Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

mgk111
21. feb 2010

bershka - a nema nahodou hnisavu anginu? neplace ked pije? zeby ju tak bolelo hrdielko... drzim placeky...

ajka - kajuska sa neozvala, takze zatial sa my hlasime ku vam teda 😉 prisli by sme niekedy poobede tak okolo druhej cca? zbalim aj kocik dufam, ze bude svietit slniecko.... a ak by sa kajuska ozvala tak upravime plan za jazdy 🙂

inak kubka som obliekala spiaceho - trosku mrncal a ked sme nalozili do auta, tak otvoril ocka, ale cesta ho ukolisala, doma sme ho zase prezliekli do pyzamka a otvoril okale, potom trosku mliecka na ukludnenie a chrni... uvidime dokedy, akasi som za posledne tri dni nevyspata, ale neva - hlavne ze je zdravy - vid nizsie prispevok...

a teraz smutnu spravicku - ta kamoska z ktorej som bola vcera smutna, tak dnes malickeho operuju... doobeda som bola s jej muzom a tak to zlahcil ze som si myslela ze to je vsetko ok a o osmej mi napisala, ze ho prave operuju... chudatenko ma dva dni aj s cestou a uz toto... takze drzime vsetky palceky len nech bojuje malicky... tazko mi je na dusi a placem ked kuknem na kubka... baby ake sme my stastne ze mame zdrave dietky...

ajka82
21. feb 2010

mgk,oki, cakame na vas 😉
tvojej kamoske a malemu drzime palecky, nech operacia dobre dopadne a nech su cim skor vporiadku a doma :-*

egyptanka
21. feb 2010

viete mi poradit s tymto?? ... pripadne dajte tipy co mu mam podsunut na kupu.
egyptanka • 1d • Včera o 11:40
Baby ja som zufala ... svokor chce kupit malej na prvy rok dreveneho hojdacieho kohuta ... ja to vidim ze je to pre nu este dost nebezpecne, kedze nevie obsediet a bude to dalsi lapac prachu ... su dolezitejsie veci co by potrebovala, ale on bude kupovat takuto PIP (radsej som sa vypipala ako napisat ten vulgarizmus)

ajka82
21. feb 2010

egy a co tak mu normalne povedat ze jeto pre nu nevhodne, ze by nevedela obsediet a zahrat sa s tym a terazpotrebuje ine veci, popr. ak chces pre nu inu nejaku vacsiu hracku, nech kupi tu (napr. trojkolku ako baby spominali) ..to na neho nezaberie? na nasich by to zabralo isto

katka0602
21. feb 2010

Prisla som nachvilu nakuknut...
Citam ze par deticiek je chorych, tak prajem rychle uzdravenie! a aj ach tiez zuby! tie tiez vedia potrapit. Egy, ty mas tu jantarovu retiazku, mas pocit ze to Natalke pomaha?
No a k darceku k 1. narodeninam, neviem, ja by som chcela pre maleho trojkolku. Mam pocit ze by sme ju dost vyuzili. Tiez sa mi paci taky maly hraci stolik so stolickou, len my tu velmi nemame na to miesto. No a ak chodite na turistiku, my sa chystame kupit kuksak so sedackou na chrbat na tury a tiez by som chcela sedacku na bicykel alebo "vozik" na zapriahnutie za bicykel. To su take moje veci co by som chcela, je ich dost, ale mozno postupne sa k nim dopracujeme 😀 . Neviem ci nieco z toho by sa vam zislo???

mgk111
21. feb 2010

egy - povedz to na rovinu to zabera najviac... a tiez by som dala tipa na trojkolku - u nas je jednotka ten stan s guloickami... ale kamoska ma malu tiez velmi zivu a nesmierne ju ten kon bavi a loieta v nom ako diablik...

ajka - kazde palceky su dobre... normlane neviem zaspat a to som riadne unavena... budem musiet zajtra primalovat tvar aby som si nezmolila oci a nezaspala 😀

bru nocku...

katka0602
21. feb 2010

Mgk, je to tazke vidiet take male babatko ako uz musi prekonavat operacie a pod. A este k tomu ak to prezivas s tvojou blizkou osobou. Drzime palce. Ja mam pocit ze od kedy som matkou, tak ked vidim trpiace deticky tak to prezivam este viac ako pred tym. 😔 Bude dobre!

egyptanka
21. feb 2010

Maci, kamaratke a syncekovi posielam modlitbicku nech ich Pan Boh ochranuje a da im silu 😔

egyptanka
21. feb 2010

Katka, jasne ze pomaha, teraz jej vysli styri zuby naraz (horne), tlacia sa jej aj dolne dvojky a ziadne teploty, ziadne zmeny nalad takze do pohodky. ---

Maci, Ajka ... trojkolku by sme chceli kupit my s muzom, predsa len by mala ten najhodnotnejsi darcek dostat od rodicov. Ale napriklad mi napadlo ... hraci notebook, hraci telefon, take nejake hracky na kocik co sa pripevnuju, chystam sa latkovat tak mozno prispevok na plienky, ...
... najviac ma mrzi, ze muz mi hovori, ze to mam nechat tak, ze uz je to hotova vec. 😖

ajka82
21. feb 2010

egy, no ked sa s muzom nezhodnete tak to asi tazko, nieco svokrovi hovorit 😖 ale tak mozes skusit mu nieco povedat, mozno budes prekvapena, ze to dobre zobere...

egyptanka
21. feb 2010

ajka, no ked bude dalsia postelna gymnastika tak to hodim do plena 😀

egyptanka
21. feb 2010

co vravite na tuto tasku?
http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

... napr. toto potrebujem, ale to by nebol darek pre Naty ale pre mna.

ajka82
21. feb 2010

cize dnes? 😎
my sme teraz tyzden bez tatinka 😒

ajka82
21. feb 2010

no tak na to ti nenskocia, ze naty take potrebuje 😀 to az ked ty budes mat sviatok

egyptanka
21. feb 2010

ajka, ved hej ... som mala narodky teraz a dostala som flasu vina a podlozku na cajovy pouzity sacok ... ehmm ... no dobre idem radsej spat.
Dobru noc.

katja78
22. feb 2010

Krásne pohodové ránečko 🙂

tak nakoniec som nenakukla, zachrnela som pri Hanke 😒 ale aspoň som sa dosýta vyspala 😵

Leni - rozumiem, o čom píšeš. A chodíte k nefrologičke? Lebo malé deti, ktoré už raz prekonali zápal močových ciest, majú tak 50% šancu, že sa u nich z nejakého dôvodu opakovať. Vhodná je napr. imunostimulačná liečba Urovaxomom.

Nsoci - v priebehu dňa pofotím, pošlem na mail.

mgk111
22. feb 2010

dobre ranko, kubko spal relativne dobre, ale ja nie kvoli kamoske... infoska, ze prva operaica je ok - maly ju prekonal bez komplikacii ale chvilu pockaju, ci sa neobjavi nejaky zapal a ak nie, tak ho caka este jedna... zatial riesili dychanie a vracanie sliniek a teraz musia upravit tak, aby jedlo islo tam kam ma... ale uz len toto je pozitivne, ze je to bez komplikacii... juuuj sa tesim...

kubko sa dnes nevie hrat sam 😒 stale chce byt na rukach...

kati - aj ja to prezivam inak odkedy som mamina... je to fakt, ze to akosi viac si clovek uvedomi, co ma, co by stratil a podobne...

bershka
autor
22. feb 2010

ahojte, hlasim uspesny odchyt mocu v serbli.

chudatko moje, dnes mame rocik 🙂

katja78
22. feb 2010

Bershi - moč na vyšetrenie by sa nemal zachytávať do šerblíka, iba ak by bol sterilný. Môže to dosť ovlpyvniť výsledok vyšetrenia. Sú na to také sáčky, čo sa lepia okolo pišulky, dostať ich v lekárni

katja78
22. feb 2010

Sárinke želáme všetko najlepšie k 1.rôčiku, hlavne pevné zdravie, úsmev na tváričke, a aby Ťa mal každý rád 😵 😵 😵

mgk111
22. feb 2010

jeeej Sarinka vsetko najlepsieeee 😉

taella
22. feb 2010

Sárinke všetko najlepšie k narodeninám 🙂

iron
22. feb 2010

egy...no ja by som to svokrovi povedala. Moja svokra aj moji rodicia nam davaju prachy na tu trojkolku, takze mala dostane len tu trojkolku aj tak je to dost draha zalezitost.
A ta taska vyzera super. A nemas nejaku inu, ktoru mozes vyuzivat. Napr. pri tej trojkolke je aj taska.

Katja najlepsie je odchytit priamo do skumavky. Ja som nemala sterilny ani ten saok.

A vsetko najlepsie rocikacom.

ajka82
22. feb 2010

sarinke vstko najlepsie k narodeninam 🙂

nsoci
22. feb 2010

Ahojte

my uz mame za sebou otocku u lekarky so vzorkami
vsetko pokukala, trosku chytene hrdielko, ale inak nic, moc cisty, krv cista... vraj asi fakt zuby, mozno ta 6ta choroba, ale pri tej sa nesere, to skor pri zuboch
matko spinka... teploty ma furt nad 38

lekarka ma potesila, ze ocne zuby su este horsie... no snad nam pojdu aspon po jednom

sarinke vsetko krasne k prvym narodeninam! a skore uzdravenie....
egy taska je fajnova.... my rozmyslame nad golfkami z tej stranky, co poviete na tieto? su lacne, ale lubia sa mi, vsak to len ako doplnok ked budem total bruchata v lete
http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

vcera som studovala predpovede pohlavia....
a sumar je - cinsky kalendar (pri matkovi sa trafil) - tvrdi, ze bude chlapcek druhe
podla veku krvi (pri matkovi sa trafilo) - tvrdi, ze chlapcek druhe
vestenie prstenom nad bruchom a nad rukou - v bruchu je vraj baba, nad rukou (vesti celkovy pocet deti) - vysli dve deti, prvy chlapcek druhe dievcarko 😀

aspon som sa zabavila

nsoci
22. feb 2010

Kuk 9tt bruchajz v albume

kucina1
22. feb 2010

jeeej nsoci aka vypuklinka xixi

kucina1
22. feb 2010

poradte mi moju matersku si ma manzel uplatnovat v jeho danovom priznani? oni maju daku divnu mzdarku, ze to nevie a mam si to zistit sama a ja som daka lama, nicomu dako nechapem

kucina1
22. feb 2010

a ma niekto z vas autosedacku concord trimax? http://predeti.sk/?c=detail&id=5221 ona je vlastne do 36kg ale len s podsedakom, v prirucke som sa docitala, ze od 15kg je ju potrebne doplnit pridavnou chrbtovou castou co sa montuje na podsedak ja to nikde neviem vygooglit kde sa to da zohnat. ale asi to pojdeme osobne pozistovat do predajne, hlavne, aj to kolko to bude stat. lebo potom dost prerobime pri mojej stale objednanej autosedacke, ktoru mi stale nechcu stornovat a ta je ta moja vytuzena

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre