Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

iron
2. mar 2010

a ja tu nervacim nad mojou extra umrncanou dcerou....to je tak, ked mi je fajn je ako anjelik a ked mi je blbo...tak tu blbne

kucina1
2. mar 2010

tak nam nepride dnes ta dvojickovska navsteva, bo tinka ma zase teploty, ach jaj

veru je dnes krasne mozno pojdeme s tominkom poobede do parku pozriet kacicky

egyptanka
2. mar 2010

No ked sa nam to kazí s manželom, tak mi to aspoň vynahradza dcéra.

potulka
2. mar 2010

matja, velmi mily zazitok z parku. 😵 je to uzasne, ked uz drobci rozpravaju a ta ich hatlanina je rozkosna. matejko pred par dnami zostavil vetu - "bljum baaaa" (= smarim macka o zem. a aj tak ucinil. 😀)

iron
2. mar 2010

moja ked vidi kacky, labute, psov...tak zacne jacat na celu petrzalku....perfektna je...hlavne ze z nasho havina sa tak nevytesuje ako z cudzich.

labutka
2. mar 2010

bre ranko.
no ked uz ste mi dali ze eko tabletky, tak iem kuknut do DMky, ci maju ecover.
ale uz mam aj realnejsiu moznost umyvat adamovi rit v umyvadle. len neviem jak si ho mam chytit, aby nemal mokre ponozky. dufam ze sa najde nejaka obetava zena, ktora mi to vo stvrtok v SJK predvedie. ja na to urcite zabudnem.
ideme von, poobede na sukromnu prezentaciu pre dve nove nadejne latkarky, 🙂
sa tesiiim. 🙂

potulka
2. mar 2010

labutka, tajomstvo suchych ponoziek ti mozem prezradit teraz hned - das mu ich dole. 😀 😀 😀

pasoa
2. mar 2010

labuťka, súhlasím s potulkou. vlastne som sa celkom dobre zabavila pri predstave, že umývaš dieťa v umývadle s ponožkami 😀

matja
2. mar 2010

pasoa, už ste sa vrátili? Ako sa páčilo malému plavcovi?

pasoa
2. mar 2010

matja, ešte sa len chystáme. o 12:00

mgk111
2. mar 2010

LABUTKA - ja som spokojna s calgonit ale gel - je to jemnejsie, setrnejsie nie je tam tolko chemikalii ako v tabletach a umyje dobre... alebo potom somat perfect tablety...

pasoa - tak ako bazenoplavec matusko? 🙂

ajka - dufam, ze je uz lepsie...

my priserna noc - stale budenie na neskutocny rev a definitivny budicek s placom o pol siestej... tak som pobalila prestahovala do puchova ku svokrovcom, kamoska ktora ma starsiu livinku asi o mesiac kukla na kuba, ze ty brdo aky je velky 😀 od rana som ho nemohla uspat a stale len plakal, tak tu mam moznost uspat ho v kociku - tak sa stalo 10minut dozadu... idem ho prelozit do postele, natlacit aspon chleba a ked sa zobudi a napapa pojdeme von, je nadherne, dufam, ze dnes tak nefuka... chcela som pridat fotecky z mini stretka v tn, ale kajuska sem nechodi a tak mi ich zatial neposlala... len pre porovnanie ake to je ked sa stretnu dve baby a kubko 😎

lubi22
2. mar 2010

Ahojte 🙂

Matja uprimnu sustrast 😔

Matja my sme kupili cyklosedacku tuto:
http://www.cyklomania.cz/prodej/detska-sedacka-...

Rozmyslali sme este nad Hamaxom Discovery, ale ten sme bu nemohli nikde zohnat alebo sa nedla dat na nas bicykel, uz si presne nepamatam, tak sme kupili toto kangaroo od polisportu. Inak pri tych sedackach sa spytaj na sposob uchytenia - vpredu to nie je take jednoduche a zavisi od typu sedacky a typu bicykla, aky mate. Niektore sa uchopuju o tyc pod riaditkami, ine na ruru.

Pasoi Matusko je podareny na fotkach. Ale tiez uz zacina byt z neho taky chlapcek, meni sa z babenka 😉

Ja zahustujem tak, ze v mlieku rozmiesam Gustin - zemiakovy skrob, staci iba trosku. Smotanu do bielych mliecnych polievok nedavam, zda sa mi to potom prilis tazke.

Mne dal Filipko vcera krasny darcek, presiel sam celu kuchynu 😵 Uz vyse mesiaca bezkal tak ze tri krocky, alebo od nabytku k nabytku, ale vcera sa pustil sam za mnou do priestoru, co obnasalo omnoho viac krockov 😵

A ten detsky jazyk je uzasny, suhlasim. Aj ja to zboznujem, nase male rozumceky 😵

Labutka nam napriklad vyhovuje najviac Somat Perfect tablety, s Calgonitom sme neboli spokojni.

mgk111
2. mar 2010

lubi - takze gratulujeme dalsiemu chodiacemu betarovi 😉

atemi
2. mar 2010

Ahojte,
joooj Baskaj, to je inaaaaa ponuka... ja som tiez uz rozmyslala, ze posijem nieco, ale skutek utek. My plienky ala pastelka moc nepouzivame, lebo prebalujem za behu (zacinam na jednej strane izby a koncim na druhej 🙂), takze snappi sponka sa zaklada velmi tazko. Aj stvorce som uz v poslednom case kvoli tomu obmedzila ☹
A sit nieco zlozitejsie ako pastelka sa mi nechce, az taka sikovna nie som. Navyse moj chlap stale mina peniaze na kadejake zbytocnosti, tak ja si vzdy potom napravim naladu tym, ze kupim nove plienocky a vooooooooobec ma nemrzi, ze by sme mali aj setrit, ze uz miname uspory, co boli na ine veci 😝
Labutka, ja mam oca, co je z fachu a povedal, ze uplne najlepsie aj na umyvanie aj pre umyvacku je pouzivat zvlast lestidlo, zvlast sol a zvlast prasok, ziadne 3v1... Tak tak robim, tablety som ani neskusala, tak neviem. Ale tiez som uz rozmyslala, ze skusim najst nieco viac eko, tak ak odskusas, povedz potom.
A este pochvalim toho nasho sportovca - aj Kubco uz prejde zo 5 krockov, dokonca sa uz aj celkom sam postavi a pusti sa bezat. Vcera na stretku sme mali aj prvu kostovku asfaltu, ma trosku opuchnutu hornu peru teraz, kaskader jeden ☹

pasoa
2. mar 2010

lubi, áno, aj ja som si už všimla, že matúško už nie je bábätko, ale chalan... a je mi trošku smutno za bábätkovskými časmi, ale sa aj teším z jeho pokrokov, takže tak.

a sme s5 z plávania a bolo SUPEEEEEEEEER!!!!!!!!§ 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

katja78
2. mar 2010

Ahojte 🙂

pozerali ste už novú verziu MK? Hmmmm?

Umývačky - súhlasím s Atemi, to isté nám hovoril ujo z Electroluxu, ktorý nám montoval myčku: prášok väčšinou Calgonit alebo Somat, soľ akákoľvek, čím väčšie hrudy, tým lepšie a leštík sa mi tiež najlepší vidí Calgonit. Tabletky sme tiež ešte neskúšali.

Idem vás dočítať.

egyptanka
2. mar 2010

Dnes večer mam v plane vazny pokec s mojím mužom.

atemi
2. mar 2010

Egy a co sa deje?
Pomooooc, som si otvorila salko a cuckam a cuckam a uz je nejaka lahka ta plechovka 😅
Keby som nekojila, tak mam uz asi 100kg takymto stylom co predvadzam od porodu 😝

egyptanka
2. mar 2010

Atemi, začínam mat pocit ze ho prestávam zaujímať ako žena a začína ma vnímať ako kuchárku a ženu v domácnosti. :(

matja
2. mar 2010

pasoa, prečo si taká skúpa na slová? napíš viac, ako sa Matúškovi páčilo 🙂

tak a my sme von z prvej prechádzky "po svojich", ako prvé očarilo Paťka auto 😀 No jasné, chalan sa nezaprie. A nie a nie odísť od auta, dala som ho do kočíka, aby sme sa pohli ďalej do toho parku, čo som mala na pláne, no on spustil plač, chcel ísť na nohy a samozrejme za autom. Tak sme sa po parkovisku ponevierali ako vykrádači áut, skúmali kolesá, pozerali na zrkadlá, dvere..., až kým nezbadal psíka. Vtedy nabral iný smer, tak sa mi ho podarilo dať do kočíka, aby sme sa dostali do parku. A potom to šlo - smeti na zemi, odhodené fľaše, papieriky zo sladkostí, no a to bolo čosi, keď zafúkal vietor a pohli sa opadané listy zo stromov 😀 Konečne po nejakom čase prileteli aj holuby, tak veru mal sa na čo pozerať. Poobede pôjdeme ešte raz, aby nás ocko trošku pofotil 🙂

atemi
2. mar 2010

Egy, no vsak ked by si stale len zavarat a zavarat 😀
Ale nie, prepac, robim si srandu z vaznych veci... No drzim palce. Ono to nie je, ze by ta nelubil... to niekedy chlapi casom tak zleniveju a treba ich zase nastartovat 😉

matja
2. mar 2010

katka, a kde je možnosť pozrieť si, ako bude vyzerať modrykonik? Viem iba to, že bude podobný, ako modrá strecha.

katja78
2. mar 2010

Maťka - a keď si otvoríš MK hlavnú stránku, nemáš možnosť úplne hore si kliknúť na skúšobnú verziu? Volá sa to www.beta.modrykonik.sk

matja
2. mar 2010

áno, áno, už som to našla a pozrela. Ja sa na novú verziu teším.

egy, tak nech to večer dobre dopadne. Niekedy tých mužov treba trošku nakopnúť, keď mnoho vecí berú ako samozrejmosť. 😉

nsoci
2. mar 2010

Tak mi odumrel dalsi zub a prepadla som Potulkovcov v doobednajsej pohode 😀 Sumar dna. Teraz krpec spi a mne sa tiez strasne chce.

Labutka ja veru ponozky dole nedavam, ani gate, ani cokolvek co ma na sebe, stiahnem na pol zrde, , oprem krpca o seba, pod kolena mu supnem ruku a nad umyvadlom visi uz len na mojej ruke... protestuje, to si nevsimam, umyjem a vypustim zlobra 😀 Pravu ruku mam uz ako kulturista 😀

kucina1
2. mar 2010

ja sa neviem dokopat k prechadzke ked mam ist sama, hrozne so mnou

egy drzim palce u nas sa nic nezmenilo mojim muzikom, stale nezaujem, ale v sobotu som mu ukazala brucho, tak som sa prehla, ze kukni chrbatik a on ze co mi ukazujes, ze ti vychadza pupok a ja ze nie, tu je chrbat tak aspon ho pobozkal xixi. juj ale je takychto chvilociek malicko 😒

drobec si pekne poobede pospal a teraz pije vodu z flase (ako su tie neperlive lucky a rajce) naucil sa z toho dnes cucat tak hadam sa aj trocha napije. inak to mame s vodou alebo cajom dost biedne, jeden den chlasta a dva dni nic :(

lucinka mi stale lezi na mechure mna uz z toho slaktrafi

kucina1
2. mar 2010

aj ja som testovala novu verziu kona, tesim tesim

kucina1
2. mar 2010

ja pokakanca vyzliekam do hola, a sup do vane, su to revy obrovske ale do umyvadla sa nezmesti a ja ho nevladzem ani drzat

mgk111
2. mar 2010

tak ja uz ledva drzim oci otvorene... kubkovi fakt musi liezt nejaky zub ale kurna nech uz aj vyleze 😠 papa cely den neskutocne mnozstva, len tie jeho nalady su divoke a uplakane... dufam, ze nebudeme x-krat hore v noci, lebo toto je ake blaznovstvo uz...

bol dvakrat uz vonku a teraz papal, tak hadam bude sa pekne hrat s babinou a dedom..., ja som dorobila objednavku a normalkos by som sla spat ale to sa neda... asi pojdem dnes s krpcom...

lenka138
2. mar 2010

Jurinko nám začína pomyly ale isto chodiť 🙂 , dnes ho to tak viac zobralo, tak by sa už len dvíhal a chodil, už spravil 5 krôčikov úplne sám, taká som rada, dnes som ho už aj vonku vytiahla s kočíka a trochu sme pobehali za ruku

labutka ja Jurka umývam na spôsob držania v klbku, takže ruku mám pod jeho kolenami a tým pádom má chodidlá hore, takže sa nemá ako zamočiť

tablety do umývačky používam DM-kácke nature, podľa mňa sú fajn a nedávam žiadne leštidlo, lebo sa mi dosť nepáči predstava jesť z riadu leštidlo, lebo to sa už neoplachuje 😖

ten nový koník vyzerá fajn, len si ho asi veľmi neužijem, lebo keď sú takéto krásne dni tak ma ani neláka zapnúť počítač

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre