Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

mgk111
8. feb 2010

http://www.facebook.com/album.php?aid=143410&id... kubicek...

ajka - hmm aj ja si na vselico spominam co bolo davno 😀

ajka82
8. feb 2010

kubko aky zlaty strapuch 😀 😀

egyptanka
8. feb 2010

Maci, Ajka ... asi si pamatate ako som uz onoho casu pisala o kolegyni, ktora ked som isla na PN v tehu s krvacanim a znizenom placentou povedala, ze kvoli mne sa nedostane na Vianoce domov (ona je z Popradu) ... no a dnes som bola pozriet, vsetci mili, a ona?? ... pridem tam kde sedi (ona ani bu ani mu) aj s inou kolegynou, to som s nou kecala ... a Poradcanky sa pytam, ci ma hovor (lebo mala sluchadlo na hlave) a ona, ze nie ..., ale ze ked jej pisem urazlive maily tak co by sa mi venovala (pred tymito sviatkami som sa dozvedela, ze firma davala nejake vianocne darceky, ale bolo treba ich objednat ... no a ju som poprosila, ze keby bola nejaka zamestnanecka akcia, nech mi da vediet mailom, alebo mi ma zavolat ... a ona a nik sa neozval, cize som o darcek dosla ... neslo o ten darcek, ale o to, ze mi nedala vediet ... tak som jej napisala mail, ze dakujem, ze na mna mysleli, ze som ich prosila, aby mi taketo veci dali vediet) ... no a zacala tam na mna utocit, ze sa urazam, ze nemam co na praci a tak ... som jej povedela, ze nemam chut sa hadat, ze som neprisla sa pohadat, ... tak som povedala, ze dakujem za pekny den a ze ked toto ma pokracovat, tak nevidim dovod sa po materskej vratit a odisla som ...
Vrrrrr ... sedlana jedna ☹

labutka
8. feb 2010

egy, my dve musime pokecat. u nsoci na kolaudacii. inak chystajte sa aj k nam na kolaudaciu, akurat musite dojst v manducach alebo autami, lebo neni kam dat tolko kocikov. 🙂
egy, som ti chcela napisat, ze sme zacali aj doobedny spanok ritualizovat. obrala som si radu a zatahujem zaluzky a hupeme sa na fitkopte a namiesto kolotoca spievam. 😀 a predtym samozrejme serbel a nova plienka.
poobede spi vonku v kociku, to neriesim.
serbel - adam si nanho zvykol, zozaciatku kadil do plienky rano pocas kojenia, potom som ho zacala v strede kojenia ked som videla ze uz sa steluje davat na serbel a tak si na to zvykol, ze po case sa najedol a potom vylozil do serbla. teraz sa rano zobudi, trosku sa natiahneme a supi na serbel vycurat a vylozit. ekd nevylozi rano, tak musim davat vacsi pozor, aby nesupol do plienok, ale vecsinou sa potom vykaka ked najblizsie cura (do serbla). no znie to zlozito, ale neni to tak. 🙂
rada na zaciatok - skus(te) casovanie - napriklad vzdy po zobudeni sup an serbel, a ked sa vycura tak povedat ze to bolo curanie, pochvalit a po case by to malo ist aj naopak. - dat na serbel, povedat cikacie slovo a mal by sa vycurat. ale - my nemame klasicky serbel (aj ked uz mam objednany, a je na ceste k nam), mame cinsky nocnik - drzim ho medzi nohami a adam mi ako keby sedel na kolenach, len je vyzleceny a sedi na serbli.
tutok foto cinskeho nocnika: http://www.branakdetem.cz/cinsky-nocnicek.htm

egyptanka
8. feb 2010

Aj ja som si na moje zdravie naliala dva deci vinka ... a po dvoch hltoch uz ho citim v hlave ...

Labutka, manzelovi som kupila listky na hokej s Kosicami ... urobia si s otcom pansku jazdu. 🙂 Uz som mu ich dala ... aky bol stastny. 🙂

Mne kupil muz parfem, ale nakoniec si ho zobrala mama, lebo netrafil ... a mama kupila ten co som chcela. 🙂

potulka
8. feb 2010

konecne sa raz zladila vonkajsia teplota a moje usilie odmrazit mraznicku. 🙂 pri robeni poriadku som narazila na sacky s MM z aprila. 😅 budu matejkovi do kupela.

vdaka za rady ohladom puknutej pery. dehydrovany by nemal byt, aj ked pije dost malo - ale cika statocne. ta ranka (velmi si ju obzerat nenechal) je vsak zvnutra, nie na povrchu. skor pri zuboch. moze byt, ze si to raz niekde nenapadne narazil a teraz mu to este obcas pukne. ide mu vtedy z toho troska krvicky. nevyzera, ze by s tym mal nejaky ocividny problem.

katka, moj syn tiez patri k tym, co maju nachylnost na zapchu. pisala si, ze robis ovsenu kasu - taku z krabice? ak ano, skus pre zmenu normalne vlocky. trochu ich povarim vo vode a pridam do jablka/vyzivy. na druhy alebo najneskor na ten dalsi den je vysledok zaruceny. a zda sa mi, ze rovnaky ucinok ma aj pseno. kupujem ho v podobe vlociek, staci povarit v dvojnasobnom mnozstve vody, kym nevznikne kasovita konzistencia. pridavam tam aj nadrobno pokrajane susene marhule. tie by tiez mohli pomoct, ale musia sa povarit. len take obycajne by mohli babo nafuknut.

mgk111
8. feb 2010

egy - pamatam si na tu story... no je mi luto, ale aj take .... existuju tak to vypusti von a ser na nu...

labutka - mne ten nocnicek vas pripomina kvetinac 😀 🤐

ajka - to sme dali dole ciapku a takto vyzerat 😉

no idem si asi lazkat... bru noc

katka0602
8. feb 2010

Potulka, nie, ovsenu kasu robim z vlociek, nie z krabice. Vcera som po nom dojedala a ako hovoris, zaruceny vysledok u mna nastal hned na druhy den, avsak u neho nic 🙂
Ale skusim este pseno. To som este nerobila. Nevies nahodou ako sa pseno vola po anglicky?

katka0602
8. feb 2010

uz som to nasla "millet"

ajka82
8. feb 2010

egy ja si na nu tpamatam...nuz aj take veci sa stavaju 😔 kasli na nu... ale aspon mohla povedat prepac, mala som vela roboty alebo zabudla som...
aj ked ja take nechapem, kedze ja som vsetko drzala v hlave kym som neporobila aj to co nebolotreba a davala som vediet o vsetkom(potom si robili zo mna prdel, ze som nonstop vpraci 🙄 )... lenze to som bola ja buzerovala som kolegov ked nieco enchali na druhyych ze nestihaju alebo zabudli..

asi idem hodit uz sprchu a budem dufat ze sa mi podari zaspat... mala by som si akosi prestelovat hodinkyv tele...ale nejde to ako by som chcela

egyptanka
8. feb 2010

Maci, mame som to hovorila a ona na to, ze cista zavist ... ze ona nema nic ... ona ma okolo 35 r. je slobodna, bez partnera, bez perspektivy vztahu ... jediny partner je na dva tyzdne ... skaredy, hnusny, zenaty Egyptan v Hurghade ... 😖

Potulka, ved daj do prikrmu ... ja som si tym mojim odsavanim aj nieco zamrazila a v mrazaku mam tri plne davky 🙂 a kedze som dnes odsavala len teraz vecer ... cez den som nestihala tak som odsala 15O ml 🙂

labutka
8. feb 2010

mgk - u nas ten serbel pripomina zase klobuk 😀
idem aj ja spat. dobruuuu.
na hokej s kosicami aj ja chcem ist!
egy, aj u nas v robke je taka informovanost - pri dolezitych majloch je poznamka ze dajte vediet aj kolegyniam na MD. samozrejme ze o nicom neviem. sice sa enrozdaavaju darceky, ale robi sa napriklad rocne zuctovanie zdravotneho poistenia. potom mi vola mzdarka, ci si budem robit zuctovanie sama... no kolegyne... 😖

dobruuuuuuuuuuu

ajka82
8. feb 2010

egy vidis...tak ju nechaj nech zavidi...to je jej problem a nemusis sa tym zatazovat 😉

egyptanka
8. feb 2010

Labutka, aj ja chcem ist na hokej ... ale nehrozi ... my vtedy zaciname vecerny ritual ... ale mozno ked sa troska otepli tak to risknem a pojdeme aj s malou ... no uvidime 🙂

Ajka, hej hej aj manzel ma ten isty nazor, ze nehodno sa nou zatazovat a nicit si nejakou kravou nervy. 😉

denkolc
8. feb 2010

Egy, VŠETKO NAJSAMLEPŠEJŠIE K TVOJIM DNEŠNÝM NARODENINKÁM! HLAVNE VEĽA ŠŤASTIA, LEBO AK BUDEŠ ŠŤASTNÁ, BUDEŠ MAŤ VLASTNE VŠETKO, PO ČOM TÚŽIŠ......cmuk cmuk!!!

egyptanka
8. feb 2010

Den, dakujeeeeeeeem 🙂 (i ked to po com tuzim uz nikdy nebudem ma 😢 t ... ale isto pridu aj splnene ine sny)

potulka
8. feb 2010

egy - ale aprilove mlieko? nie je uz pristare?

katka, hmmm, tak potom neviem. skus este tie susene marhule. a mozno ma proste taky metabolizmus.

baby, co si to maju nasi manzelia povybavovat k danovemu priznaniu kvoli tomu, ze maju manzelky na materskej? niekto to tu raz spominal. a my si danove nepodavame - ci nieco treba? napr. ja som bola v januari na PN a potom uz na MD a RD.
vdaka.

egyptanka
8. feb 2010

Potulka, MM sa moze skladovat na pitie do 6 mesiacov, do prikrmov az 12 mesiacov ... tak som to niekde citala. Ale skus pripadne spytat sa Annag.

egyptanka
8. feb 2010

Baby inac zhanam taky pogumovany podbradnik ... na spodnej strane latka a zvrchu guma, nenatrafili ste niekde nan??

baskaj
8. feb 2010

egy - a nedávajú sa tie podbradníky naopak? že guma zospodu a látka zvrchu? 😕 teraz sme v tescu kúpili 6 ks balenie...

ajka82
8. feb 2010

egy, ja som take kupila v predeti...ale naposledy(december) ked som tam bola tak ich nemali...ale mozno uz dosiel tovar

ajka82
8. feb 2010

baska davaju sa gumou dolu...mozno sa egy len trosicku sekla 🙂

ajka82
8. feb 2010

idem ja lahnut...bru noc

egyptanka
8. feb 2010

hej hej ... kopla som sa ... to tie dva deci vinka.

... zvrchu guma sa dava niekam inam 😀

egyptanka
8. feb 2010

ajka, bru noc 🙂

baskaj
8. feb 2010

zas sa to tu zvrháva... tak radšej idem, páčko! 😝

egyptanka
8. feb 2010

no a najvacsia zvrhlica ostava sama 😖

potulka
8. feb 2010

aj ja som este tu. mraznicka odmrazena, puding na rano uvareny, riad umyty, no uzasna som. 😀

ajka82
9. feb 2010

a ja ze budem mat co docitavat rano a tu nist... noc paradna karinka zaspala pred deviatou a spala do osmej 😵 to mame rekord spankovy 😎 akurat o druhe,j ked som isla na zachod tak sa postavila v postielke, ale len som ju dala do polohy lezmo, zakryla a hned spala dalej a rano 6:10 chcela papat, tak to poleziacky dostala MM

nsoci
9. feb 2010

Bre ranko

mne je statne zle, hlava vo zveraku, bolia ma oci, spala by som
zozrala som co sa dalo, ale co ja viiiiim
presne ako s matkom... v 6tt crevna chripka, potom rovno zle
historia sa opakuje 😉

bosorka to vyzera jak u nas
aj ked jak je na diete tak nekaka takmer vobec
teda klasicky raz denne
ale ta aroma

😀

vo stvrtok ideme zas na makov
nechapem vzdy ked tam ideme tak riesim ci ideme bo je chory
minuly mesiac sme to zrusili, teraz ideme, vsak ho neprehana, nema teploty, navstevy to o nas nechytili (aspon neghlasili) a ze tpo smrdi... hm asi chvilku trva kym sa upravi mikroflora... co Ty n tuto skvelu uvahu Katja? 😉 Mam Tvoje pozehnanie? (vo stvrtok rano idem k nasej dokine, tak snad bude aj jej)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre