmovala ja, o pol siestej si ho vzal manzel nech si este pospim, takze teraz buvka a my sme hore.. idem urobit ranajky .... ale tak sa mi nic nechce... uz sa tesim ako budeme u svokrovcov ked sa zobudi drobec, mozem ho pichnut do ruky niekomu inemu a spat dalej 🙂 marek ma ukludnuje, ze to takto isto nebude, ze asi mu ide zase zubok alebo co... no to som zvedava, mam pocit, ze vstavam stale a tazko zaspavam a potom som ako mechom udreta...

ajka - karinka je asi najsikovnejsie babo na nasom fore 😉 ale ty uz mas pri nej iny level narocnosti 😀

ajka82
23. dec 2009

bre rano...karinka uz vytakuje z policiek vsetky knizky co dociahne...
a dnes asi von ani nepojdeme...fuuuuj taky dazd vonku a snehu uz nikde ☹

potolka,karinka ti dakuje 😉

ajka82
23. dec 2009

potulka, prepacite mi preklep? 😅

mgk111
23. dec 2009

ajka - karinke vsetko naj a cmucik na licko k vymesaciu 🙂

ajka82
23. dec 2009

mgk, aj tebe karinka dakuje 😵

matja
23. dec 2009

baby, ja vôbec nemám vianočnú náladu. Mala by som sa tešiť, však sú to prvé naše spoločné Vianoce v trojici, ale mňa to tohto roku vôbec nechytá. ☹ Neviem prečo... Akási som posledné dni unavená.

egyptanka
23. dec 2009

Do riti asi 45 minutovy bol s uspavanim vysiel nazmar kvoli debilovi nad nami, ktory zacal vrtat ... vrrrr-
Karinke, prajeme vsetko dobre a hlavne zdravicka a poslusnosti k necelemu rocku 🙂
Matja, ani ja nemam vianocnu naladu ... jedine co pripomina Vianoce u nas doma je vianocny stromcek a mozno veer zapalim vanilkovu sviecku ... ocino mal rad vanilkovu vonu. 😢

mgk111
23. dec 2009

egy - aj tu niekto vrtal - hutam ze co takto pred vianocami - akurat zeby vesali stromcek na plafon 🙂 ale kubko to rozchodil a ja sa vytesujem bo cely dnesny den zatial sme uspali na posteli po leziacky, otocila som ho nabok objala a on zaspinkal bez prostestov...

matja - tak zapni koledy a spievaj, pozoruj patuska a uvidis ze to pride 😉

balim... manzel aj kubko su zbaleny - este ja, vzdy na poslednu chvilu a potom mi polovica veci chyba 😝 eseze mam svagrinu ktora je podobnej "velkosti" 🙂

prsi, fuka - bleeee

munu
23. dec 2009

ajka Karinke vsetko najlepsie k 11.mesiacikom a je strasne sikovna, asi fakt najsikovnejsia ako vidim 😉

egyptanka
23. dec 2009

Fuuuuha ste to tu dnes vela nenapisali ... tak ja mam vybavene uz vsetky darceky. Mame som kupila nakoniec predlozku do kupelne pred vanu a krem na ruky co dostat iba v lekarni. A Natalke som poriesila este taku supravu ciapka, rukavice a sal a jantarovu retiazku.
A dnes toho moc nenaspala tak som zvedava aka bude v noci.

iron
23. dec 2009

egy super ze si nasla nieco pre mamku. Moja frci od pol druhej, poobede nechcela spinkat. Teraz sme ju okupali napapkala sa a tvari sa, ze do desiatej bude hore. Joj a strasne vykecava.
Zajtra sa strasne tesim ako bude reagovat na toho hava od Fisher Price. Ked sa mi na neho vyprdne tak ma porazi.
A ja dostanem nieco vo velkej skatuli a je to tazke a manzel tvrdi, ze v zivote na to nedojdem co to je....tak teraz si nad tym lamem hlavu. Ale sak hadam to vydrzim...

kucina1
23. dec 2009

ahojte u nas vsetko v poriadku, ultrazvuk tiez dopadol dobre, babo zodpoveda 14 tyzdnu a nevyzera to na ziadne vrodene chyby bo to NT ma velkost 1,5cm ako pri tomaskovi tak sa vytesujeme z dvoch zdravych deturencov

ja sa tesim ako tomasko zajtra otvori svoj klavir, snad sa s nim tiez bude rad hrat, uvidime ci mu bude chutit losos na oleji s takych zemiakovym salatikom co mu nachystame zajtra na stedrovecernu veceru

pitie mlieka sa nezlepsuje

denny spanok je uplna bieda a vecer zaspava az okolo pol desiatej

stale je riadne hyperaktivny a neda mi chvilu pokoj, juj bude to s nim narocnejsie a narocnejsie

inak sa mame fajn

zelame vsetkym najkrajsie prve vianoce s nasimi marcovciatkami 🙂

mame tatina do 1.1.2010 doma tak snad si aj odpociniem a budem castejsie na koniku papa

egyptanka
23. dec 2009

Tak Natalkin obed na zajtra sa robi, jej "rybicka" na veceru uz vysmazena a zemiakovu kasu s brokolicou a mrkvickou spravim az zajtra u mamy nech je cerstva,
Este zabalit darceky a pobalit nas na zajtra a je to hotovka.

egyptanka
23. dec 2009

kucina super, ze sa Lucke tak dobre dari. U nas prso vitazi, denny spanok je hotovy boj, a s tou narocnostou to poznam a super, ze tu budes castejsie 🙂

egyptanka
23. dec 2009

Obed urobeny 🙂

lenk30
23. dec 2009

ahojte babule. už sem moc nechodím, ale myslím na vás.
prajem vám všetkým krásne sviatky a zajtrajší deň. deťúrence nám ich určite urobia, takže cmuky cmuk.

kuci, som rada, že bábo sa má v brušku dobre a pekne rastie. papa

matja
23. dec 2009

tu je dnes mĺkvo 😕

robím anketu - aký máte stromček? Pestrý alebo jedno/dvojfarebný?
My ako každý rok - pestrý. Som zvedavá, ako malý zajtra zareaguje. Či nebudeme dávať stromček do ohrádky, ktorá je u svokrovcov na povale 😀

matja
23. dec 2009

lenka a aj ostatné dievčatá, aj vám všetkým prajem pekné Vianoce, plné lásky a pohody a veľa krásnych zážitkov z prvých spoločných Vianoc s našimi drobcami 🙂

nsoci
23. dec 2009

Bry vecer holky

nas stromcek je este jednofarebny - zeleny - svetielka nam skratovali a male drevene ozdobky Matko rano ooberal a napchal si ich do ust...

som utahan jak kon, vybvovacky v meste, pozdravit vianocne trhy, stretko s kamoskami a potom nalozena matkom, manducou, dvoma kabelami na postu a k otcovi oslavovat vianoce

kocky vo voziku vyhrali nad latkovym konikom a babikov a leporelami... hm a ja som dnes neodolala a kupila mu tri leporela v antikvariate a vrchne gatky an pleny, muz vcera dovliekol nakladak, tak so sankami a sandalkami bude mat bohateho jeziska

ja som chlopovi kupila papuce a slipy... nemali sme si davat nic a on mi tu tajomne uz dva dni cosik zhana, tak reku spacham recesiu... noo kupila som aj mapku popri morave cyklistiky, pojdeme snad aj s vozikom buduci rok

karinka vsetko naj sikovnica.... 😉

u nas bude mat matko cervenu sosovicu masko a zemiaky sviatocne menu...

dnes sa ulozil zas o piatej akoze na noc, tak sme mu ju nasilne rerusili a uz zas spinka... cez den spal len 40 minut... mgk nikto nebol viac prekvapeny ako ja, som si bola stopro ista, ze o tretej je hore

no asi tu u vela ludi nebude tak krasne sviatky, nestresujte sa s upratovanim, varenim, dietou, dietatom, manzelom ci nespravnou naladou... proste len vegette holky, zijeme len raz a toto su prve vianoce nasich drobcov 😉

matja
23. dec 2009

egy, akú rybku si robila pre malú? 😕

egyptanka
23. dec 2009

darceky pobalene ... nemam rada balenie darcekov tak veci typu oblecenie som hodila do darcekovych tasiek. 😉

matja ... ale to len ja som tomu nazvala rybku ... nadrobno pokrajane kuracie masko som mixla spolu so zltkom a struhankou, vytvarovala som z tej "fasirkovej" zmesi tvar rybicky a vyprazila na vode s lyzickou oleja. Kedze je to na vode vyprazene tak to nie je voooobec mastne a vyzera to slavnostne. No a potom to rozdrobim zajtra do zemiakovej kase co spravim. 🙂
Dnes som si dala zavazok, ze uz musim pomaly prechadzat na tuhsiu stravu a nie vsetko mixovat.

egyptanka
23. dec 2009

matja a stromcek jednofarebny ... zlaty 🙂

matja
23. dec 2009

nsoci, pekne si napísala tie posledné dve vety, asi si to budem musieť vziať k srdcu. Vôbec nie som vo svojej koži, sú Vianoce, mala by som sa radovať. Nik mi nič nespravil a aj tak som nejaká čudná... Nemyslím nad zajtrajším vianočným dňom, myslím na to, čo ešte treba všetko poupratovať, navariť, nestihla som napiecť, to čo som chcela, zabudli sme kúpiť Paťkovej krsnej darček... Do zajtra sa z toho vyspím a budem si užívať spoločné chvíle s našou úžasnou rodinkou a bude fajn 🙂

matja
23. dec 2009

egy, tak to by mi nenapadlo, také menu... Patrik bude mať na večeru zemiakový šalát - zemiaky, mrkva, hrášok, žĺtko, pór namiesto cibuľky a jogurt namiesto majonézy

ináč nádcha aj kašel mu už prešli, trvalo to dva dni 🙂

popíjam punč bez alkoholu 😀

egyptanka
23. dec 2009

nsoci, pekne napisane ... len skoda, ze tie nase Vianoce budu velmi, velmi smutne ☹

mapa
23. dec 2009

Kocky, uz sem velmi nechodievam, ale chcem Vam vsetkym popriat krasne a pozehnane Vianoce!
Nech Laska, ktora prisla na svet v malom Dietatku prinesie Vam a Vasim blizkym pokoj, radost a nadej do vsetkych dni 🙂

A maly pozdrav tu: http://dudits.net/2009/12/23/vesele-vianoce

egyptanka
23. dec 2009

jeeeeee mapa to je naaaaaadhera 😅

egyptanka
23. dec 2009

A tiez neviem ci budem mat sancu prist sem zajtra tak Vam prajem vsetkym kraaaasne Vianocne sviatky, nech stastie a laska naplnia Vase domovy a nech svetielka v ociach Vasich deti roziaria kazdy kut a uzivajte si rodinnu pohodu.

matja
23. dec 2009

wow, mapa, to je superné 🙂 šikovný ste 🙂
idem sa vyspať z dnešnej mojej nálady. Dobrú noc.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre