Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

alisia
22. okt 2009

čafte babule,
my dudle meníme cca každé 2 mesiace a mgk to ti vydržali dudle pol roka??? tak to ich asi moc nepoužívaš, lebo damiankovi sa už dudle lepili, tak som ich vyhodila a od pol roka sú tie dudle už väčšie.
dobré jedlo aj ja kupujem a veľa sa z toho inšpirujem, niektoré recepty sú rýchle a veľmi chutné. časákov mám už doma peknú zbierku roky dozadu, tak mám čo robiť keď v nich listujem 😉
ja už som tiež kúpila damiankovi flašu so sosákom, dám mu ju na pohranie chvíľočku, nevie z toho ešte piť, ale učí sa. asi by som mala kúpiť hrnček, že ma to nenapadlo....ten si môže aj sám chytiť....síce aj tútu flašu 😉 flašu s mliekom a čajom si už dosť často drží sám a pije.
Stavia sa na 4 a klikuje... dokedy to asi bude trvať než začne liezť po štyroch? toto robí už vyše týždňa.

nsoci
22. okt 2009

Drozdik kukala som ale henta mi je moc jedovata... a draha 😉
Jeee denka sla by som,a le nemam sedacku doma...

alisia
22. okt 2009

jáááj kuci, inak blahoželám k tehotenstvu!
a možno preto ti tomáško nechce moc mlieko, lebo sa mu už zle ťahá, moc sa unaví z toho ťahania jednotky. Ja som ti videla na čajíku, čaju mi cez deň damianko moc nevypil a ako som vymenila dudel za väčší, tak mi teda vypije čaju dosť, ráno spravím 220ml a počas dňa aj dorábam, min. 300 ml vypije počas dňa a vlete aj viacej.

kucina1
22. okt 2009

nsoci s denkou je to v poriadku, ona ma 2 autosedacky, asi by to problem nebol

kucina1
22. okt 2009

alisia dakujem ku gratulacia, ach jaj, zajtra idem na poradnu a som dost nervooooz co povedia

no a ked mu dam mlieko s dvojkou tak ho nechce skoro vobec. on radsej asi taha silnejsie
a ked ma caj s dudlom na caj tak mu to tecie kade tade a skor ho to dusi, ale je pravda, ze sme to skusali uz davno. tak by to mozno uz vedel lepsie

inak ma aj 2 pohariky na caj a vodu ale nie sme v pouzivane velmi uspesni, on cuca a cuca, troska sa napije a potom sa s tym len hraje. s cajom ktory pije s mliekovym dudlom c 1 vypije celu flasu za cely den

matja
22. okt 2009

čítam, akú ste mali viaceré noc. My sme boli hore 5 krát.

nsoci
22. okt 2009

Fuha kolko caju vam piju... Mne Matko maximalne 70-100 ml vody...

nsoci
22. okt 2009

Mgk uz sme si pozicali hadam aj od papeza. Aj preto by som rada tie prachy, aby som povracala... nerada som zadlzena.

kucina1
22. okt 2009

mne vypije tak 60-140ml vody alebo caju

my sme noc mali dost sprostu, sla som spat uz o osmej (tomas este nespal) tak kym zaspal bolo devat a majo este ponocoval, tak som zaspat nemohla. okrem ineho sa tomas v noci budil asi kazdu hodinu, neviem co ho budilo, tak som total dolamana

potulka
22. okt 2009

ahojte
ty brdo, to je normalne veda s tymi cumlami! 😕 a ja v pohode, ze ked dojde na lamanie chleba, mam nejake v zasobe. no a oni mozno ani nebudu dobre... som ani netusila, ze je ich tolko druhov. a na kazdy napoj zvlast... jaaaaj, zlate kojenie!
matejko tu prave rozhadzuje spodne pradlo, co som poskladala, kym spal. 😉 obed bude mat dospelacky - kura s ryzou a jablkovym "kompotom". som zvedava, co na to povie.

alisia
22. okt 2009

kura, ryžu a k tomu zeleninu dávam aj ja a chutí🙂 tak dobrú chuť 🙂

nsoci
22. okt 2009

Jeee vyzera to nadejne... snad sa nam podari nakupovat uz dnes!

kucina1
22. okt 2009

fiha taku pochutku bude mat matejko 🙂
tomas bude mat to vcarajsie ryzoto s cukinou, spenatom a hraskom a dakym masom 😎

nsoci ja by som sla nakupovat tiez celu detsku izbu, stale ale neviem ako to pozariadujeme pre dve deti, moju vybratu musim zrusit a dame poschodovu postel asi pre dve, ale este vsetko uvidime. ale chcela by som pre tomasa uz spravit riadnu izbu, lebo hranie v obyvacke sa mi nepaci, je tu strasny bordel a chcem ho vysackovat uz zo spalne. este pred mesiacom sme sa s manzelom dohodlil, ze budeme tomasovi robit detsku az dalsie vianoce. ale ked cakam asi to druhe dietko tak sa budeme musiet poponahlat, nakolko dve deti v spalni nemame uz rozhodne kde dat.

iron
22. okt 2009

kuci, keby mne Ninka prespala celu noc...uz by som ju asi vysackovala...Len som velmi hnila chodit k nej kazde dve hodiny....

mgk111
22. okt 2009

matja - aj kubko je taky, za ma musi vidiet, ale potom moze byt u kohokolvek...

alisia - hej suuplne v pohode... a co sa stalo s vasimi ked nevydrzali?

kubko vypije ako kedy ale priemer tak cca 100ml niekedy menej niekedy aj do 180ml - zalezi od nalady 🙂

nsoci -d rzim palce 🙂

nsoci
22. okt 2009

Kuci kedy ides na gyndu?
Mgk dak.

iron
22. okt 2009

Kuci a uz ti je zle...alebo zatial ziadne prejavy?
To vam tolko vypiju...
Dnes som mojej davala cez poharik cajik a vysledok, celu som ju musela prezliekat, lebo sa poolievala a co dostala do ustociek tak vyplula... 😀

kucina1
22. okt 2009

nsoci zajtra rano idem a potom poobede sa mozme stretnut niekde v okoli duloveho namestia

alisia
22. okt 2009

mgk, keď som chytila dudel do ruky a stlačila som ho, tak sa proste to vnútro zlepilo a ťažšie išlo od seba... takže len vyhodiť a kúpiť druhý. Damianko má rád ten čo sme dostávali v pôrodnici.... taký hnedý, neotláča ho, tak mu dávam hlavne na noc, niekedy aj cez deň, no na kukuč nie je pekný, aspoň mne sa nepáči, ale na druhej strane je dobrý. Samozrejme už má väčší, nie ten novorodenecký.

kucina1
22. okt 2009

iron toci sa mi akurat tak hlava, par krat mi bolo cele doobedie od zaludka blbo a mdlo. ale inak pohoda
ja neviem dako neverim, ze som fakt tehotna stale, mam dako strach, ze mi lekarka nieco blbe povie, tak mi drzte palce, uz to dietatko fakt chcem

kucina1
22. okt 2009

idem krmit a utekame von, strasne ma to tam taha

alisia
22. okt 2009

kuci, stráááááášne držím palce! určite ti povie lekárska pozitívne správičky 😉 teším sa na to 🙂
aj ja by som išla von, no tak veľmi fúka od včera večera, že by nás odfúklo.... ale zato svieti slniečko

mona1111
22. okt 2009

ahojte

tak ja varim na obedik kuraciu polievocku a drobcovi dam tiez kuraci vyvar s troskou mrkvicky a aj cestovinku.... my sme dnes skusali tiez pit cajik z poharika no vela toho skoncilo na podbradniku bol cely mokry aj samko bol mokry ale vypil mozno takych 30 ml....

cumliky som od narodenia vobec este nemenila, mame cumliky tri obdobia od narodenia, od 3 mesiacoch a od 6 mesiacoch.... nas cez den nechce cumlik len ked ide spinkat.....

Flase mam tiez tri a tie my asi ostanu bez pouzitia lebo ten drobec neche flasu ani vidiet....

no musim ist lebo uz zaciname byt hladny ......

nsoci
22. okt 2009

😀 Jupi jupi ide sa na nakupy!

iron
22. okt 2009

a my ideme von....hodim kolecko okolo drazdiaku....a budem mat aj dost...papa lala zatial

clea333
22. okt 2009

Caute baby, nebola som tu tri dni, lebo sme chori-maly dostal riadnu nadchu, chudacik, ani v noci nespavam, nosim ho na rukach, lebo nemoze poriadne dychat.Uz sme boli 2x u lekarky, ale nastastie hrdlo a priedusky su ok, len ta blba nadcha, z toho aj kasle a mal podrazdene ocko a mame teplotu, ale "len" 37,7.Uz sa mu to lepsi, kupili sme aj odsavacku na vysavac a je to fakt dobry vynalez. Horsie je, ze ´ja som to chytila od neho asi, boli ma hlava, hrdlo...no co vam budem hovorit a popritom sa o neho starat cely den a on az dnes zaspal konecne na dlhsie ako 10 minut. Cakam, kedy sa zobudi a pojdeme si dat obedik spolu 😉

Co tu nove?My sme zatial na zeleninke stale, uz som chcela zacat davat masko k tomu, ale ked je chory, ledva zje par lyzic zeleninky, tak mu nechcem zacat davat nic nove, kym nebude fit.

clea333
22. okt 2009

My menime dudle cca kazde 2 mesiace, lebo mame vzdy len dva v behu, tak sa opotrebuju, mame velkost 3-6, predtym sme mali mensie. Cumliky na flase pouzivam c.2, ale to len na cajik,aj ten pije malo, kedze ho dojcim stale. My dnes von nemozeme, uz sme tu zavreti od pondelka 😢

Kuci, zajtra ides k lekarke?Drzim palce, nech da dobre spravicky, pamataj, ze zajtra je stastny den 😉 krasny datum, ten ti prinesie stastie 😉 ...ja budem totiz o rok starsia 😀 😀 😀 asi stravim ten skvely den v posteli, uz uzivam aj homeopatika,nahrievam sa biolampou, ale uz som asi moc k.o.

clea333
22. okt 2009

Jaj, este mam otazocku, ked ste zacali davat masko, tak najskor to bol len vyvar masovy, ci rovno masko?Kolko varite to masko?

lenka138
22. okt 2009

my máme dudlíkov dosť, max sme mali 3 mesiace. teraz máme jeden už 2 mesiace, ale asi ho už vyhodím, na fľaškách veľmi ani neni čo meniť, lebo sme ich takmer nepoužili a aj teraz mu dávam vodičku lyžičkou a sem-tam z pohárika

my dnes máme zajačika s tekvicou, práve sa mu to hreje, lebo sa už zobudil, takže sa ide papať

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre