Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

denkolc
24. jan 2010

Clea, však ja viem, že nedočítavaš........ 😉 Len som Ti to chcela napísať, že je to prebrané...aby si si nemyslela, že Ťa nejako ignorujeme abo čo... 😉 🙂 🙂 🙂 Ja mám rada anketky, tak kľudne dačo zadaj...

Tá medzera medzi zubami za zaujíma preto, lebo tánička ju moc nemá....zatiaľ....ale ešte má len také čiarky miesto zubov... 😀 😀 😀

clea333
24. jan 2010

Mona, tak super zmena nie tie vlasy?A manzel co na to?
Ja som bola este pred 2 mesiacmi u kadernicky a kozmetikcy po dlllllhom case a veru to bola parada na chvilu vypadnut a spravit nieco aj pre seba. Ja vacsinou chodim vsade s malym, ale vtedy ho strazila mamina.
Este by som chcela zacat cvicit, ale nemam kde dat maleho a mohla by som aj doma, lenze cez den nestiham a vecer sa mi uz nechce.Som sa nad sebou vcera vazne zamyslala, ked som nanoc zase jedla sladkosti a cvicit nic.
Ani pre zdravie to nie je dobre.

denkolc
24. jan 2010

Clea a mamina Ti ho nemôže postrážiť dakedy poobede? 😎
Moni, mojej známej malá má dosť veľkú medzeru a je možné, že ju zdedila po svojej babke....genetika dakedy nepustí... 😅

clea333
24. jan 2010

Deni, v pohode 😉

Neviem, ci to tu uz bolo, ale zaujima ma, ci chodite s vasimi drobcami za rucicky, ked chcu chodit.Lebo my nemame ani choditko, ani tak maleho nedrzime za rucicky, lebo som citala, ze to skodi chrbatiku, lenze on by najradsej uz chodil.On chodi uz davno tak doboku ked sa drzi sedacky, lenze niekedy sa otoci celom vzad a normlane vykroci akoby vedel chodit a pritom spadne jasne 😉

clea333
24. jan 2010

Deni, ona je v praci, vtedy mala volno 😉 jedine zeby som chodila podvecer, ale to musim vymysliet aj s kupanim nejako. Lebo som kukala a u nas je cvicenie o 18-tej a 19-tej a my presne vtedy kupeme a po 19-tej uz kojim

lenk30
24. jan 2010

Mona, tak máš dnes v pláne super dník. Ja som mala takú minulú stredu naplánovanú, ale mi zavolali z roboty, že úraz, kontrola od hasičov..........tak namiesto hýčkania "makenzi"

My sme dnes chceli ísť niekde okúpať s malým. Vo valči je nový hotel s wellnes, tak by to tam malo byť čisté - chcela som pred zaplatením kurzu vidieť Filipkovu reakciu, lebo v lete sa mu bazén páčil, ale keď teraz jačí vo vani - aby to pre neho nebolo nakoniec utrpenie.

.............no teraz zaspal, takže nám to dnes supersky vychádza - len rozmýšľam, či s tými rozhryzenými bradavkymi je dobrý nápad do teplej vody, aby nejkú infekciu či čo.......čo myslíte?

ach jaj, včera som tu písala, že som uvažovala nad UM. už mi tečú slzy len sa mi tričko šuchne o bradavku, podprda nehrozí. doma chodím s holými a natretými rôznymi masťami - ale hryzance sú hryzance. viac ma bolí ľavá, ale keď som si ich pozerala teraz v zrkadle - tak pravá je od spodu ako odkusnutá. fuj a aaaaau.
Tá Annag na nete včera celý deň nebola, tak mi neodpísala. Večer už som nad UM neuvažovala a zarobila -ale odmieta mi to,jačí. už 3.dávku som vyliala a vytiahla boľavý cicík. Doobeda keď som mu nedala jačal tak, že zas má popraskané cievky po celej tvári...........neviem čo idem robiť.

čaj nechce, nič nechce, vyskúšala som UM - nestlé, hami, susedka mi tu ešte niečo hodila.......nič nechce, ráno som sa potešila, že sa sám hodil po fľaške a on to vylieval na stôl a čľapkal sa v tom

Ten domček je super. ja som ho kukala u nás už nebol. do kedy je tá akcia? možno to doložia. síce máme malý byt, ale aj tak je už plný hračiek, odrážadiel, skákadiel, traktorov, vrtulníkov.......tak čo taký jeden stan 😀

lenka138
24. jan 2010

denka aj náš má medzierku medzi zúbkami a celkom riadnu, ale u nás to môže byť tiež dedičné a to z oboch strán 😵

lenk a vyskúšala si chrániče na bradavky? Lebo ja som ku koncu tiež mala rozhryzené bradavky, ale to preto, že malý ma naschvál kusal, lebo ma už nechcel. Takže ja som chrániče aj skúsila, ale on už nechcel. Ale nebolelo to tak

lenk30
24. jan 2010

minule som si na malom všimla - môj muž má tak inak zrastené ucho zo zadu...........je to somarina, ale aj to zdedil 😀

lenka, skúsila by som hocičo. len tie chrániče sú podľa mňa pre malé babuliatka. toto čertíča už by si to dalo dolu a jačalo a............tak teba kúsal, ked už nechcel? ale môj sa po mne sápe furt........

teraz na obed spáva 2hodky, skúšala som ho uspávať s UM, no nakoniec vytiahla prso. Po hodine sedel na posteli a plakal a keď som prišla ukazoval na fľašu s UM a že eeee. len som ho položila, odložila fľašu, pohladkala a spinká ďalej.

labutka
24. jan 2010

hura hura, adam prave zjedol na obed 135 g flasku hovadzie zo zemakmi. 🙂 a bez obvyklych protestov. 🙂 teraz sa ideme najest my dvaja.
leni ja by som z popraskanymi kozami do vody urcite nesla. ved to musi aj stipat...

egyptanka
24. jan 2010

Labutka, my sme uz poobede ... 🙂
Lenk, chuda moje ... myslim na teb tuho, nech sa tie tvoje kozy daju do poriadku.

egyptanka
24. jan 2010

Do p... 40 minut som saskovala na balkone a madam este nespi, uz som tak nervozna ze musel ist mlady pan ... serie ma, ze vsetko uspavanie je na mne. Uz si nepamatam, kedy uspaval on ... aj v noci, radsej mi ju donesie ako keby ju mal uspat a potom sa vyhovara, ze nevie preco mi ju doniesol ... sakris som tak napalena.

vlalu6it
24. jan 2010

egy,,,u nas naopak,,uspava cez den tatinko a ja len na vecer,,,ale to uz od unavy za minutu odgvecne,,a aj rano manzel vsatva a krmi a ja len vecer o pol jedenastej davam mlieko,,,,sa mam ,,zavidite??chcete muza pozicat??neee nedammmm 😀 😝

egyptanka
24. jan 2010

Vladka, ano je uzasny, pohra sa s malou, sem tam prebali, ked surne potrebuje odist nakrmi, alebo ked si chcem rano pospat tak dam ranajky, ale to uspavanie ma fakt niekedy unavuje ... on si mysli, ze moje prso je vsemocne.

vlalu6it
24. jan 2010

fuu,tak vy tu madzierku rozoberate,,a my este ani jedinky zub nemame,,,,ale ja ako mala som mala taku velku ze aj lyzicu som si tam mohla dat,,a terz uz nic,,ale mala je po mne,,aj certisko a tvrdohlavy ako ja,,tak asi aj tu madzierku zdedi

vlalu6it
24. jan 2010

egy,,ja nekojim,,asi tym,,,

vlalu6it
24. jan 2010

ale mam pocit,,ze manzel by bol schopny hadam aj nakojit 😀

clea333
24. jan 2010

Vlalu, Ahoooooojjj!!!!

clea333
24. jan 2010

Egy, aj u nas len ja uspavam, manzel sa vzdy vyhovori, ze ja kojim, tak mozem vstavat k malemu, uspavat a pod....mna to tiez stve, ze sa na to vyhovara,ale co uz s tym narobime 😠 a rano nevstava zeby maleho zobral, nakrmil a ja by som este spala ☹ to nehrozi.Ja som rada, ked ho na chvilu postrazi

egyptanka
24. jan 2010

vladka, no nic nie je nemozne ... v jednej antropologickej studii som sa docitala, ze v niektorych africkych kmenoch ak zomrie zena, tak jej muz preberie na seba zodpovednost matky a preberie aj rolu dojcenia. Ono muzi maju mliecne zlazy, ale tym, ze ich nepozivaju tak su zakrpatene. Ale ak by si zacali prikladat dieta tak by sa mlieko zacalo tvorit ... takze tak.

clea, och joj ... sa tesim na to, ked uz nebudem kojit a mala bude vacsia a bude vyzadovat rozpravanie rozpravok od ocina ... 🙂

mona1111
24. jan 2010

ahojte

Tak som spat. Na masazi bolo super...vyborne som si oddychla.....

Clea - manzelovi sa zmena velmi pacila.... chvali mi to aj ja sa citim vyborne.....konecne je to podla jeho gusta vzdy som mala svetly melir a teraz mam cokoladovu hnedu farbu.....

Este som sa zabudla pochvalit manzelika....... vcera uspal maleho aj s nim spal celu noc ja som spala v detskej izbe a konecneeeeeeeeeeee som sa poriadne vyspala.........Dnes odchadza na sluzobku na cely tyzden tak to budem mat pestre.....

Inak ked je doma tak sa pri zaspavani striedame... raz uspavam ja inokedy manzel....

egyptanka
24. jan 2010

mona, supeeer ze si si oddychla ... 😎

lenka138
24. jan 2010

ja mám v tomto tiež super manžela, ked treba, tak aj uspáva a ked má čas tak mi ráno aj zoberie a postará sa, ale to je málokedy, lebo väčšinou musí skoro stávať do roboty, aj cez víkendy ☹ , ale minulý víkend ked som bola chorá, tak bol s malým aj v sobotu aj v nedeľu sám, ja mám doma také dva pokladíky

jaaaj mona, takú masáž, to by som si dala

lenka138
24. jan 2010

myslela som sám vonku na prechádzke 😉

mona1111
24. jan 2010

egy - dik fakt bolo super, aj Samko nas prekvapil, lebo ked sme prisli domov, dedko nam oznamil ze spal dve hodinky, a to som ho ulozila zaspal okolo pol dvanastej o pol druhej sa zobudil.....

dnes zacal trosku stvornozkovat, len sa mu na podlahe dost smyka. kamoska mala take kolenacky ktore boli proti smykove, tak sa jej opytam kde to kupila, lebo Samkvoi by sa take teraz zisli....

mona1111
24. jan 2010

lenka chodili sme na masaze niekedy s manzelom pravidelne, ale ked sme kupili byt a zacali prerabat potom sme sa dozvedeli ze cakame babatko, samko sa narodil a ked si to zratam tak take dva roky som na masazi nebola.....

egyptanka
24. jan 2010

mona, malej sa tiez smykalo, tiez som uvazovala o tych kolenackach, ale bolo to zbytocne ... rychlo sa naucila 🙂

no inokedy o takomto case je po veceri, ale mala sa zobudila o 16.30 tak mame o hodku posunuty rezim ...vrrr ... idem robit veceru.

mona1111
24. jan 2010

my mame dnes tiez trosku posunuty rezim, maly zaspal pred pol piatou a spal hodinku takze vecerne spanie bude okolo pol deviatej a to kym zaspi bude zase hodinka dufam, ze ma milo prekvapi a konecne by zaspal tak do pol hodinky, ale ved mozem snivat nie?

egyptanka
24. jan 2010

no muz kupe ... mala som byt na rade, ale ked mi priniesol malu do kupelne tak som sa vytratila a nechala som ho nech kupe ... tak som sa tozhodla.

mona1111
24. jan 2010

egy sikovna si 🙂 , u nas kupe stale manzelik, ja len vynimocne ak on nemoze....

egyptanka
24. jan 2010

uf spime ... tentoraz do mojej taktiky zahrnula uplne bdele polozenie do postele, minimum hladkania ... po hodine zaspala ...

mona, zavidim ... ja dufam, ze muz bude kupat ked si najde robotu, aby si malu uzil, lebo aj to, ze po celodennej starostlivosti ma aspon odbremeni a on si zvolil system jeden vecer on a druhy ja ... najviac ma nasralo to, ze ked ma boleli vajecniky tak ze som sa ani zohnut nemohla tak som mala smenu ja ... zobral ju samozrejme za mna, ale potom vyzadoval kupanie dva vecery za sebou ...

Ja ho lubim najviac na svete, je mile, ze sa s nou hra a jasi, ale trocha viac vnimavosti a starostlivosti by mohol prejavit ... napr. po olovrante ju zobral zo stolicky, ze sa ide s nou hrat, ja som umyla riad, trocha si sadla v obyvacke, potom som isla do izby, mala prisla ku mne a ona posrata a bez papuciek a on lezal na gauci a pozeral futbal ... vrrr ... ved dobre vie, ze po jedle sa pokaka a treba ju prebalit a ked ma pancusky tak musi mat papucky. Zasa som si to musela spravit sama.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre