Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

mona1111
18. sep 2009

posuniem nasu temu do prvych riadkov, uz som nas nasla az na druhej sttane 😕

iron to kojenie je niekedy pre mna tiez uz unavujuce hlavne teraz ked ma hryzie.....

alisia
18. sep 2009

čaute babule
vždy mixujem jablčko tesne pred papaním, myslíte že by som to mohla aj o nejakú hodinku skorej? Nemám sklenené strúhadlo, iba umelé, no na kašičku sa mi to lepšie mixuje. Damianko miluje broskyne, tie mu roztlačím vidličkou, no mám už len jednu broskyňku, tak by som mu to pomiešala s jablčkom. čo vy na to?
Ja som tiež po sekcii a lekár povedal, že kľudne môžem aj teraz otehotnieť, že to nie je problém.

potulka
18. sep 2009

takze pozor, pozor, dievcence, iron je prva kandidatka na nove tehotenstvo! hor sa do miesenia! 😉
tesim sa, ze si uz ok. 🙂
alisia, podla mna mozes aj skor, ale zrejme z neho vyprcha cast vitaminov.

dievcatko84
18. sep 2009

Jej Iron tak drzim palcuchy 😉 Nech sa zamiesi co najlepsie 😉

dievcatko84
18. sep 2009

citam citam par stran do zadu....

yamaha co sa stalo s Evickou? Spadla ti? Musim sa uprimne priznat..vie to len moja kamaratka a manzel..miska mi spadla z postele v stredu..vyzera to, ze sa nic nestalo a povedali mi ze ju mam seldovat, ze ak nezvracia a je cula tka sa nic nestalo..ale matka sa vzdy boji...len fakt mam pocit,ze to nakoniec dopadlo dobre..tak budem verit...

asandys netrap sa moja...nech ta nezaujima co vravia iny, musis robit tak ako to citis ty. Ja by som mozno niektore veci inak robila a ine dievcata zase inak..kazda sme ina a tak sa musime aj spravat, ako to citime. Ak ma mat maly doma nervoznu mamu tak to za to nestoji, ako vravis, mamka pomoze tebe a ty jej. A maly bude mat zmenu. Ved to niej e zase tak casto. Si dobra mama!

iron
18. sep 2009

dakujem....
alisia...podla mna by si mohla sak co sa tomu stane. Ja vsetko mixujem ponornym mixerom skor ako mala vstane a potom len cakam....ved nic tomu nemoze byt....

iron
18. sep 2009

asandys....to preco po tebe kukaju, ked uz pracujes...ved z niecoho zit musite. Ti ludia vela veci nechapu.. kasli nato, je to tvoja vec a krpcoka mas predsa so svojou mamou a nie opatrovatelkou. Je to blizka osoba, sak aj teba vychovala a aha zijes....to milujem takych ludi.
Ja by som tiez isla do prace kebyze ma tlacia prachy, dnes je svet taky...stat sa nepostara a zit sa musi.... 😉

munu
18. sep 2009

caute
tak ja len na skok... dovolenka bola perfektna, velmi sa mi doma pacilo vsetko, okrem tich cien.. katastrofalne.. v anglicku mame aspon o polovicu vsetko lacnejsie, nez je na slovensku.. nase pokroky za mesiac.. Matko uz sedi uplne sam a tiez skusa rackovat.. a ako nsocin Matko, aj nas sa stavia na nozky a najradsej by uz chodil 🙂
je sikulko nas zlatucky.. babka ho na slovensku naucila hiiiikat, tak teraz hiiika vsade kde pojdeme 😀
a tiez mali sme s muzom a s malym kupene letenky cez sky europe, takze akurat ked sme boli na svk, tak sky europe skrachovali a my sme si museli kupovat nove letenky cez ryanair.. tskze sme namiesto z Kosic museli letiet z bratislavy a prilet bol namiesto ketiska Luton, na Stansted... takze to bolo vsetko strasne komplikovane, pretoze sme mali aj auto odparkovane pro letisku Luton, tak sme museli tam ist ponho a tak vsetko platit odznova atd...dobre, ze na svk mame ist zase az o rok, pretoze tohorocne cestovanie bolo strasne doslova.. cesta na SVK = 13 hodinove meskanie lietadla a cesta do UK = kupovanie novych leteniek.. este musime ist do banky ziadat naspat peniaze za letenky, ale pravdepodobne ich uz viac neuvidime... takze tolko zatial.. ak sa podari, tak vas este pridem pozriet vecer... ale neslubujem, lebo mam tolko roboty, ze neviem kde mi hlava stoji.. tak sa majte super zatial.. a ani vas nedocitavam, nemam sancu tolko stran zmaknut.. caute 🙂

munu
18. sep 2009

aq este som chcela, ze Matko uz rozprava kadejake slabiky.. je podareny.. normalne so mnou hovori.. len skoda, ze mu este nerozumiem 😀

munu
18. sep 2009

a prepacte za chyby, pisala som to vsetko s jedniu rukou, lebo s druhou som drzala Matkovi flasu mliecka 🙂

kucina1
18. sep 2009

No dosli sme z prechadzky po pezinku a vinobrani. od dvanastej vonku a krpec pospal sotva 30 minut, stale okukaval kolotoce, balony a neviem co vsetko. este tam bolo prijemne, lebo stanky boli vsetky, kolotoce fungovali, hudba hrala, a jedine co chybalo boli tie davy ludi (tie mne vobec nechybali)

no a ked sme dosli domov, tak som si sla napustit do pohara vodu z vodovodu a drobec spustil taky rev ze az, vypla som vodu stichol, pustila som, tak spustil. no zacal byt fakt dost bojazlivy a zhorsuje sa to 🙄

denkolc
18. sep 2009

ĎAKUJEM VAM.

iron
18. sep 2009

munu...Matko je genialny...vie to dieta aj plakat. Vsade je taky vychechtany...alebo je exhibicionista ako ta moja. Ked vidi fotak hned sa skeri...

den..ako dnes? dufam ze lepsie....

nsoci
18. sep 2009

Alisia prave dnes som citala, ze nastruhane ovocie a zelenina sa ma spotrebovat co najskor, ze miznu vitaminy.

asandys
18. sep 2009

ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Moja mama ma pozitivny vplyv na Adamka. Furt jak jej volam z roboty tak spi, dnes spal 3x 1 hodinu 😀 😀 To zas bude noc ☹
Znovu do prace az v stredu, teraz mam pisat clanok doma a byt na maile, taze pohodicka. Dnes ma potesial uctovnicka, ze dostanem aj niejake odmeny, len mi ich nechceli vyplatiti , kym som bola na materskej, aby mi stat nepokratil matersku, tak s tym cakali, pekne od nich 😀
Dievcata, dakujem za vase pochopenie, dost mi to pomahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.
Munu, nadherne fotecky 😵
Iron vela stasticka a pohodicky pri zarabani na Ninkinu sestricku aabo braceka
😵

kucina1
18. sep 2009

dnes drobec vypil o siestej 100ml mlieka, o desiatej ovocie, o dvanastej obed, o stvrtej ovocie a od takej pol piatej vkuse spi 😎

asi bol poriadne unaveny ked cely den nespinkal tak som zvedava kedy sa zobudi a aka bude teda noc
je v spinavom bodynku este aj neokupany, nenavecerany a spi takyto chlapisko v postielke xixi

egyptanka
18. sep 2009

Tak dieta uz spi, ja mam dnes za sebou dalsi pohreb a u nasich doma som sa s malou vyspala a to len preto, ze som mala cecok odhaleny a ona ked sa zacala preberat tak som jej ho pichla do ust len nech si ja mozem odpocinut. Posledne dve noci sme sa vobec nevyspali.

nsoci, k ranajsej otazke, nie urcite by som nemenila.

Ja asi patrim k zenam co si na materstvo musi zvyknut, bola som dost aktivna a pokial kojim neviem tu aktivitu sklbit s malou vo svojom zivote. Zatial si pripadam ako servismanka a mliekaren. Spominam si ako onoho casu pisala lubi, ze prve materstvo si zacala uzivat az ked mal prvy syn okolo jedneho roka. U mna to vyzera asi tak.

Dnes sme boli na poradni, mali nas ockovat, ale kedze ma sopliky tak nic z toho. Ani nas nevazila a nemerala, lebo ju nechela vyzliekat do naha ked je taka nakapata. V utorok mam doktorke zavolat a ockovat nas budu asi buduci tyzden.

egyptanka
18. sep 2009

kucina, tak zobud, okup, naveceraj a nech spi dalej. ...

kucina1
18. sep 2009

egy ja som dieta svoje nikdy nebudila tak to necham na neho, ked sa zobudi tak uvidime co a ako

egyptanka
18. sep 2009

kucina, ja cez den nebudim (vynimky su ked zaspi a my mame ist niekam na urcitu hodinu - zvacsa lekar), ale vecer ked uz je cas kupania, krmenia a nahodou prideme zvonku a ona spi tak ju nenechavam dlho spat. Pockam tak 15 minut ci sa nepreberie (za ten cas nachystam veci na kupanie) a ak nadalej spi tak ju pomaly a nezne zacnem vyzliekat a ona sa preberie a kym sa spamata tak je vo vani a uz spliecha okolo seba a v kupelke potopa.
Proste vecerny ritual musi byt v case od 18.15 do 19.00. Ked sa kona neskor uz som nervozna. Ale zvacsa zaciname kupanie tak o 18.30 a o 18.45 zaciname papat. Aby sme tak o 20.00 uz spinkali.

kucina1
18. sep 2009

egy u nas je taky isty ritual medzi tou siestej a siedmou. uz o pol osmej musi spat. ale dnes nespal vobec cez den a ked sme dosli domov tak sa najedol a bol unaveny tak som ho ulozila ale vobec som nevedela, ze bude spat takto dlho, inak spi totiz cez den okolo 20-40 minut. ked sme vonku a len co vojdem do dakeho obchodu, do brany alebo hocikde tak je hore. mne maly spi len v noci tvrdsie

kucina1
18. sep 2009

prave je vyskereny milovany syncek hore

mgk111
18. sep 2009

kucina - ani ja nebudim, ved deti vedia, ci sa chcu zobudit alebo nie...

munu - no vitaj 🙂

egy - my kupeme okolo takej pol siedmej do pol osmej ale zvacsa o siedmej a o pol osmej uz je aj najedeny a chce spinkat...

dnes bol so starymi rodicmi na jarmoku a kupali sme o siedmej a od osmej uz spinka... tatinka sme si doviezli z nemocky, takze teraz idem okupat nejako jeho - nemoze sa ani len pohnu t- hovadske bolesti a na nohu nesmie stupit asi tak 10tyzdnov... takze to bude trosku vesele..

egyptanka
18. sep 2009

kucina, jaaaj. 🙂
Ja aj ked niekedy vidim ze uz by jedla tak radsej urychlim kupanie, ale papanie az po kupani.

kucina1
18. sep 2009

u nas sa papka tiez vzdy po kupani, niekedy je velmi unaveny a skoro nic nespapa a hned zaspi chuda moje. tak nas ritual kupania sa posuva na tuto hodinu xixi

egyptanka
18. sep 2009

kucina, nieco pre tvojho Tomaska 🙂
http://www.predeti.sk/?c=detail&id=1071

nsoci
18. sep 2009

No uz mame aj my za sebou prvy pad.... skotulal sa muzovi z lona na parkety (muz sedel an zemi).... Som vyplasena, ale kedze uz bolo tesne pred spanim a to sa u nas vzdy reve, tak reval a zaspal a neviem ci z toho ci standardne, ach jo, mam boja.

Zajtra ideme an vynobranie do pezinka, sopliky uz prechadzaju, budete tam niekto tak na obed? Chceme sa vyhnut masam.

Bru bru....

denkolc
18. sep 2009

Tak hentá helma nemá chybu... 😀 😀 😀

Iron, díky, dnes už lepšie...o dosť...manžel mi zaplatil školu, pak som bola v TT na zápise aj s krpatou a pak som bola kúpiť novú detskú stoličku (jupí) a ešte na návšteve u brata (bez malej) a práve som dotlačila zemiakové placky, pijem nealko pivo a svet je ooooomnoho krajší....

No a prezradím vám výsledky môjho nočného pokusu - mali ste tú teoriu, že by malá nemala spať so mnou, lebo si ma vyžaduje, tak som si ju v noci nalepila na seba a neplakala!!!! Tak fčul raďte, čo s tým teda....skúsim aj dnes tak a ak to bude mnou, tak musím začať riešiť veci...

Ja malú teraz nekúpem, jak je taká soplavá, lebo u nás vy byte kosovo....ona spáva normálne v overali....jaaaaj, babule, dnes je zas všetko krajšie....a manžel teda si dostane kopačky... 😀

bershka
autor
18. sep 2009

hojte,
prave som si rozvratila celu family. oznamili sme, ze woody musi z domu, a svokra, ktora to nechape 😠 , ze je nebezpecny pre sarku sa odula a asi ma zacne neznasat. fassaaaaaaaa a to mame u nich byvat

bershka
autor
18. sep 2009

denka, som rada ze ti je lepsie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre