Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

egyptanka
7. feb 2010

munu, supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer 😀 😎

munu
7. feb 2010

egy 😀

ajka82
7. feb 2010

munu, este raz gratulujeme chodcovi 😉

egyptanka
7. feb 2010

😲 no doodsavane ... idem umyt odsavacku.

Baby a moze sa davat petrzlen?? Ja som v tom ze je to alergen ... tak ako???

egyptanka
7. feb 2010

😲

denkolc
7. feb 2010

Egy, ja som dávala paštrnák....mám pocit, že už to neva....

Ale ja mám inú anketu.....prdkajú detičky často??? 😅

ajka82
7. feb 2010

petrzlen je alergen...ale mozes skusit co to urobi...my ho jeme v pohode aj zeler 😉
deni, nasa len pred sranim riadne prdne...ani po sosovici neprdela ako som cakala 😀

pasoa
7. feb 2010

egy, den, petržlen je alergén, paštrnák nie je.

den, matúško prdí ostošesť 😅 zahanbí aj mamu s ocom 🙂

ajka82
7. feb 2010

aby ste si nemysleli...dostala normalnu nelupanu sosovicu, nie tu co tu vsetky spominate 😉

pasoa
7. feb 2010

ženy, lúčim sa. čauko bello, vidíme sa buď ak sa mi podarí prísť domov a mať čas aj na koňa počas nejakej vychádzky alebo za 2 týždne.
Držte Matúškovi paluchy, aby bol ten pobyt na niečo dobrý, napr. aby už pekne sám sedel, kým odtiaľ prídeme...

ajka82
7. feb 2010

pasoa drzime palcoky a myslime na vas 😉

munu
7. feb 2010

Pasoa drzime palce a budeme na vas mysliet 😉 nech to pomoze!

Ajka diky 🙂

anketa, ci mozu petrzlen, ja som davala Matkovi petrzlen uz ked mal 6 mesiacov a v pohode a odvtedy ho papa

anketa, ci prdka, hej, kazdy den a niekolkokrat 😉 hlavne ked spi a potom sa zobudi, tak prve co urobi, tak prdne a potom sa ozve, ze uz je hore 😀

egyptanka
7. feb 2010

Den, nasa prdka o dusu ... ale zeby jej to vadilo to nie ... to ma asi po muzovi. 🙂

Jaaaaj a este gol na tom posedeni s tym trenerom ... zacal mi hovorit o stravovani, zeby som si mala najst cas sa v klude najest 5-6 x denne ... xixi srandista, som rada, ze sa dokazem najest raz denne ...

Pavli, drzte sa, daj o vas vediet a tesime sa na dobre spravy 🙂

Ajka, no pockam ete taky mesiac ... az potom. Diky

denkolc
7. feb 2010

Vidíš, Ajka...neni to s tou mojou prďoškou obecnou až také zlé... 😅 😅 😅

munu
7. feb 2010

ok, idem ja do hajan, krpcek zaspal, tak netreba cakat, kym sa zobudi, aby som tu nestrasila do 2hej rana 😅 tak sa majte super a dobru nocku vsetkym rodinkam 😉

a este raz diky za vsetky rady.. vsetky som si vas precitala a budem skusat dalej 😉

caute

egyptanka
7. feb 2010

baska 😀 ... no a teraz nam nieco o sebe napis 😀 😀

egyptanka
7. feb 2010

no cas udelat detem papa ... prajem pekny vecer 🙂
dobru noc

ajka82
7. feb 2010
https://www.youtube.com/watch?v=Hj1KJPQExTw

😀 😀 😀 ukazte to detom 😝
egy inac vcera som pozerala teleblbiz 😀

deni povedala som si ze dieta ak sa zobudi takto jak dnes tak sa nosit nebude, aj ked bude natrcat ruky, ze hopa 😠 trvalo jej hrozne dlho kym zaspala a revala jak keby sme ju z koze drali 😔 a jak mi zacali cukat nervy, ze na rukach by to bolo uz davno a rychlo by zaspala zacala konecne zatvarat oci...ale este 10 minut so zatvorenymi revala 😖 ☹ neviem dokedy mi to vydrzi takto, mozno len dnes 😒

baskaj
7. feb 2010

egy - niečo o sebe? na FB sa mi páči sestrine (a naše) video. ak chcete, nájdite... 😎 brú noc holky a krpátka!

nsoci
8. feb 2010

Jej Munu super, gratulujem.

Fuj mna zas prehnalo, takze tusim to este boli dozvuky virozy. Vcera som zbodla palacinky (tehu chute) a mam to. 😠

egyptanka
8. feb 2010

Dobry den ... ako sa dnes mame??

Mne sa dnes snivalo, ze moj muz bol Banan 😀

lubi22
8. feb 2010

Ahojte 🙂

Pavli drzim paste, nech Vas pobyt stoji za to 😉

Egy vsetko naj k narodeninam 😵 😵 😵 A k tomu trenerovi - no to je dake mastne fakt u vas - ja platim osobnej trenerke 8 eur na hodinu, a moja trenerka je majsterka Slovenska v bodyfitness, manzelik mi predplatil permanentku na 12 cviceni. Okrem toho som si kupila za 100 eur kartu do fitka, tam sa odpocitava za jednorazovy vstup 2,70 - je jedno ako dlho som tam, ci idem do fitka alebo na daky aerobic. Ja zatial do fitka s trenerkou, celu hodinu je pri mne, odpocitava mi, kecame pomedzi to, je to fajn. No a jedalnicek mi vypracovala zadara, ked chces poslem Ti to, ja mam hlavny problem s tym, ze nedokazem si najst cas a jest 5 krat denne - pricom mi prizvukovala, ze fakt musim. No a je to strava total bez tukov a cukrov, 6 dni sa stravovat podla jej rozpisu a 7. den si mozem dat, na co len mam chut. No ale nedrzim to na 100 %, lebo sa mi nechce chystat len pre seba, a ked napriklad robim zeleninovu polievku, tak si dam aj ja, hoci by som nemala, lebo je tam par kvapiek olivoveho oleja. Takisto aj maso by som mala iba na vode, vsetko iba na vode, ziadny chlieb, sladkosti samozrejme - to nie je az taky problem.

K prdkaniu - Filipcek prdka tiez o dusu nezavisle od stravy, takisto aj Samko, nuz chlapi 😀

labutka
8. feb 2010

egy az teraz som tu
vcera sme isli spat.
neviem ci adamovi nejdu nejake zuby aleob co, ale reval jak tur vcera vecer. a potom prestal tak sme isli spat. 🙂

mona1111
8. feb 2010

ahojte

k ankete

petrzlen som este nedavala , ale v najblizsej dobre vyskusame

prdanie - aj teraz mi tu poprdkava, nezavisi co spapal proste v priebehu dna si poprdka a niekedy aj v spanku vypusti .....

munu super ze Matko uz sam chodi..... a co sa tyka papania uvidis on na to pride a nebude sa ti dusit....

Egy vsetko naj k narodeninam 🙂

munu
8. feb 2010

idem pochvalit Matka.. akurat dopapal ovocnickov - popuceny banan s postruhanou hruskou, takze riadne pasiky hrusky tam boli a ani raz ho nenatiahlo 😀

munu
8. feb 2010

juuuj ako ma to potesilo, ked som videla, ze vie takto krasne papat aj kusky 😉 😎 a prave si krasne nahlas odgrgol 😀

mgk111
8. feb 2010

munu - gratulujem 🙂

egy - petrzlen papame bezne uz dlho aj zeler...

kubko prdi casto ale zvykne aj prdiet a potom pridat naloz 🙂 dnes sme mali trosku redsie kakanie neviem z coho ale inak iba dvakrat zatial takze neriesim... doobeda dal 25minutovy spanok, ale nejako som povysavala a oprala a vyvesala dve varky pradla... takze vecer by sa malo zehlit ak poschne... a dlazky potrebuju surne umyt ☹

inak dame obed a sup von lebo sa mi tu nechce byt ked svieti slniecko krasne... lenje kosa...

potulka
8. feb 2010

ahojte
egy, zehlenie sa zatial drzi dobre. dnes akurat asi budem musiet, lebo prave periem, tak to, co je na susiaku suche, pojde z neho dole. 🙂

mgk, blahozelam k mrche. 😀 prispevky za vikend som len tak preletela ocami, ale tuto spravu som vylozene vyhladavala. 😉

petrzlen obcas davam, ked varim kuraciu polievku s korenovou zeleninou (pre nas a matejkovi odoberiem).

nemate niektora takyto problem? matejkovi uz dvakrat praskla horna pera. nie vsak zvonka, ale vnutri, presne v strede. tam mu to asi nemozem nicim natriet...?

potulka
8. feb 2010

a ozaj, dnes poobede idem nakupovat handry! ja, potulka naturalistka!! 😝 mam v plane podprdu a nohavice, ktore mi budu dobre sediet. v sobotu sme boli u kamaratov a cely cas som si potahovala gate, ktore mali aj zapnute tendenciu spadnut mi zo zadku. 😅 kedy uz konecne priberiem?! cim sa mam napchavat? katja, heeeeelp! 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre