Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

egyptanka
10. mar 2010

este jednu cukrosku som nasla
http://www.elizabet.sk/torty/detske

mgk111
10. mar 2010

drobec okupany vykrikuje po sestre v spalni 🙂 kupal sa snou a zatlacal jej bradavky dovnutra 😲
teraz dame mliecko a nechame ho len s tatinkom...

nsoci - no ja verim, ze tiez sa dockam a vyspim sa - aspon zo styri hodky neprerusovane - ale uz veru pomyslam na to, ze ho strcim vedla do izby lebo sa stupnuje jeho budenie a to sa uz moc neda... uvidime ci budem mat na to gule 😉

egyptanka
10. mar 2010

No rozpravka precitana, mala uz spinka ... baby mne je tak fajn, ze nemusim pri malej travit hodiny pri uspavani ... trva nam to tak max. 15-20 minut s kojenim. 🙂

egyptanka
10. mar 2010

Maci, skus ho dat vedla ... urcite prvu noc sa to nezlepsi, ale casom urcite. Nemozes nic stratit, ale len ziskat. 😉

egyptanka
10. mar 2010
egyptanka
10. mar 2010

haloooo uspavate? krmite?

denkolc
10. mar 2010

Egy, ja som z torty nemala....ja nie som na sladké...ale ostatní vraveli, že bola dobrá...to, čo si našla - však skús a dáš vedieť.....my sme mali 4 kg tortu, pri ich cenách by to vyšlo 68 eur....a to je dosť...ufff....

egyptanka
10. mar 2010

Den, no ved prave su dost drahy, ale robia bratislavske rozky a tie zboznujem ... ale najlepsi bratislavsky roztek som jedla v Horarni 🙂 ... mnaaaam.

denkolc
10. mar 2010

V jakej horarni???

egyptanka
10. mar 2010

den, sak v horskom parku ... 😉

denkolc
10. mar 2010

Jaaaaaaaaaaaaj....noooo, mohli by sme ho znovu navštíviť veru... 🙂 🙂 🙂 Ten Horský park.....však sa nám zjarievaaaa..

Ja tú moju žabulku nenormálne zbožňujem!!!!!

potulka
10. mar 2010

mam vyborny tip na prvorocny darcek - cd Velki herci spievaju malym detom. pisali o tom nedavno v Dietati, potom som na to zabudla a dnes mi v knihkupectve nahodou cvrnklo do nosa. dobre pesnicky, vtipne texty, je k tomu aj knizka s notami. 🙂

egyptanka
10. mar 2010

Den, nooo ked sa otepli tak kludne uz sa tesim opat na vychadzky, len by sa malo este ochladit a este snezit ... ☹
A co "vyviedla" Tanicka?

egyptanka
10. mar 2010

potulka • 1d • 10. mar 2009 o 09:28

Ahojte, píšem v mene Potulky. Jej manžel mi napísal takúto SMS:
ZOZNAMKA
RUBRIKA: on hľadá
INZERÁT VLOŽENÝ: 10. 3. o 8:15
MENO: Matej
VÝŠKA: 51 cm
VÁHA: 3,67 kg
FARBA OČÍ: modrá
FARBA VLASOV: špinavý blonďák
ZÁĽUBY: stále sa hľadám, zatiaľ trénujem hlasivky na operný spev

Teším sa aj ja, jeho teta.

denkolc
10. mar 2010

Egy, práveže ju ozaj zbožňujem.....to nebolo ironic, ale úprimný výkrik do tmy.... 😉 🙂
Som šťastnáááááá,že ju máááám... ale nebolo to vždy tak....dlhú dobu som bola zmätená... 😕

kucina1
10. mar 2010

dnes sa tomasko naucil vyplazovat jazyk 🙂 zajtra o osmej dojde jedna z dvojiciek a potom aj jej brasko 😀
bola som dnes na tomaska taka nemasna neslana hambim sa, ale strasne som bola nervozna, snad mi to prepaci
tiez som rada, ze ho mam ale dnes som mu to velmi najavo nedavala 🙄 a on mi tu lasku chcel stale prejavovat a ja som ho len ignorovala

potulka
10. mar 2010

egy a coze tato reedicia zoznamky? 😉

mgk111
10. mar 2010

egy - dohoda s manzelom, ak sa ani dnes nevyspim, zajtra pojde kubko do inej izbicky ktora este stale nie je upravena na detsku 😝

bola som sa povozit v aute a prevetrat hlavu... juuuuj to je supis, milujem kupka ale ked je den blbec, tak som rada, ze som sama sama sama samaaaaaa aspon na par chvil 🤐

matja
10. mar 2010

mgk, vieš, čo mi napadlo? Kedysi aj tu niektoré dievčatá v našej téme písali, že (niektoré?) matky svoje deti nezačnú bezhranične ľúbiť hneď v tom okamihu, ako sa narodia, ale že láska rastie postupne. Možno je to aj prípad tej tvojej kamarátky.

iron, naposledy si písala, že malej dávaš MM raz denne. Je to tak ešte stále? Zaujíma ma to kvôli tomu, že si tehotná, či sa niečo zmenilo.

den, ty nie si na sladké? Nechceš aspoň polovičku mojej chuti? Och, ja zjem denne toľko sladkého... Kto si to chcel dať spoločný záväzok, že nebudeme jesť sladké? Pridávam sa 😀

aarwen
10. mar 2010

dik baby za rady ohladom golfacov, ja este popozeram na nete a najdem nejaky vhodny 🙂 super ze rozoberate aj aktualnu temu aku tortu na narodky, my sme na meniny mali tiez z Ludvika a bola celkom dobra. Teraz ale chcem najst nejaku blizie, lebo my byvame v Krasnanoch a petrzka je trosku od ruky 😅
Pozeram ze je tu viac tehuliek, tak super, mna sa vela ludi so zdesenim v ociach pyta ako zvladnem dve tak male deti, no ale ved co, urcite sa to nejako zvladne 😉
Ozaj, ked vase deti umyvaju zuby, ako vyplachuju? lebo ja som dala parkrat vodu a samozrejme to prehltol 😅

potulka
10. mar 2010

mala by som upravit oznam na aktualny stav. takze:

meno - matej (ake prekvapive 😀)
vyska - cca 78 cm
vaha - nieco pod 11 kg
farba oci - strakata sivohneda
farba vlasov - blond
zaluby - magnetky na chladnicke (a pod nou), pranie v pracke, pojedanie mikrospiniek, testovanie zakonov gravitacie, hojdaci konik, overovanie zivotnosti suflikov a dvierok na skrinkach
🙂

dakujeme velmi pekne vsetkym za blahozelania, ktorych sa tu cez den nakopilo neurekom. 😵

matja
10. mar 2010

baby, čo si myslíte, je pre ročné dieťa vhodná bryndzová polievka? Bryndza sa v nej varila, takže už by nemusela byť škodlivá, čo poviete? Alebo mám na to radšej ešte zabudnúť?

potulka
10. mar 2010

matja, nie je to skor prilis slane?

denkolc
10. mar 2010

Matja, ja veru sladké nemusím (priznám sa, že som práve vyhodila čokoládu, čo som otvorila, do koša...aj tak by ju nemal kto zjesť).. 😅 Ale tož takú Fidorku abo Horalku raz za čas moooožem... 🙂

S tou bryndzou veru netuším...ja som ešte neskúšala dať to mlieko, čo už môžeme...prevarené plnotučné....a to akože jej dám vypiť, či čo? Som asi dement....ale nechcela som, aby to vedela aj pediatrička, tak som sa jej neopýtala, že čo akože s tým mliekom... 😅 😅 😅

nsoci
10. mar 2010

Aarwen... no vidis ja som sa z Krasnan pred 4 mesiacmi odstahovala... 😉

mgk111
10. mar 2010

matja - kubko kostoval take halusky s minimom bryndze ale len kostoval- ja osobne by som dala polievku ak by neboloa slana... neviem si to totiz predstavit...

den - no ja som z mliecka urobila napriklad puding... alebo mozes pridavat do varenia, ked nieco take robis...

denkolc
10. mar 2010

Aarwen, ja mojej čistím zuby s mokrou kefkou len....nevyplachujem...

A kúpila som takýto kočiarik na jar:
http://www.pegperego.com/page.php?sid=11f2d992d...
Teším sa z neho, je skvelýýýý 🙂

matja
10. mar 2010

hm... tak mu tú polievku asi vyskúšam dať a zriedim ešte smotanou, ak bude slanšia. Dúfam, že nejdem na zavádzanie "normálnej" stravy prirýchlo. Na obed budeme mať zajtra niečo podobné tomuto: http://www.varime-detem.cz/recepty/detail/26, ale mäsko je morčacie a na vrch som postrúhala ešte syr. Práve sa to pečie v rúre.

aarwen, doteraz som mu umývala zúbky iba kefkou namočenou vo vode, ale od včera som skúsila už aj pastu, pasty dávam iba málinko a snažím sa ju potom rýchlo vytrieť navlhčenou vreckovkou.
a ozaj, vitaj u nás 🙂

egyptanka
10. mar 2010

potulka, aaaaale len tak citam spatne staru temu 🙂
maci, dobra volba ... zavidim to soferovanie, ja stale neviem prekonat strach ... porad co s tym?
matja, s tou bezhranicnou lasku po narodeni mas pravdu ... ja som nebola zrovna z tych co Natalku hned zacala milovat, zo zaciatku to bolo len o servise, ale teraz je to uplne nieco ine ... zboznujem, ked jej vecer davam kasicku ... (ano krmim pred telkou, ale v stolicke by od unavy nic nezjedla), pozera TV Bebe a vsetko pekne spapka a potom sa ku mne prituli a nedbala by aj tak zaspat ... je to uzasna chvila. A ked sediac vedla este na nas pozera moj muz som najstastnejsia zena na svete.
aarwen, ja sa snazim cistit takou kefkou, ale moc to nema rada, tak som rada ked jej aspon mokrou handrou prejdem po zuboch ...

egyptanka
10. mar 2010

😀 😀 ... mozem snivat o takom vstavani 😀
egyptanka • 1d, snž • 10. mar 2009 o 13:48
ja som teraz zblajzla dva jogurty a plnu misku cornflakes s mliekom
kajuska111 • 1d • 10. mar 2009 o 13:52
egy a to su ranajky, ci obed?
egyptanka • 1d, snž • 10. mar 2009 o 13:55
kajuska, ranajky. Dost neskoro sme s manzelom vstavali tak okolo 11,30 a hned on utekal do prace. Chcela som nech sa vyspi, lebo v poslednom case rano vstaval tak nech sa vyspinka.
A zajtra mam v plane v spolupraci s nim poupratat byt nech je tu peknucko a cistucko.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre