Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

munu
19. mar 2010

haha, toto sa mi paci 😀

matja
19. mar 2010

juchuchuuuu 🙂 tak že môžeme zas závisláčiť 🙂

vonku sa nám zjarnieva, tak aj moja nálada je veselšia. Dnes sme boli vonku dva razy bez kočíka, ale ďaleko sme sa nedostali. Paťkovi stačí parkovisko a prebaví sa aj hodinu, kým poobzerá všetky kolesá a karosérie 🙂 Na rukách ho odnesiem pár metrov ďalej, ale je ako bumerang, stále sa otočí a vráti sa za autami.
Vonku chodí pekne sám, ale doma stále uprednostňuje štvornožkovanie 🙂

a prestala som mu oddnes hovoriť "nono". Paťko sa to totiž naučil rozprávať a stále dookola na niečo hrozil prstom a hovoril "nono". Večer mi z toho "nonókania" hučalo v ušiach, stále som to počula, aj keď už spal. Je síce pravda, že keď som bola v kuchyni, tak som vedela, že chce robiť niečo zlé, lebo ma takto nechtiac varoval, ale nech s tým už radšej prestane. Keď sa mu niečo nepáčilo, keď si chcel niečo vydobiť, stále rozprával nono, nono, nono, dnes to povedal asi tak o polovicu menej ako včera, takže sme na dobrej ceste 😉

matja
19. mar 2010

uf a čo to mám ja za fotku? resp. kde mám fotku?

matja
19. mar 2010

munu, super 🙂

jasné, nsoci, súkromná skupina - ideš na to? Ak nie, tak nech ju založí niekto iný, kľudne môžem aj ja.

munu
19. mar 2010

Matja, kludne mozes 😉

munu
19. mar 2010

no nic, idem sa hrat s Matkom, len som chcela nakuknut, ci to uz funguje a ako to funguje.. ale pridem este neskor mozno, ked Matko zaspinka.. tak sa majte zatim 🙂

matja
19. mar 2010

munu a dá sa ti tá fotka spätne aj zmazať? Či už je tam nastálo? Nieže by som ju chcela mazať, ja len chcem vedieť, či je tam aj taká funkcia 😉

kucina1
19. mar 2010

pekne zalozte temu a tuto dame zamknut aspon zacneme novy detsky rok aj s verziou ale len nam to tak presne vychadza bo drobec mal rocik pred 22 hodinami

munu
19. mar 2010

neda sa zmazat
to je jedna z chyb novej verzie

matja
19. mar 2010

ááá, niečo z modrého koníka aj pomazali, lebo mám asi o 2000 menej príspevkov, ako som mala predtým.

pasoa
19. mar 2010

ahojki baby. matja, aký máš pekný účes, to kde si prišla k takým vlasom? 😀 😀 😀
somr ada, že koň už ide, no ja teraz idem het, na bytovú oslavu ku kolegyni, prídu aj všetci kolegovci z nášho a susedného kancla, taaaaak sa teším, že ich po vyše roku zas všetkých uvidím.

egyptanka
19. mar 2010

Jeeeee ... uz fungujeme 🙂

kucina1
19. mar 2010

tak mne sa novy kon paci 🙂 uz som sa zorientovala, tesim sa ako obnovim albumy

mapa
19. mar 2010

jeeeeeej 😀

denkolc
19. mar 2010

....a prečo nevylepšili aj listovanie...kto to má furt od prvej strany listovať až na763...abo nových smajlov....a hej,tie autorefreshe by sa zišli....no ja neviem....nemám z toho dobrý pocit zatiaľ... 😒

renia
19. mar 2010

Ahojte.miska mala v noci horucku,38,5 chudatko,aj dnes,no nechapem.ale dala som sirup,tak je teraz ok,a uz haja.
Den-vcera sme boli vonka na injuse,parada,ale takyyy rachooot...

egyptanka
19. mar 2010

Tak tu mate sukromnu skupinu ... ak by vam neslo do nej pristupit tak dajte vediet

aarwen
19. mar 2010

jeeeeeeej toto je krajsie ako predtym 🙂

egyptanka
19. mar 2010

Blavacky ... my ideme zajtra s Den zurovat ... stretko o 20,00 KGB na Obchodnej prida sa niekto??

renia
19. mar 2010

Skusam dat foto,ci sa rovno ulozi do albumu...

denkolc
19. mar 2010

Nehanbite sa....poďteeee.....dáme si pivoooo a kto bude v strese, bere taxík dom.. 😉 😉 🙂

kucina1
19. mar 2010

baby a ja pojdem v pondelok do blavy tak popoludni by sa niekto mohol pridat kocikovat, budem v ruzinove a kludne pridem aj do petrzky

nany100
19. mar 2010

Ahojte, nehnevajte sa kočky, že vám sem leziem 😉 ...chcela som sa spýtať, či ste už dávali detičkám bielu redkvičku...kúpila som na polievočku, ale neviem, či sa už môže...Ďakujem 🙂 ...občas k vám nakuknem, aby som vedela, aké pokroky nás čakajú v najbližších týždňoch 🙂 ...pekný večer prajem

renia
19. mar 2010

Foto z oslavy-skusam,uz sa hnevam,nejdu mi velke foto do albumu,a teraz ani sem

denkolc
19. mar 2010

Reni, jaké ste zlatunkééééé 🙂 🙂 🙂

renia
19. mar 2010

Den-dakujeme.aj vy ste zlatunkeeee.riadna kocka si.fiii

matja
19. mar 2010

labutkaaaa, sleduvala si hokej? 😀 😀 😉

renia
19. mar 2010

Idem haji.dufam,ze Misicka nebude mat v noci zas teplotu.

matja
19. mar 2010

denka, egy, ja by som šla 🙂 Joj a veľmi rada. Ale ste taaak ďaleko. 🙄 😅

egyptanka
19. mar 2010

tak vytvorena nova tema v sukromnej skupine ....

... presunieme sa pomaly tam?

Kuci, v pondelok pride katja a tak okolo 9 by sme sa mali stretavat v centre v Grand caffe ... teda ak to plati.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre